راهکار سازمانی ترجمیک | ویژه سازمان‌ها و نهادها

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

موسسه خدمات زبانی ترجمیک کوشیده است تا با ارائه خدمات و امکاناتی ویژه به سازمان‌ها، دانشگاه‌ها و موسسات، بستری مناسب و شخصی‌سازی‌شده را برای ایشان فراهم کند. استفاده از راهکار سازمانی کمک می‌کند که این نهادها و موسسات بالاترین سطح رضایت‌مندی را در هنگام استفاده از خدمات ترجمه، ویرایش و تولید محتوا تجربه کنند.

پشتیبانی پشتیبانی شبانه‌‌روزی
تخفیف‌های حجمی تخفیف‌های حجمی
تسهیلات مالی تسهیلات مالی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا

خدمات موسسه ترجمیک برای سازمان‌ها و نهادها

سایت ترجمه ترجمیک با افتخار انواع خدمات ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله و کتاب، ترجمه رسمی مدارک، ویرایش تخصصی و نیتیو، خدمات تولید محتوا و تهیه استراتژی تولید محتوا را با بالاترین کیفیت به سازمان‌ها و نهادها ارائه می‌دهد. کلیه این خدمات دارای تضمین کیفیت و زمان تحویل هستند. هم‌چنین این خدمات با بهره‌گیری از دانش و تخصص بیش از ۲۵۰۰۰ مترجم، نویسنده و ویراستار ارائه می‌شود.
توجه داشته باشید که خدمات ترجمیک برای مشتریان خاص در قالب طرح‌های ویژه‌ای ارائه می‌شود. این طرح‌ها بر اساس تجربه و نیازسنجی از مشتریان در طی سال‌های گذشته طراحی و تدوین شده است و به بهترین نحو نیازهای ویژه هر دسته از مشتریان را برآورده می‌سازد. طرح‌های ویژه مشتریان سازمانی نیز از این دسته طرح‌ها محسوب می‌شود.

خدمات موسسه ترجمیک برای سازمان‌ها و نهادها

چه افرادی می‌توانند از خدمات سازمانی یا شرکتی استفاده کنند؟

به طور خلاصه، می‌توان گفت که موسساتی که نیازهایی خاص از نظر حجم، زمینه، سفارشات مکرر و مداوم و سایر موارد در زمینه خدمات زبانی مانند ترجمه، ویرایش و تولید محتوا دارند، در میان مخاطبان راهکار سازمانی ترجمیک قرار می‌گیرند. برای مثال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

چه افرادی می‌توانند از خدمات سازمانی یا شرکتی استفاده کنند؟
  • سازمان‌ها، ادارات، نهادها و شرکت‌های دولتی و بین‌المللی
  • دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی، مراکز آموزشی مجاز و هیئت علمی دانشگاه‌ها
  • مراکز پژوهشی و مطالعاتی
  • شرکت‌ها و نهادهای خصوصی
  • سازمان‌های مردم‌نهاد
  • استارت‌آپ‌ها و وب‌سایت‌ها
  • افراد حقیقی با حجم کار پیوسته و بالا
  • و ...

امکانات ویژه در راهکار سازمانی ترجمیک

موسسه ترجمیک در راستای توسعه همکاری مستمر با شرکت‌ها و سازمان‌ها علاوه بر ایجاد بستر مناسب برای ارتباط دوجانبه و درک نیازمندی‌های سازمانی، امکانات ویژه‌ای را به طور خاص به شرکت‌ها ارائه می‌نماید. بعضی از این موارد به صورت خلاصه در ادامه بیان شده است.

امکانات ویژه در راهکار سازمانی ترجمیک

پشتیبان اختصاصی پشتیبان اختصاصی

با فعال‌سازی راهکار سازمانی، از همان تماس اول، یک پشتیبان مشخص برای پیگیری پروژه‌های سازمانی تعیین خواهد شد. این پشتیبان به صورت خاص بر روی پروژه‌های این سازمان تمرکز دارد. این نوع از پشتیبانی علاوه بر اینکه تضمین انجام به موقع و با کیفیت کار را بالا می‌برد، دسترسی مشتری به تیم پشتیبانی را تسهیل می‌کند.

ارائه نمونه‌کارهای متعدد ارائه نمونه‌کارهای متعدد

اگر چه تمام مترجمان ترجمیک بعد از ارزیابی‌ها و گذراندن آزمون‌های مختلف، فعالیت خود را آغاز می‌کنند و کیفیت کار آن‌ها مورد تایید است، برای افزایش اطمینان خاطر شرکت‌ها و نهادها، در شروع کار و قبل از پرداخت هزینه، امکان دریافت چندین نمونه کار از مترجم موردنظر وجود خواهد داشت.

تخفیف حجمی تخفیف حجمی

با توجه به اینکه تخفیف حجمی بر اساس حجم هر سفارش بر روی آن اعمال می‌گردد، در راه‌کارهای سازمانی با توجه به میانگین حجم و تعداد سفارش‌ها به صورت کلی برای شرکت یک تخفیف حجمی در نظر گرفته خواهد شد. در این صورت هر سفارشی که از پنل مشتری موردنظر ثبت گردد، شامل تخفیفی مشخص خواهد شد.

تسهیلات مالی تسهیلات مالی

با فعال‌سازی راهکار سازمانی، امکان شارژ حساب اعتباری به میزان دلخواه وجود دارد و به هماهنگی‌های مکرر با امور مالی سازمان خود نیاز نخواهید داشت. همچنین در صورتی که هزینه سفارش شما از 1000000 تومان بیشتر باشد یا زمان زیادی به طول بینجامد، با هماهنگی پشتیبان اختصاصی خود می‌توانید که مبلغ سفارش را به صورت اقساطی بپردازید.

محرمانگی بالا محرمانگی بالا

با توجه به اهمیت اطلاعات محتواهای سازمانی و شرکت‌ها، سفارشاتی که از طریق پنل‌های سازمانی و شرکتی ثبت می‌گردد، شامل سیاست ویژه محرمانگی ترجمیک می‌شوند. در این طرح سفارشات به صورت عمومی به مترجمان نمایش داده نمی‌شود و به مترجمانی که قرارداد عدم افشا را امضا کرده باشند، واگذار می‌شود.

اعزام مترجم برای ترجمه در محل اعزام مترجم برای ترجمه در محل

با توجه به حساسیت بالای بعضی از اسناد، شرکت‌ها درخواست سطح بالاتری از محرمانگی را دارند. در این موارد امکان اعزام مترجم برای ترجمه حضوری متون و اسناد در دفتر شرکت یا سازمان وجود خواهد داشت. برای این امر، کافی است که با در هنگام ثبت سفارش این مورد را ذکر کنید یا این‌که این موضوع را با پشتیبان اختصاصی خود در میان بگذارید.

سوالات متداول راهکار سازمانی

در صورت فعال‌سازی راهکار سازمانی مواردی هم‌چون اختصاص پشتیبان مخصوص، تخفیف حجمی، ارائه تسهیلات مالی و ... برای شما لحاظ می‌شود.
موسسات، سازمان‌ها و نهادهایی که سفارش‌هایی خاص از نظر حجم، زمینه، سفارشات مکرر و مداوم و ... ثبت می‌کنند، در میان مخاطبان راهکار سازمانی ترجمیک قرار می‌گیرند.
بله، در صورتی که سفارش شما بیش از 1000000 تومان باشد و انجام آن بیشتر از 14 روز طول کشد، امکان پرداخت اقساطی آن وجود دارد.
برای اطلاع از تعرفه خدمات مختلف همانند ترجمه و تولید محتوا به از ماشین حساب ترجمیک استفاده کنید. هم‌چنین در صورتی که به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، کافی است که با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی موسسه ترجمیک شما را راهنمایی کند.
بله، کلیه خدمات ترجمیک دارای تضمین کیفیت و زمان تحویل هستند.
برای تماس با ترجمیک از شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ استفاده کنید یا این‌که تیکت ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.
زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک مورد اعتماد صدها سازمان‌ها دولتی و خصوصی معتبر و شناخته‌شده است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته


در ۲۴ ساعت شبانه‌روز از طریق تلفن، تیکت و تلگرام با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک