دارالترجمه رسمی آنلاین

اکثر افراد در سال‌های اخیر به دلیل مشکلاتی مانند ترافیک، کمبود وقت و ... فعالیت‌های مجازی را ترجیح می‌دهند. بحث ترجمه رسمی مدارک همانند مدارک تحصیلی، هویتی و ... نیز از این قاعده مستثنی نیست. از این رو، وجود یک دارالترجمه آنلاین، می‌تواند در زمان و انرژی ما صرفه‌جویی کند.

نرخنامه ترجمه رسمی ۱۴۰۱
نرخنامه ترجمه رسمی ۱۴۰۱
مدارک لازم برای ترجمه
مدارک لازم برای ترجمه
مشاوره ترجمه رسمی
مشاوره ترجمه رسمی

ترجمیک خدمات ترجمه رسمی را به چه زبان‌هایی ارائه می‌کند؟

حال ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که ترجمیک مدارک رسمی شما را به چه زبان‌هایی ترجمه می‌‌کند؟ خدمات ترجمه رسمی ترجمیک شامل موارد زیر می‌شود:

شما می‌توانید از طریق صفحه ارسال سفارش ترجمه رسمی با چند کلیک ساده سفارش خود را ثبت و برای انجام ارسال کنید.

ارسال سفارش

مراحل ترجمه رسمی در ترجمیک

ما در ترجمیک، طی سال‌ها تجربه‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داشته‌ایم، شرایطی را فراهم کرده‌ایم تا شما به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن، سفارش خود را ثبت و آن را تحویل بگیرید. فرآیند ثبت سفارش در ترجمیک به سادگی و تنها در سه مرحله انجام می‌شود:

ثبت سفارش ترجمه رسمی در دارالترجمه آنلاین تهران و سایر نقاط کشور ترجمیک

انتخاب اسناد مرحله اول: ثبت سفارش ترجمه رسمی مدارک

برای ثبت سفارش ترجمه رسمی در ترجمیک، ابتدا باید زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مرحله بعد باید سند یا اسناد مورد نظرتان را مشخص کنید. به عنوان مثال شما می‌توانید شناسنامه، ریزنمرات، کارت ملی یا سایر اسناد حقوقی خود برای ترجمه رسمی انتخاب کنید.

سپس در صورت نیاز به استفاده از پیک رایگان ترجمیک، اسکن مدارک‌تان را ارسال کنید. فراموش نکنید که در صورت نیاز به اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری، تیک این موارد را نیز بزنید. در مرحله آخر نیز پرداخت را انجام دهید.

پردازش سفارش

پردازش سفارش مرحله دوم: پردازش سفارش

پس از انجام این مراحل، همکاران ما در واحد پشتیبانی ترجمیک سفارش شما را بررسی می‌کنند. در این صورت چنان‌چه مشکلی در مراحل ثبت سفارش شما وجود داشته باشد، شناسایی و فورا رفع می‌گردد.

در صورت تایید، سفارش شما برای انجام به نزدیک‌ترین دارالترجمه محل سکونت شما ارجاع داده می‌شود.

ترجمه رسمی آنلاین در ترجمیک

انجام ترجمه و تحویل سفارش مرحله سوم: انجام ترجمه رسمی مدارک و تحویل سفارش

حال یکی از دارالترجمه‌های معتبر فعال در سامانه ترجمیک کار ترجمه رسمی مدارک شما را شروع می‌کند. می‌توانید مطمئن باشید که این مرحله با بیشترین دقت و به بهترین شکل انجام می‌شود.

اگر مدارک شما نیازمند تاییدات باشد، می بایست در این مرحله مدارک را به دارالترجمه ارائه دهید. پس از پایان کار ترجمه، اسناد ترجمه شده با پیک به شما تحویل می‌شود.

تماس با ما

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

همچنین می‌توانید شماره خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود:هزینه ترجمه در دارالترجمه آنلاین ترجمیک

هزینه ترجمه در دارالترجمه آنلاین ترجمیک

ترجمیک رفاه حال مشتریانی را که از سراسر تهران و کشور، به خدمات ترجمه رسمی آنلاین نیاز دارند، در نظر گرفته است. لذا هزینه خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک، عینا معادل نرخ‌نامه رسمی قوه قضائیه است.

به این ترتیب، شما با ثبت سفارش ترجمه رسمی در سامانه ترجمیک متحمل هیچ گونه هزینه اضافی نخواهید شد. اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیز به همین صورت قیمت‌گذاری می‌شود.

این بدین معناست که ترجمیک، هیچ هزینه اضافی بابت گرفتن این تاییدات دریافت نمی‌کند. برای کسب اطلاعات کافی در مورد نرخ ترجمه رسمی و سایر خدمات ترجمه فوری، از این صفحه بازدید کنید.

مزایای خدمات ترجمه رسمی آنلاین در ترجمیک

ترجمیک، یک دارالترجمه رسمی آنلاین است. شما می‌توانید با استفاده از قابلیت‌ها و امکانات سایت این موسسه، به خدمات چندین دارالترجمه رسمی آنلاین دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید تمامی مراحل فرایند ترجمه رسمی مدارک خود را به صورت آنلاین پیگیری کنید. در نهایت نیز مدارک ترجمه شده را از طریق پیک یا یکی از دارالترجمه‌های نزدیک محل زندگی خود دریافت کنید. ناگفته نماند که هزینه خدمات ترجمه رسمی ترجمیک مطابق با نرخ‌نامه رسمی قوه قضائیه است.

ترجمه رسمی

ترجمیک، اکثر دارالترجمه‌های تهران را پوشش می‌دهد. با این حال، اگر دارالترجمه خاصی را می‌شناسید که در ترجمیک عضو نیست، لطفا از آن‌ها بخواهید که یک ایمیل ساده به ترجمیک ارسال کنند. ما در اسرع وقت این دارالترجمه‌ها را به دارالترجمه‌های تحت پوشش خود اضافه می‌کنیم.

به طور کلی ورود فناوری به هر خدمتی، استفاده از آن را راحت‌تر می‌کند. این موضوع در رابطه با خدمات ترجمه رسمی نیز صادق است. با این حال، اکثر افراد پیش از استفاده از خدمات ترجمه رسمی آنلاین، دوست دارند با مزایای این خدمات آشنا شوند. به همین دلیل در این قسمت با مزایا و محاسن خدمات دارالترجمه آنلاین ترجمیک آشنا می‌شویم.

مشاوره رایگان

امکان مشاوره رایگان پیش از ثبت سفارش

گاه یک خطای کوچک، می‌تواند کل فرآیند دریافت ویزای تحصیلی یا توریستی شما را با مشکل مواجه کند. در برخی موارد نیز باید تنها به خاطر یک اشتباه، هزینه‌ای گزاف بپردازید. به همین دلیل ما در ترجمیک امکان مشاوره رایگان را فراهم کرده‌ایم. کافیست با پشتیبانی ترجمیک تماس بگیرید تا کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند. به این ترتیب از خطاهای احتمالی و هزینه‌های ناخواسته اضافی جلوگیری خواهد شد.
شفافیت تمامی مراحل

شفافیت تمامی مراحل

امکان نظارت بر مراحل انجام سفارش و میزان پیشرفت آن، یکی از ویژگی‌های ثبت سفارش در ترجمیک است. شما می‌توانید به صورت لحظه‌ای وضعیت سفارش‌تان را در پنل خود مشاهده نمایید. در نتیجه خیالتان از بابت به انجام رسیدن کار ترجمه آسوده خواهد بود.
پیک رایگان

پیک رایگان

برای استفاده از خدمات ترجمه رسمی ترجمیک، ملزم به مراجعه حضوری نیستید. در صورت تمایل، پیک موسسه به محل مورد نظر شما مراجعه می‌کند و مدارک را تحویل می‌گیرد. کافیست هنگام ثبت سفارش، گزینه «ارسال به کمک پیک دارالترجمه» را انتخاب کنید. حال اگر مجموع هزینه سفارش‌ شما بالاتر از {{ 1000000 | number:0 | pNumber}} تومان باشند، هزینه‌ای بابت پیک پرداخت نخواهید کرد.
همکاری با بهترین مترجمان رسمی پایتخت

همکاری با بهترین مترجمان رسمی پایتخت

تعداد مترجمان رسمی و دارالترجمه‌های فعال در سراسر کشور بسیار زیاد است. به همین دلیل احتمالا بسیاری از افرادی که به خدمات ترجمه رسمی نیاز دارند، در انتخاب مترجم و دارالترجمه مناسب دچار سردرگمی می‌شوند. ترجمیک، با بهترین دارالترجمه‌های رسمی کشور همکاری می‌کند. بنابراین با ثبت سفارش ترجمه رسمی در ترجمیک، مطمئن خواهید بود که کار شما به مترجمان برگزیده پایتخت ارجاع خواهد شد و در نتیجه مشکلی برای ترجمه رسمی شما پیش نخواهد آمد.
 ارائه خدمات ترجمه رسمی به سراسر کشور

ارائه خدمات ترجمه رسمی به سراسر کشور

کل فرآیند ترجمه رسمی در ترجمیک، آنلاین است. بنابراین فرقی نمی‌کند که ساکن پاسداران، صادقیه، میرزای شیرازی یا هر نقطه دیگری از تهران و سایر شهرهای کشور عزیزمان باشید. ما خدمات ترجمه رسمی را از طریق شرکت پست به شما ارائه می‌کنیم. همچنین پیگیری کار شما را تا ارائه نسخه نهایی ترجمه انجام می‌دهیم.ترجمه رسمی مدارک در ترجمیک

یکی از اصلی‌ترین سوالات افرادی که به خدمات ترجمه رسمی نیاز دارند، این است که ترجمیک ترجمه چه مدارکی را بر عهده می‌گیرد؟ شما می‌توانید ترجمه رسمی تمام مدارکی که به مهر و امضای سازمان صادرکننده رسیده باشند را به ترجمیک بسپارید. از جمله این مدارک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


چرا ترجمیک؟

همکاری با سازمان ها و شرکت ها
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان‌های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
دانشگاه صنعتی شریف
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
پلتفرم خدمات زبانی
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد.

ارتباط مستقیم با مترجم
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای مترجم بفرستد.
تیم پایش کیفی
تیم پایش کیفی

تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارش‌ها نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی