ثبت سفارش ترجمه رسمی مدارکراهنمای ثبت سفارش

ترجمه رسمی از فارسی به


ثبت مشخصات اسناد

اسنادی که می‌خواهید ترجمه شود را ثبت کنید.موارد پر کاربرد
{{document.name}}


نسخه
نوع سند هزینه واحد تعداد نسخه ترجمه هزینه کل
هنوز آیتمی اضافه نشده است.
{{item.document_type.name}} {{item.price | number:0 | pNumber}} تومان {{item.document_type.unit_name}} {{calcLegalItemPrice(item, 1, order_langpair_id) | number:0 | pNumber}} تومان
توجه: هزینه فوق مربوط به ترجمه توسط دارالترجمه است، هزینه‌های دفتری و هزینه‌های مربوط به تاییدات دادگستری و وزارت خارجه (بنا به درخواست شما) پس از ثبت سفارش در پنل کاربری قابل مشاهده خواهد بود.

ارسال اسکن مدارک - اختیاریتوجه: برای تسریع در کار ترجمه رسمی، لطفا اسکن مدارک خود را از این طریق ارسال نمایید.
توجه: اگر می‌خواهید چند فایل (اسکن صفحات و ...) را بفرستید، آن‌ها را به صورت zip درآورید و ارسال کنید.
توجه: برای ترجمه صحیح اسامی، لازم است که صفحه اول پاسپورت خود را نیز ارسال کنید. در غیر اینصورت، مسئولیت اشتباه در ترجمه اسامی بر عهده شما خواهد بود. مطالعه بیشتر

فایل انتخاب شده: {{f.name}}
در حال آپلود... آپلود کامل شده
{{f.progress}}%

روش ارسال مدارک فیزیکیتوجه: مطابق قانون ترجمه رسمی، برای تایید نهایی ترجمه رسمی توسط مترجم رسمی و همچنین در مواردی که نیاز به دریافت تاییدیه‌های وزارت خارجه و دادگستری وجود داشته باشد، رویت اصل مدارک فیزیکی ضروری است. شما می‌توانید به دو روش زیر مدارک خود را به ما برسانید.
توجه: برای ترجمه صحیح اسامی، لازم است که صفحه اول پاسپورت خود را نیز ارسال کنید. در غیر اینصورت، مسئولیت اشتباه در ترجمه اسامی بر عهده شما خواهد بود. مطالعه بیشتر


تحویل حضوری توسط شما ارسال به کمک پیک دارالترجمه


در این روش، شما می‌بایست اصل مدارک را به دارالترجمه ببرید. برای دریافت ترجمه مدارک خود، می‌بایست به دارالترجمه بروید.

در این روش، پیک دارالترجمه به آدرس شما مراجعه کرده و مدارک را تحویل خواهد گرفت. مدارک ترجمه شده نیز به همین آدرس ارسال خواهد شد.

موارد تکمیلی

مواردی از قبیل درخواست تایید وزارت خارجه و وزارت دادگستری را بعد از ثبت اولیه سفارش می‌توانید درخواست دهید.


{{error}} اصلاح


توجه: {{submit_error}}

راهنمای ثبت سفارش ترجمه رسمی


ثبت سفارش ترجمه رسمی مدارک در ترجمیک شامل چند مرحله ساده است. در ادامه این چند مرحله ساده را مرور می‌کنیم.

مرحله اول

در این مرحله زبان مبدا و مقصد ترجمه رسمی مدارک خود را انتخاب کنید. هم‌چنین در ادامه دسته بندی سند، نوع سند و تعداد آن را تیز انتخاب نمایید، منظور از تعداد رونوشت، تعداد نسخه‌ مهرشده‌ای است که از این مدرک نیاز دارید است. بعد از وارد کردن این اطلاعات، کلید مرحله بعد را بزنید. تعدادی از مدارک پر کاربرد مشخص شده است که فرآیند ثبت سفارش را برای شما ساده‌تر نماید.

مرحله دوم

در این مرحله شما روش ارسال و دریافت مدارک را مشخص خواهید کرد. دو روش پیش روی شماست:

  1. ارسال اسکن مدارک: در این روش باید در زمان دریافت ترجمه‌های رسمی، همراه با اصل مدارک به آدرسی که ترجمیک مشخص می‌کند بروید. در این مرحله از تمام مدارکی که قصد ترجمه رسمی آن را دارید، تصویر کاملا خوانایی را ارسال (بارگذاری-آپلود) نمایید. مدارک توسط مترجم رسمی دریافت می‌گردد و فرآیند ترجمه رسمی آغاز می‌شود. شما در زمان تحویل ترجمه باید همراه با اصل مدارک به آدرسی که ترجمیک مشخص کرده بروید و ترجمه مدارک را تحویل بگیرید.
  2. ارسال به کمک پیک: در این روش پیک موتوری معتمد، برای دریافت اصل مدارک به آدرسی که مشخص کرده‌اید خواهد آمد و مدارک را از شما تحویل خواهد گرفت. بعد از پایان فرآیند ترجمه و مهر کردن آن، اصل مدارک و ترجمه‌های آن توسط پیک موتوری به شما تحویل داده خواهد شد.

مرحله سوم:

اگر توضیح اضافه‌ای دارید در بخش توضیحات بنویسید. این توضیحات را اپراتور ترجمیک و مترجم رسمی مشاهده خواهد کرد.

توجه: اگر مدارک شما نیاز به مهر وزارت خارجه و مهر وزارت دادگستری دارد، بعد از ثبت سفارش و قبل از پرداخت فاکتور، امکان انتخاب آن را خواهید داشت.

مرحله نهایی:

در این مرحله اطلاعات فردی خود را وارد نمایید تا حساب کاربری شما بر این اساس ساخته شود و شما امکان پیگیری سفارشات را داشته باشید.

  ثبت سفارش ترجمه رسمی  سایر خدمات ترجمیک


ترجمیک، جامع‌ترین پلتفرم ارائه خدمات زبانی در ایران است که به کمک صدها مترجم و ویراستار خدمات خود را ارائه می‌دهد.

ترجمیک سایت ترجمه تخصصی