ثبت سفارش
ثبت سفارش

ترجمه کتاب | از صفرتاصد با مترجمان متخصص

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

ترجمه کتاب ، فراتر از برگرداندن کلمات از یک زبان به زبانی دیگر است و ظرافت‌های زیادی دارد.

ما در ترجمیک با همکاری بیش از ۲۳۰۰۰ مترجم متخصص و باتجربه، به ترجمه کتاب‌های شما در ۳۰ زبان زنده دنیا می‌پردازیم. باخیالی راحت پروژه‌هایتان را به ما بسپارید و تنها با چند کلیک، سفارش خود را ثبت کنید.

ترجمه کتاب
پشتیبانی پشتیبانی شبانه روزی
محرمانگی محرمانگی بالا
گارانتی گارانتی کیفیت و زمان
نمونه ترجمه دریافت نمونه ترجمه

ترجمه کتاب در ترجمیک

ترجمه کتاب از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. ترجمیک با آگاهی از این اهمیت بالا، خدمات ترجمه کتاب خود را در بالاترین سطح کیفی ارائه می‌دهد و هیچ‌جای نگرانی برای شما باقی نمی‌گذارد.

مترجمان ترجمیک تنها به برگرداندن کلمه‌ها از زبانی به زبان دیگر اکتفا نمی‌کنند بلکه لحن، مفهوم، اصطلاحات و ... را منطبق با زبان و فرهنگ جامعه مقصد، با بیانی شیوا و روان به مخاطبان انتقال می‌دهند.

ترجمه کتاب

هزینه و زمان تحویل ترجمه کتاب

کتاب‌های مختلف معمولا بین ۴۰ هزار تا ۲۵۰ هزار کلمه دارند. این نکته قابل ذکر است که ترجمه کتاب‌های تخصصی به زمان بیشتری نسبت به ترجمه کتاب‌های عمومی نیاز دارد. هم‌چنین بعضی کتاب‌ها دارای فرمول‌‌ و فرمت‌های خاصی هستند که این امر بر سختی ترجمه کتاب تاثیر می‌گذارد.

با توجه به توضیحات بیان‌شده، هزینه و زمان تحویل سفارش ترجمه کتاب شما بر حسب متغیرهای مختلف تغییر می‌کند. شما می‌توانید سفارش ترجمه کتاب خود را در چهار سطح کیفی عمومی،نقره‌ای، طلایی و طلایی بازخوانی و در پنج سرعت پایه، متوسط، سریع، فوق سریع و ویژه به ثبت برسانید.

هزینه و زمان تحویل

محاسبه هزینه نمونه‌های ترجمه کتاب

کتاب یک فرشته مچاله‌شده


یک فرشته مچاله‌شده
ترجمه فارسی به انگلیسی
۶۵ صفحه - ۱۹,۲۶۷ کلمه

تخفیف حجمی ۲۰ درصد پلن طلایی بازخوانی: ۹,۳۱۰,۰۰۰ تومان پلن طلایی: ۷,۰۳۹,۰۰۰ تومان پلن نقره‌ای: ۴,۰۸۷,۰۰۰ تومان
Waiting For Godot


Waiting For Godot
ترجمه انگلیسی به فارسی
۴۹ صفحه - ۱۱,۶۸۱ کلمه

تخفیف حجمی ۱۰ درصد پلن طلایی بازخوانی: ۲,۹۴۲,۰۰۰ تومان پلن طلایی: ۲,۲۲۴,۰۰۰ تومان پلن نقره‌ای: ۱,۲۹۲,۰۰۰ تومان
The Alchemist


The Alchemist
ترجمه انگلیسی به فارسی
۱۵۸ صفحه - ۴۱,۵۸۷ کلمه

تخفیف حجمی ۱۲ درصد پلن طلایی بازخوانی: ۹,۰۳۷,۰۰۰ تومان پلن طلایی: ۶,۸۳۳,۰۰۰ تومان پلن نقره‌ای: ۳,۹۶۷,۰۰۰ تومان

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

مدت زمان ترجمه کتاب

شاید شما هم درباره مدت زمان تحویل ترجمه کتاب در ترجمیک کنجکاوید. مدت زمان تحویل ترجمه کتاب به عوامل مختلفی مانند سطح انتخابی، نوع سرعت، سختی متن کتاب، زبان کتاب و ... بستگی دارد.
با این حال در جدول پایین، زمان تقریبی تحویل ترجمه یک کتاب عمومی ۳۰هزار کلمه‌ای (حدود ۱۲۰ صفحه) از زبان انگلیسی به فارسی در سرعت‌های مختلف نشان داده شده است.
پایه سرعت پایه ۲۱ روز و ۱۱ ساعت
سریغ سرعت سریع ۱۲ روز و ۸ ساعت
ویژه سرعت ویژه ۶ روز و ۸ ساعت

زمینه‌های ترجمه کتاب

ترجمه کتاب در ترجمیک به زمینه خاصی محدود نشده است و انواع زمینه‌ها مانند ادبی، شعر و داستانی، علمی، فنی، دانشگاهی و ... را در بر می‌گیرد. در صورت ثبت سفارش، ترجمه کتاب شما به مترجمی سپرده می‌شود که در آن زمینه متخصص است و به اصول و ظرافت‌های ترجمه زمینه و رشته موردنظر آشناست.

تفاوتی ندارد که کتاب شما در چه زمینه‌ای باشد، با ثبت سفارش در ترجمیک، ترجمه آن در سریع‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت به شما تحویل داده می‌شود.

زمینه‌ها

چرا ترجمه کتاب ترجمیک؟

ترجمیک موسسه‌ای معتبر و شناخته‌شده در زمینه ارائه خدمات زبانی مانند ترجمه تخصصی ، ترجمه مقاله ، ترجمه کتاب ، ویرایش تخصصی و تولید محتوا است. ما در موسسه ترجمیک، خدمات تخصصی خود را با همراهی بیش از ۲۳۰۰۰ مترجم، ویراستار و نویسنده ارائه می‌دهیم.

ما در ترجمیک، در طی سال‌ها تجربه در حیطه ترجمه و خدمات مرتبط، به خوبی با نیازها، سوالات و نگرانی‌های مشتریان محترم در زمینه ترجمه کتاب آگاه هستیم. به همین خاطر با فراهم آوردن شرایط و امکاناتی، تلاش کردیم که دغدغه‌های شما را رفع کنیم.

ترجمه کتاب
مترجم متخصص

مترجم متخصص

ترجمه کتاب در ترجمیک توسط افراد کاملاً متخصص در حوزه مورد نیاز شما صورت خواهد گرفت. این ویژگی باعث می‌شود مترجم به تمام لغات تخصصی و اصطلاحات مربوط به زمینه شما تسلط کافی داشته باشد. از این رو بهترین شکل از ترجمه را در اختیار شما خواهد گذاشت.

هزینه مناسب

هزینه شفاف و مناسب

هزینه ترجمه کتاب مورد نظر شما، آنلاین محاسبه شده و سطوح متفاوتی مانند نقره‌ای، طلایی و طلایی‌بازخوانی پیش‌روی شما است. هزینه ترجمه کتاب شما با توجه به سطح کیفی و زمان مورد نظر شما متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از جزئیات، به صفحه هزینه و زمان ترجمه مراجعه کنید.

دریافت نمونه ترجمه

دریافت نمونه ترجمه

شما در سایت ترجمه کتاب و مقاله ترجمیک، می‌توانید بخشی از ترجمه کتاب توسط چند مترجم را با یکدیگر مقایسه کنید و طبق سلیقه خود، مترجم کتاب خود را انتخاب نمایید. با دریافت نمونه ترجمه از این بابت نگران نخواهید بود که قلم و سبک مترجم با اندیشه‌ها و تصور شما متفاوت باشد.

تحویل بخش به بخش

آپلود بخش به بخش

ترجمیک برای جلب رضایت مشتریان و مشاهده میزان کیفیت کار، سیاستی را اتخاذ کرده است تا از طریق آن مشتری بتواند هر میزان از پیشرفت پروژه را مشاهده کند. هم‌چنین در صورت لزوم نظرات، نکات و پیشنهادات خود را درباره کیفیت ترجمه بیان کند.

ویراستاری

ویراستاری نهایی

در ترجمیک، جمعی از ویراستاران حرفه‌ای به نگارش و تصحیح نهایی سفارش شما می‌پردازند تا احتمال هر گونه اشتباهی را به صفر برسانند. هدف اصلی از بازخوانی و ویرایش نهایی، ارائه بالاترین کیفیت ترجمه، همسان‌سازی متن و افزایش روانی و خوانایی متن نهایی است.

پشتیبانی

پشتیبانی شبانه‌روزی

تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته، از دیگر ويژگی‌های اساسی خدمات ترجمیک است. این ویژگی‌ به مشتری اطمینان خاطر می‌دهد که هر موقع از شبانه‌روز می‌تواند مشکلش را با ترجمیک در میان بگذارد. در اولین فرصت مشکل شما بررسی می‌شود و برای رفع آن اقدام می‌شود.

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

زبان‌های ترجمه کتاب

بعضی فکر می‌کنند که کتاب‌های ترجمه‌شده تنها از زبان انگلیسی به فارسی برگردانده می‌شوند؛ در صورتی که درست نیست. اگر به بازار نشر کتاب نگاه کنید، متوجه تنوع بالای زبانی کتاب‌های ترجمه‌شده می‌‌شوید. از همین رو، سایت ترجمه تخصصی ترجمیک خدمات خود را برای انواع زبان‌ها ارائه می‌دهد.

زبان‌های ترجمه کتاب

ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

زبان انگلیسی، زبان بین‌المللی است. از این رو بسیاری از کتاب‌ها و منابع معتبر در زمینه علم، تجارت، هنر و سایر زمینه‌ها به این زبان نوشته شده‌اند.

در راستای آمار فوق، بیشتر حجم ترجمه کتاب در ایران مربوط به ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی است. موسسه ترجمیک خدمات ترجمه کتاب انگلیسی را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه ارائه می‌دهد.

انگلستان کانادا استرالیا ایالات متحده آمریکا ...

ترجمه کتاب از سایر زبان‌ها

ترجمیک با همکاری بیش از ۲۳۰۰۰ مترجم متخصص، خدمات ترجمه کتاب را ارائه می‌دهد. بخش قابل توجهی از این مترجمان در زبان‌های غیر انگلیسی فعال هستند.

سایت ترجمیک به ترجمه کتاب در بیش از ۳۰ زبان زنده دنیا در انواع زمینه‌ها و ژانرهای مختلف می‌پردازد. از بین این زبان‌ها می‌توان به عربی، آلمانی، روسی، چینی و فرانسوی اشاره کرد.

فرانسوی عربی آلمانی اسپانیایی ...

مراحل ثبت سفارش

 ثبت سفارش
ثبت سفارش ترجمه

ثبت سفارش ترجمه

ثبت سفارش ترجمه کتاب ثبت سفارش ترجمه کتاب در ترجمیک به صورت کاملا آنلاین صورت می‌گیرد. تنها کافی‌ست به صفحه ارسال سفارش ترجمه مراجعه کنید و سفارش خود را به راحتی به ثبت برسانید.
برای بارگذاری فایل کتاب خود، می‌توانید اسکن آن تهیه کنید یا از صفحات آن عکس بگیرید.

برآورد و پرداخت هزینه

برآورد و پرداخت هزینه

بعد از ثبت سفارش، ظرف چند دقیقه برآورد هزینه توسط پشتیبانی ترجمیک صورت می‌گیرد.
توجه داشته باشید که بسته به حجم کتاب، تخفیف حجمی نیز برای شما اعمال خواهد شد. برای پرداخت هزینه ‌ دو مسیر نقدی یا قسطی پیش روی شماست.
سفارش شما ثبت شد!

تعیین مترجم متخصص

تعیین مترجم متخصص

بسته به زمینه سفارش شما، مترجم متخصصی در همان زمینه برای شما انتخاب می‌شود.
او چند صفحه کتاب را ترجمه کرده و برای شما ارسال می‌کند. شما با بررسی این صفحات، نسبت به تایید یا رد کیفیت اقدام می‌کنید. در صورت تایید شما، مترجم فرآیند ترجمه کتاب را آغاز می‌کند.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش

برای اطمینان خاطر شما از روند پیشرفت پروژه، کلیه سفارش‌ها به صورت بخش بخش در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد.
زمان تحویل هر بخش از سفارش، هنگام ثبت سفارش مشخص می‌شود. پس از بارگذاری هر بخش، آن را بررسی کنید تا در صورت لزوم، نکاتی را بهبود کار برای مترجم بیان کنید.

ارتباط با مترجم

ارتباط با مترجم

شما از طریق پنل کاربری خود به راحتی می‌توانید با مترجم در ارتباط باشید. برای افزایش کیفیت ترجمه، بهتر است که از قبل نکات اساسی و لازم را برای مترجم بیان کنید. هم‌چنین پس از بارگذاری هر بخش، نظر خود را با مترجم در میان بگذارید تا در نهایت، پروژه‌ای با کیفیت تحویل بگیرید.

تحویل پروژه نهایی

تحویل پروژه نهایی

پس از اتمام ترجمه، در انتها فایل ترجمه‌شده و ویراستاری‌شده به شما تحویل داده می‌شود.
بسته به نوع پلن انتخابی، سفارش شما تا مدت زمان مشخصی دارای گارانتی است. در صورت نیاز ترجمیک شما را به ناشران معتبر که با ترجمیک همکاری می‌کنند، معرفی می‌نماید.

شیوه انتخاب کتاب برای ترجمه

ترجمه کتاب، یکی از راه‌های موثر برای تقویت رزومه علمی، حرفه‌ای و شغلی است.
شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چگونه برای ترجمه، کتاب انتخاب کنیم؟
چگونه از جدیدترین کتاب‌های منتشرشده در هر زمینه‌ای مطلع شویم؟
از چه وب‌سایت‌هایی برای این‌ امر می‌توانیم استفاده کنیم؟

انتخاب کتاب

یک راه دیگر برای اطلاع از جدیدترین کتاب‌های منتشرشده در جهان و انتخاب آن‌ها، مراجعه به سایت آمازون یا سایت گودریدز است.
پس از مراجعه به سایت آمازون، دسته کتاب‌ها را انتخاب کنید. سپس با استفاده از امکانات جست و جوی پیشرفته این سایت مانند زبان کتاب، ژانر کتاب، سال انتشار و ... از جدیدترین کتاب‌های منتشرشده در زمینه مدنظرتان مانند کتاب‌های پزشکی، علمی، داستانی، شعر و ... مطلع شوید.

البته سایت‌های متنوعی دیگری نیز وجود دارند که جدیدترین و پرفروش‌ترین کتاب‌ها را به شما معرفی می‌کنند.
یکی از خدمات ترجمیک، انتخاب کتاب برای ترجمه است. اگر قصد تقویت رزومه علمی و حرفه‌ای خود را دارید ولی نمی‌دانید که چگونه کتاب پیدا کنید، با ترجمیک تماس بگیرید. هم‌چنین اگر ناشر هستید و دنبال پرفروش‌ترین کتاب‌ها در سراسر جهان هستید، ترجمیک شما را راهنمایی می‌کند.

راهنمایی و مشاوره

رفع دغدغه مشتریان خاص

ما در ترجمیک همواره در تلاش هستیم تا تعرفه‌های مناسبی را به مشتریان خود ارائه دهیم. شما بسته به حجم کتاب‌تان، امکان استفاده از تا ۲۵درصد تخفیف حجمی را دارید.

ترجمیک با سابقه درخشان و طولانی که در ترجمه کتاب دارد، سفارش‌های بسیاری را از گروه‌های خاص پذیرفته است و کاملا با نیازها و مشکلات این گروه‌ها آشنایی دارد. از همین روی برای این دسته از کارفرمایان، امکانات ویژه‌ای را ارائه می‌دهد.
رفع دغدغه مشتریان خاص

نیازمندی‌های خاص ناشران

انتشارات مختلفی، سفارش‌های ترجمه کتاب تخصصی و عمومی خود را به ثبت می‌رساند و به دنبال استفاده از خدمات ترجمه تخصصی هستند.
ترجمیک در طی سال‌های فعالیت خود با انتشارات مختلف، امکانات گوناگونی را برای آن‌ها در نظر گرفته است:

• تخفیف‌های همکاری
• عقد قرارداد رسمی
• گارانتی طولانی‌مدت برای کار ترجمه‌شده
• شرایط مختلف پرداخت وجه سفارش

همکاری با اساتید دانشگاه‌ها

ترجمه از جمله راه‌های مهم ارتباطی بین جوامع مختلف است. یکی از اصلی‌ترین نتایج این ارتباط، انتقال دانشِ روز به جامعه علمی کشورمان است.
از این رو ترجمیک مشتاق همکاری با اساتیدی است که می‎خواهند کتاب و مقاله‌ای را ترجمه کنند.
فراموش نکنید که ترجمیک خدمات ترجمه کتاب و مقاله خود را در بیش از ۳۰ زبان زنده دنیا ارائه می‌دهد و با بیش از ۲۱۵۰۰ مترجم متخصص همکاری می‌کند. از این رو خیال‌تان از کیفیت ترجمه کتاب‌تان آسوده باشد!

راهنمایی و مشاوره

برخی سوالات رایج ترجمه کتاب

ترجمیک به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شماست. لطفا با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ (شبانه‌روزی) تماس بگیرید.

نمایش بیشتر سوالات

زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان‌های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و درجریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هربخشی از ترجمه از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کیفی


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارش‌ها نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته


در هفت روز هفته و هرساعت از شبانه‌روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس‌اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.
درباره ترجمیک

ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.

شبکه‌های اجتماعی

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای موسسه فرهنگی هنری آوای هوشمند سخن (ترجمیک) محفوظ است.
www.tarjomic.com - ۱۴۰۱