تصحیح رایتینگ تافل، آیلتس و GRE به صورت آنلاین
ترجمیک، به عنوان جامع‌ترین پایگاه ارائه خدمات زبانی در ایران، به کمک بیش از 50 استاد برجسته و با تجربه در زمینه آزمون‌های آنلاین سنجش زبان انگلیسی خدمات تصحیح رایتینگ تافل، تصحیح رایتینگ آیلتس و تصحیح رایتینگ GRE و ویرایش متون را ارائه می‌دهد. در این صفحه مطالبی در خصوص این خدمات ارائه شده است.بسیاری از دانشجویانی که درگیر آزمون آیلتس هستند، برای تصحیح رایتینگ خود به سایت ترجمیک مراجعه می‌کنند. رایتینگ از بخش‌های مهم آزمون آیلتس است که بسیاری از افراد نیاز به راهنمایی در این زمینه دارند. خدمات ترجمیک در زمینه تصحیح رایتینگ آیلتس و تافل به صورت آنلاین انجام می‌شود.

افراد دیگری نیز با اهداف مختلفی نیاز به بررسی و تصحیح رایتینگ دارند. شما برای ثبت سفارش در این زمینه می‌توانید از خدمات تخصصی ترجمیک استفاده نمایید.

ترجمه تخصصی

باتوجه به اهمیت رایتینگ در آیلتس و تافل باید قادر باشید به گونه‌ای متن را بنویسید تا مصححین نمره بالایی به شما بدهند. اگر نمی‌دانید چطور رایتینگ را بازبینی و تصحیح کنید که حرفه‌ای باشد، بهتر است این کار را به فرد متخصصی واگذار کنید. اساتید همکار ما در ترجمیک کاملا تخصصی و حرفه‌ای در زمینه تصحیح و بازبینی رایتینگ عمل می‌کنند.

برای بالا بردن نمره خود، نیاز به ویرایش و تصحیح متن توسط مصحح حرفه‌ای دارید تا با اشکالات خود آشنا شوید و آن را رفع کنید. شما می‌توانید، رایتینگ آیلتس یا رایتینگ تافل خود را در سایت ثبت کنید و با خیال راحت به کارهای دیگرتان بپردازید. اساتید متخصص ترجمیک که کار تصحیح رایتینگ آیلتس را انجام می‌دهند در کنار بررسی رایتینگ آیلتس به رفع اشکالات شما و راهنمایی‌های لازم می‌پردازند. همچنین پس از دریافت رایتینگ تافل و آیلتس تصحیح شده، می‌توانید سوالات خود را از مترجم و مصحح بپرسید. هرگونه سوال در زمینه ارسال رایتینگ و چگونگی ثبت آن را با پشتیبانی ترجمیک در میان بگذارید.

خدمات تصحیح رایتینگ در ترجمیک

ترجمیک برای رفع ایرادات و اشکالات متون، شما را به متخصصان در این زمینه ارجاع می‌دهد. اساتید متخصص ترجمیک تمامی مشکلات گرامری و واژگانی رایتینگ را از لحاظ ساختاری تصحیح می‌کنند و نکات مهم آن را در متن ارائه می‌کنند تا شما نیز به خوبی آن را یاد بگیرید.

یادگیری تصحیح رایتینگ آیلتس، باعث می‌شود شما سطح نمره آیلتس خود را تغییر دهید و به نمره مطلوب خود دست یابید. ترجمیک گزینه‌های متفاوتی برای ثبت سفارش شما پیشنهاد می‌کند که می‌توانید براساس نیاز انتخاب کنید.

تیم مصححان حرفه‌ای ترجمیک در تمام زمینه‌های مورد نیاز مانند ترجمه مقاله، ترجمه رسمی و حقوقی، ترجمه عمومی و تخصصی، ویراستاری متون و تصحیح رایتینگ آیلتس و تافل فعالیت می‌کند.

شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن و به صورت آنلاین از خدمات ترجمیک استفاده و سفارش خود را ثبت کنید و در مدت زمان مقرر آن را دریافت کنید. در صورتی که مایل به انتخاب چند تسک هستید یا قصد دارید رایتینگ‌های متعددی تصحیح شود می‌توانید از پکیج‌های پیشنهادی سایت نیز استفاده کنید و از اعتبار بلند مدت برخوردار شوید.

قیمت خدمات تصحیح رایتینگ تافل، آیلتس و GRE در ترجمیک

متد قیمت‌دهی خدمات تصحیح رایتینگ در ترجمیک، کاملاً منعطف بوده و بسته به تعداد کلمات هر رایتینگ تعیین می‌شود. علاوه بر این به تناسب مجموع حجم رایتینگ‌هایی که ارسال کرده اید، تخفیف نیز به شما تعلق خواهد گرفت. قیمت سفارش تصحیح رایتینگ تافل، تصحیح رایتینگ آیلتس و تصحیح رایتینگ سایر آزمون‌های زبان انگلیسی مطابق سیاست شفافیت قیمت در ترجمیک، به طور کاملاً شفاف در صفحه هزینه ترجمه ترجمیک وجود دارد که می‌توانید مطالعه بفرمایید.

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می توانید اقدام کنید. کلیک کنید.

gift

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک و یا تلگرام به شما اطلاع رسانی خواهد شد. برای اطلاع رسانی بیشتر سعی کنید ربات تلگرام ترجمیک را از طریق سایت فعال کنید. اطلاعات بیشتر

gift

ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار


مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای تلگرام مترجم ارسال کند.

ارسال سفارش


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


HTTP/1.0