ترجمه تخصصی اسپانیولی، اسپانیایی

ستارهاینکه زبان اسپانیولی (اسپانیایی) بعد از زبان چینی پر گویش‌ترین زبان مادری دنیاست باور نکردنی است، اما واقعیت دارد (۱). بیش‌تر از ۵۰۰ میلیون نفر در دنیا به زبان اسپانیولی (اسپانیایی) صحبت می کنند. این زبان از خانواده‌ی زبان‌های رومی ایتالیک یا لاتین است و در طول تاریخ از طریق سیاست‌های استعماری پادشاهی اسپانیا در قرون وسطا به آمریکای لاتین، آفریقا و آسیا کشیده شد. چند نکته جالب که خوب است در مورد زبان اسپانیولی بدانید: تا قرن ۱۸ میلادی، زبان اسپانیایی زبان دیپلماتیک بوده است. ادبیات اسپانیایی تا به حال ۱۱ جایزه نوبل را از آن خود کرده است. زبان اسپانیولی، زبان رسمی ۲۲ کشور دنیاست و همچنین سومین زبان پر کاربرد در اینترنت است.

اهمیت زبان اسپانیولی و جایگاه ویژه‌ی آن در روابط بین‌المللی، ترجمیک را بر آن داشت تا واحد زبان اسپانیولی را فعال نماید و گروهی حرفه‌ای از مترجمان اسپانیولی را گرد هم آورد. سایت ترجمه تخصصی ترجمیک در ارائه‌ی انواع خدمات ترجمه از جمله: ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتب، ترجمه اسناد اداری و حقوقی، ترجمه متون اسناد بازرگانی، اعزام مترجم همزمان، اعزام مترجم همراه و جلسات در اسپانیولی و ۱۰ زبان دیگر آمادگی خود را اعلام می‌دارد.

ترجمه تخصصی اسپانیولی

ترجمه متون اسپانیایی (اسپانیولی)

همانطور که قبل از این ذکر شد، با توجه به اهمیت تاریخی و فعلی زبان انگلیسی، متون موجود در زبان اسپانیایی (اسپانیولی) در زمینه‌های مختلف اعم از ادبیات، تاریخ، علمی و پژوهشی، روابط بین‌المللی، حقوقی، بازرگانی و .... دارای اهمیت ویژه‌ای هستند و ظرفیت گسترده‌ای برای انتقال به زبان‌های دیگر موجود است. سایت ترجمه تخصصی ترجمیک به صورت تخصصی در زمینه‌های مختلف آماده ارائه خدمات ترجمه متون اسپانیایی به شما عزیزان است.

اعزام مترجم همزمان اسپانیایی (اسپانیولی)

با توجه به تعداد بالای همایش‌ها، کنفرانس‌ها، جلسات و رویدادهایی که با زبان اسپانیولی برگزار می‌گردد و نیاز به مترجم همزمان اسپانیایی دارند، گروه ترجمیک با بهره‌گیری از مترجمان با تجربه، مسلط به زبان اسپانیایی، آگاه به آداب همایش‌ها و جلسات بین‌المللی و با اعتماد به نفس بالا آماده اعزام مترجم همزمان به اقصا نقاط جهان است.

اعزام مترجم همراه و مترجم جلسات اسپانیایی (اسپانیولی)

بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها برای برگزاری جلسات خود در ایران و یا بقیه‌ی کشورهای جهان نیاز به مترجمانی دارند که آن‌ها را در سفر، جلسات و ... همراهی کند. گروه ترجمه تخصصی ترجمیک در همه‌ی جای دنیا همراه شماست. مترجمان همراه ترجمیک، با تجربه‌ی حضور در کشورهای مختلف و جلسات متعدد آماده‌ی همراهی شما هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مربوطه مراجعه نمایید: اینجا.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیکترجمیک سایت ترجمه تخصصی


ارسال سفارش