ترجمه هندی به فارسی و ترجمه فارسی به هندی
یکی از زبان‌های اصلی که ترجمیک در آن به ارائه انواع خدمات ترجمه و اعزام مترجم شفاهی می‌پردازد، زبان هندی و اردو است. اگر برای گسترش تجارت خود با بنادر مهم کراچی، احمدآباد و بمبئی نیاز به مترجمان حرفه‌ای دارید که زبان اصلی طرف‌های تجاری شما را بدانند، مسلما مترجمان همزمان هندی ترجمیک به شما کمک خواهند کرد. علاوه بر این با خدمات ترجمه هندی ترجمیک می توانید به راحتی سایت شرکت یا موسسه خود را از فارسی به هندی ترجمه کنید و مخاطبانی از میان یک میلیارد هندی در سراسر جهان پیدا کنید.زبان هندی بزرگترین زبان از زبان‌های هندواروپایی است. زبان هندی به بازه‌های مختلف تاریخی مشارکت‌های فراوانی با زبان فارسی داشته است و پیشینه ارتباط آن به سده 6 قبل از میلاد باز می‌گردد و به دلیل سلطه‌ی مسلمانان ایرانی فارسی زبان بر منطقه هندوستان، ارتباط بین این دو زبان به شکل عمیقی شکل گرفت و کلماتی بسیار زیادی وارد زبان هندی شد. این زبان به طور گسترده‌ای در هندوستان علی‌الخصوص بخش‌های شمالی و مرکزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در هندوستان برای اداره کشور از دو زبان انگلیسی و هندی مدرن یا رسمی استفاده می‌شود. وسعت زبان هندی را از جنبه بزرگی و تعداد کلمات باید در کنار زبان‌هایی مانند فارسی، روسی، ایتالیایی، یونانی، ارمنی و آلمانی قرار داد.

هندی، زبان مادری بیش از 400 میلیون نفر در کشور هندوستان است و بیش از 150 میلیون نفر نیز به عنوان زبان دوم آن را آموخته‌اند و صحبت می‌کنند. این زبان در کشورهای هندوستان، فیجی زبان رسمی است و در کشورهای گویان، سورینام، موریس، ترینیداد و توباگو نیر مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان زبان پر کاربرد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ترجمه تخصصی هندی

تاج محل در آگرا، یکی از مهم‌ترین نمادهای روابط ایران و هند است.

خدمات ترجمه ویراستاری تخصصی در چه زبان‌هایی ارائه می‌شود؟

در ترجمیک خدمات زبانی در انگلیسی، فارسی، عربی، ترکی استانبولی، فرانسوی، روسی، چینی، آلمانی، اسپانیولی، ایتالیایی، ژاپنی، کردی، اوکراینی، هندی، اردو، ارمنی، پرتغالی و ... ارائه می‌گردد.

چه تضمینی برای کیفیت و زمان تحویل سفارشات وجود دارد؟

ترجمیک جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است و تعدادی زیادی از متون تخصصی، کتاب‌ها، مقالات و محتوا برای ارائه در سطوح بین‌المللی توسط آن ترجمه و ویراستاری می‌گردد. برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد و در صورت عدم رضایت از کیفیت ترجمه، مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

آیا ترجمه در زوج زبان‌هایی به غیر از زبان فارسی نیز انجام می‌شود؟

بله، زوج زبان‌های دیگر مانند انگلیسی به چینی، آلمانی به انگلیسی و ... نیز انجام می‌شود. در صورتی که زوج زبان شما در لیست خدمات ترجمیک موجود نبود با پشتیبانی ترجمیک در تماس باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

سوالات بیشتری دارم چگونه می‌توانم جواب سوالاتم را پیدا کنم؟

ترجمیک به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شماست.
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۸۹
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۶۸ ۰۲۱-۶۶۰۶۴۶۰۶

روابط هند و ایران

زبان هندی برای فارسی زبانان بسیار آسان است و به دلیل تشایهات بالای این دو زبان یک فارسی زبان می‌تواند 30 درصد از این زبان را بدون هیچگونه پیش زمینه ای متوجه شود. دستور زبان هندی بسیار مشابه زبان اردوست.

در سال‌های اخیر و توسعه ارتباط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی بین کشور هندوستان و ایران و جمعیت بیش از 1.3 میلیاردی هندوستان که بازار بسیار بزرگی را پیش روی ایرانیان قرار داده است و بر هیچ کس پوشیده نیست که این کشور نقش بسزایی در اقتصاد جهانی دارد. زبان هندی از جمله زبان‌های است که دانستن آن دریچه بزرگی از اقتصاد، فرهنگ و علوم را بر روی انسان باز می‌کند.

ترجمه هندی به فارسی

کشور هند یک چهارم جمعیت جهان را پوشش میدهد و طیف گسترده‌ای از تاریخ، فرهنگ و علوم را بوجود آورده است. بسیاری از محصولات در هندوستان تولید می‌گردد که کشورهای مختلف صادر می‌گردد. بسیاری از کتاب‌ها و آثار مکتوب به زبان هندی است که در کشورهای مختلف منتشر می‌گردد. ترجمه تخصصی هندی به فارسی از جمله خدمات اصلی ترجمیک است که به همراهی مترجمان نیتیو هندی و یا فارسی‌زبانان مسلط به زبان هندی صورت می‌گیرد.

ترجمیک با همراهی چند هزار مترجم در زبان‌های مختلف در سراسر جهان، آماده همکاری با شرکت‌ها، سازمان‌ها و افراد برای خدمات ترجمه فارسی به هندی، هندی به فارسی، اعزام مترجم همزمان و شفاهی برای جلسات و یا سفرهای توریستی می‌باشد.

ترجمه فارسی به هندی

توسعه صادرات به کشورهای هندی زبان که حجم بالایی از کالای مصرفی جهان را تشکیل می‌دهد، فرصت بسیار خوبی را برای تولیدکننده‎‌های ایرانی فراهم کرده می‌نمایید. تعداد زیادی از دانشجویان سالانه در دانشگاه‌های کشور هندوستان به تحصیل می‌پردازند. تعداد زیادی توریست ایرانی به هندوستان یا از هندوستان به ایران مسافرت می‌کنند. ترجمیک با ارائه انواع خدمات تخصصی ترجمه متون فارسی به هندی، ترجمه هندی به فارسی و اعزام مترجم همزمان و شفاهی هندی برای جلسات و سفرهای توریستی آماده همکاری با شرکت‌ها، دانشجویان، اساتید و افراد است.

ترجمه هندی به فارسی، ترجمه فارسی به هندی، مترجم هندی، مترجم نیتیو هندی، ترجمه متون هندی، ترجمه سایت هندی، ترجمه فوری هندی به فارسی، مترجم همزمان هندی برای جلسات، قیمت ترجمه هندی به فارسی

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک و یا تلگرام به شما اطلاع رسانی خواهد شد. برای اطلاع رسانی بیشتر سعی کنید ربات تلگرام ترجمیک را از طریق سایت فعال کنید. اطلاعات بیشتر

gift

ارزیابی تخصصی هر سفارش


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


HTTP/1.0 ارسال سفارش