ویرایش علمی و فنی مقالات انگلیسی


ستاره


ویرایش گرامری مقاله مخصوصا ویراستاری نیتیو به عنوان یکی از مهم‌ترین فرآیندهای لازم به منظور پذیرش در کنفرانس‌ها و ژورنال‌های معتبر، می‌بایست به طور ویژه‌ای مورد توجه قرار گیرد. مقاله‌ای که از زبان فارسی به انگلیسی، با هدف چاپ در یک ژورنال معتبر ترجمه می‌شود، باید به صورت علمی و تخصصی ترجمه شده و علاوه بر شیوایی در بیان مطالب علمی، بایستی بدون هیچ گونه اشکال گرامری ارائه شود.

در ترجمیک، ترجمه و ویرایش مقالات تخصصی توسط مترجمان متخصصی صورت گیرد که علاوه بر تبحر در امر ترجمه، در موضوع مقاله شما نیز متخصص هستند. حتی شما می‌توانید به مترجمان و ویراستاران نیتیو دسترسی داشته باشید.از آنجایی که گاهی اوقات محققین و دانشجویان عزیز، به اندازه کافی بر زبان انگلیسی مسلط هستند و مطالعات خود را از روی متون انگلیسی به راحتی انجام می‌دهند، تصمیم می‌گیرند که خود رأسا مبادرت به ترجمه مقاله به زبان انگلیسی نمایند، اما بدیهی است که نگارش صحیح به زبان انگلیسی کاملا متفاوت از توانایی خواندن یک متن انگلیسی بوده و تخصص خود را می‌طلبد.

ویرایش مقاله انگلیسی

ما در وب سایت خود علاوه بر امکان ترجمه تخصصی مقالات شما عزیزان، این امکان را نیز در اختیار شما قرار می‌دهیم که بتوانید چنین ترجمه‌هایی را که یا توسط خود شما و یا توسط یک مترجم آماتور صورت گرفته، در اختیار ما قرار داده تا به شیوه‌ای کاملا صحیح، ویرایش گرامری و حتی در صورت نیاز، ویرایش علمی شده و با اطمینان خاطر برای کنفرانس‌ها یا ژورنال مورد نظر خود ارسال نمایید.

یکی از مهم ترین مزایای سایت ترجمه تخصصی ترجمیک این است که علاوه بر در اختیار داشتن یک تیم مجرب و حرفه‌ای در امر ترجمه و ویرایش، با تعداد زیادی از متخصصین در سراسر کشور به صورت دورکاری، همکاری داشته و حتماً از مترجمی که در زمینه موضوع مقاله شما متبحر باشد برای امر ویراش علمی استفاده می‌کنیم. بدین ترتیب، طی دو مرحله ابتدا ویرایش علمی مقاله شما صورت گرفته و سپس بازنگری نهایی به منظور رفع اشکالات گرامری احتمالی، توسط ویرایشگرانی که در حد Native، مسلط بر زبان انگلیسی هستند، صورت می‌گیرد و با این روش، احتمال وجود هر گونه خطایی در امر ویرایش، به صفر نزدیک می‌شود.

برای اطمینان خاطر شما محققین گرامی از کیفیت کار، واضح است که ما با طیب خاطر، کار خود را ضمانت کرده و در صورتی که بنا به دلایل اشکالات نگارشی مقاله شما از سوی داوران کنفرانس یا ژورنال مورد نظر، برگشت داده شود، به صورت رايگان و در اسرع وقت، تمامی مراحل ویرایش را مجدداً انجام خواهیم داد.

علاوه بر خدمات ویرایش تخصصی که از سوی ترجمیک ارائه می‌شود، می‌توانید از خدمات ترجمه مقاله نیز استفاده کنید.مطالب مرتبط

ویراستاری نیتیو، ترجمه نیتیو، ویرایش نیتیو مقاله، ادیت نیتیو، ادیتور نیتیو انگلیسی، ویراستار نیتیو انگلیسی

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار


مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای تلگرام مترجم ارسال کند.

gift

ارزیابی تخصصی هر سفارش


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


ارسال سفارش