ترجمه و اعزام مترجم به سراسر ایران و جهان

یکی از ویژگی‌هایی که پلتفرم‌های خدمات ترجمه آنلاین دارد، از بین بردن محدودیت‌های زمانی و جغرافیایی است. شما بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر سنتی ترجمه که معمولا همراه با ریسک‌های کیفیتی و زمانی بالایی نیز است، با فشردن چند کلیک امکان ثبت سفارش ترجمه خود با بالاترین کیفیت و گارانتی زمان را خواهید داشت.

ارسال سفارش ترجمه قیمت و زمان انجام ترجمه ترجمه شفاهی و اعزام مترجم

اصلی ترین هدف گروه ترجمیک، ارائه خدمات ترجمه تخصصی است. در مورد ترجمه تخصصی باید دقت داشت که معنای تخصصی تنها به فرآیند ترجمه اشاره نمی‌کند. در واقع به کارگیری مترجمی که علاوه بر آشنایی کامل با اصول و قواعد ترجمه با مبانی زمینه تخصصی متن آشنایی داشته و یا رشته دانشگاهی آن باشد، ترجمه‌ای تخصصی و علمی را رقم خواهد زد. گروه ترجمه‌ی تخصصی ترجمیک در چند گروه زبانی مختلف و زمینه‌های مختلف دانشگاهی به ارائه خدمات می‌پردازد.


خدمات ترجمه و اعزام مترجم به سراسر ایران

ترجمیک آماده‌ی ارائه خدمات ترجمه در تهران، ترجمه در مشهد، ترجمه در اصفهان، ترجمه در کرج، ترجمه در تبریز، ترجمه در شیراز، ترجمه در اهواز، ترجمه در قم، ترجمه در کرمانشاه، ترجمه در رشت، ترجمه زاهدان، ترجمه در کرمان، ترجمه در اراک، ترجمه در همدان، ترجمه در یزد، ترجمه در اردبیل، ترجمه در بندرعباس، ترجمه در زنجان، ترجمه در قزوین، ترجمه در سنندج، ترجمه در خرم‌آباد، ترجمه در گرگان، ترجمه در ساری، ترجمه در بجنورد، ترجمه در بندر بوشهر، ترجمه در بیرجند، ترجمه در ایلام، ترجمه در شهر کرد، ترجمه در سمنان، ترجمه در یاسوج و ترجمه در شهرهای مختلف ایران است.

خدمات ترجمه در مناطق مختلف شهر تهران

در کلان شهر تهران با توجه به دشواری و زمان‌بر بودن جابجایی در شهر و تمرکز مراکز سنتی در مرکز شهر معروف به ترجمه در انقلاب یا ترجمه در میدان انقلاب، تمایل مشتریان نیازمند به خدمات تخصصی ترجمه به سایت‌های ترجمه روز به روز بیشتر می‌گردد. ترجمیک از مناطق مختلف تهران، سفارشات ترجمه در شمال تهران، ترجمه در تجریش، ترجمه در نیاوران، ترجمه در قلهک، ترجمه در جماران، ترجمه در ازگل، ترجمه در لویزان، ترجمه در مینی سیتی، ترجمه در سوهانک، ترجمه در دروس، ترجمه در حسین‌آباد، ترجمه در مبارک‌آباد، ترجمه در اقدسیه، ترجمه در زعفرانیه، ترجمه در محمودیه، ترجمه در فرمانیه، ترجمه در کامرانیه، ترجمه در داودیه، ترجمه در دزاشیب، ترجمه در جردن، ترجمه در الهیه، ترجمه در ولنجک، ترجمه در اوین، ترجمه در ظفر، ترجمه در درکه، ترجمه در فرحزاد، ترجمه در سعادت آباد، ترجمه در شرق تهران، ترجمه در تهران نو، ترجمه در تهرانپارس، ترجمه در نارمک، ترجمه در شهرک امید، ترجمه در شهرک، ترجمه در ویلایی زیتون، ترجمه در سرخه حصار، ترجمه در پیروزی، ترجمه در گرگان، ترجمه در وحیدیه، ترجمه در کالاد، ترجمه در شمس‌آباد، ترجمه در حکیمیه، ترجمه در نیروی هوایی، ترجمه در نظام آباد، ترجمه در مجیدیه، ترجمه در حشمتیه، ترجمه در منصورآباد، ترجمه در غرب تهران، ترجمه در پونک، ترجمه در ستارخان، ترجمه در آریاشهر، جنت آباد، ترجمه در شهر زیبا، ترجمه در شهران، ترجمه در طرشت، ترجمه در گیشا، ترجمه در چیتگر، ترجمه در شهرک اکباتان، ترجمه در تهرانسر، ترجمه در حصارک، ترجمه در آزادی، ترجمه در فردوس، ترجمه در کن و وردآورد، ترجمه در جنوب شهر تهران، ترجمه در مشیریه، ترجمه در شهرک مسعودیه، ترجمه در افسریه، ترجمه در خانی آباد نو،ترجمه در نازی‌آباد، ترجمه در یاخچی‌آباد، ترجمه در امیربهادر، ترجمه در آذری، ترجمه در اتابک، ترجمه در خراسان، ترجمه در خزانه فلاح، ترجمه در خزانه بخارایی، ترجمه در شاپور، ترجمه در مولوی، ترجمه در سیروس، ترجمه در دروازه غار، ترجمه در جوادیه، ترجمه در یافت‌آباد، ترجمه در منیریه، ترجمه در امیریه، ترجمه در شوش، ترجمه در بازار تهران، ترجمه در شهرری، ترجمه در کوی سیزده آبان، ترجمه در دولت‌آباد، ترجمه در شهرک رسالت، ترجمه در بازار چینی فروش هاکیان شهر، ترجمه در یافت آباد، ترجمه در بازار موبایل و مبل ایران، ترجمه در مرکز تهران، ترجمه در یوسف آباد، ترجمه در امیرآباد، ترجمه در عباس‌آباد، ترجمه در جلفا، ترجمه در خواجه عبدالله، ترجمه در بهارشیراز، ترجمه در زرتشت، ترجمه در بهجت آباد، ترجمه در تخت جمشید (طالقانی)، ترجمه در تخت طاووس، ترجمه در سهروردی، ترجمه در آپادانا، ترجمه در توحید، ترجمه در جمهوری (نادری)، ترجمه در استانبول، ترجمه در توپخانه، ترجمه در لاله زار، ترجمه در باغ صبا، ترجمه در فاطمی، ترجمه در آرژانتین، ترجمه در آذربایجان را می‌پذیرد.

ترجمه مقالات علمی


ترجمه مقاله، ترجمه مقاله ISI، ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی، ترجمه مقاله فرانسه به فارسی، ترجمه مقالات علمی، ترجمه تخصصی مقالات علمی، دارالترجمه در تهران، دارالترجمه در کرج، دارالترجمه در اصفهان، دارالترجمه در مشهدچرا ترجمیک؟

همکاری با سازمان ها و شرکت ها
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان‌های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
دانشگاه صنعتی شریف
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
پلتفرم خدمات زبانی
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد.

تحویل بخش به بخش
تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. بیشتر...
تیم پایش کیفی
تیم پایش کیفی

تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارش‌ها نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.
لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی