جشن مترجمان ترجمیک
هر ساله برترین مترجمان، ویراستاران و مترجمان همزمان ترجمیک گرد‌هم می‌آیند تا در مورد مسائل مربوط به صنعت ترجمه به همفکری بپردازند. این مترجمان از میان مترجمان متخصص از سراسر کشور بر حسب فعالیت‌های برجسته همان سال انتخاب می‌شوند و در این جشن به برترین مترجمان که توسط هیئت داوری انتخاب می‌شوند، هدایایی به رسم یادبود اهدا می‌شود.

رویداد جشن مترجمان ترجمیک معمولا در نیمه فصل بهار برگزار می‌شود و از این رو مترجمان و مسئولان بخش‌های مختلف ترجمیک این فرصت را دارند که در یک دیدار بهاری، برای سالی پر از تلاش و تجربه برنامه‌ریزی کنند.

تا کنون دو دوره از جشن مترجمان در سال‌های ۹۶ و ۹۸ برگزار شده است.


جشن مترجمان ترجمیک دوره اول - ۱۶ اسفند ۹۶

اولین دوره جشن مترجمان، در محل مجتمع خدمات فناوری دانشگاه شریف برگزار شد و طی آن علاوه بر تبادل نظر در مورد وضعیت حال حاضر و برنامه‌های پیش رو، کارگاه آموزش نرم‌افزار Trados نیز به صورت همزمان اجرا شد. در این جشن سه جایزه به مترجمان برگزیده اهدا گردید:


  • جایزه برترین مترجم سال ۹۶: علی آقایی
  • جایزه مترجم متعهد سال ۹۶: منیر شفیعی
  • جایزه مترجم پرکار سال ۹۶: هنگامه خدابنده

جشن مترجمان ترجمیک دوره دوم - ۱۲ اردیبهشت ۹۸

دومین دوره جشن مترجمان، در محل مرکز رشد دانشگاه شریف برگزار شد و مطابق معمولا مترجمان و مدعوین به ارائه نظرات خود در مورد بخش‌های مختلف و خدمات ترجمیک پرداختند. همچنین آماری از رشد ترجمیک و نتایج نظرسنجی از مترجمان ارائه شد. در این دوره دو جایزه نفیس اهدا شد که اسامی نامزدها و برندگان آن به شرح زیر است:

  • جایزه برترین مترجم انگلیسی: علی آقایی، امیرباقرزاده، مهسا حیدری، هنگامه خدابنده و زهرا رستگار. در این جایزه، خانم زهرا رستگار به عنوان مترجم برتر انتخاب شد.
  • جایزه برترین مترجم غیرانگلیسی: علی احمد (از کشور سوریه، زبان عربی)، ویکتوریا تسورکان (از کشور روسیه، زبان روسی)، یاسر الخیرو (از کشور عراق، زبان عربی)، آمنه صفا (از کشور لبنان، زبان عربی) و حجت‌الله صمیمی‌مقدم (از کشور ایران، زبان آلمانی). در این رشته آقای یاسر الخیر به عنوان مترجم برتر انتخاب شد.
چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می توانید اقدام کنید. کلیک کنید.

gift

ارزیابی تخصصی هر سفارش


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی