ترجمه تخصصی فارسی به هندی

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

ترجمه متون و اسناد هندی، یکی از دلایل رایج مراجعه افراد به بازار ترجمه است. اگر شما هم به ترجمه هندی به فارسی یا فارسی به هندی نیاز پیدا کرده‌اید، از مترجمان متخصص و حرفه‌ای ترجمیک کمک بگیرید!

ترجمه تخصصی فارسی به هندی
پشتیبانی پشتیبانی شبانه‌‌روزی
دریافت نمونه ترجمه دریافت نمونه ترجمه
تحویل بخش به بخش تحویل بخش به بخش
گارانتی کیفیت و زمان گارانتی کیفیت و زمان

خدمات ترجمه هندی در ترجمیک

ترجمیک، جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در کشور است و خدمات ترجمه تخصصی و عمومی را به بیش از ۳۰ جفت زبان زنده دنیا ارائه می‌کند. مترجمان ما فارغ‌التحصیل رشته‌های مختلف دانشگاهی از جمله علوم پایه و مهندسی، پزشکی، زیست‌شناسی و... هستند و از این رو، به ترجمه مقالات علمی و متون تخصصی تسلط کامل دارند.
لذا در صورت نیاز به ترجمه هندی به فارسی یا فارسی به هندی، لحظه‌ای درنگ نکنید و با ثبت سفارش در ترجمیک، کار را به کاردان بسپارید.

خدمات ترجمه هندی در ترجمیک

هزینه و زمان ترجمه هندی

معمولا اغلب مشتریان ترجمه هندی، پیش از ثبت سفارش درباره هزینه و زمان تحویل سوال می‌پرسند. از این رو، ما نیز پیش از دریافت هزینه این موارد را به طور دقیق به اطلاع شما می‌رسانیم.
محاسبه هزینه بر اساس تعداد کلمات متن مبدا و محاسبه زمان تحویل بر اساس سرعت موردنظر شما انجام می‌شود. البته عوامل دیگری مثل زمینه تخصصی متن و پلن کیفی انتخابی نیز هزینه را تحت تاثیر قرار می‌دهند. به عنوان مثال هزینه ترجمه تخصصی پزشکی در پلن طلایی با هزینه ترجمه تخصصی مهندسی در پلن نقره‌ای متفاوت است.

هزینه و زمان ترجمه هندی

پلن‌های کیفی خدمات ترجمه هندی

انتخاب پلن کیفی، روی هزینه سفارش شما تاثیرگذار است. بنابراین حتما پیش از ثبت نهایی سفارش، پلن‌های کیفی مختلف را بررسی کرده و جزئیات آن‌ها را با هم مقایسه کنید. در نظر داشته باشید که این پلن‌های کیفی طوری طراحی شده‌اند که نیازهای مشتریان مختلف را پوشش دهند و برآورده کنند.
به عنوان مثال پلن طلایی+بازخوانی گارانتی طولانی‌تر دارد و برای مشتریانی که به این مورد اهمیت می‌دهند، مناسب‌تر است.

پلن‌های کیفی خدمات ترجمه هندی

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

خدمات ترجمه هندی ترجمیک چه ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد؟

هنوز اقدام به ثبت سفارش نکرده‌اید؟ با مطالعه ویژگی‌های متمایز و منحصربه‌فرد ترجمیک، قطعا دست‌تان روی دکمه ثبت سفارش می‌رود!

ترجمه تخصصی ترجمه تخصصی

خدمات ترجمیک صرفا شامل ترجمه متون عمومی نمی‌شود. چراکه مترجمان ما در حوزه‌های مختلف تخصص دارند و ترجمه تخصصی مقالات و متون هندی را با اشراف کامل بر اصطلاحات و واژگان تخصصی انجام می‌دهند.

محرمانگی اطلاعات محرمانگی اطلاعات

ممکن است متون شما شامل اطلاعات مهم و محرمانه باشد. در این صورت، با ثبت سفارش در ترجمیک هیچ نگرانی نخواهید داشت. چراکه مترجمان ترجمیک فرم عدم افشای اطلاعات را امضا کرده‌اند و ملزوم به حفظ اطلاعات شما هستند.

ضمانت اجرایی ضمانت اجرایی

تیم پایش و داوری ترجمیک از مترجمان متخصص و حرفه‌ای تشکیل شده است. این تیم، دائما کیفیت کار مترجمان را مورد بررسی قرار می‌دهند و در صورت نیاز نکات لازم را به آن‌ها گوشزد می‌کنند. این امر، کیفیت نهایی سفارش‌ را تضمین می‌کند.

پشتیبانی شبانه‌روزی پشتیبانی شبانه‌روزی

صفر تا صد فرایند ثبت سفارش در ترجمیک به صورت آنلاین و غیرحضوری انجام می‌شود. اما نکته مهم اینجاست که تیم پشتیبانی به صورت شبانه‌روزی در خدمت شماست و به سوالات و ابهاماتی که ممکن است برایتان پیش بیاید، پاسخ می‌دهد.


تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

ترجمه فوری هندی در ترجمیک

بسیاری از مشتریانی که برای ترجمه هندی به فارسی یا فارسی به هندی به ترجمیک مراجعه می‌کنند، با محدودیت زمانی مواجه هستند. ما معمولا به این دسته از مشتریان، خدمات ترجمه فوری را پیشنهاد می‌کنیم. در صورت استفاده از این خدمات، سفارش را در زمانی کوتاه‌تر تحویل خواهید گرفت. ناگفته نماند که در این دسته از خدمات، کیفیت به هیچ وجه تغییر نمی‌کند.

ترجمه فوری هندی در ترجمیک

استخدام مترجم هندی در ترجمیک

موسسه خدمات زبانی ترجمیک به عنوان خانه مترجمان، ویراستاران و نویسندگان ترجمیک، از همه مترجمان توانا و خوش‌ذوق هندی دعوت به همکاری می‌کند. همکاری با ترجمیک به صورت دورکاری است و تسویه حساب نیز به صورت منظم و ماهانه انجام می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه استخدام مترجم مراجعه و رزومه خود را ارسال کنید.

استخدام مترجم هندی در ترجمیک

حقایقی درباره زبان هندی که فکرش را هم نمی‌کردید!

حتما می‌دانید که زبان هندی، از ترکیبی از واژگان فارسی، انگلیسی، عربی و فرانسوی تشکیل شده است. اما حقایق شگفت‌انگیز دیگری نیز درباره این زبان شیرین وجود دارد که احتمالا نمی‌دانستید.

هندی، دومین زبان پرتکلم در جهان است

بیش از ۹۷۰ میلیون نفر در جهان به زبان هندی صحبت می‌کنند. بنگالی و پنجابی، به ترتیب در سراسر جهان حدود ۲۵۰ میلیون و ۱۲۰ میلیون گویشور دارند. این آمار حتی از زبان‌های رایجی مثل آلمانی و فرانسوی نیز بالاتر است.

هندی، دومین زبان پرتکلم در جهان است

بیش از ۹۷۰ میلیون نفر در جهان به زبان هندی صحبت می‌کنند. بنگالی و پنجابی، به ترتیب در سراسر جهان حدود ۲۵۰ میلیون و ۱۲۰ میلیون گویشور دارند. این آمار حتی از زبان‌های رایجی مثل آلمانی و فرانسوی نیز بالاتر است.

زبان هندی در مراحل مختلف تکامل خود، نام‌های مختلفی داشته است

این زبان در اولین مرحله تکامل خود به نام «آپابهرامسا» شناخته می‌شد.

حدود ۹۹ درصد افعال زبان اردو ریشه در سانسکریت و پراکریت دارند

اردو، زبان ملی پاکستان است اما این زبان، به عنوان یکی از زبان‌های رسمی هند نیز پذیرفته شده است.

جورج بوش، رئیس جمهور سابق ایالت متحده، برای آموزش زبان هندی در ایالت متحده، بودجه‌ای ۱۱۴ میلیون دلاری اختصاص داده بود

زبان هندی، زبان مادری آمریکایی‌های سرخ‌پوست است. با توجه به این موضوع، هندی باید بخشی از برنامه درسی مهد کودک تا کارشناسی ارشد آمریکایی‌ها باشد. البته با روی کار آمدن باراک اوباما این طرح اجرا نشد.

حقایقی درباره زبان هندی که فکرش را هم نمی‌کردید

در سال ۱۹۹۹ سازمان یونسکو، برای بزرگداشت جنبش زبان بنگالی، ۲۱ فوریه را روز جهانی زبان مادری نامید

جنبش زبان بنگالی، جنبشی سیاسی در بنگال شرقی سابق بود که از به رسمیت شناختن زبان بنگالی به عنوان زبانرسمی قلمرو آن زمان پاکستان حمایت می‌کرد.

براهویی یک زبان دراویدی است که ریشه در هند دارد و تقریبا یک میلیون نفر در پاکستان و افغانستان به این زبان صحبت می‌کنند

دراویدی، خانواده‌ای ۲۳نفره از زبان‌های مختلف است و تقریبا با هیچ خانواده زبانی شناخته‌شده دیگری ارتباط ندارد و بیشتر در جنوب هند صحبت می‌شود.

سوالات متداول سوالات متداول خدمات ترجمه هندی

هزینه این خدمات بر اساس تعداد کلمات متن مبدا محاسبه می‌شود. البته مواردی همچون سرعت موردنظر مشتری، پلن کیفی و زمینه تخصصی متن نیز روی هزینه تاثیر می‌گذارد.

بله. مترجمان ترجمیک تحصیل‌کرده رشته‌های دانشگاهی مختلف هستند و با تسلط کامل بر اصطلاحات و واژگان تخصصی، ترجمه متون و مقالات علمی را برعهده می‌گیرند.

کلیه خدمات ترجمیک مشمول گارانتی کیفیت و زمان تحویل می‌شوند. لذا چنانچه به برخی تغییرات و اصلاحات نیاز داشتید، می‌توانید از گارانتی سفارش استفاده کنید.

بله. در صورتی که هزینه سفارش شما بالای {{ | number:0 | pNumber}} تومان و زمان تحویل نیز بیش از {{ | pNumber}} روز باشد. امکان پرداخت اقساطی وجود خواهد داشت.

بله. به محض ثبت سفارش و تخصیص مترجم، امکان ارتباط با وی وجود خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ترجمه هندی ترجمیک، با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید. کارشناسان ما در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی شما خواهند بود.

زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک مورد اعتماد صدها سازمان‌ها دولتی و خصوصی معتبر و شناخته‌شده است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته


در ۲۴ ساعت شبانه‌روز از طریق تلفن، تیکت و تلگرام با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک