ترجمه تخصصی فارسی به ترکی

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

ترجمیک خدمات ترجمه را به بیش از ۳۰ جفت زبان زنده ارائه می‌کند و ترکی استانبولی یکی از این زبان‌هاست. مترجمان متخصص و باتجربه ترجمیک، ترجمه متون ترکی استانبولی شما را با بالاترین کیفیت انجام می‌دهند.

ترجمه تخصصی فارسی به ترکی
پشتیبانی پشتیبانی شبانه‌‌روزی
کنترل کیفی کنترل کیفی سفارش‌ها
گارانتی گارانتی کیفیت و زمان
تخفیف‌های حجمی تخفیف‌های حجمی

خدمات ترجمه ترکی در ترجمیک

به سبب نزدیکی فرهنگی و جغرافیایی ایران و ترکیه، زبان ترکی استانبولی در لیست زبان‌های پرطرفدار بازار ترجمه قرار گرفته است. مترجمان ترکی استانبولی فعال در موسسه خدمات زبانی ترجمیک، ضمن تسلط کامل بر این زبان، در رشته‌های مختلف نیز متخصص هستند و متون تخصصی شما را به بهترین شکل ترجمه می‌کنند. همچنین می‌توانید برای جلسات و کنفرانس‌های حضوری و آنلاین نیز روی این مترجمان حساب کنید.

خدمات ترجمه ترکی در ترجمیک

هزینه و زمان تحویل ترجمه متون ترکی استانبولی

شفاف بودن هزینه و زمان تحویل سفارش، یکی از بهترین ویژگی‌های ثبت سفارش در ترجمیک است. بر این اساس، پیش از پرداخت و ثبت نهایی سفارش، قیمت‌گذاری و زمان تحویل بر اساس تعداد کلمات متن مبدا و سرعت موردنظر مشتری انجام می‌شود.
با این حال، چنانچه به تخفیف بیشتری نیاز دارید یا با محدودیت زمانی مواجه هستید، حتما موضوع را با تیم پشتیبانی در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنند. برای ارتباط با این تیم، می‌توانید تیکت ارسال کنید یا با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

هزینه و زمان تحویل ترجمه متون ترکی استانبولی

پلن‌های کیفی ترجمه متون ترکی استانبولی

خدمات ترجمیک در چند سطح کیفی برنزی، نقره‌ای، طلایی و طلایی+بازخوانی ارائه می‌شوند. هر یک از این کیفیت‌ها، ویژگی‌های خاصی دارند و به هدف برآورده کردن انتظارات و نیازهای مشتریان مختلف، طراحی شده‌اند.
خدمات ترجمه متون ترکی استانبولی ، در دو کیفیت طلایی و طلایی+بازخوانی ارائه می‌شود. این پلن‌های کیفی دارای ویژگی‌های زیر هستند.

پلن‌های کیفی ترجمه متون ترکی استانبولی

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

ترجمه فوری ترکی در ترجمیک

همه روزه مشتریان زیادی به ما مراجعه می‌کنند و اعلام می‌کنند که نمی‌توانند زمان زیادی را برای آماده شده ترجمه صبر کنند. در چنین مواردی استفاده از خدمات ترجمه فوری ، نخستین گزینه‌ای است که به این مشتریان پیشنهاد می‌کنیم. شما نیز می‌توانید با مراجعه به لینک زیر از این خدمات بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که ترجمه فوری بدون کوچک‌ترین تغییری در کیفیت ارائه می‌شود.

ترجمه فوری ترکی در ترجمیک

ترجمه متون ترکی استانبولی در ترجمیک چه کاربردی دارد؟

خدمات ترجمه متون ترکی استانبولی در ترجمیک، متنوع و گسترده است و تقریبا همه زیرشاخه‌های علم ترجمه را شامل می‌شود. با این حال، چنانچه خدمات موردنظر خود را در این لیست پیدا نمی‌کنید، حتما موضوع را با تیم پیشتیبانی در میان بگذارید تا بهترین راهکار به شما پیشنهاد شود. فراموش نکنید که این کار را پیش از پرداخت و ثبت نهایی سفارش انجام دهید.

ترجمه متون ترکی استانبولی در ترجمیک چه کاربردی دارد؟
ترجمه فیلم ترکی استانبولی

ترجمه فیلم ترکی استانبولی

حتما می‌دانید که فیلم و سریال‌های ساخت ترکیه، در کشور ما بسیار پرطرفدار هستند. بنابراین بازار ترجمه این آثار بسیار داغ شده است. خدمات ترجمه فیلم و سریال ترکی و زیرنویس‌گذاری آن‌ها، با بالاترین کیفیت در ترجمیک انجام می‌شود.

ترجمه مقاله ترکی استانبولی

ترجمه مقاله ترکی استانبولی

ترجمه متون و مقالات ترکی استانبولی، توسط مترجمان متخصص انجام می‌شود. به عنوان مثال ترجمه مقالات پزشکی و پیراپزشکی، به مترجمان متخصص همین رشته‌ها واگذار می‌شود. شما می‌توانید ترجمه متون فارسی به استانبولی را نیز در ترجمیک سفارش دهید.

ترجمه کتاب ترکی استانبولی

ترجمه کتاب ترکی استانبولی

فرهنگ کشور ترکیه شباهت زیادی به کشور ما دارد. از این رو، طی سال‌های اخیر نویسندگان ترکی استانبولی مخاطبان و طرفداران ایرانی زیادی پیدا کرده‌اند. بنابراین، ترجمه کتاب‌های ترکی و فروش آن‌ها، راهی عالی برای درآمدزایی است.

ترجمه همزمان ترکی استانبولی

ترجمه همزمان ترکی استانبولی

جلسات و کنفرانس‌های بین‌المللی که با حضور ترک‌ها برگزار می‌شود، بدون مترجم همزمان چیزی کم دارند! مترجمان همزمان ترجمیک، از فن بیان و روابط عمومی عالی برخوردار هستند و با سرعت‌العمل و دقت بالایی که دارند، کیفیت جلسات شما را ارتقا می‌دهند.

ترجمه کاتالوگ ترکی استانبولی

ترجمه کاتالوگ ترکی استانبولی

تجارت با کشور ترکیه و استفاده از محصولات آن‌ها، نیاز به ترجمه کاتالوگ و بروشور به ترکی استانبولی را در کشور ما به وجود آورده است. مترجمان ترجمیک با اشراف بر اصطلاحات تخصصی رشته‌های مختلف، کاتالوگ محصولات متنوعی را ترجمه می‌کنند.

تولید محتوای ترکی استانبولی

تولید محتوای ترکی استانبولی

دنیای بازاریابی دیجیتال، هیچ حد و مرزی ندارد. شما می‌توانید با تولید محتوای ترکی استانبولی، مشتریان ترک‌زبان زیادی را جذب کنید و کسب و کار خود را تا آن سوی مرزها گسترش دهید. پس همین حالا از خدمات تولید محتوای سئومحور ترجمیک استفاده کنید.


تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

استخدام مترجم ترکی استانبولی در ترجمیک

ترجمیک، خانه مترجمان، ویراستاران و نویسندگان است و از مترجمان متخصص کلیه زبان‌ها دعوت به همکاری می‌کند. اگر مترجم ترکی استانبولی هستید، می‌توانید به عنوان مترجم همزمان، مترجم مقاله، مترجم کتاب، مترجم وب‌سایت و... در پلتفرم ترجمیک فعالیت کنید. برای شروع به کار رزومه خود را به صفحه استخدام مترجم ارسال کنید و در آزمون‌ها شرکت کنید یا اگر نمونه کاری دارید برای ما بفرستید.

استخدام مترجم ترکی استانبولی در ترجمیک

چند دقیقه با زبان ترکی

یکی از قدیمی‌ترین تمدن‌های جهان که به ۶۰۰۰ سال قبل میلاد باز می‌گردد به کشور ترکیه تعلق دارد. طی سال‌های اخیر نیز این کشور، به یکی از مقاصد گردشگری برتر و کشورهای در حال پیشرفت تبدیل شده است. همه این‌ها در کنار هم، یادگیری زبان ترکی را برای بسیاری از افراد به یک ضرورت تبدیل کرده است.
حقایق جالبی درباره این زبان وجود دارد و حتما تاکنون از آن‌ها بی‌خبر بوده‌اید. در ادامه با چند مورد از این حقایق آشنا می‌شویم.

چند دقیقه با زبان ترکی

تعداد گویشوران ترکی از ایتالیایی و یونانی بیشتر است

شاید فکرش را هم نمی‌کردید ولی ترکیه جمعیت زیادی دارد؛ تقریبا ۸۰ میلیون نفر! و این تعداد از جمعیت فرانسه و بریتانیا بسیار بیشتر است. نکته جالب دیگر این است که بعد از ترکیه، آلمان ۵/‍۱ میلیون از جمعیت ترک‌زبانان را در خود جای داده است.

زبان ترکی از فارسی، عربی و فرانسوی وام گرفته است

همه ما می‌دانیم که ترکیه در لبه شرقی اروپا و غرب آسیا واقع شده و دو دنیای بسیار متفاوت را در برگرفته است. به همین دلیل، فرهنگ و زبان اروپا و آسیا نیز به این کشور راه پیدا کرده و کلمات زیادی از زبان‌های فارسی، عربی و فرانسوی به زبان ترکی وارد شده است.

الفبای زبان ترکی در سال ۱۹۳۲ به طور کامل اصلاح شد

مصطفی کمال آتاتورک ، یکی از شخصیت‌های سرشناس ترکیه است. اگر با ترکیه و زبان ترکی آشنا باشید، حتما ایشان را می‌شناسید. این شخصیت تاریخی بعد از سقوط امپراطوری عثمانی، الفبای ترکی را کاملا تغییر دارد و آن را از عربی به لاتین غربی تبدیل کرد.

سوالات متداول سوالات متداول ترجمه ترکی

هزینه این خدمات بر حسب تعداد کلمات متن مبدا محاسبه می‌شود. با این حال، عواملی همچون سرعت موردنظر مشتری و زمینه تخصصی متن نیز هزینه نهایی را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

زمان تحویل، به حجم سفارش و سرعت موردنظر شما بستگی دارد. با این حال، زمان دقیق تحویل، هنگام ثبت سفارش به اطلاع شما خواهد رسید.

بله. پس از ثبت سفارش و تخصیص مترجم، می‌توانید از طریق پنل کاربری با مترجم در تماس باشید و روند کاری وی را بررسی کنید.

بله. بسته به پلن کیفی موردنظرتان، می‌توانید از گارانتی خدمات استفاده کنید. به یاد داشته باشید که بیشترین زمان گارانتی به پلن کیفی طلایی+بازخوانی تعلق دارد.

همه مترجمان، پیش از استخدام در ترجمیک تعیین سطح و ارزیابی شده و بر اساس رزومه و مهارت‌هایشان سطح‌بندی می‌شوند. لذا می‌توانید مطمئن باشید که سفارش شما به دست مترجم متخصص سپرده می‌شود.

اگر پاسخ سوال خود را در این لیست پیدا نکردید، با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید. کارشناسان پشتیبانی به صورت ۲۴ساعته و ۷روز هفته پاسخگوی شما خواهند بود.

زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان‌های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و درجریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هربخشی از ترجمه از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کیفی


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارش‌ها نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته


در هفت روز هفته و هرساعت از شبانه‌روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس‌اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک