تدوین، برنامه‌ریزی یا استراتژی محتوا

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

این روزها اهمیت بازاریابی محتوایی یا Content Marketing، بر هیچ‌کس پوشیده نیست. همه ما می‌دانیم که چطور می‌توان با تولید محتوای مناسب، اعتماد مخاطب را به دست آورد و روز به روز مشتریان بیشتری پیدا کرد. با این حال، این تلاش‌ها زمانی موفقیت‌آمیز خواهد بود و به نتیجه خواهد رسید که بر اساس یک استراتژی و برنامه‌ریزی صحیح پیش برود.

تدوین، برنامه‌ریزی یا استراتژی محتوا
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی
کنترل کیفی سفارش‌ها کنترل کیفی سفارش‌ها
گارانتی کیفیت و زمان گارانتی کیفیت و زمان
تخفیف‌های حجمی تخفیف‌های حجمی

خدمات استراتژی محتوای ترجمیک

در دنیای بازاریابی محتوایی، به برنامه‌ریزی برای تولید محتوا، تهیه استراتژی می‌گویند. این استراتژی در واقع همان برنامه میان‌مدت یا بلندمدت یک سازمان برای تولید محتوا محسوب می‌شود.
فرقی ندارد که کسب‌وکار شما نوپا و جدید است یا مدت‌ها از تاسیسش می‌‌گذرد. ترجمیک با همکاری بهترین متخصصین تولید محتوا و سئو، بهترین استراتژی تولید محتوا را برای شما آماده می‌کند. شک نکنید که در زمانی معقول و منطقی، نتیجه استفاده از این خدمات را خواهید دید.

خدمات استراتژی محتوای ترجمیک

هزینه و پلن‌های خدمات استراتژی محتوا

همه کسب‌وکارها، صرف نظر سابقه و مدت زمان تاسیس‌شان، امکان استفاده از خدمات استراتژی محتوا را دارند. کافیست از میان پلن پایه، رشد و تثبیت، مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید.
جزئیات، ویژگی‌ها و هزینه‌های هر یک از این پلن‌ها در تصویر زیر آمده است. با این حال، در صورتی که برای انتخاب پلن موردنظرتان تردید دارید، با کارشناسان ما مشورت کنید.

هزینه و پلن‌های خدمات استراتژی محتوا

پلن پایه

یک ستاره

تحلیل مجموعه مشتری تحلیل مجموعه مشتری
راهکارهای تحلیلی راهکارهای تحلیلی
موضوع‌بندی موضوع‌بندی(۱ موضوع)
کلمات کلیدی کلمات کلیدی(۵ کلمه)
عنوان‌بندی عنوان‌بندی(۴۰ عنوان)
زمان‌بندی زمان‌بندی(برنامه انتشار ۲ ماهه)

۳,۴۰۰,۰۰۰

این بسته برای کسب‌وکارهایی مناسب است که در آغاز کار هستند و بودجه زیادی برای بازاریابی محتوایی ندارند. در این بسته شما می‌توانید خدمات ترجمیک را تجربه کنید و در صورت لزوم برای بسته‌های دیگر درخواست ثبت کنید.

پلن رشد

دو ستاره

تحلیل مجموعه مشتری تحلیل مجموعه مشتری
تحلیل رقبا خلاصه تحلیل رقبا خلاصه
پرسونای مخاطب خلاصه پرسونای مخاطب خلاصه
راهکارهای تحلیلی راهکارهای تحلیلی
موضوع‌بندی موضوع‌بندی(۳ موضوع)
کلمات کلیدی کلمات کلیدی(۱۰ کلمه)
عنوان‌بندی عنوان‌بندی(۱۰۰ عنوان)
زمان‌بندی زمان‌بندی(برنامه انتشار ۴ ماهه)

۸,۴۰۰,۰۰۰

این بسته برای کسب‌وکارهایی مناسب است که در نیمه راه بازاریابی محتوا هستند و حوزه کار آن‌ها قدری گسترده‌تر است. به این ترتیب در سه حوزه موضوعی برنامه‌ریزی محتوا برای شما صورت خواهد گرفت.

پلن تثبیت

سه ستاره

تحلیل مجموعه مشتری تحلیل مجموعه مشتری
تحلیل بازار تفصیلی تحلیل بازار تفصیلی
تحلیل رقبا تفصیلی تحلیل رقبا تفصیلی
پرسونای مخاطب تفصیلی پرسونای مخاطب تفصیلی
راهکارهای تحلیلی راهکارهای تحلیلی
موضوع‌بندی موضوع‌بندی(۵ موضوع)
کلمات کلیدی کلمات کلیدی(۱۵ کلمه)
عنوان‌بندی عنوان‌بندی(۲۰۰ عنوان)
زمان‌بندی زمان‌بندی(برنامه انتشار ۶ ماهه)

۱۴,۴۰۰,۰۰۰

این بسته برای کسب‌وکارهایی مناسب است که به خوبی اهمیت بازاریابی محتوا و لزوم برنامه‌ریزی بلندمدت را می‌دانند. در این حالت برنامه‌ریزی برای ۵ حوزه موضوعی انجام می‌گیرد و برنامه شش ماهه تولید محتوا ارائه خواهد شد. این بسته، موثرترین بسته پیشنهادی ترجمیک است.


تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

اجزای اساسی پلن‌های استراتژی محتوا

هر یک از پلن‌های استراتژی محتوا از اجزای مختلفی تشکیل شده‌اند. اهمیت این اجزا تا جایی است که موفقیت و به ثمر رسیدن هر یک از پلن‌ها، در گرو توجه اصولی به آن‌ها قرار دارد.
با این حال، همواره یکی از اصلی‌ترین سوالات مشتریان به چیستی و کاربرد این اجزا اختصاص می‌یابد. در این بخش، به طور خلاصه به بررسی اجزای اصلی یک پلن استراتژی محتوا می‌پردازیم.

اجزای اساسی پلن‌های استراتژی محتوا
تحلیل مجموعه مشتری

تحلیل مجموعه مشتری

نخستین گام تهیه و تدوین استراتژی محتوا، به تحلیل مجموعه شما تعلق می‌گیرد. تیم تولید محتوای ترجمیک، پیش از هر چیز تمامی فعالیت‌ها، نقاط ضعف و نقاط قوت و اهداف کسب و کار شما را مورد بررسی قرار می‌دهد. بررسی این موارد به ما کمک می‌کند تا برنامه‌ای جامع و در جهت پیشبرد اهداف شما تهیه کنیم.

تحلیل بازار

تحلیل بازار

بازاریابی محتوایی، ابزارهای متعددی دارد. بسته به شرایط بازار کسب و کار شما، استفاده کردن یا نکردن از هر یک از این ابزارها و چگونگی استفاده از آن‌ها، می‌تواند متفاوت باشد. بر ای تهیه یک استراتژی محتوای کارآمد، لازم است بازاری که در آن فعالیت می‌کنید، به خوبی شناخته شود و ابزارهای مناسب با آن به دست آید.

تحلیل رقبا

تحلیل رقبا

هدف از تحلیل رقبا، این است که بدانیم رقبای شما در حوزه تولید محتوا و بازاریابی دیجیتال چه اقداماتی انجام داده‌اند. سپس نقاط ضعف آن‌ها را پوشش خواهیم داد.
همچنین اگر در برخی حوزه‌ها فعال بوده‌اند و عملکرد خوبی داشتند، تلاش می‌کنیم تا برای ارائه خدماتی بهتر و قوی‌تر از آن‌ها برنامه‌ریزی کنیم.

تحلیل پرسونای مخاطب

تحلیل پرسونای مخاطب

هر کسب و کاری برای خدمت‌رسانی بهتر به مخاطبان خود، باید آن‌ها را به‌خوبی بشناسد. در دنیای بازاریابی محتوا، به این کار «شناسایی پرسونای مخاطب» گفته می‌شود. پرسونای مخاطب به بیان ساده، طرح کلی یک شخصیت خیالی مشخص است که نماینده بخشی از مشتریان سازمان است.

ارائه راهکارهای تحلیلی

ارائه راهکارهای تحلیلی

پس از پشت سر گذاشتن این ۴ مرحله، اطلاعات کافی در خصوص کسب و کار شما، بازار فعالیت‌تان، رقبا، و پرسونای مخاطبان به دست خواهیم آورد. حالا وقت آن است که این اطلاعات را در کنار هم قرار دهیم و راهکارهای در استراتژی تولید محتوا را نهایی کنیم. مثلا در خصوص شبکه‌های اجتماعی مورد استفاده تصمیم بگیریم و حجم کار در آن‌ها را تعیین کنیم.

موضوع‌بندی

موضوع‌بندی

با توجه به رویکرد جدید موتورهای جستجو که به جای تکیه بر کلمات کلیدی، به موضوعات توجه دارد، شناسایی موضوعات مرتبط بسیار مهم است. مثلا برای یک کسب و کار در حوزه گل و گیاه، این حوزه‌ها می‌تواند به این صورت باشد: «فروش گل و گیاه برای مراسم»، «فروش گل و گیاه برای منزل»، «فروش گل و گیاه برای هدایای شخصی».

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی

پس از تدوین موضوعات اصلی، لازم است در هر حوزه یک یا چند کلمه کلیدی اصلی تعیین شود. برای تعیین این کلمات کلیدی، باید به عوامل مختلفی توجه کنیم. مثلا میزان جست و جوی کلمه، نیت مخاطب از جستجوی این عبارت‌ها، میزان تناسب کلمه کلیدی با برنامه‌های فعلی و محصولات آینده شرکت.

عنوان‌بندی

عنوان‌بندی

در این گام برای هر کلمه کلیدی مورد نظر، یک یا چند عنوان پیشنهاد می‌شود و تولید محتوا بر اساس این عناوین انجام می‌شود. عنوان‌نویسی به مهارت و خلاقیت خاصی نیاز دارد و صرف زمان و توجه کافی برای آن، بسیار ارزشمند است. چراکه عناوین جذاب و مناسب، علاوه بر تاثیری که در جذب مخاطب دارند، در سئو نیز تاثیرگذار هستند.

زمان‌بندی

زمان‌بندی

تا به اینجا، یک فهرست جامع از عناوینی که باید درباره موضوعات مختلف کسب و کار شما نوشته شود، تهیه شده است. حال باید برنامه زمانی انتشار این محتواها مشخص شود. در این گام بهتر است مناسبت‌های تقویمی در حوزه کسب و کار خود را در نظر داشته باشید. هرچند همه محتواها به مناسبت خاصی مربوط نیستند.

مشاوره تخصصی تهیه استراتژی محتوا در ترجمیک

احتمالا تا به حال با اهمیت استراتژی محتوا آشنا نبوده‌اید و پروژه‌های تولید محتوای خود را بدون این ابزار ضروری پیش می‌بردید. بنابراین حتما سوالات و ابهامات زیادی دارید و ترجیح می‌دهید که پیش از ثبت سفارش با یک فرد متخصص مشورت کنید.
ما این نیاز شما را کاملا درک می‌کنیم. لذا برای دریافت مشاوره رایگان استراتژی محتوا از شنبه تا پنجشنبه و در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۶۷۲۳۵۰۰۰ تماس بگیرید. همچنین می‌توانید برای ما تیکت ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم. (ارسال تیکت هیچ محدودیتی ندارد و از لینک زیر انجام می‌شود.)

مشاوره تخصصی تهیه استراتژی محتوا در ترجمیک

اهمیت داشتن استراتژی محتوا در چیست؟

حرفه تولید محتوای آنلاین در ایران و جهان سابقه زیادی ندارد. اما در همین مدت کوتاه، همه فعالان این عرصه به این نتیجه رسیده‌اند که داشتن یک استراتژی یا برنامه برای تولید محتوا بسیار مهم است. داشتن استراتژی محتوا باعث می‌شود که هر روز درگیر انتخاب موضوع و نگران مفید بودن محتوای تولیدی نباشید. استراتژی محتوا به واحد تولید محتوای شرکت (که ممکن است یک نفر باشد!) کمک می‌کند تمرکز بیشتری داشته باشد. در نتیجه این واحد، تمام توان خود را در جهت تحقق اهدافِ تعیین شده پیش می‌برد و دچار سردرگرمی و اتلاف وقت نمی‌شود. علاوه بر این، با داشتن استراتژی محتوا می‌توانید مطمئن باشید که همه موضوعات لازم که با کسب و کار شما مرتبط هستند را پوشش می‌دهید.
حتی مطمئن هستید که اگر طبق نقشه پیش بروید، کلمات کلیدی مهم کسب و کار شما در تمامی محتواها استفاده می‌شوند و به‌مرور سئوی سایت‌تان تقویت می‌شود. پس مهم‌ترین فواید داشتن استراتژی محتوا را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد.

  • صرفه‌جویی در زمان و هزینه در زمان اجرا
  • اطمینان از رسیدن به اهداف کسب و کار
  • جلوگیری از سردرگمی کارکنان
  • اطمینان از رعایت اصول سئو
اهمیت داشتن استراتژی محتوا در چیست؟

سوالات متداول سوالات متداول

استراتژی محتوا همان نقشه راهی است که برای موفقیت پروژه‌های تولید محتوای متنی استفاده می‌شود. به طور خلاصه، این نقشه راه شامل تحلیل مجموعه مشتری، تحلیل بازار، تحلیل رقبا، تحقیق کلمات کلیدی، استخراج عناوین و موضوعات و زمان‌بندی می‌باشد.

خدمات استراتژی محتوا در سه پلن پایه، رشد و تثبیت ارائه می‌شود. هر یک از این پلن‌ها هزینه مشخصی دارند. برای بررسی بیشتر کلیک کنید.

بله. اگر به‌تازگی کسب و کارتان را تاسیس کرده‌اید، پلن پایه را انتخاب کنید.

بله. فرقی ندارد که در چه مرحله‌ای قرار دارید. همواره برای تثبیت جایگاه در موتورهای جست‌وجو، به یک استراتژی مدون نیاز دارید. لذا می‌توانید از پلن تثبیت استفاده کنید.

بله. در صورت تمایل می‌توانید هزینه را در دو قسط پرداخت کنید.

پلن‌های استراتژی محتوا شامل انجام بخشی از پروژه تولید محتوا نیز هستند. با این حال، برای انجام باقی بخش‌های باید سفارش تولید محتوا ثبت کنید.

بله. در ساعات اداری با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ داخلی ۱۳۴ تماس بگیرید.

تیم پشتیبانی ترجمیک همه‌روزه و به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شماست. برای ارتباط با این تیم با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک