تولید محتوا شبکه‌های اجتماعی | تخصصی و مخاطب‌پسند

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

یکی از راه‌های مهم برای بازاریابی محتوایی، تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی است. ما در موسسه ترجمیک، انواع خدمات تولید محتوا مانند تولید محتوا شبکه‌های اجتماعی را متناسب با برند شما و سلیقه مخاطب ارائه می‌دهیم. اگر به بالاترین کیفیت تولید محتوای متنی شبکه‌های اجتماعی نیاز دارید، درنگ نکنید، تنها با چند کلیک سفارش خود را ثبت کنید.

تولید محتوا شبکه‌های اجتماعی
پشتیبانی پشتیبانی شبانه‌‌روزی
آپلود بخش به بخش آپلود بخش به بخش
گارانتی کیفیت و زمان گارانتی کیفیت و زمان
رعایت اصول سئو رعایت اصول سئو

هزینه تولید محتوای متنی شبکه‌های اجتماعی

هزینه خدمات تولید محتوا شبکه‌های اجتماعی بسته به اهداف و ویژگی‌های سفارش شما متفاوت است. عواملی مانند تعداد کلمات سفارش تولید محتوا، سرعت انتخابی، زمینه متن، پلن مدنظر و ... بر قیمت گذاری سفارش شما تاثیر می‌گذارد. ما در سایت سفارش تولید محتوا ترجمیک سعی کرده‌ایم که تمامی دغدغه‌های کارفرمایان گرامی را رفع کنیم، از همین روی کلیه مراحل مانند قیمت‌گذاری سفارش‌ها به صورت کاملا شفاف انجام می‌شود.
برای محاسبه هزینه و زمان سفارش تولید محتوا خود به ماشین حساب تولید محتوا مراجعه کنید.

هزینه تولید محتوای متنی شبکه‌های اجتماعی

پلن‌های تولید محتوای متنی شبکه‌های اجتماعی

اهداف کارفرمایان از ثبت سفارش تولید محتوا با همدیگر متفاوت است از همین روی نمی‌توان تنها با یک پلن، به تمامی این نیازها پاسخ گفت. ما در موسسه ترجمیک، به خوبی از نیازها آگاهیم. به همین علت در هنگام ثبت سفارش خدمات تولید محتوا همانند تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی، گزینه‌های متنوعی مانند نقره‌ای، طلایی و طلایی بازخوانی پیش روی شما وجود دارد.
این سطوح در مواردی مانند تخصص و تجربه نویسنده، بازخوانی توسط نویسنده دیگر، هزینه سفارش و ... با هم تفاوت دارند.

پلن‌های تولید محتوای متنی شبکه‌های اجتماعی

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

نمونه خدمات تولید محتوای متنی شبکه‌های اجتماعی

تولید محتوای متنی هر شبکه‌ اجتماعی باید به صورت منحصر به فرد انجام شود. در واقع رفتارشناسی مخاطب در هر شبکه اجتماعی متفاوت است. در واقع نمی‌توان انتظار داشت که محتوایی که در اینستاگرام به خوبی دیده می‌شود (از میزان لایک و اشتراک‌گذاری بالایی برخوردار است)، در لینکدین هم همین‌گونه از آن استقبال شود. لحن، سبک، تعداد کلمات و حتی گاهی نوع موضوع برای اینستاگرام با تلگرام و لینکدین متفاوت است. در ادامه چند نمونه کار از تولید محتوای متنی هر کدام از این شبکه‌های اجتماعی برای شما قرار داده‌ایم.

نمونه خدمات تولید محتوای متنی شبکه‌های اجتماعی
همه نمونه کارها اینستاگرام لینکدین تلگرام سایر

انواع خدمات تولید محتوا در ترجمیک

خدمات تولید محتوا سایت سفارش تولید محتوا ترجمیک، به تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی محدود نمی‌شود. در واقع ما از صفر تا صد مسیر بازاریابی محتوایی، همراه شماییم. اگر در شروع راهید یا کسب و کار شما در حال پیشرفت است، از خدمات تهیه استراتژی تولید محتوا ما استفاده کنید. هم‌چنین اگر به ابر محتوا یا تولید محتوا برای مقالات وبلاگی، کتابچه و متون ادبی نیاز دارید، کافی است که سفارش تولید محتوا خود را ثبت کنید تا توسط نویسنده‌ای متخصص انجام شود.

انواع خدمات تولید محتوا در ترجمیک

اهمیت تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی

شاید این جمله، در مورد همه کسب‌وکارها درست نباشد، اما بسیاری از کسب‌وکارها به تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی نیاز دارند. این کسب‌وکارها عمدتاً از جنس B2C هستند. دسته بزرگی از کسب‌وکارها همانند فروشگاه‌های اینترنتی در این دسته می‌گنجند.
این روزها، مردم وقت بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی سپری می‌کنند. آمارها حاکی از آن است که بیش از ۵۰درصد مردم از حداقل یک شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند و روزانه بیش از ۹۰ دقیقه از وقت خود را در این شبکه‌ها می‌گذراند. از میان این شبکه‌ها، اینستاگرام و تلگرام بسیار محبوب‌تر هستند.

اهمیت تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی

بسیاری از این مردم، وقتی می‌خواهند کالایی بخرند یا از خدماتی استفاده کنند، علاوه بر گوگل، در شبکه‌های اجتماعی نیز جست و جو می‌نمایند. بنابراین برندهایی که تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی را جدی گرفته باشند، فرصت بیشتری برای افزایش فروش و جلب اعتماد مشتریان جدید خواهند داشت.
علاوه بر این، الگوریتم‌های درونی این شبکه‌های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام، محتواهایی را که خوب نوشته شده باشد، از طریق بخش Explore یا ...، در معرض دید افراد زیادی قرار می‌دهد.

این افراد ممکن است در همان لحظه به دنبال این محصول نباشند، اما با برند شما آشنا می‌شوند و در صورت لزوم به واسطه شناختی که پیدا کرده‌اند، بین برند شما و دیگران، به برند شما اعتماد بیشتری خواهند کرد.
با توجه به همه این عوامل، می‌توان نتیجه گرفت که تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی برای بسیاری از کسب‌کارها از نان شب واجب‌تر است. توصیه می‌کنیم که تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی را جدی بگیرید.

انتخاب شبکه اجتماعی مناسب

شبکه‌های اجتماعی متعددی وجود دارد که هر کدام برای دسته خاصی از مخاطبان اهمیت دارد. از جمله این شبکه‌های اجتماعی می‌توان به اینستاگرام،‌ تلگرام، لینکدین، پینترست و ... اشاره کرد. تولید محتوا در هر کدام از این شبکه‌ها، لزوما برای همه کسب‌وکارها مناسب نیست. بنابراین باید قبل از شروع پروژه تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی، با متخصصان مشورت کرده یا خودتان ارزیابی دقیقی انجام دهید. شاید این سوال شما هم هست که آيا فعالیت در یک شبکه اجتماعی خاص، برای شما مناسب است یا خیر؟ در ارزیابی اولیه، بررسی این نکته که کسب‌وکارهایی شبیه به شما چقدر در آن فضاها فعال هستند، به شما کمک می‌کند.

البته این قاعده کاملاً صحیح نیست؛ ممکن است که رقبای شما از فرصتی استثنایی غافل مانده باشند. بنابراین بهتر است یک ارزیابی دقیق روی همه این شبکه‌های اجتماعی داشته باشید.
ببینید مشتریان و مخاطبان کسب‌وکار شما بیشتر در چه فضایی فعال هستند. شاید یک شبکه اجتماعی اعضای کمتری داشته باشد، اما اعضای آن، دقیقا مخاطبان و مشتریان بالقوه برند شما باشند.

انتخاب شبکه اجتماعی مناسب

حالا که تا اینجا آمده‌اید، بگذارید که یک هشدار هم به شما بدهیم! این درست است که با استفاده صحیح از تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی می‌توانید درآمد خود را چندین برابر کنید و اصطلاحاً پول پارو کنید. اما اگر کسی به شما قول می‌دهد که این کار را در یک یا دو ماه انجام می‌دهد، یا حرفه‌ای نیست یا کلاهبردار است. تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی و برندسازی، فرآیندی مستمر است. ما در ترجمیک، ادعا نمی‌کنیم که این راه را برای شما یک شبه طی خواهیم کرد اما مسلما در زمانی معقول و نه در صدسال به شما در رسیدن به اهدافتان کمک خواهیم کرد.

سوالات متداول سوالات متداول تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی

هزینه خدمات تولید محتوا شبکه‌های اجتماعی به تعداد کلمات درخواستی، سرعت انتخابی، تجربه و مهارت نویسنده و ... بستگی دارد. برای تخمین هزینه سفارش تولید محتوای خود به صفحه هزینه تولید محتوا محتوای ترجمیک مراجعه کنید.

این خدمات در پلن‌های نقره‌ای، طلایی و طلایی بازخوانی ارائه می‌شوند. در صورتی که برای انتخاب پلن مناسب نیاز به مشاوره داشتید، کافی است با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد مشاوره تولید محتوا ترجمیک شما را راهنمایی کنند.

خیر، خدمات موسسه ترجمیک مبتنی بر خدمات تولید محتوای متنی است.

بله، کافی است که هنگام ثبت سفارش این موارد را در فایل راهنمای نویسنده ذکر کنید.

ما از همکاری با شما خوش‌حال می‌شویم. برای همکاری با ما کافی است که به صفحه استخدام مترجم مراجعه کنید و پس از تکمیل اطلاعات، برای شرکت در آزمون و ارسال نمونه کار اقدام کنید. پس از تصحیح، نتیجه خدمتتان ارسال خواهد شد.

کافی است که با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا از مشاوره تخصصی تولید محتوا استفاده کنید.

زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک مورد اعتماد صدها سازمان‌ها دولتی و خصوصی معتبر و شناخته‌شده است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته


در ۲۴ ساعت شبانه‌روز از طریق تلفن، تیکت و تلگرام با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک