تولید محتوای ایمیل تبلیغاتی و نامه

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

ایمیل و نامه در دنیای امروز به عنوان دو ابزار حرفه‌ای در ارتباط بین متخصصان و کسب و کارها شناخته می‌شوند. مخاطب ایمیل‌ها افرادی حرفه‌ای، متخصص و سخت‌گیر هستند. بنابراین اهمیت نوشتن یک متن ایمیل جذاب و تاثیرگذار بسیار بالاست.
نویسندگان مجرب ترجمیک به شما کمک می‌کنند تا به سادگی محتوای لازم برای ایمیل‌های تبلیغاتی، ایمیل‌های کاری، تجاری و تحصیلی و حتی خبرنامه‌های ایمیلی درون‌سازمانی را تهیه کنید.

تولید محتوای ایمیل تبلیغاتی و نامه
پشتیبانی پشتیبانی شبانه روزی
آپلود بخش به بخش آپلود بخش به بخش
گارانتی کیفیت و زمان گارانتی کیفیت و زمان
منحصر به فرد منحصر به فرد

هزینه تولید محتوای ایمیل تبلیغاتی

هزینه خدمات تولید محتوای متنی ترجمیک به عواملی هم‌چون تعداد کلمات متن شما، پلن انتخابی، سرعت موردنظر و ... بستگی دارد. قبل از ثبت سفارش، با استفاده از ماشین حساب محتوای ترجمیک هزینه سفارش خود را محاسبه کنید. هم‌چنین هنگامی که سفارش خود را خود را ثبت کنید، قیمت‌گذاری سفارش شما در کمتر از ۱۵ دقیقه انجام می‌شود و هزینه دقیق آن طی تماس تلفنی به شما اعلام می‌شود.
برای محاسبه هزینه تولید محتوای ایمیل‌های تبلیغاتی خود بر ماشین حساب محتوای ترجمیک کلیک کنید.

هزینه تولید محتوای ایمیل تبلیغاتی

انواع خدمات تولید محتوای ایمیلی در ترجمیک

انواع مختلفی از ایمیل‌ها و نامه‌ها وجود دارد. شما نیز بسته به اهدافتان به یکی از این دسته‌ها نیاز خواهید داشت. ممکن است ارسال ایمیل بخشی از کمپین بازاریابی ایمیلی شما باشد یا بخواهید خبرنامه داخلی شرکت و سازمان خود را تهیه کنید.
در کنار این‌ها ممکن است که بخواهید یک ایمیل حرفه‌ای و تجاری برای شرکای بین‌المللی خود ارسال کنید یا برای یک استاد دانشگاه در خارج از کشور درخواست پذیرش تحصیلی بفرستید. تیم گسترده نویسندگان مجرب ترجمیک برای تولید محتوای ایمیلی در همه این حالت‌ها در کنار شماست. در ادامه به انواع تولید محتوای ایمیلی اشاره خواهیم کرد.

انواع خدمات تولید محتوای ایمیلی در ترجمیک

ایمیل‌های تبلیغاتی یا بازاریابی ایمیلی ایمیل‌های تبلیغاتی یا بازاریابی ایمیلی

در دنیای کسب‌وکارهای آنلاین، ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی از ابزارهایی مناسب و پرکاربرد برای تبلیغات و معرفی خدمات و محصولات به‌شمار می‌رود. افراد روزانه صدها ایمیل از این جنس دریافت و بدون باز کردن، آن را حذف می‌کنند. بنابراین برای تاثیرگذاری بیشتر ایمیل‌تان و حذف نشدن آن باید مواردی را رعایت کنید.
برخی از صاحبان کسب‌وکار به علت ارزان بودن و گاهی رایگان بودن ایمیل مارکتینگ، این تصور را دارند که به صورت انبوه و بدون در نظر گرفتن نکات مهم و دقیق، ایمیلی بنویسند و آن را برای تمامی افراد ارسال نمایند. چنین امری، خسارت مالی و معنوی بسیاری به برند شما وارد می‌کند.
بنابراین باید به صورت حرفه‌ای و حساب‌شده از ایمیل‌مارکتینگ بهره برید. نویسندگان محتوای ترجمیک به شما کمک می‌کنند تا ایمیل‌های تبلیغاتی حرفه‌ای، جالب و تاثیرگذار را برای بازاریابی دیجیتال برند خود تهیه کنید.

ایمیل یا نامه کاری و تجاری ایمیل یا نامه کاری و تجاری

امروزه به سادگی و با مراجعه به وب‌سایت شرکت‌های بین‌المللی، راه ارتباطی ساده و موثری برای ارتباط با مدیر عاملان و مدیران فروش در کشورهای همسایه و قاره‌های دیگر پیدا خواهید کرد. این راه ارتباطی چیزی جز همان ایمیل نیست.
اما استفاده صحیح از ایمیل برای مقاصد کار و تجاری، کاری پیش پا افتاده نیست. از آن‌جا که ایمیل یک ارتباط از راه دور بوده و تنها مبتنی بر متن است، باید دقت بیشتری در مورد آن به خرج داد.
نویسندگان مجرب ترجمیک که سابقه کار در حوزه تجارت بین‌الملل و کار در سازمان‌های ایرانی و خارجی در کشورهای همسایه و اروپا را دارند، در این راه بهترین دستیار شما خواهند بود. برای مشورت در خصوص ارسال ایمیل‌های تجاری، با تیم پشتیبانی ترجمیک در ارتباط باشید.

ایمیل یا نامه تحصیلی ایمیل یا نامه تحصیلی

بخش مهمی از فرآیند ارسال درخواست پذیرش برای ادامه تحصیل در خارج از کشور، تعامل با اساتید جهت متقاعد کردن آن‌هاست. دانشجویانی که در فرآیند اپلای قرار دارند، به خوبی با انگیزه‌نامه یا SOP همان آشنا هستند.
انگیزه‌نامه، نامه‌ای تاثیرگذار است که مواردی هم‌چون پیشینه تحصیلی، رزومه و تجربیات علمی و انفرادی دانشجو را در بر می‌گیرد. انگیزه‌نامه باید به خوبی و به زبان انگلیسی روان نوشته شود و انشاء انگلیسی خوبی نیز داشته باشد تا استاد مورد نظر را قانع کند.
مترجمان تحصیل‌کرده و نویسندگان مجرب ترجمیک در خدمت شما هستند تا چنین ارتباطات ایمیلی را به بهترین شکل پیش ببرید و به موفقیت مدنظر خود دست یابید.

خبرنامه داخلی سازمانی خبرنامه داخلی سازمانی

نوشتن یک خبرنامه و ارسال آن برای همکاران داخلی سازمان، یکی از ساده‌ترین راه‌هایی است که مدیرعامل یا مدیر منابع انسانی می‌تواند به کار گیرد تا همبستگی سازمانی و رضایت کارکنان خود را افزایش دهد. نوشتن یک ایمیل گزیده و تاثیرگذار برای همکاران در این زمینه بسیار موثر است.
برای این کار مترجمان و نویسندگان ترجمیک در خدمت شما هستند تا به سادگی چند کلیک، آن‌چه را می‌خواهید، تحویل بگیرید. کافیست اندکی در مورد سازمان خود و هدف از ارسال ایمیل با هم صحبت کنیم و کار شما شروع خواهد شد.

قالب‌های خدمات تولید محتوای ترجمیک

سایت سفارش تولید محتوا ترجمیک خدمات تولید محتوا را در شش قالب مقاله وبلاگ و سایت، تولید محتوا برای تولید کتابچه، نگارش اَبَرمحتوا، ایمیل و نامه، تولید محتوای متنی پست‌های شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوای متون ادبی ارائه می‌دهد. این قالب‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نیازهای مختلف کسب و کارها را پوشش دهند. کلیه این خدمات با همکاری نویسندگان باتجربه، خوش‌ذوق و مسلط به اصل سئو ارائه می‌شود. هم‌چنین این خدمات در سطوح مختلفی ارائه می‌شوند که بسته به نیاز و خواسته خود، می‌توانید پلن مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

قالب‌های خدمات تولید محتوای ترجمیک

ویژگی‌های خدمات تولید محتوای ترجمیک

هدف ما در موسسه ترجمیک این است که همواره بالاترین کیفیت خدمات را با مناسب‌ترین تعرفه به کارفرماها ارائه دهیم. از همین روی سعی کرده‌ایم که تمامی دغدغه‌های کارفرمایان را در هنگام ثبت سفارش تولید محتوای آنلاین رفع کنیم و برای آن‌ها راهکارهای مناسب ارائه دهیم. از جمله این راه‌کارها می‌توان به تضمین کیفیت و زمان، همکاری با نویسندگان مجرب و متخصص، تحویل بخش به بخش سفارش‌ها، بررسی سفارش‌های تولید محتوا توسط تیم پایش کیفی ترجمیک، عدم استفاده از هوش مصنوعی و ... اشاره کرد.

ویژگی‌های خدمات تولید محتوای ترجمیک

ایمیل و نامه؛ ابزار ارتباطی افراد مهم

در ابتدای ظهور ایمیل، استفاده از آن مخصوص متخصصان، پژوهشگران و سازمان‌های برتر دنیا بود. به مرور استفاده از آن فراگیر شد. در دوره‌ای از تاریخ اینترنت که بسیاری از ما به یاد داریم، گروه‌های ایمیلی رشد زیادی کردند.
این گروه‌های پیام‌های سطحی و گاهی مهم ارسال می‌کردند و بیشتر جنبه سرگرمی داشتند. در همین زمان استفاده از ایمیل به عنوان یک ابزار تجارت الکترونیک و تبلیغات دیجیتالی اهمیت بیشتری یافت.

در واقع امروزه ایمیل ابزاری است که برای ارتباطات حرفه‌ای و کاری استفاده می‌شود. افراد حرفه‌ای معمولا بسیار نکته‌بین و سخت‌گیر هستند. همه این نکات باعث شده که اهمیت نگارش ایمیل‌های تاثیرگذار و دقیق افزایش یابد و ظرافت‌های استفاده از آن بیشتر از قبل شود.
از همین روی باید به اصول استفاده و نگارش این نوع محتوا مسلط باشید تا نتیجه مطلوبی را که می‌خواهید، به دست آورید.

سوالات متداول سوالات متداول تولید محتوای ایمیلی و نامه

برای محاسبه هزینه سفارش تولید محتوای خود از ماشین حساب محتوای ترجمیک استفاده کنید.

بله، کلیه سفارش‌های تولید محتوای سایت ترجمیک دارای تضمین کیفیت و زمان تحویل هستند.

زمان تحویل سفارش، بر اساس تعداد کلمات و سرعت موردنظر شما تخمین زده می‌شود. در واقع ترجمیک سفارش‌های شما را در ۵ سرعتِ پایه، متوسط، سریع، فوق سریع و ویژه انجام می‌دهد. هرچه سفارش شما کوچک‌تر باشد و سرعت بالاتری را انتخاب کرده باشید، زمان تحویل کوتاه‌تر خواهد شد.

خدمات تولید محتوای ترجمیک در قالب پست وبلاگی، ایمیل و نامه، ابرمحتوا، متون ادبی، شبکه‌های اجتماعی و کتابچه ارائه می‌شود. بسته به نیاز و شرایط‌تان یکی از این قالب‌ها را انتخاب کنید و بهترین کیفیت را تحویل بگیرید.

برای ارتباط با واحد مشاوره تولید محتوا ترجمیک کافی است تا با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک مورد اعتماد صدها سازمان‌ها دولتی و خصوصی معتبر و شناخته‌شده است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته


در ۲۴ ساعت شبانه‌روز از طریق تلفن، تیکت و تلگرام با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک