تولید محتوا مقاله وبلاگی

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

امروزه کمتر فردی است که از اهمیت تولید محتوای متنی برای برندینگ و افزایش فروش کسب و کارها غافل باشد. اگر برای کسب و کار خود به مقاله‌های وبلاگی تخصصی، مخاطب‌پسند و سئوشده نیاز دارید، به صفحه درستی آمده‌اید. موسسه ترجمیک انواع خدمات محتوا همانند تولید محتوای مقاله وبلاگی را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه ارائه می‌‌دهد.

تولید محتوا مقاله وبلاگی
پشتیبانی پشتیبانی شبانه‌‌روزی
کنترل کیفی کنترل کیفی سفارش‌ها
گارانتی گارانتی کیفیت و زمان
تخفیف‌های حجمی تخفیف‌های حجمی

هزینه تولید محتوا مقاله وبلاگی

ما در سایت سفارش تولید محتوا ترجمیک سعی کرده‌ایم که کلیه خدمات را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه به شما ارائه دهیم. هزینه تولید محتوا مقاله وبلاگی به عواملی مانند تعداد کلمات متن، زمینه، سرعت انتخابی و پلن موردنظر بستگی دارد. اگر به دنبال اطلاع از هزینه سفارش تولید محتوا خود هستید، کافی است که از ماشین حساب خدمات تولید محتوا ترجمیک استفاده کنید.

هزینه تولید محتوا مقاله وبلاگی

پلن‌های تولید محتوا مقالات وبلاگ

هر برند و کسب و کار، ویژگی‌های خاص خودش را دارد که همین امر باعث می‌شود که استراتژی بازاریابی محتوایی آن‌ها با هم تفاوت داشته باشد. با توجه به این موضوع ما در پلتفرم خدمات زبانی ترجمیک، پلن‌‌های مختلفی را برای ارائه خدمات تولید محتوا به شما آماده کرده‌ایم. این سطوح که طلایی بازخوانی، طلایی و نقره‌ای نام دارند، در مواردی مانند تخصص نویسنده، میزان رعایت اصول سئو، مدت زمان گارانتی کیفیت و ... با هم تفاوت دارند.

پلن‌های تولید محتوا مقالات وبلاگ

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

نمونه کارهای خدمات تولید محتوا

ما در ترجمیک سعی کرده‌ایم که تمامی دغدغه‌های کارفرمایان گرامی را شناسایی و برای رفع آن‌ها راهکار ارائه دهیم. یکی از دغدغه‌های رایج، مشاهده نمونه کارهای قبلی است. با حفظ اصول امانت‌داری و حفظ اطلاعات محرمانه، در ادامه تعدادی از نمونه کارهایی در زمینه تولید محتوای مقالات وبلاگی را که توسط نویسندگان موسسه ترجمیک انجام شده است، برای شما قرار داده‌ایم.

نمونه کارهای خدمات تولید محتوا

ویژگی‌های خدمات تولید محتوا ترجمیک

ما در موسسه ترجمیک به خوبی از اهمیت بازاریابی محتوایی آگاهیم. در واقع تولید محتوا به معنای کنار هم گذاشتن تعدادی کلمه نیست و همانند هر حرفه‌ دیگری اصول و نکات خاص خودش را دارد. برای مثال هر چه‌قدر هم محتوای شما کاربردی باشد ولی اگر اصول سئو در آن رعایت نشده باشد، شانس آن برای قرارگیری در صفحه اول نتایج کاهش می‌یابد.
از همین روی، ما انواع خدمات تولید محتوا را با بالاترین کیفیت و با رعایت نکات اصولی و مهم تولید محتوا ارائه می‌دهیم. در ادامه به تعدادی از ویژگی‌های خدمات ترجمیک اشاره می‌کنیم.

ویژگی‌های خدمات تولید محتوا ترجمیک
تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش

برای اطمینان خاطر کارفرمایان از پیشرفت پروژه و نظارت آنان، کلیه سفارش‌ها به صورت بخش به بخش و در زمان‌های تعیین‌شده در پنل کاربری کارفرمایان قرار داده می‌شود.

تضمین کیفیت و زمان

تضمین کیفیت و زمان

کلیه خدمات موسسه ترجمیک مانند خدمات تولید محتوا، دارای تضمین کیفیت و زمان تحویل هستند. بنابراین لازم نیست که هنگام ثبت سفارش، هیچ‌گونه نگرانی داشته باشید.

بررسی و ارزیابی سفارش‌ها

بررسی و ارزیابی سفارش‌ها

کلیه سفارش‌ها (در کلیه مراحل)، توسط واحد پایش کیفی ترجمیک از لحاظ مواردی مانند رعایت اصول سئو، کیفیت، عدم استفاده از هوش مصنوعی و ... بررسی می‌شوند.

مشاوره تولید محتوا

مشاوره تولید محتوا

یکی از ویژگی‌های خدمات تولید محتوا در ترجمیک، مشاوره تخصصی و رایگان تولید محتوا است. هم‌چنین در هر زمانی که سوالی داشتید، با ترجمیک تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

عدم استفاده از هوش مصنوعی

عدم استفاده از هوش مصنوعی

برای احترم گذاشتن به دغدغه‌های کارفرمایان، تمامی سفارش‌های تولید محتوا توسط تیم پایش کیفی ترجمیک بررسی می‌شوند تا در آن‌ها از هوش مصنوعی استفاده نشده باشد.

ارجاع به نویسنده متخصص

ارجاع به نویسنده متخصص

در صورت ثبت سفارش در زمینه‌های طلایی و طلایی بازخوانی، پروژه شما به نویسنده‌ای سپرده می‌شود که کاملا در آن زمینه متخصص است تا به صورت کاملا تخصصی انجام شود.

اهمیت مقالات وبلاگی اهمیت مقالات وبلاگی برای سئو

تولید محتوا و سئوی وبلاگی به ساختن وبلاگ و انتشار منظم محتوا در آن جهت بهبود رتبه کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان در نتایج موتورهای جست و جو اشاره دارد. این رویکرد معمولا مراحلی مانند تحقیق کلمات کلیدی، تولید محتوا و سئو برای این کلمات کلیدی، لینک‌سازی داخلی و خارجی و بهینه‌سازی تصاویر را در بر می‌گیرد.
در وبلاگ‌نویسی تجاری، شما از مقالات وبلاگ وب‌سایت خود جهت بیشتر دیده‌شدن کسب و کارتان، جذب مشتریان جدید، بهبود رتبه کلمات کلیدی و ... استفاده می‌کنید. انتشار مقالات کاربردی در وبلاگ‌، یکی از مهم‌ترین و رایج‌ترین شیوه‌های بازاریابی محتوایی محسوب می‌شود.

اهمیت مقالات وبلاگی برای سئو

یک مقاله وبلاگی معمولا از ۶۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه تشکیل شده است. البته آن‌چه که از تعداد کلمات مهم‌تر است، توجه به برآورده کردن و پاسخ دادن به نیازهای مخاطبان است. محتواهای کپی، بیش از حد تبلیغاتی، غیرمرتبط، سرشار از ایرادات علمی و ... نه تنها برای شما فایده‌ای ندارد، حتی گاهی باعث سوءشهرت برند، کاهش مخاطبان و افت شدید رتبه سایت شما می‌شود.
قبل از نگارش مقالات وبلاگی، ابتدا باید مخاطبان هدف (مشتریان بالقوه) و رقبای خود را بشناسید. در مخاطب‌شناسی شما تحقیق می‌کنید که مخاطبان با چه کلماتی به دنبال برندهایی مانند کسب و کار شما در اینترنت می‌گردند و در زمینه فعالیت شما چه سوال‌ها و ابهاماتی دارند. پس از رفتارشناسی مخاطبان و تحقیق کلمات کلیدی، نوبت به تهیه استراتژی تولید محتوا می‌رسد.
در استراتژی محتوا شما مشخص می‌کنید که به چه محتواهایی با چه عناوین و موضوعاتی نیاز دارید. هم‌چنین یک تقویم محتوایی برای خود تهیه می‌کنید. پس از آن نوبت به نگارش و سئو محتواهای صفحات فرود (Landing Page) و وبلاگی می‌رسد. تک به تک این مراحل، ریزه‌کاری‌ها و اصول خاص خود را دارند. هم‌چنین توجه داشته باشید که اصول بازاریابی محتوایی برای هر برند با برند دیگر متفاوت است.

نکات مهم در تولید محتوای وبلاگی

گفتیم که تولید محتوای وبلاگی به شما در آگاهی از برند (Brand Awareness)، افزایش ترافیک سایت، جذب مشتریان جدید و افزایش فروش کمک می‌کند. با این حال، تنها تولید محتوای صرف کافی نیست. محتوای وبلاگی شما باید دو ویژگی اساسی داشته باشد: مخاطب آن را بپسندد و موتورهای جست و جو مخصوصا گوگل آن را برای نشان دادن به مخاطبان نسبت به سایر رقبا، ترجیح دهند.
توجه داشته باشید که این دو معیار از هم جدا نیستند و هر دو بر هم به صورت مستقیم تاثیر می‌گذارند. در ادامه به عوامل تاثیرگذار در موفقیت مقاله‌های وبلاگی اشاره می‌کنیم.

نکات مهم در تولید محتوای وبلاگی

کیفیت محتوا کیفیت محتوا

مهم‌ترین عامل در موفقیت هر نوع محتوایی، کیفیت محتوا است. کیفیت محتوا را عواملی هم‌چون منحصر به فرد بودن محتوا، نداشتن اشتباهات علمی و نگارشی، توجه به نیازهای مخاطب و ... تعیین می‌کند.

رعایت اصول سئو رعایت اصول سئو

از جمله مهم‌ترین معیارهای سئو برای تولید محتوای وبلاگی می‌توان به لینک‌سازی داخلی، ذکر لینک منابع، چگالی کلمات کلیدی، استفاده از تگ‌های هدینگ، انتخاب عنوان مناسب و ... اشاره کرد.

استفاده از تصاویر مناسب استفاده از تصاویر مناسب

استفاده از تصاویر مناسب و مرتبط در مقاله‌های وبلاگی به خسته نشدن مخاطب از مطالعه متن شما کمک می‌کند. هم‌چنین با کمک تصاویر مناسب می‌توانید بر سئو تصویری سایت خود هم کار کنید.

سوالات متداول سوالات متداول

هزینه خدمات تولید محتوای وبلاگی بر اساس تعداد کلمات متن، زمینه متن، سرعت انتخابی و پلن موردنظر تعیین می‌شود. برای محاسبه هزینه خدمات تولیدمحتوای وبلاگی از ماشین حساب خدمات تولید محتوا استفاده کنید.

خدمات تولید محتوا موسسه ترجمیک در سه سطح نقره‌ای، طلایی و طلایی بازخوانی ارائه می‌شود. در صورتی که به اطلاعات بیشتر یا ارائه مشاوره برای خدمات تولید محتوا نیاز داشتید، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا مشاوره تخصصی خدمت شما ارائه شود.

بله، کلیه سفارش‌های تولید محتوا دارای گارانتی کیفیت و زمان هستند.

بله، کافی است که هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات و راهنمای ثبت سفارش ذکر کنید که بر طبق منابع ذکرشده باید محتوای شما نوشته شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی تولید محتوا کافی است که با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا همکاران واحد مشاوره تولید محتوا شما را راهنمایی کنند.

زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

ثبت سوال یا نظر

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک مورد اعتماد صدها سازمان‌ها دولتی و خصوصی معتبر و شناخته‌شده است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته


در ۲۴ ساعت شبانه‌روز از طریق تلفن، تیکت و تلگرام با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک