سفارش ترجمه

ترجمه تخصصی مدیریت


ستاره


اگر بخواهیم رشته مدیریت را در یک جمله تعریف کنیم، باید بگوییم که این رشته به طور کلی، مطالعه سازمان است. به عبارت دیگر، رشته مدیریت به کلیه امور مربوط به سازمان، اعم از مالی، منابع انسانی، سیستم‌ها و روش‌ها رسیدگی می‌کند. بسیاری از کارشناسان و متخصصین علوم انسانی معتقدند که کلید حل مشکلات سازمان‌های هر جامعه، مدیریت است.

تجربه ما در ترجمیک نشان داده است که بخش زیادی از ترجمه‌های مورد نیاز دانشگاهیان در حوزه مدیریت و رشته‌های مرتبط می‌گنجد. بنابراین با استخدام مترجمان متخصص و با تجربه در زمینه ترجمه تخصصی مدیریت، تلاش کرده‌ایم بهترین خدمات را در حوزه این گونه ترجمه‌ها ارائه بدهیم.

برای سهولت کار می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

ترجمه تخصصی مدیریت در ترجمیک

ترجمه تخصصی مدیریت و ترجمه تخصصی MBA و مدیریت بازرگانی در انواع خدمات ترجمه اعم از ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه متون تخصصی ، ترجمه مقاله ISI در ترجمیک توسط مترجمان فارغ‌التحصیل این رشته و هم‌چنین با تجربه در حوزه ترجمه تخصصی صورت می‌پذیرد. رشته مدیریت برای اولین بار در اواسط دهه 1330 تحت عنوان علوم اداری در موسسه علوم اداری با همکاری دانشکده حقوق دانشگاه تهران و دانشگاه کالیفرنیا راه اندازی شد. در حال حاضر رشته کارشناسی مدیریت به گرایش‌های مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی و مدیریت صنعتی تقسیم شده است. در سطح کارشناسی ارشد و دکترا نیز به شکل تخصصی، گرایش‌های بیشتری برای این رشته، از قبیل MBA، تحقیق در عملیات، بازرگانی و مالی، بیمه، بازاریابی بین الملل، جهانگردی، منابع انسانی، اجرایی و شهری، تکنولوژی و فناوری اطلاعات تعریف شده است و ترجمیک در گرایش‌های ذکر شده به صورت تخصصی آماده‌ی ارائه‌ی خدمات ترجمه است.

برخی از دانشگاه‌های مطرح دنیا رشته‌های خاص برای ترجمه و محلی سازی در حیطه مدیریت دارند (1). این مسئله خود نشانگر اهمیت ویژه ترجمه تخصصی مدیریت است.

ترجمه تخصصی مدیریت

مدیریت بازرگانی از مهمترین بخش‌های مدیریت شرکت‌های مختلف تجاری است که در آن به آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های دولتی و خصوصی در زمینه بازرگانی پرداخته می‌شود. گرایش مدیریت‌ صنعتی‌ دارای‌ سه‌ جنبه مختلف تکنیکی‌، مالی‌ و رفتاری است و در مقایسه با رشته‌ مهندسی‌ صنایع،‌ کمتر به بعد فنی‌ و تکنیکی‌ پرداخته و بیشتر‌ به‌ دو بعد مالی‌ و رفتاری‌ صنایع می‌پردازد. در گرایش مدیریت‌ دولتی نیز هدف‌، تربیت‌ مدیرانی است که قادر به انجام‌ شایسته وظایف هدایت، برنامه ریزی و اجرا و ... باشند.

سایت تخصصی ترجمه ترجمیک tarjomic.com برای در وب سایت خود برای ترجمه مقاله تخصصی مدیریت و ترجمه تخصصی متون و کتب مرتبط با رشته مدیریت درکنار شما عزیزان بوده و تلاش می‌کنیم با ترجمه فوری مقالات مورد نیاز شما، به منظور ارتقاء دانش در جهت مقاصد شما، گام موثری برداریم. برای ترجمه مقاله تخصصی در گرایش‌های مختلف رشته مدیریت، مترجمین کارآزموده‌ای با ما همکاری می‌کنند که ضامن کیفیت کار ما بوده و در عین به منظور تسهیل امور دانشجویان محترم، ترجمه مقالات تخصصی آنها، تحت عنوان ترجمه دانشجویی با تخفیفی مناسب انجام می‌شود.ترجمه مدیریت، ترجمه رشته مدیریت، ترجمه تخصصی مدیریت، ترجمه رشته مدیریت، ترجمه مقاله مدیریت، ترجمه کتاب مدیریت، سایت ترجمه مدیریت
چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. برای مشاهده لیست این سازمان ها و نظرات آن ها می توانید به صفحه نظر مشتریان مراجعه کنید.

gift

دانشگاه شریف


گروه ترجمیک، یک هسته دانش‌بنیان است که توسط دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف راه‌اندازی شده است. مترجمان ما فارغ‌التحصیلان بهترین دانشگاه‌های تهران و سراسر کشور هستند.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می توانید اقدام کنید.

سفارش ترجمه


درباره ترجمیک


گروه ترجمیک، جامع‌ترین پلتفرم ارائه خدمات ترجمه و سایر خدمات زبانی در ایران است که توسط فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف راه‌اندازی شده است. مترجمان ما فارغ‌التحصیلان بهترین دانشگاه‌های تهران و سراسر کشور هستند. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب و ترجمه همزمان ارائه می‌کنیم.
ترجمیک آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی همکاری کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده پروژه‌های خود را به ما بسپارید.

استخدام مترجم استخدام در ترجمیک

تماس با ما


  • {{'تهران، طرشت، بلوار شهید گلاب، پلاک 59، طبقه دوم، واحد 201' | pNumber}}
  • {{'021-95118654' | pNumber}}
  • tarjomic at gmail.com

شبکه های اجتماعی

ترجمیک سایت ترجمه تخصصی
خانه | استخدام مترجم دورکار | شرایط و ضوابط | ارسال سفارش ترجمه | ثبت‌نام مترجم | وبلاگ | ثبت شکایات | درباره ما | ترجمه تخصصی مقاله | قیمت ترجمه | Farsi Translation | مجله اینترنتی رازینه

www.tarjomic.com - {{1397|pNumber}} © - تمامی حقوق نزد گروه ترجمیک محفوظ است.