ترجمه رسمی فوری


خدمات ترجمه رسمی فوری در ترجمیک ارائه می‌شود. برای اغلب سفارش‌ها تنها یک روز کاری جهت ارائه خدمات ترجمه رسمی مورد نیاز است. ما با چند دارالترجمه معتبر در سطح تهران همکاری می‌کنیم و قادر به ارائه خدمات ترجمه رسمی در کمترین زمان و بهترین هزینه هستیم. اگر نیاز به مشاوره داشتید، با ما تماس بگیرید.راهنمای ویدئویی سوالات رایج ترجمه رسمی

ترجمه رسمی، قوانین و شرایط خاصی دارد که با توجه به تعدد اسناد و شرایط افراد مختلف، پیچیدگی‌های زیادی دارد. ما سعی کرده‌ایم به سوالات رایج مشتریان در طی سال‌های اخیر، جواب آن‌ها را به صورت ویدئوهایی آماده نماییم. امیدواریم با مشاهده این ویدئوهای کوتاه، جواب سوالات خود را بیابید. در هر حال، برای پاسخگویی به سوالات شما از طریق شماره تماس بالای این صفحه در خدمت شما هستیم.

قیمت خدمات ترجمه رسمی آنلاین بیشتر از خدمات حضوری ترجمه رسمی است؟

خیر، قیمت‌ها دقیقا مطابق نرخ‌نامه ترجمه رسمی ابلاغی از اداره مترجمین رسمی قوه قضائیه است و هیچ مبلغ اضافه ای دریافت نمی گردد.

آیا باید حتما به دفتر دارالترجمه مراجعه کنم؟

خیر، فقط اصل مدارک باید به رویت مترجم رسمی برسد. در صورتی که پیک را انتخاب نمایید، پیک دارالترجمه برای دریافت مدارک به شما مراجعه خواهد کرد و نیاز به ترجمه حضوری شما در هیچ مرحله‌ای نیست.

آیا تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دریافت خواهد شد؟ هزینه آن به چه شکل است؟

بله، هزینه دقیق برابر مبلغی است که این وزارتخانه‌ها دریافت می‌کنند و مبلغ اضافه ای دریافت نمی‌گردد.

آیا امکان ترجمه رسمی فوری در ترجمیک وجود دارد؟

بله، با انتخاب گزینه ترجمه رسمی فوری، تقریبا زمان تحویل مدارک نصف می‌شود. دقت کنید زمان مورد نیاز برای تاییده‌ها بستگی به وزارت‌خانه‌ها دارد.

سوالات بیشتری دارم چگونه می‌توانم جواب سوالاتم را پیدا کنم؟

ترجمیک به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شماست.
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۸۹
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۶۸
۰۲۱-۶۶۰۶۴۶۰۶


ترجمه رسمی فوری

در مواردی با توجه به شرایط، ارائه اسناد و مدارک به سفارتخانه‌ها و سازمان‌ها دارای محدودیت زمانی است و نیاز به ترجمه رسمی فوری است. در این موارد با توجه به پراکندکی جغرافیایی دارالترجمه‌ها در شهر و یا حجم کار دارالترجمه‌های رسمی مشکلات و نگرانی‌هایی را برای مشتریان به وجود می‌آید. عدم وجود دارالترجمه در تمام مناطق تهران و پلتفرم ترجمه رسمی ترجمیک با فرآیندی کاملا آنلاین و بدون نیاز به حضور مشتری، ترجمه مدارک و اسناد را در زمان مد نظر مشتری تحویل می‌نماید. شما با ثبت سفارش ترجمه رسمی به صورت آنلاین و انتخاب زمان تحویل ترجمه‌های رسمی خود بدون نیاز به حضور در دارالترجمه رسمی، ترجمه رسمی فوری مدارک خود را در زمان مقرر تحویل خواهید گرفت.

دارالترجمه رسمی آنلاین

عدم وجود دارالترجمه رسمی به صورت یکپارچه در تمام نقاط شهر و مساله دشواری مشتریان در دسترسی به دارالترجمه‌های رسمی، مشکلات فراوانی را برای دسترسی سریع و راحت به دارالترجمه‌ها ایجاد می‌نماید. همچنین ظرفیت پایین دارالترجمه‌های سنتی در پذیرش سفارش با توجه به محدودیت‌های دفتری و گاها پوشش مناطق مختلف شهری، امکان ارائه خدمات با کیفیت و فوری ترجمه رسمی را صلب می‌نماید. در دارالترجمه‌ رسمی آنلاین ترجمیک که با همراهی تعداد زیادی دارالترجمه رسمی در مناطق مختلف تهران صورت می‌گیرد، ظرفیت بالایی از ترجمه در تمام نقاط تهران مهیا شده است. شما بدون نیاز به حضور اولیه در دفتر دارالترجمه و تنها با ثبت سفارش و مدارک خود به صورت آنلاین، در زمان مورد نظر خود، ترجمه فوری رسمی اسناد و مدارک خود را تحویل خواهید گرفت.

ترجمه رسمی مدارک چقدر طول می کشد؟

این سوال، یکی از پرتکرارترین سوالاتی است که مشتریان خدمات ترجمه رسمی، می‌پرسند. به طور خلاصه باید گفت، بسته به این که چه میزان مدرک برای ترجمه ارائه کرده باشید و چه تاییداتی مورد نیاز باشد، زمان ارائه خدمات ترجمه متفاوت است.

این که ترجمه رسمی مدارک شما چقدر طول می‌کشد، بسته به این که نیاز به تاییدات وزارت خارجه و وزارت دادگستری دارید یا خیر، تفاوت می‌کند. در حقیقت مجموع زمان ترجمه رسمی، شامل زمان ترجمه مدارک و زمان اخذ تاییدات است. ترجمه مدارک معمولا کمتر از 5 روز طول می‌کشد و اگر شما نیاز به سرعت بیشتری داشته باشید با انتخاب خدمت ترجمه رسمی فوری، این زمان کوتاه‌تر نیز خواهد شد.

اگر برای ترجمه خود نیازمند تایید وزارت خارجه و وزارت دادگستری باشید، برای هر مورد یک روز کاری به زمان ترجمه اضافه می شود. با توجه به این که این فرآیند خارج از کنترل ترجمیک بوده و تنها در حوزه اختیار این دو وزارتخانه قراردارد، قابل کاهش نیست. فقط دقت داشته باشید که فرقی نمی‌کند یک یا چند مدرک شما به این تاییدات نیاز داشته باشد، زمان مورد نیاز برای اخذ تایید هر وزارتخانه همان یک روز خواهد بود.

دقت داشته باشید که خدمات ترجمه رسمی برخلاف ترجمه متنی تنها در روزهای کاری صورت می‌گیرد. بنابراین پنج‌شنبه‌ها، جمعه‌ها و روزهای تعطیل را باید به مجموع زمان ارائه خدمات ترجمه رسمی اضافه کنید.

توضیحات بیشتر در مورد خدمات ترجمه رسمی ترجمیک: ترجمه رسمی مدارک در ترجمیک

برای آشنایی با مراحل ترجمه رسمی از این لینک استفاده نمایید: مراحل ترجمه رسمی در ایرانترجمه فوری رسمی، ترجمه رسمی فوری، ترجمه رسمی مدارک به انگلیسی، دارالترجمه غرب تهران، ترجمه رسمی انگلیسی، ترجمه رسمی فوری مدارک، ترجمه رسمی مدارک
چرا ترجمیک؟

gift
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
gift
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
gift
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد. بیشتر

gift
محرمانگی بالای اسناد مشتری

همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.
gift
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای مترجم بفرستد.
gift
پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.ترجمیک سایت ترجمه تخصصی