ثبت سفارش روخوانی / گویندگی


راهنمای ثبت سفارش استفاده از مشخصات آخرین سفارش

انتخاب زبانفایل راهنمای مترجمفایل انتخاب شده: {{f.name}}
در حال آپلود... آپلود کامل شده
{{f.progress}}%
توجه: فایل‌هایی از قبیل کاتالوگ نمایشگاه، معرفی شرکت و محصولات، برنامه جلسه و ... را از اینجا بفرستید تا مترجم ترجمیک با آمادگی بیشتر برای انجام ترجمه حضور پیدا کند.
توجه: اگر می‌خواهید چند فایل کوچک یا تصویر (اسکن صفحات و ...) را بفرستید، آن‌ها را به صورت zip درآورید و ارسال کنید.
توجه: در صورتی که مشکل آپلود فایل دارید، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

موارد اختیاری


 تدوین، ویرایش و موسیقی
در صورتی که موسیقی‌های مناسبی برای این منظور در اختیار دارید، پس از پرداخت و نهایی شدن سفارش، می‌توانید از قسمت فایل‌های جانبی ارسال نمایید.
 افزودن افکت‌های صوتی


{{error}} اصلاح

کاربر جدید ورود

{{login_error_message}}
ورود موفقیت‌آمیز بود.
توجه: رمز عبورتان همان شماره موبایل است. در صورت لزوم می توانید در پنل خود آن را عوض کنید.


توجه: {{submit_error}}

راهنمای ثبت سفارش روخوانی و گویندگی

ثبت سفارش

ثبت سفارش روخوانی و گویندگی در ترجمیک به سادگی قابل انجام است. شما با گذر از چند مرحله ساده، به سرعت سفارش خود را به ثبت می‌رسانید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته ترجمیک به شما این امکان را می‌دهد که در هر زمان، سفارش خود را پیگیری کنید.

سفارش‌های شما در یکی از دو پلن نیمه‌حرفه‌ای و حرفه‌ای به ثبت می‌رسد. در پلن نیمه‌حرفه‌ای ضبط در استودیو خانگی انجام می‌شود و در مقابل در پلن حرفه‌ای، سفارش شما در استودیو حرفه‌ای انجام می‌شود.

توجه داشته باشید که حداقل حجم سفارش روخوانی و گویندگی، ۲۰۰۰ کلمه است و برای سفارشی با حجم کمتر، باید هزینه ۲۰۰۰ کلمه را پرداخت نمایید.

ترجمیک خدمات روخوانی و گویندگی را در بیش از ۲۰ زبان ارائه می‌دهد. برای مشاهده نمونه کارهای تولید شده در ترجمیک و همچنین اطلاعات بیشتر درباره گویندگی و روخوانی به صفحه گویندگی و روخوانی متن مراجعه کنید.

مراحل ثبت سفارش

شما تنها سه قدم تا ثبت سفارش روخوانی و گویندگی در ترجمیک فاصله دارید. پیش از هر چیز در صفحه تعرفه‌ها با قیمت‌ سفارش با توجه به تعداد کلمه مد نظرتان، به صورت تقریبی آشنا شوید. سپس اقدام به ثبت سفارش کنید.

مرحله اول: در اولین مرحله زبان مورد نظر خود را مشخص می‌کنید. ترجمیک خدمات گویندگی خود را در بیش از ۲۰ زبان ارائه می‌دهد.

مرحله دوم: در مرحله بعد شما باید فایل مورد نظر خود را بارگزاری کنید. فراموش نکنید که این فایل باید شامل متن کامل و دقیقی باشد که گوینده آن را روخوانی می‌کند.

مرحله سوم: مرحله آخر شامل توضیحات تکمیلی درباره سفارش شما است. این توضیحات شامل جنسیت گوینده، افکت‌های مدنظر شما برای سفارشتان و توضیحاتی که باید گوینده از آن‌ها مطلع باشد، می‌شود.

اکنون سفارش شما به ثبت رسید! در ادامه همکاران ما در بخش پشتیبانی ترجمیک با توجه به نوع سفارشتان، پلن مناسب را برای شما انتخاب می‌کنند و برای قیمت دقیق سفارشتان، با شما تماس خواهند گرفت.

اگر در هر کدام از مراحل سوال یا ابهامی دارید، با ما تماس بگیرید.

  ثبت سفارش روخوانی / گویندگی  سایر خدمات ترجمیک

ترجمیک، یک کسب‌وکار آنلاین و یک موسسه فرهنگی در حوزه خدمات زبانی است. بیش از ۲۴,۵۰۰ مترجم، نویسنده، ویراستار و گوینده در ترجمیک فعال هستند. هم‌اکنون ترجمیک بزرگ‌ترین کسب‌وکار خدمات زبانی در ایران است که سالانه به هزاران مشتری خدمات زبانی ارائه می‌کند. خدمات ارائه شده در ترجمیک، به طور خلاصه موارد زیر است:


لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی