ترجمه ارمنی به فارسی و ترجمه فارسی به ارمنی
ترجمیک به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران، خدمات ترجمه فارسی به ارمنی یا ارمنی به فارسی را در مجموع خدمات اصلی خود قرار داده است. این خدمات شامل ترجمه تخصصی متون ارمنی به فارسی و یا متون فارسی به ارمنی، اعزام مترجم همزمان و شفاهی ارمنی برای جلسات و کنفرانس‌ها است.زبان ارمنی یا هایرن یکی از زبان‌های هندی و اروپایی اسن که در ارمنستان و بین ارامنه پخش شده در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. ارمنیان تا حدود سده پنجم میلادی از خط سریانی یا یونانی استفاده می‌کردند و بعد از آن خط ارمنی مورد استفاده قرار گرفت. به همین دلیل تاریخ این کشور به خطر سریانی نوشته شده است. به همین دلیل آیین‌های مذهبی ارامنه نیر به زبان سریانی برگزار می‌گردد.

ریشه زبان ارمنی

بحث‌های گوناگونی سده‌های اخیر در مورد ایرانی بودن زبان ارمنی صورت گرفته است و دانشمندان مختلفی نظرات مختلفی ارائه کرده اند اما به صورت کلی می‌توان زبان ارمنی را زبان مستقلی از خانوده زبان‌های هندواروپایی دانست. در مورد اقتباس آن از زبان فارسی، بیشتر از زبان‌ پهلوی اشکانی اقتباس داشته است و بسیاری از کلماتی که در زبان فارسی از بین رفته‌اند در این زبان باقی مانده‌اند. دوره‌های زبان ارمنی را می‌توان به گرابار، گرابار کلاسیک، دوره بعد از ارمنی باستان، دوره پیش از ارمنی میانه، دوره میانه، دوره نوین تقسیم بندی نمود.

ایران و ارمنستان

با توجه به اینکه ارمنی زبان رسمی کشور ارمنستان است و با توجه نزدیکی جغرافیایی، فرهنگی و منافع مشترک اقتصادی بین ایران و ارمنستان، بسیاری از افراد، شرکت‌ها و دانسجویان نیازمند به خدمات ترجمه ارمنی به فارسی و یا فارسی به ارمنی می‌باشند. ترجمیک با همراهی مترجمان متخص ارمنی، آماده ارائه خدمات تخصصی ترجمه ارمنی به است.

ترجمه تخصصی ارمنی

کلیسای معروف تتف

خدمات ترجمه ویراستاری تخصصی در چه زبان‌هایی ارائه می‌شود؟

در ترجمیک خدمات زبانی در انگلیسی، فارسی، عربی، ترکی استانبولی، فرانسوی، روسی، چینی، آلمانی، اسپانیولی، ایتالیایی، ژاپنی، کردی، اوکراینی، هندی، اردو، ارمنی، پرتغالی و ... ارائه می‌گردد.

چه تضمینی برای کیفیت و زمان تحویل سفارشات وجود دارد؟

ترجمیک جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است و تعدادی زیادی از متون تخصصی، کتاب‌ها، مقالات و محتوا برای ارائه در سطوح بین‌المللی توسط آن ترجمه و ویراستاری می‌گردد. برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد و در صورت عدم رضایت از کیفیت ترجمه، مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

آیا ترجمه در زوج زبان‌هایی به غیر از زبان فارسی نیز انجام می‌شود؟

بله، زوج زبان‌های دیگر مانند انگلیسی به چینی، آلمانی به انگلیسی و ... نیز انجام می‌شود. در صورتی که زوج زبان شما در لیست خدمات ترجمیک موجود نبود با پشتیبانی ترجمیک در تماس باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

سوالات بیشتری دارم چگونه می‌توانم جواب سوالاتم را پیدا کنم؟

ترجمیک به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شماست.
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۸۹
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۶۸ ۰۲۱-۶۶۰۶۴۶۰۶

ترجمه ارمنی به فارسی

در ترجمه متون ارمنی به فارسی و بالعکس مترجم باید تسلط کامل بر این زبان را دارا باشد. ترجمیک با دارا بودن بیش چند هزار مترجم به زبان‌های مختلف در سراسر دنیا با ارائه بهترین متد ترجمه، آماده ارائه بهترین خدمات ترجمه تخصصی ارمنی به فارسی است. مترجمان ارمنی، تخصص کافی در زمینه‌های مختلف را برای ترجمه متون مختلف دارند.

ترجمه فارسی به ارمنی

با توجه به گسترش چشمگیر ارتباطات سیاسی و تجاری دو کشور ایران و ارمنستان در سال‌های اخیر و هم‌چنین مهاجرت تحصیلی بسیاری از دانشگاهیان برای ادامه تحصیل در دانشگاه ارمنستان، نیاز به ترجمه ارمنی به فارسی و نیاز به مترجم ارمنی به فارسی مشخص است. ترجمیک به صورت کاملا تخصصی به ارائه انواع خدمات زبان ارمنی مشغول است. ترجمیک با همکاری مترجمان با سابقه و مترجمان متخصص و جوان در زمینه‌ی ترجمه ارمنی به فارسی ، ترجمه فارسی به ارمنی، اعزام مترجم ارمنی و ... آماده‌ی ارائه خدمات به مشتریان است.

ترجمه ارمنی به فارسی، ترجمه فارسی به ارمنی، مترجم ارمنی، مترجم نیتیو ارمنی، ترجمه متون ارمنی، ترجمه سایت ارمنی، ترجمه فوری ارمنی به فارسی، مترجم همزمان ارمنی برای جلسات، قیمت ترجمه ارمنی به فارسی

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می توانید اقدام کنید. کلیک کنید.

gift

ارزیابی تخصصی هر سفارش


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


HTTP/1.0 ارسال سفارش