ارسال سفارش

ترجمه تخصصی مدیریت
اگر بخواهیم رشته مدیریت را در یک جمله تعریف کنیم، باید بگوییم که این رشته به طور کلی، مطالعه سازمان است. به عبارت دیگر، رشته مدیریت به کلیه امور مربوط به سازمان، اعم از مالی، منابع انسانی، سیستم‌ها و روش‌ها رسیدگی می‌کند. بسیاری از کارشناسان و متخصصین علوم انسانی معتقدند که کلید حل مشکلات سازمان‌های هر جامعه، مدیریت است.

تجربه ما در ترجمیک نشان داده است که بخش زیادی از ترجمه‌های مورد نیاز دانشگاهیان در حوزه مدیریت و رشته‌های مرتبط می‌گنجد. بنابراین با استخدام مترجمان متخصص و با تجربه در زمینه ترجمه تخصصی مدیریت، تلاش کرده‌ایم بهترین خدمات را در حوزه این گونه ترجمه‌ها ارائه بدهیم.

برای سهولت کار می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

ترجمه تخصصی مدیریت در ترجمیک

ترجمه تخصصی مدیریت و ترجمه تخصصی MBA و مدیریت بازرگانی در انواع خدمات ترجمه اعم از ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه متون تخصصی ، ترجمه مقاله ISI در ترجمیک توسط مترجمان فارغ‌التحصیل این رشته و هم‌چنین با تجربه در حوزه ترجمه تخصصی صورت می‌پذیرد. رشته مدیریت برای اولین بار در اواسط دهه 1330 تحت عنوان علوم اداری در موسسه علوم اداری با همکاری دانشکده حقوق دانشگاه تهران و دانشگاه کالیفرنیا راه اندازی شد. در حال حاضر رشته کارشناسی مدیریت به گرایش‌های مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی و مدیریت صنعتی تقسیم شده است. در سطح کارشناسی ارشد و دکترا نیز به شکل تخصصی، گرایش‌های بیشتری برای این رشته، از قبیل MBA، تحقیق در عملیات، بازرگانی و مالی، بیمه، بازاریابی بین الملل، جهانگردی، منابع انسانی، اجرایی و شهری، تکنولوژی و فناوری اطلاعات تعریف شده است و ترجمیک در گرایش‌های ذکر شده به صورت تخصصی آماده‌ی ارائه‌ی خدمات ترجمه است.

برخی از دانشگاه‌های مطرح دنیا رشته‌های خاص برای ترجمه و محلی سازی در حیطه مدیریت دارند (1). این مسئله خود نشانگر اهمیت ویژه ترجمه تخصصی مدیریت است.

ترجمه تخصصی مدیریت

مدیریت بازرگانی از مهمترین بخش‌های مدیریت شرکت‌های مختلف تجاری است که در آن به آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های دولتی و خصوصی در زمینه بازرگانی پرداخته می‌شود. گرایش مدیریت‌ صنعتی‌ دارای‌ سه‌ جنبه مختلف تکنیکی‌، مالی‌ و رفتاری است و در مقایسه با رشته‌ مهندسی‌ صنایع،‌ کمتر به بعد فنی‌ و تکنیکی‌ پرداخته و بیشتر‌ به‌ دو بعد مالی‌ و رفتاری‌ صنایع می‌پردازد. در گرایش مدیریت‌ دولتی نیز هدف‌، تربیت‌ مدیرانی است که قادر به انجام‌ شایسته وظایف هدایت، برنامه ریزی و اجرا و ... باشند.

سایت تخصصی ترجمه ترجمیک tarjomic.com برای در وب سایت خود برای ترجمه مقاله تخصصی مدیریت و ترجمه تخصصی متون و کتب مرتبط با رشته مدیریت درکنار شما عزیزان بوده و تلاش می‌کنیم با ترجمه فوری مقالات مورد نیاز شما، به منظور ارتقاء دانش در جهت مقاصد شما، گام موثری برداریم. برای ترجمه مقاله تخصصی در گرایش‌های مختلف رشته مدیریت، مترجمین کارآزموده‌ای با ما همکاری می‌کنند که ضامن کیفیت کار ما بوده و در عین به منظور تسهیل امور دانشجویان محترم، ترجمه مقالات تخصصی آنها، تحت عنوان ترجمه دانشجویی با تخفیفی مناسب انجام می‌شود.ترجمه مدیریت، ترجمه رشته مدیریت، ترجمه تخصصی مدیریت، ترجمه رشته مدیریت، ترجمه مقاله مدیریت، ترجمه کتاب مدیریت، سایت ترجمه مدیریت
چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک و یا تلگرام به شما اطلاع رسانی خواهد شد. برای اطلاع رسانی بیشتر سعی کنید ربات تلگرام ترجمیک را از طریق سایت فعال کنید. اطلاعات بیشتر

gift

ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار


مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای تلگرام مترجم ارسال کند.

gift

ارزیابی تخصصی هر سفارش


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

ارسال سفارش


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


HTTP/1.0