ترجمه پرتغالی به فارسی و بالعکس

ستاره



یکی از زبان‌هایی که در ترجمیک پشتیبانی می‌شود، ترجمه پرتغالی به فارسی و بالعکس است. زبان پرتغالی یک زبان ویژه محسوب می‌شود و مترجمان متخصصی که بتوانند متون را به پرتغالی و بالعکس ترجمه کنند، در کشورمان اندک هستند. مترجمان نیتیو پرتغالی در تیم مترجمان ترجمیک فعالیت می‌کنند که قادر هستند با بالاترین کیفیت به گسترش کسب و کار شما در ارتباط با کشورهای پرتغال و برزیل کمک کنند. در صورتی که مایل به ثبت سفارش ترجمه پرتغالی به فارسی یا ترجمه فارسی به پرتغالی هستید از این لینک‌ها استفاده کنید.



زبان پرتغالی یکی از زبان‌های خانواده هندواروپایی است. این زبان در دوران استعمارگری پرتغال در اوج خود بود و در بازه‌های بعدی تاریخی به تدریج از قدرت و نفوذ آن کاسته شد. با تمام این وجود در حال حاضر بیش از 300 میلیون نفر در جهان به پرتغالی صحبت می‌کنند و این نشان دهنده اهمیت این زبان است. زبان پرتغالی از لحاظ منطق زبانی شبیه به زبان‌های اسپانیایی، ایتالیایی و فرانسوی است و کسانی که به این زبان‌ها مسلط هستند یادگیری پرتغالی برای آن‌ها آسان تر است. بسیاری از کشورها از جمله پرتغال، برزیل، گینه استوایی، گینه بیسائو، پرینسیپ، کیپ ورد و ... زبان پرتغالی را به عنوان زبان رسمی پذیرفته‌اند و در بعضی کشورها نیز زبان دوم آن کشور است.

از چند صد سال امپراتوری پرتغال و تاثیران آن بر جهان تا تسلط رومیان و مسلمانان بر این سرزمین، تاریخ و فرهنگی بسیار غنی را پدیدار کرده است که هنر، موسیقی، معماری و ادبیات را تحت تاثیر خود قرار داده است. تسلط به زبان پرتغالی امکان درک عمیق‌تر این فرهنگ و تاریخ را بوجود آورده است.

ترجمه پرتغالی به فارسی

تعاملات تجاری با کشورهای پرتغالی‌، ترجمه کتاب‌های ادبیات پرتغال، بسیاری از راهنماهای محصولات و ... نیازمند خدمات ترجمه تخصصی پرتغالی هستند. ترجمه تخصصی متون پرتغالی به فارسی از جمله خدمات زبانی ترجمیک است که با همراهی مترجمان با سابقه پرتغالی صورت می‌گیرد.

ترجمه فارسی به پرتغالی

دانشجویان برای ارسال مدارک خود به دانشگاه‌ها، بازرگانان برای ارائه محصولات، انتشارات برای چاپ کتاب و ... در کشور اوکراین یا کشورهای همسایه آن نیاز به ترجمه تخصصی فارسی به پرتغالی دارند. مجموعه ترجمیک با همراهی مترجمان متخصص پرتغالی آماده ارائه خدمات ترجمه متون فارسی به پرتغالی است.

اعزام مترجم شفاهی پرتغالی

برای جلسات، گروه‌های توریستی، برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های علمی به زبان پرتغالی، نیاز به حضور مترجم همزمان پرتغالی و مسلط به زبان‌های فارسی، پرتغالی و انگلیسی است. از جمله خدمات زبانی ترجمیک، اعزام مترجم همزمان روسی و پرتغالی است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ترجمیک در تماس باشید.





ترجمه پرتغالی به فارسی، ترجمه فارسی به پرتغالی، مترجم پرتغالی، مترجم نیتیو پرتغالی، ترجمه متون پرتغالی، ترجمه سایت پرتغالی مترجم همزمان پرتغالی برای جلسات، قیمت ترجمه پرتغالی به فارسی





چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانش‌بنیان است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می توانید اقدام کنید. کلیک کنید.

gift

محرمانگی بالای اسناد مشتری


همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

gift

ارزیابی تخصصی هر سفارش


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.




ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


ارسال سفارش