ترجمه ژاپنی به فارسی و ترجمه فارسی به ژاپنی
یکی از زبان‌هایی که در ترجمیک پشتیبانی می‌شود، زبان ژاپنی است. در صورتی که مایل به ثبت سفارش ترجمه ژاپنی به فارسی هستید از این لینک‌ها استفاده کنید.
ارسال سفارش ترجمه مکتوب ژاپنی
ارسال سفارش ترجمه شفاهی و همزمان ژاپنی

حدود 130 میلیون نفر در جهان به زبان ژاپنی صحبت می‌کنند و ژاپنی زبان رسمی کشور ژاپن است. این زبان به طور جامع در اینترنت مورد استفاده قرار می‌گیرد و شاید باور کردنی نباشد که 10 درصد از کاربران اینترنت با این زبان گفتگو می‌کنند. این زبان یکی از پیچیده‌ترین زبان‌های دنیاست و 4 نوع زبان نوشتاری (کانجی، هیراگانا، کاتاکانا، رومانجی) در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ترجمه تخصصی ژاپنی

خدمات ترجمه ویراستاری تخصصی در چه زبان‌هایی ارائه می‌شود؟

در ترجمیک خدمات زبانی در انگلیسی، فارسی، عربی، ترکی استانبولی، فرانسوی، روسی، چینی، آلمانی، اسپانیولی، ایتالیایی، ژاپنی، کردی، اوکراینی، هندی، اردو، ارمنی، پرتغالی و ... ارائه می‌گردد.

چه تضمینی برای کیفیت و زمان تحویل سفارشات وجود دارد؟

ترجمیک جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است و تعدادی زیادی از متون تخصصی، کتاب‌ها، مقالات و محتوا برای ارائه در سطوح بین‌المللی توسط آن ترجمه و ویراستاری می‌گردد. برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد و در صورت عدم رضایت از کیفیت ترجمه، مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

آیا ترجمه در زوج زبان‌هایی به غیر از زبان فارسی نیز انجام می‌شود؟

بله، زوج زبان‌های دیگر مانند انگلیسی به چینی، آلمانی به انگلیسی و ... نیز انجام می‌شود. در صورتی که زوج زبان شما در لیست خدمات ترجمیک موجود نبود با پشتیبانی ترجمیک در تماس باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

سوالات بیشتری دارم چگونه می‌توانم جواب سوالاتم را پیدا کنم؟

ترجمیک به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شماست.
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۸۹
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۶۸ ۰۲۱-۶۶۰۶۴۶۰۶

ارائه خدمات ترجمه‌ ژاپنی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها

ژاپن به عنوان اقتصاد بزرگ جهان و پیشرو در زمینه‌های مختلف فرصت مناسبی را در زمینه‌های مختلف برای همکاری فراهم کرده است. طیف وسیعی از تولیدات شامل انواع تولیدات فناورانه تا محصولات فرهنگی از ژاپن به تمام جهان صادر می‌شود. بخش اصلی درآمد کشور ژاپن از صادرات محصولات خود است که عمده‌ترین این محصولات را تجهیزات حمل و نقل، اتومبیل، صنایع الکترونیک، ماشین آلات و صنایع شیمیایی تشکیل می‌دهد. لازم به ذکر است این کشور از لحاظ منابع طبیعی بسیار محدود است و غالبا مواد اولیه و محصولات کشاورزی از کشورهای دیگر به این کشور وارد می‌شود. قطعا این شرایط فرصت مناسبی برای واردات و صادرات و همکاری با این کشور را برای بازرگانان فراهم کرده است.

ترجمیک در راستای همکاری تخصصی با سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی آماده ارائه ترجمه ژاپنی و خدمات ترجمه متون، ترجمه اسناد و مدارک، ترجمه کاتالوگ و بروشور، ترجمه وب‌سایت‌ و ترجمه قراردادهای تجاری به زبان ژاپنی است. ترجمیک هم‌چنین در زمینه‌ی اعزام مترجم همزمان ژاپنی ، مترجم حضوری ژاپنی و مترجم شفاهی ژاپنی برای جلسات، کنفرانس‌ها و نشست‌ها آماده همکاری است.

ارائه خدمات ترجمه ژاپنی برای دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی

ژاپن یکی از کشورهای بسیار فناورانه‌ جهان است که همواره متقاضیان زیادی مایل به تحصیل و زندگی در آن هستند. ژاپن در رشته‌هایی مانند کامپیوتر، الکترونیک و برق به سرعت در حال توسعه است و از بقیه کشورها پیشی گرفته است. طبیعتا دانشگاه‌های ژاپن نیز در این زمینه‌ها پیشرو هستند و مقالات و تولیدات علمی آن‌ها بسیار حائز اهمیت است. در ژاپن سه نوع دانشگاه دولتی، دانشگاه‌های محلی، دانشگاه‌های خصوصی وجود دارد. دانشگاه‌های دولتی زیر نظر وزارت علوم ژاپن است و دو نوع دانشگاه دیگر به صورت مستقل اداره می‌شوند و بخشی از هزینه‌های خود را از دولت دریافت می‌کنند.

ترجمیک در زمینه‌ی انواع خدمات ترجمه مقالات ژاپنی، ترجمه متون علمی ژاپنی در رشته‌های مختلف، ترجمه کتاب‌های ژاپنی مشغول به فعالیت است و آماده ارائه خدمات ترجمه تخصصی به دانشجویان، اساتید و دانشگاهیان محترم است. هم‌چنین در صورت نیاز به مترجم همزمان برای کنفرانس‌های علمی، ترجمیک با اعزام مترجم همزمان ژاپنی و متخصص در زمینه‌ی مد نظر شما در بالا بردن کیفیت جلسات، کنفرانس‌ها و نشست‌ها همراه شما خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه و ثبت سفارش ترجمه اینجا کلیک کنید:قیمت ترجمه ژاپنی به فارسی و فارسی به ژاپنیترجمه ژاپنی، ترجمه متون ژاپنی، مترجم همزمان ژاپنی، ترجمه ژاپنی به فارسی، ترجمه فارسی به ژاپنی، ترجمه مقاله ژاپنی، ترجمه همزمان فوری ژاپنی مترجم همزمان ژاپنی برای جلسات، قیمت ترجمه ژاپنی به فارسی

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک و یا تلگرام به شما اطلاع رسانی خواهد شد. برای اطلاع رسانی بیشتر سعی کنید ربات تلگرام ترجمیک را از طریق سایت فعال کنید. اطلاعات بیشتر

gift

ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار


مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای تلگرام مترجم ارسال کند.

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


HTTP/1.0 ارسال سفارش