فرم استخدام مترجم، ویراستار و نویسنده دورکار


توجه: در این صفحه می‌توانید برای همکاری با ترجمیک به عنوان مترجم دورکار، مترجم همزمان و حضوری، نویسنده دورکار و ویراستار ثبت نام کنید. اگر متقاضی موقعیت‌های شغلی دیگر در ترجمیک هستید به صفحه استخدام در ترجمیک مراجعه نمایید.

از اینکه ما را برای همکاری انتخاب کردید، سپاس‌گزاریم. یکی از مهم‌ترین دلایلی که ترجمیک را به عنوان مجموعه‌ای متعهد و متخصص شناسانده است، دقت بالا در انتخاب مترجمان همکار و استخدام مترجم، ویراستار و نویسنده است. لطفا مواردی زیر را با دقت مطالعه نمایید.

  • تعهد کیفی و زمانی در تحویل پروژه‌ها، شرط اول همکاری با ترجمیک است.
  • ترجمه ماشینی (به ویژه مترجم گوگل) به هر نحوی ولو با ویرایش توسط مترجم، در ترجمیک ممنوع است. اگر احتمال می‌دهید از ترجمه ماشینی کمک خواهید گرفت، لطفا ثبت‌نام نکنید. تمام سفارش‌ها به کمک نرم‌افزار هوشمند با ترجمه‌های ماشینی مقایسه شده و در صورت مشاهده شباهت، هیچ پرداختی صورت نمی‌گیرد.
  • اگر سوال یا ابهامی در مورد شیوه فعالیت در ترجمیک دارید، صفحه راهنمای مترجمان را ببینید.


مشخصات اصلی

 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *مهارت‌های زبان، ترجمه و تولید محتوا
ترجمه متون
ترجمه شفاهی
ویراستاری متون
تولید محتوا
گویندگی
تایپ


 *

مثال: متن‌های تخصصی رشته برق الکترونیک و مخابرات، سیستم‌های مخابرات بیسیم Wireless، سیستمهای مخابرات سیار و موبایل، سلولار، شبکه های حسگر بی سیم، رادار، شناسایی و تشخیص الگو، رادیو شناختی Cognitive Radio، سیستمهای MIMO. قادر به ترجمه همزمان انگلیسی، روسی و فرانسوی هستم.
پس از تکمیل و تایید ثبت‌نام، می‌توانید از پنل کاربری آمادگی خود برای فعالیت در زمینه‌های مختلف را اعلام کنید. با شرکت در امتحانات، سطح آمادگی شما در هر زمینه تعیین خواهد شد.
اطلاعات حرفه‌ای

 *

رزومه را تنها به فرمت فایل PDF یا ZIP ارسال نمایید. بدون آپلود یک رزومه کامل و دقیق، امکان فعال‌سازی پنل شما وجود نخواهد داشت.

اگر رزومه به زبانی غیر از انگلیسی می‌فرستید، رزومه فارسی نیز در همان فایل فشرده ارسال نمایید.مدارک هویتی

توضیح: ترجمیک این مدارک را برای تسویه حساب و تطابق مشخصات حساب بانکی از شما دریافت می‌کند.
 *
 *


تمامی قوانین (پس از ثبت‌نام نیز در صفحه شخصی قابل مشاهده است) را مطالعه کرده و می پذیرم.


در حال آپلود فایل...

{{error_text}}

{{error_text2}}

{{message_text}}

استخدام مترجم انگلیسی به فارسی

ترجمیک در کل طول سال، استخدام مترجم انجام می‌دهد. شما مترجم عزیز می‌توانید برای شرکت در فرآیند استخدام مترجم ترجمیک، فرم فوق را تکمیل نموده و پس از تکمیل فرم ثبت نام مترجم (فرم فوق)، پرونده شما به تیم ارزیابی و پایش کیفیت ارسال شده و پس از بررسی حساب شما فعال خواهد شد. علاوه بر این شما به طور همزمان می‌توانید در خواست شرکت در امتحان رشته‌های مختلف را بدهید. امیدواریم با طی این مراحل به عنوان مترجم به استخدام ترجمیک درآیید و با ماهرترین و بهترین مترجمان انگلیسی ایران همکار شوید!

استخدام مترجم عربی، فرانسه، آلمانی

علاوه بر زبان انگلیسی، بخش قابل توجهی از سفارش‌های ترجمه ثبت شده در ترجمیک، از زبان‌های دیگر از قبیل ترجمه عربی، ترجمه فرانسه به فارسی، ترجمه آلمانی، ترجمه ترکی استانبولی و ... است. مترجمان محترمی که در هر یک از این زبان‌ها مهارت دارند نیز می‌توانند با تکمیل فرم فوق، به استخدام ترجمیک درآمده و برنامه کاری منعطفی داشته باشند.

استخدام مترجم در منزل

یکی از مزایای کار کردن با پلتفرم‌های آنلاین ارائه خدمات، به ویژه ترجمیک به عنوان جامع‌ترین پلتفرم ارائه خدمات ترجمه در ایران، سهولت کار و انعطاف در برنامه‌ریزی است. شما می‌توانید کار ترجمه یا ویراستاری را که به شما محول می‌شود، به سادگی در منزل انجام دهید و به این ترتیب علاوه بر کسب درآمد، وقت بیشتری را برای بودن در کنار خانواده و عزیزانتان داشته باشید. از طریق پلتفرم ترجمیک شما قادر به گرفتن سفارش ترجمه از اینترنت و انجام ترجمه در خانه خواهید بود.

کسب درآمد از طریق ترجمه

شما با استخدام به عنوان مترجم در ترجمیک، می‌توانید از یک درآمد منعطف برخوردار باشید. بسته به زمان کاری که در ترجمیک می‌گذارید و مهارت‌های شما که در سطح‌بندی و ارجاع سفارش‌ها به شما موثر است، درآمد هر مترجم می‌تواند بسیار منعطف باشد. دریافتی مترجمان ترجمیک از 3 هزار تومان در ماه تا 3 میلیون تومان و بالاتر متغیر است و شما بسته به عوامل متعدد می‌توانید کسب درآمد مناسبی از طریق انجام ترجمه دورکاری داشته باشید.

استخدام نویسنده و تولید محتوا

خدمات تولید محتوا نیز در ترجمیک توسط نویسندگان دورکار که در زمینه تولید محتوا دیجیتال، متنی و نوشتن برای وبلاگ‌ها و وبگاه‌های آنلاین و شبکه‌های اجتماعی قادر به فعالیت هستند ارائه می‌شود. همه علاقه‌مندگان که به نویسندگی، تولید محتوا و سئو آشنا هستند می‌توانند با تکمیل فرم بالا و استخدام به عنوان تولیدکننده محتوا، فعالیت خود را در ترجمیک آغاز کنند.استخدام مترجم، استخدام مترجم انگلیسی به فارسی، استخدام مترجم مقاله، استخدام مترجم کتاب، استخدام مترجم همزمان، استخدام مترجم غیرحضوریترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.ershad sharif-sati logo-samandehi


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی