دارالترجمه رسمی آنلاین

در سال‌های اخیر خیلی از ما دوست داریم هر کاری رو ترجیحا به صورت آنلاین انجام بدیم. مخصوصا تو شهرهای بزرگ مثل تهران این مسئله بیشتر نمود داره چون دوست نداریم دائم در رفت و آمد باشیم یا تو زمستون و تابستون وقتمونو تو ترافیک‌های طولانی طی کنیم. بحث ترجمه و ترجمه رسمی هم از این مسئله مستثنی نیست و تصور وجود یک دارالترجمه رسمی آنلاین، چیزی هست که میتونه خیلی مطلوب باشه.

    ثبت سفارش      ماشین حساب ترجمه قیمت ترجمه
نرخنامه ترجمه رسمی ۱۴۰۰
نرخنامه ترجمه رسمی ۱۴۰۰
مدارک لازم برای ترجمه
مدارک لازم برای ترجمه
مشاوره ترجمه رسمی
مشاوره ترجمه رسمی

دارالترجمه رسمی آنلاین با ترجمیک

ترجمیک این قابلیت رو ایجاد کرده و شما می‌تونید از طریق این سایت، نه تنها به یک دارالترجمه بلکه به خدمات چندین دارالترجمه رسمی آنلاین دسترسی داشته باشید و ضمن دریافت قیمت رقابتی و مطابق با نرخ‌نامه رسمی قوه قضائیه، تمام کارهای ترجمه رسمی مدارک خودتون رو به صورت آنلاین انجام بدید و در نهایت مدرک ترجمه شده رو با پیک یا از طریق یک دارالترجمه نزدیک محل زندگی‌تون دریافت کنید.

اگر دارالترجمه خاصی می‌شناسید که در ترجمیک عضو نیست، لطفا از اونا بخاید که یک ایمیل ساده به ترجمیک بفرستن تا ما اونا رو هم به خدمات ترجمیک اضافه کنیم.

امیدواریم خدمات ترجمه رسمی رو در دارالترجمه‌ رسمی آنلاین به سادگی بتونید دریافت کنید.

هزینه ترجمه رسمی آنلاین؟

برای رفاه حال مشتریان عزیز که از سراسر تهران و کل کشور تمایل به استفاده از خدمات ترجمه رسمی آنلاین دارند، هزینه ترجمه رسمی، عینا معادل نرخ‌نامه رسمی قوه قضائیه اعمال می‌شود. به این ترتیب، شما با ثبت سفارش ترجمه رسمی در سامانه ترجمیک متحمل هیچ گونه هزینه اضافی نخواهید شد. از این مهم‌تر حتی اگر مبلغ سفارش ترجمه رسمی شما از {{ 500000| number:0 | pNumber}} تومان بیشتر باشد، حتی هزینه پیک را نیز نخواهید پرداخت.

نرخ‌نامه ترجمه رسمی از طریق آدرس روبرو قابل مشاهده است: نرخنامه ترجمه رسمی

مزایای ترجمه رسمی آنلاین در ترجمیک

عمده مزایای استفاده از فناوری در خدمات سنتی، در بحث ترجمه رسمی آنلاین نیز صادق است. با آنلاین شدن فرآیند ترجمه رسمی، سهولت در دسترسی، شفافیت در خدمات و هزینه‌ها، پیگیری و پشتیبانی شبانه‌روزی، اطلاعات کافی و امکان ثبت سفارش فارغ از محدودیت‌های زمانی و مکانی به این خدمات سنتی اضافه می‌شود.


ارائه اطلاعات و مشاوره: قبل از ثبت سفارش رسمی خود، می‌توانید با پشتیبانی سفارش‌های ترجمه رسمی ترجمیک برای مشاوره در خصوص مدارک لازم برای ثبت هر سفارش، تماس بگیرید. به این ترتیب از خطاهای احتمالی و بروز هزینه‌های ناخواسته اضافی جلوگیری خواهد شد. گاهی اطلاع نداشتن از یک موضوع کوچک، ممکن است کل فرآیند دریافت ویزای تحصیلی یا توریستی و کاری شما را با مشکل مواجه کند و هزینه چند میلیونی برای شما به دنبال داشته باشد.


شفافیت تمامی مراحل: شما به صورت لحظه‌ای می‌توانید وضعیت اجرای سفارش خود را در پنل خود مشاهده نمایید و خیالتان از پیشرفت کار ترجمه راحت باشد. علاوه بر این مطمئن هستید که نرخ‌های پرداختی شما دقیقا مطابق نرخنامه اعلامی از سوی اداره امور مترجمان قوه قضائیه است.


پیک رایگان: برای سفارش‌هایی که از {{ 500000| number:0 | pNumber}} تومان بالاتر باشند، پیک دارالترجمه مدارک را از شما تحویل خواهد گرفت و پس از پایان ترجمه، مدارک ترجمه شده را به شما تحویل خواهد داد.


استفاده از خدمات بهترین مترجمان رسمی: شاید همه افرادی که به ترجمه رسمی نیاز دارند، دقیقا اطلاع نداشته باشند که کدام مترجم رسمی و یا دارالترجمه رسمی کیفیت کار بهتری دارد یا تجربه کافی در کار با همه سفارت‌ها و مراکز خارجی داشته است. با ثبت سفارش آنلاین در ترجمیک، مطمئن هستید که کار شما به مترجمان برگزیده پایتخت ارجاع خواهد شد و در نتیجه مشکلی برای ترجمه رسمی شما پیش نخواهد آمد.


خدمات ترجمه رسمی در سراسر کشور: در ترجمیک، کل فرآیند ترجمه رسمی آنلاین است. بنابراین فرقی نمی‌کند شما در پاسداران ساکن هستید یا صادقیه یا میرزای شیرازی یا در سایر شهرهای کشور عزیزمان. ما خدمات ترجمه رسمی را از طریق شرکت پست به شما ارائه می‌کنیم و پیگیری کار شما را تا ارائه نسخه نهایی ترجمه انجام می‌دهیم.زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک


ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. در حال حاضر ترجمه رسمی انگلیسی، ترجمه رسمی ترکی استانبولی، ترجمه رسمی آلمانی ، ترجمه رسمی عربی ، ترجمه رسمی فرانسوی و ترجمه رسمی معتمد سفارت فرانسه قابل ارائه است.

شما می‌توانید از طریق صفحه ارسال سفارش ترجمه رسمی با چند کلیک سفارش خود را ثبت و برای اجرا ارسال کنید.


مراحل ترجمه رسمی آنلاین در ترجمیک

ترجمه رسمی مدارک، در سه مرحله ساده در ترجمیک صورت می‌گیرد:


انتخاب اسناد

ابتدا اسناد مدنظر خود از قبیل شناسنامه، ریزنمرات و اسناد حقوقی را از طریق صفحه ارسال سفارش ترجمه رسمی انتخاب و ارسال می‌کنید. در اینجا می‌توانید اسکن مدارک را برای تسریع سفارش بفرستید.

همچنین می‌توانید تاییدیه‌های دادگستری و خارجه را انتخاب نمایید تا برای شما انجام شود. سپس پرداخت را انجام دهید.

پردازش سفارش

همکاران ما در واحد پشتیبانی ترجمیک، سفارش شما را دریافت کرده و بررسی می‌کنند. در این مرحله اگر اسناد شما برای ترجمه مشکلی داشته باشد، به شما کمک می‌کنند تا این مشکلات برطرف شود.

در صورت تایید، سفارش شما برای اجرا به دارالترجمه نزدیک محل سکونت شما ارجاع می‌شود.

انجام ترجمه و تحویل سفارش

در این مرحله، دارالترجمه‌های معتبر فعال در سامانه ترجمیک کار ترجمه رسمی شما را انجام می‌دهند. در این مرحله بیشترین دقت برای انجام کار شما به بهترین وجه صورت می‌گیرد.

اگر مدارک شما نیازمند تاییدات باشد، می بایست در این مرحله مدارک را به دارالترجمه ارائه دهید. پس از پایان کار ترجمه، اسناد ترجمه شده با پیک به شما تحویل می‌شود.
برای کسب اطلاعات کافی در مورد نرخ ترجمه رسمی و سایر خدمات ترجمه رسمی آنلاین، از این صفحه بازدید کنید.

ترجمه رسمی، ترجمه رسمی آنلاین، هزینه ترجمه رسمی، ترجمه رسمی مدارک، ترجمه رسمی مدارک تحصیلی، ترجمه رسمی ویزا، ترجمه رسمی آلمانی
چرا ترجمیک؟

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد.

نماد اعتماد الکترونیک

ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود.
تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. بیشتر...
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارش‌ها نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.جشنواره کلمه‌های طلایی!

ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.ershad sharif-sati logo-samandehi


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی