سفارش ترجمه

ترجمه همزمان و اعزام مترجم همزمان


ستاره


در ترجمیک خدمات متعدد زبانی ارائه می‌شود که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، خدمات ترجمه همزمان، ترجمه حضوری و اعزام مترجم همزمان است. این خدمات در بیش از 15 زبان به مخاطبان ترجمیک ارائه می‌شود. شما مخاطبان محترم ترجمیک می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید یا از طریق لینک‌های زیر نسبت به ثبت سفارش ترجمه همزمان خود اقدام نموده تا همکاران ما با شما در این خصوص تماس بگیرند.
ارسال تیکت برای واحد پشتیبانی
ارسال سفارش ترجمه شفاهی و همزمان

از جمله خدماتی که همایش‌ها، کنفرانس‌ها، شرکت‌های بین‌المللی، توریست‌ها و دانشگاهیان به آن نیاز پیدا می‌کنند، ترجمه همزمان یا ترجمه شفاهی است. رعایت تمام استانداردهای بین‌المللی مترجمی، تخصص کافی در موضوع رویداد، رعایت آداب حرفه‌ای شرکت در این رویدادها، رعایت قوانین عدم افشای اطلاعات و در نهایت خون‌گرمی و صمیمیت از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های مترجم همزمان و حضوری حرفه‌ای است. سایت ترجمه تخصصی ترجمیک در زمینه‌ی اعزام مترجمان همزمان، مترجم گفتگو، مترجم همراه، مترجم شفاهی، مترجم جلسات، مترجم کنفرانس‌ها و مترجم همایش‌ها آماده‌ی ارائه خدمات حرفه‌ای به مشتریان محترم است.

مترجم حضوری مترجم همزمان

ویژگی‌های یک مترجم همزمان خوب در ترجمیک

مترجمان شفاهی (اعم از مترجم همزمان، مترجم حضوری یا مترجم همراه) برای موفقیت در کار خود و اثرگذاری مناسب در قبال بازدیدکنندگان از یک نمایشگاه، کنفرانس یا تور گردشگری، می‌بایست، توجه و دقت بالایی در کار داشته باشند و ضمن برخورداری از حضور ذهن و توانایی‌های ارتباطی، به تعامل بین حاضران در یک رویداد کمک نمایند. علاوه بر مهارت‌های ارتباطی، مهارت‌های زبانی مترجم نیز برای جلوگیری از بروز اشتباهات در ترجمه همزمان و حضوری جلوگیری کرده و احتمال رسیدن به موفقیت در برگزاری یک جلسه یا رویداد روان و بدون حاشیه را بالا می‌برد.

مسلما این امر، وقتی که رویداد مدنظر در یکی از رشته‌های تخصصی از قبیل مدیریت، بازرگانی، نفت و گاز، مهندسی و تکنولوژی یا صنایع داروسازی و تجهیزات پزشکی باشد، اهمیت دوچندان می‌یابد و چه بسا مجموعه برگزارکننده رویداد ملزم به استفاده از مترجم همزمان با تحصیلات مرتبط از دانشگاه‌های برتر باشد.

مترجم همراه / ترجمه همراه

بسیاری از افراد برای شرکت در همایش‌های بین‌المللی و یا حتی سفر توریستی به کشورهای دیگر نیاز به مترجم گفتگویی و یا مترجم حضوری و همزمان دارند. اگر شما هم قصد سفر به کشورهای خارجی به همراه یک مترجم زبده، ماهر و مورد اعتماد دارید، می‌توانید از خدمات ما استفاده کنید. حتی اگر برای مهمانان خارجی خود از کشورهای عربی، آسیایی یا اروپایی نیازمند استفاده از خدمات یک مترجم خوش‌برخورد، مسلط و حرفه‌ای دارید، سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، مترجم حرفه‌ای، قابل اعتماد و خوش‌سفری را به شما معرفی می‌کند.

مترجم جلسات / ترجمه جلسات

بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی برای برگزاری جلسات تخصصی نیاز به مترجم حضوری برای جلساتی دارند که علاوه بر تسلط بر زبان مبدا و مقصد، بر موضوع جلسه از نظر فنی نیز مسلط باشد و دامنه‌ی لغوی و مفهومی بالایی نسبت به موضوع جلسه داشته باشد. سایت ترجمه تخصصی ترجمیک با همراهی بیش از 2000 مترجم تخصصی، آماده اعزام مترجم جلسه برای شما است.

مترجم حضوری / مترجم تلفنی

برخی از مشتریان محترم ترجمیک، برای برقراری تماس به همکاران یا اساتید خود در خارج از کشور، نیازمند استفاده از کمک یک مترجم دارند. این مترجم می‌بایست سخنان طرفین ارتباط را بشنود و با درک مناسب مفهوم آن‌ها، مطلب را به طرف دیگر ارتباط منتقل کنید. علاوه بر امکان ارسال مترجم به صورت حضوری، امکان همراهی مترجم با شما به صورت تلفنی نیز امکان‌پذیر است. در صورتی که قصد برقراری جلسه‌ای به صورت تلفنی دارید، مترجمان ترجمیک همراه شما خواهند بود.

مترجم حضوری برای شرکت در نمایشگاه

سالانه نمایشگاه‌های معتبری با زمینه‌های مختلف در سراسر جهان برگزار می‌گردد. این نمایشگاه‌ها فرصت بی‌نظیری برای تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات فراهم می‌کند تا محصولاتشان را برای جامعه‌ی هدف خود به نمایش بگذارند.

حضور ملیت‌های مختلف در این نمایشگاه‌ها، اهمیت مترجمان حضوری چند زبانه‌ی حرفه‌ای که آداب حضور در این محافل را می‌دانند، حائز اهمیت می‌نماید. گروه ترجمه تخصصی ترجمیک در زمینه‌ی اعزام مترجم حضوری برای شرکت در نمایشگاه‌ها به صورت تخصصی آماده‌ی ارائه‌ی خدمات است. ترجمیک با همراهی شرکت‌های معتبر در نمایشگاه‌های بین‌المللی، با تجربه و تخصص کافی در این زمینه، امنیت خاطر مشتریان عزیز را فراهم خواهد کرد.

مترجمان نمایشگاهی و چند زبانه‌ی ترجمیک با آموزش‌هایی که در زمینه‌ی غرفه‌داری نمایشگاهی دیده‌اند، تجربه‌ی بی نظیری از ارائه نمایشگاهی در سطح بین‌المللی را برای شما رقم خواهند زد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم پشتیبانی ترجمیک در تماس باشید.

اعزام مترجم در محل برای کنفرانس‌ها،کارگاه‌ها و نشست‌‌ها

با توجه به اینکه کنفرانس‌ها، کارگاه‌ها و نشست‌ها غالبا به صورت بین‌المللی و با حضور اساتید برجسته از کشورها و دانشگاه‌های مختلف جهان برگزار می‌گردد، حضور مترجم متخصص شفاهی (فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در زمینه‌ی علمی همایش) بدون شک از مهم‌ترین مواردی است که برگزارکنندگان باید آن را فراهم نمایند. سایت ترجمه تخصصی ترجمیک با اعزام مترجم متخصص در محل مورد نظر شما، تضمین برگزاری محافل شما را با بالاترین کیفیت و سطح تضمین می‌نماید.

خدمات ترجمه همزمان و حضوری عربی، آلمانی، فرانسوی و ...

خدمات ترجمه همزمان سایت ترجمیک، محدود به زبان انگلیسی و فارسی نمی‌شود. ما در بین بیش از 2000 مترجم متخصصی که با ما فعالیت دارند، نیروهای ماهر و باتجربه‌ای در زمینه ترجمه همزمان عربی، ترجمه همزمان آلمانی، ترجمه همزمان ایتالیایی، ترجمه همزمان پرتغالی، ترجمه همزمان هندی، ترجمه همزمان ارمنی، ترجمه همزمان فرانسوی و ترجمه همزمان چینی داریم. این مترجمان به صورتی انتخاب شده‌اند که یا بالاترین مدارک تحصیلی در این زبان‌ها را دارند و یا مدت زیادی در کشورهای مرتبط که اغلب گویشوران آن به زبان مد نظر تکلم می‌کنند، زندگی کرده‌اند و به کار و تحصیل مشغول بوده‌اند.

بنابراین اگر قصد سفر به کشورهای مختلف جهان دارید، یا اگر مهمانانی از کشورهای مختلف همچون امارات، عراق، چین، هند، فرانسه، آلمان، انگلیسی، آمریکا و سایر کشورهای جهان دارید، بی هیچ نگرانی از همین الان برای استفاده از خدمات ترجمیک با ما تماس بگیرید.

قیمت خدمات ترجمه همزمان و حضوری

خدمات ترجمه همزمان، ترجمه شفاهی و اعزام مترجم ترجمیک، با بهترین قیمت برای مشتریان محترم عرضه می‌شود. همچنین در صورتی که برای مدت طولانی‌تر قصد استفاده از این خدمات را داشته باشید، مشمول تخفیف تا 50% خواهید شد. برای اطلاع دقیق از قیمت این خدمات به صفحه قیمت‌ها مراجعه نمایید.ترجمه همزمان، اعزام مترجم، خدمات ترجمه شفاهی، مترجم برای کنفرانس، مترجم همراه مهمان، مترجم همراه، مترجم همزمان، قیمت ترجمه همزمان و حضوریستاره


درباره ترجمیک


گروه ترجمیک، یک هسته دانش‌بنیان است که توسط دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف راه‌اندازی شده است. مترجمان ما فارغ‌التحصیلان بهترین دانشگاه‌های تهران و سراسر کشور هستند. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله و ترجمه کتاب ارائه می‌کنیم.
ترجمیک آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی همکاری کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده پروژه‌های خود را به ما بسپارید.

ثبت‌نام مترجم استخدام در ترجمیک

تماس با ما


  • {{'تهران، طرشت، بلوار شهید گلاب، پلاک 59، طبقه دوم، واحد 201' | pNumber}}
  • {{'021-95118654' | pNumber}}
  • tarjomic at gmail.com

شبکه های اجتماعی

ترجمیک سایت ترجمه تخصصی
خانه | شرایط و ضوابط | ارسال سفارش ترجمه | ثبت‌نام مترجم | وبلاگ | ثبت شکایات | درباره ما | ترجمه تخصصی مقاله | قیمت ترجمه | Farsi Translation | مجله اینترنتی رازینه

www.tarjomic.com - {{1397|pNumber}} © - تمامی حقوق نزد گروه ترجمیک محفوظ است.