تولید محتوای متون ادبی | مخاطب‌پسند

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

«با زبان شعر بهتر می توان در دلها نفوذ کرد.» حتی اگر این جمله مشهور گوته را نشنیده باشید، مسلما الان که آن را خواندید، معنای آن را تصدیق می‌کنید.
یکی از قالب‌های اختصاصی تولیدمحتوای متنی که توسط موسسه ترجمیک ارائه می‌شود، نگارش متون ادبی و حتی شعر و ترانه به درخواست مخاطبان است. همین الان تولید محتوای متون ادبی وب‌سایت خود را به ما بسپارید.

تولید محتوای متون ادبی | مخاطب‌پسند
پشتیبانی پشتیبانی شبانه‌‌روزی
آپلود بخش به بخش آپلود بخش به بخش
گارانتی کیفیت و زمان گارانتی کیفیت و زمان
منحصر به فرد منحصر به فرد

هزینه تولید محتوای متون ادبی

یکی از ویژگی‌های خدمات تولید محتوا در موسسه ترجمیک این است که کلیه مراحل به صورت کاملا دقیق و مشخص خدمت شما بیان می‌شود. قبل از ثبت سفارش هم با استفاده از ماشین حساب محتوای ترجمیک از هزینه سفارش خود مطلع خواهید شد. هنگامی هم که سفارش تولید محتوای متون ادبی خود را ثبت کردید، در کمتر از ۱۵ دقیقه سفارش شما قیمت‌گذاری می‌شود و هزینه دقیق به شما اعلام می‌شود.
خدمات تولید محتوای متون ادبی همانند تولید محتوای شعر و تولید محتوای داستانی در سطوح مختلف و توسط نویسندگان خوش ذوق و قریحه خدمت شما ارائه می‌شود. برای محاسبه هزینه سفارش تولید محتوای متون ادبی خود از ماشین حساب محتوای ترجمیک استفاده کنید.

هزینه تولید محتوای متون ادبی

انواع خدمات تولید محتوای متون ادبی

یکی از اهدف ما در سایت سفارش تولید محتوا ترجمیک این است که بهترین کیفیت خدمات را مطابق با خواسته‌های شما ارائه دهیم. افراد در سفارش‌های تولید محتوای خود، خواسته‌ها و اهداف متفاوتی دارند. نوع متون نگارش‌شده در تولید محتوای ادبی نیز بر اساس خواسته و کاربرد شما می‌تواند متفاوت باشد. از جمله خدمات موسسه ترجمیک در تولید محتوای متون ادبی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

انواع خدمات تولید محتوای متون ادبی
تولید محتوا برای متن سخنرانی

تولید محتوا برای متن سخنرانی

اگر شما به یک همایش به عنوان سخنران یا برای افتتاحیه یک مراسم رسمی دعوت شده باشید، حتما به متنی مناسب برای سخنرانی نیاز خواهید داشت. در این مواقع می‌توانید از خدمات تولید محتوای ترجمیک استفاده کنید.
نویسندگان متخصص ترجمیک با اخذ اطلاعاتی از شما درباره نوع مراسم، مخاطبان درگیر در آن و همچنین با بررسی موضوعات به‌روز، متنی را برای شما تهیه می‌کنند که از درجه بالای زبانی و برخوردار باشد و بر اساس تشخیص نویسنده از آرایه‌ها و شعرها و متن‌های ادبی بهره ببرد.

نگارش نامه‌ای به یک عزیز

نگارش نامه‌ای به یک عزیز

تا به حال تاثیر متنی را که خودتان برای عزیزی نوشته‌اید، امتحان کرده‌اید؟ در این عصر دیجیتال، تمامی تبریکات از طریق متن‌های آماده حاضر در اینترنت ارسال می‌شود. بنابراین تاثیر متنی که خودتان برای عزیزتان می‌نویسید، ماندگارتر و حتی به منزله یک هدیه گرانبها است.
نوشتن چنین متنی نیازمند دانش زبانی و ادیبات غنی است. در اینجا نویسندگان ادیب ترجمیک با تیترها و موضوعاتی که به آن‌ها علاقه‌مندید، به فضای ذهنی شما نزدیک می‌شوند و متنی را با قلمی شاعرانه و ادبی بر اساس خواسته شما به رشته تحریر در می‌آورند.

ترانه‌ موسیقی

ترانه‌ موسیقی

برای این‌که ترانه‌ای نظر مخاطبان را جلب کند و در ذهن آنان ماندگار شود، باید از خلاقیت خاصی بهره برده باشد و تکراری نباشد. هم‌چنین معیارهای دیگری هم هستند که بر ماندگار شدن ترانه موسیقی شما تاثیر می‌گذارند. شاعران باتجربه ترجمیک با این معیارها آشنا هستند.
شاعرانی که با سایت سفارش تولید محتوای ترجمیک همکاری می‌کنند، با تسلط بر تمامی اصول و قواعد فنی شعر و ترانه، همچنین آگاهی درباره موضوعات روز و دارای حساسیت، با ذوقی شاعرانه، ترانه‌ای بر اساس خواسته شما را می‌سرایند.

پست در شبکه‌های اجتماعی

پست در شبکه‌های اجتماعی

واکنش به اتفاقات روز و مراوده در شبکه‌های اجتماعی به جز جدانشدنی زندگی بسیاری از افراد تبدیل شده است. به طبع در شبکه‌های اجتماعی، حتما برای بسیاری از شما پیش آمده که بدانید چه بخواهید بگویید اما نتوانید طوری که می‌خواهید آن را بنویسید یا زمان آن را نداشته باشید.
با کمک دانش و مهارت ادبی نویسندگان ترجمیک با به اشتراک‌گذاری اطلاعات از فضای ذهنیتان و موضوع موردنظرتان، متن دل‌خواهتان را دریافت خواهید کرد. به عبارتی مرحله میانی مهم بین فرآیند ایده تا محصول نهایی یعنی «نوشتن» را به نویسندگان ما واگذار کنید.

سایر خدمات تولید محتوای ترجمیک

سایت سفارش تولید محتوای ترجمیک خدمات تولید محتوا را در شش قالب مقاله وبلاگ و سایت، تولید محتوا برای تولید کتابچه، نگارش اَبَرمحتوا، ایمیل و نامه، تولید محتوای متنی پست‌های شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوای متون ادبی ارائه می‌دهد. این قالب‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نیازهای مختلف کسب و کارها را پوشش دهند. کلیه این خدمات با همکاری نویسندگان باتجربه، خوش‌ذوق و مسلط به اصل سئو ارائه می‌شود. هم‌چنین این خدمات در سطوح مختلفی ارائه می‌شوند که بسته به نیاز و خواسته خود، می‌توانید پلن مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

سایر خدمات تولید محتوای ترجمیک

چرا خدمات تولید محتوای ترجمیک؟

ما در موسسه ترجمیک همواره تلاش کرده‌ایم که دغدغه‌های کارفرمایان را برطرف کنیم و بالاترین کیفیت خدمات را با مناسب‌ترین هزینه به آن‌ها ارائه دهیم. هم‌چنین ویژگی‌هایی مانند تحویل بخش به بخش، تضمین کیفیت و زمان تحویل، شفافیت کلیه مراحل، بررسی سفارش‌ها توسط واحد پایش کیفی و ... را به خدمات خود افزوده‌ایم.
در ادامه به چندی از مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات تولید محتوای ترجمیک اشاره می‌کنیم.

چرا خدمات تولید محتوای ترجمیک؟
تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش

برای اطمینان خاطر کارفرمایان از پیشرفت پروژه و نظارت آنان، کلیه سفارش‌ها به صورت بخش به بخش و در زمان‌های تعیین‌شده در پنل کاربری کارفرمایان قرار داده می‌شود.

تضمین کیفیت و زمان

تضمین کیفیت و زمان

کلیه خدمات موسسه ترجمیک مانند خدمات تولید محتوا، دارای تضمین کیفیت و زمان تحویل هستند. بنابراین لازم نیست که هنگام ثبت سفارش، هیچ‌گونه نگرانی داشته باشید.

بررسی و ارزیابی سفارش‌ها

بررسی و ارزیابی سفارش‌ها

کلیه سفارش‌ها (در کلیه مراحل)، توسط واحد پایش کیفی ترجمیک از لحاظ مواردی مانند رعایت اصول سئو، کیفیت، عدم استفاده از هوش مصنوعی و ... بررسی می‌شوند.

مشاوره تولید محتوا

مشاوره تولید محتوا

یکی از ویژگی‌های خدمات تولید محتوا در ترجمیک، مشاوره تخصصی و رایگان تولید محتوا است. هم‌چنین در هر زمانی که سوالی داشتید، با ترجمیک تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

عدم استفاده از هوش مصنوعی

عدم استفاده از هوش مصنوعی

برای احترم گذاشتن به دغدغه‌های کارفرمایان، تمامی سفارش‌های تولید محتوا توسط تیم پایش کیفی ترجمیک بررسی می‌شوند تا در آن‌ها از هوش مصنوعی استفاده نشده باشد.

ارجاع به نویسنده متخصص

ارجاع به نویسنده متخصص

در صورت ثبت سفارش در زمینه‌های طلایی و طلایی بازخوانی، پروژه شما به نویسنده‌ای سپرده می‌شود که کاملا در آن زمینه متخصص است تا به صورت کاملا تخصصی انجام شود.

اهمیت تولید محتوای ادبی و شعر

دلایل مختلفی وجود دارد که یک نفر به تولید محتوا در قالب شعر و متون ادبی نیاز داشته باشد. مثلا فردی که می‌خواهد برای یک سخنرانی مهم، متنی تاثیرگذار شامل شعر و ضرب‌المثل در اختیار داشته باشد.
یا یک برنامه‌ساز تلویزیون و رادیو که برای مقدمه سخنان خود در یک برنامه رادیویی نیاز به یک متن ادبی دارد.

اهمیت تولید محتوای ادبی و شعر

مخاطب دیگر این نوع از محتوا، خوانندگانی هستند که می‌خواهند آهنگی گوشنواز برای مخاطب خود بسازند و کسب درآمد نمایند. حتی یک همسر وفادار که می‌خواهد شعر یا متنی خوب و پر از ذوق را برای همسر خود بنویسد و به مناسبتی به او اهدا کند، در زمره مخاطبان این خدمت می‌گنجد.

در حیطه کسب‌وکارهای آنلاین نیز، تولید محتوای ادبی و شعر مخاطب خاص خود را دارد. همه می‌دانیم که تولید محتوا یک فرآیند مداوم و پیوسته است. برای این که محتواهای بلند خواننده را خسته نکند، درج متونی از سر ذوق در میان این محتواها سودمند خواهد بود.
ادبیات را می‌توان از بهترین راه‌ها برای اثرگذاری طولانی در ذهن و قلب مخاطبان در نظر داشت. بنابراین از تولید محتوای ادبی و شعر برای تاثیرگذاری بیشتر بر مخاطبان خود استفاده کنید.

سوالات متداول سوالات متداول تولید محتوای متون ادبی

تولید محتوای متون ادبی در موسسه ترجمیک در انواع مختلفی مانند محتوای شعر، تولید محتوای داستانی و سایر انواع تولید محتوا به صورت منحصر به فرد ارائه می‌شوند. هم‌چنین این محتواها با توجه به خواسته‌ها و اهداف شما نوشته می‌شوند.

برای محاسبه هزینه دقیق تولید محتوای ادبی سفارش خود از ماشین حساب محتوای ترجمیک استفاده کنید.

بله، کلیه سفارش‌های تولید محتوای سایت ترجمیک دارای تضمین کیفیت و زمان تحویل هستند.

زمان تحویل سفارش، بر اساس تعداد کلمات و سرعت موردنظر شما تخمین زده می‌شود. در واقع ترجمیک سفارش‌های شما را در ۵ سرعتِ پایه، متوسط، سریع، فوق سریع و ویژه انجام می‌دهد. هرچه سفارش شما کوچک‌تر باشد و سرعت بالاتری را انتخاب کرده باشید، زمان تحویل کوتاه‌تر خواهد شد.

خدمات تولید محتوای ترجمیک در قالب پست وبلاگی، ایمیل و نامه، ابرمحتوا، متون ادبی، شبکه‌های اجتماعی و کتابچه ارائه می‌شود. بسته به نیاز و شرایط‌تان یکی از این قالب‌ها را انتخاب کنید و بهترین کیفیت را تحویل بگیرید.

برای ارتباط با واحد مشاوره تولید محتوا ترجمیک کافی است تا با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک