خدمات ترجمه ارمنی | آنلاین و فوری

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

اگر به دنبال خدمات ترجمه فارسی به ارمنی و ترجمه ارمنی به فارسی هستید، از خدمات سایت ترجمه تخصصی ترجمیک استفاده کنید. ترجمیک مفتخر است که با همکاری مترجمان زبده و متخصص انواع خدمات ترجمه را در بیش از ۳۰ زبان ارائه می‌دهد. تنها با چند کلیک از بهترین خدمات ترجمه ارمنی بهره برید.

خدمات ترجمه ارمنی | آنلاین و فوری
پشتیبانی پشتیبانی شبانه‌‌روزی
محرمانگی محرمانگی بالا
گارانتی کیفیت و زمان گارانتی کیفیت و زمان
دریافت نمونه ترجمه دریافت نمونه ترجمه

هزینه و زمان ترجمه ارمنی

می‌خواهید از هزینه و زمان تحویل سفارش ترجمه ارمنی خود مطلع شوید؟ برایتان این سوال مطرح شده است که ترجمه یک متن ۲۰۰۰ کلمه‌ای از فارسی به ارمنی چه مدت طول می‌کشد؟ پس از ماشین حساب ترجمیک استفاده کنید. با مراجعه به صفحه هزینه ترجمه، از هزینه و زمان تحویل سفارش ترجمه ارمنی خود مطلع خواهید شد و می‌توانید پلن‌ها و سرعت‌های مختلف را با هم مقایسه کنید.

هزینه و زمان ترجمه ارمنی

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

خدمات ترجمه ارمنی

انواع مختلفی از ترجمه وجود دارد و هر یک برای اهداف مختلفی به کار برده می‌شود. برای مثال ترجمه تخصصی متون با ترجمه همزمان و شفاهی متفاوت است و هر یک اصول خاص خود را دارد. از همین روی، شما باید بدانید که به کدام نوع ترجمه نیاز دارید. موسسه ترجمیک انواع خدمات ترجمه همانند ترجمه متون، ترجمه مقاله و کتاب، ترجمه همزمان و شفاهی و ... را برای انواع زبان‌ها همانند ارمنی ارائه می‌دهد.
توجه داشته باشید که ثبت سفارش ترجمه ارمنی در سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، پیچیده نیست و به راحتی انجام می‌شود. هم چنین ۱۵ دقیقه بعد از ثبت سفارش، قیمت‌گذاری پروزه ترجمه ارمنی به فارسی یا ترجمه فارسی به ارمنی شما انجام می‌شود و برای اعلام قیمت با شما تماس گرفته می‌شود.

خدمات ترجمه ارمنی

چرا خدمات ترجمه ترجمیک؟

شاید این سوال برای شما هم مطرح شده باشد که چرا باید خدمات ترجمه ترجمیک را انتخاب کنید؟ موسسه ترجمیک به خوبی با دغدغه‌های کارفرمایان گرامی آشنا است و برای رفع آن‌ها راه‌کارهایی اندیشیده است. از جمله این راه‌کارها می‌توان به تحویل بخش به بخش سفارش‌ها، پشتیبانی شبانه‌روز، همکاری با مترجمان متخصص، تضمین کیفیت و زمان تحویل و ... اشاره کرد. در واقع کافی است که شما سفارش ترجمه خود را در سایت ترجمه ترجمیک ثبت کنید، بعد از آن دیگر همه‌چیز را به ترجمیک بسپارید.
هم‌چنین در هر زمانی از شبانه‌روز که به مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر نیاز داشتید، با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا همکاران واحد پشتیبانی ترجمیک شما را راهنمایی کنند.

چرا خدمات ترجمه ترجمیک؟

استخدام مترجم ارمنی

به ارمنی مسلط هستید و توانایی ترجمه از این زبان به فارسی و از فارسی به ارمنی دارید؟ بنابراین ما از همکاری با شما خوش‌حال می‌شویم. سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، با بیش از مترجم همکاری می‌کند و همواره آماده همکاری با مترجمان مسئولیت‌پذیر و متخصص است. توجه داشته باشید که برای همکاری با موسسه ترجمیک، دو قانون را باید رعایت کنید: به هیچ عنوان از ماشین‌های ترجمه مانند گوگل ترنسلیت استفاده نکنید و پروژه خود را در زمان موعد با کیفیت بالا تحویل دهید.
برای همکاری با ترجمیک به عنوان مترجم دورکار، به صفحه استخدام مترجم مراجعه کنید.

استخدام مترجم ارمنی

تاریخچه زبان ارمنی

زبان ارمنی متعلق به شاخه‌ای مستقل از خانواده زبان‌های هند و اروپایی است که حدود ۶.۷ میلیون گویشور در سراسر جهان دارد. بیشتر گویشوران زبان ارمنی در ارمنستان و منطقه قره باغ زندگی می‌کنند. این زبان، زبان رسمی کشور ارمنستان و قره باغ است. البته تعداد قابل توجهی از ارمنی‌زبانان نیز در روسیه، گرجستان، اوکراین، ترکیه، ایران، قبرس، لهستان و رومانی زندگی می‌کنند.
اولین نشانه‌ها از خط ارمنی به قرن پنجم باز می‌گردد، زمانی که اولین اشکال این زبان به زبان ارمنی کلاسیک نوشته شد. به عقیده زبان‌شناسان، به نظر می‌رسد که زبان هندی-ایرانی بیشترین ارتباط را با ارمنی دارد. در حالی که ارمنی از ریشه‌های هند و اروپایی است، با این حال واج‌شناسی آن نیز تحت تأثیر سایر زبان‌های قفقازی همسایه قرار گرفته است. این تأثیر در طول زمان تغییر کرده است و بین قرن‌های ۱۱ و ۱۵ با تکامل زبان معروف به ارمنی میانه، از عربی، ترکی، فارسی و لاتین، واژه‌های بسیاری وارد این زبان شد.

تاریخچه زبان ارمنی

گویش‌های زبان ارمنی

در قرن نوزدهم، زمانی که ارمنستان بین امپراتوری‌های روسیه و عثمانی تقسیم شد، دو شکل اصلی این زبان یعنی ارمنی غربی و ارمنی شرقی پدید آمد. ارمنی غربی در میان ارمنی‌هایی که به قسطنطنیه نقل مکان کرده بودند، گسترش یافت. در حالی که ارمنی شرقی به زبانی گفتاری در میان ارامنه ساکن تفلیس گرجستان تبدیل شد.
امروزه ارمنی شرقی عمدتاً در ارمنستان، منطقه کوهستانی قره باغ، گرجستان و ایران صحبت می‌شود. در حالی که ارمنی غربی عمدتاً توسط ارامنه دور از ارمنستان صحبت می‌شود. اگرچه تفاوت‌هایی بین این دو گویش از جمله تلفظ، دستور زبان و واژگان وجود دارد، اما کم و بیش قابل درک هستند. تا به امروز، روزنامه‌ها و مدارس زیادی به هر یک از گویش‌ها تأسیس شده‌اند، و حجم وسیعی از ادبیات این زبان به جای ارمنی کلاسیک به زبان ارمنی امروزی نوشته شده است.

گویش‌های زبان ارمنی

سوالات متداول سوالات متداول خدمات ترجمه ارمنی

برای ثبت سفارش، کافی است که به صفحه ثبت سفارش مراجعه و زبان مبدا و مقصد را انتخاب کنید. پس از آن نیز سایر مراحل را دنبال کنید.
هزینه ترجمه متون ارمنی به فارسی و فارسی به ارمنی بر اساس تعداد کلمات، زمینه متن، سرعت مورد نیاز و سطح انتخابی مشخص می‌شود. برای محاسبه هزینه سفارش خود به صفحه هزینه ترجمه مراجعه کنید.
خیر، کلیه مراحل ثبت سفارش در سایت ترجمه تخصصی ترجمیک به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری شما نیست.
خدمات ترجمه ارمنی در پلن‌های طلایی و طلایی بازخوانی ارائه می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر، طرح سوال و راهنمایی با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ ۰۲۱ تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان به سوالات شما پاسخ داده شود.
زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک مورد اعتماد صدها سازمان‌ها دولتی و خصوصی معتبر و شناخته‌شده است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته


در ۲۴ ساعت شبانه‌روز از طریق تلفن، تیکت و تلگرام با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک