خدمات ترجمه کردی | ترجمه کردی به فارسی

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

به دنبال مترجمان زبان کردی هستید؟ می‌خواهید که ترجمه کردی به فارسی یا فارسی به کردی شما با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه انجام شود؟ پس با خیالی آسوده از خدمات ترجمه کردی سایت ترجمه تخصصی ترجمیک استفاده کنید. کلیه خدمات این موسسه دارای تضمین کیفیت و زمان تحویل هستند.

خدمات ترجمه کردی | ترجمه کردی به فارسی
پشتیبانی پشتیبانی شبانه‌‌روزی
محرمانگی محرمانگی بالا
گارانتی کیفیت و زمان گارانتی کیفیت و زمان
دریافت نمونه ترجمه دریافت نمونه ترجمه

هزینه و زمان خدمات ترجمه کردی

درباره هزینه سفارش ترجمه کردی خود سوال برایتان مطرح شده است؟ می‌خواهید که پلن‌ها و سرعت‌های مختلف این خدمات را با هم مقایسه کنید؟ پس از ماشین حساب خدمات ترجمیک استفاده کنید. در این ماشین حساب، تعداد کلمات متن خود و زبان مبدا و مقصد را وارد می‌کنید، پس از آن تنها در چند ثانیه و به صورت کاملا آنلاین، هزینه و زمان تحویل در پلن‌ها و سرعت‌های مختلف به شما نشان داده می‌شود.

هزینه و زمان خدمات ترجمه کردی

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

خدمات ترجمه کردی

سایت ترجمه ترجمیک مفتخر است که انواع خدمات ترجمه همانند ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله و کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی و ... را برای زبان‌های مختلف به شما ارائه دهد. کلیه این خدمات با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه به شما ارائه می‌شود. برای خدمات ترجمه همانند ترجمه کردی با مترجمان مجرب و مسئولیت‌پذیر همکاری می‌کنیم، بنابراین لازم نیست که بابت کیفیت خدمات، کوچک‌ترین نگرانی داشته باشید.
برای ثبت سفارش ترجمه کردی هم کافی است که پس از مراجعه به صفحه ثبت سفارش، مشخصات پروژه خود را وارد کنید. در کمتر از ۱۵ دقیقه قیمت‌گذاری سفارش شما انجام می‌شود و برای هماهنگی‌های نهایی با شما تماس گرفته می‌شود. بعد از آن نیز همه چیز با ترجمیک است.

خدمات ترجمه کردی

ویژگی‌های خدمات موسسه ترجمیک

خدمات موسسه ترجمیک چه ویژگی‌هایی دارند؟ چرا انتخاب این خدمات گزینه مناسبی برای کارفرمایان محسوب می‌شود؟ موسسه ترجمیک برای آرامش خاطر کارفرمایان راه‌کار‌های گوناگونی را ارائه دهید. از جمله این راه‌کارها می‌توان به تضمین کیفیت و زمان تحویل، تحویل بخش به بخش، همکاری با مترجمان مجرب، پشتیبانی ۲۴ ساعته و ... اشاره کرد.
هم‌چنین در هر زمانی از شبانه‌روز که به مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر نیاز داشتید، با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا همکاران واحد پشتیبانی ترجمیک شما را راهنمایی کنند.

ویژگی‌های خدمات موسسه ترجمیک

دعوت به همکاری از مترجمان کردی

به زبان کردی مسلط هستید و می‌خواهید که به عنوان مترجم دورکار فعالیت کنید؟ پس ترجمیک برای همکاری از شما به عنوان مترجم کردی (دورکاری و پروژه‌ای) دعوت به عمل می‌آورد. موسسه ترجمیک با بیش از ۲۵۰۰۰ مترجم همکاری می‌کند. همواره نیز آماده همکاری با مترجمان مسئولیت‌پذیر و متخصص در زبان‌های مختلف است. برای همکاری با ترجمیک، دو شرط اساسی وجود دارد: از ماشین‌های ترجمه استفاده نکنید و پروژه‌ها را در زمان مشخص‌شده با کیفیت مناسب تحویل دهید.
برای همکاری با ترجمیک به عنوان مترجم دورکار، به صفحه استخدام مترجم مراجعه کنید.

دعوت به همکاری از مترجمان کردی

همه چیز درباره زبان کردی

کردی یکی از شاخه‌های هند و ایرانی از زبان‌های هند و اروپایی است که با گویش‌های متعددی توسط مردم کرد در مناطق کوهستانی عراق، ایران، سوریه و ترکیه صحبت می‌شود. همچنین گروه‌های کوچک‌تری از کردزبانان در قفقاز و در جوامع کوچکی در سراسر اروپای غربی و ایالات متحده زندگی می‌کنند.
کردی به طور کلی به سه گروه گویش معروف به کردی شمالی (یا کورمانجی)، کردی مرکزی (یا سورانی) و کردی جنوبی تقسیم می‌شود. برآوردها تعداد کل کرد‌زبانان بومی را بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون نفر نشان می‌دهد. کردی سورانی توسط ۷ تا ۹ میلیون نفر صحبت می‌شود که بیشتر در شمال عراق و غرب و شمال غرب ایران ساکن هستند.

همه چیز درباره زبان کردی

سوالات متداول سوالات متداول خدمات ترجمه کردی

برای ثبت سفارش، باید مشخصات سفارش خود را ثبت کنید و پس از آن قیمت‌گذاری سفارش شما انجام می‌شود.
مهم‌ترین عامل اثرگذار بر تعیین هزینه سفارش‌های ترجمه، تعداد کلمات است. با این حال، عواملی چون زمینه متن، پلن انتخابی و سرعت درخواستی نیز بر هزینه سفارش شما اثر می‌گذارد.
لطفا تیکت ارسال کنید یا با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا در اسرع وقت، رمز عبور شما تغییر کند.
بله، تمامی مترجمان ترجمیک گواهی عدم افشا را امضا کرده‌اند و اطلاعات محرمانه باقی می‌ماند. با این حال اگر سفارش شما از حساسیت خاصی برخوردار است، در هنگام ثبت سفارش گزینه سطح ویژه عدم افشا را فعال کنید تا سفارش شما به تعدادی از مترجمان امین و باسابقه ترجمیک سپرده شود.
خدمات ترجمه کردی در پلن‌های طلایی و طلایی بازخوانی ارائه می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر، طرح سوال و راهنمایی با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان به سوالات شما پاسخ داده شود.
زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک مورد اعتماد صدها سازمان‌ها دولتی و خصوصی معتبر و شناخته‌شده است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته


در ۲۴ ساعت شبانه‌روز از طریق تلفن، تیکت و تلگرام با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک