ارسال سفارش

سیاست محرمانگی اطلاعات در ترجمیک


بسیاری از مشتریان محترم سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، دغدغه بسیار زیادی در خصوص محرمانگی مستندات مرتبط با ترجمه و فایل‌های اصلی و ترجمه شده دارند. این فایل‌ها گاهی مقالات منتشر نشده‌ای است که حاصل چند سال تحقیق دانشجویان و اساتید محترم است و گاهی نیز اسناد تجاری حساس و محرمانه است که مخفی ماندن آن برای کارفرمای محترم بسیار اهمیت دارد. در همه این موارد ترجمیک ملاحظات خاصی برای این مشتریان در نظر می‌گیرد.

تعهد ترجمیک به عدم افشای اطلاعات

به طور کلی سایت ترجمه تخصصصی ترجمیک چه از نظر اخلاقی، چه از نظر قانونی و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی مشتریان، اطلاعاتی که در سایت بارگذاری می‌کنند و تمام اطلاعات مرتبط با آن‌ها می‌داند. ما خود را موظف به صیانت از اسرار پژوهشی، حقوقی، تجاری و شخصی مخاطبانمان می‌دانیم. هیچ یک از اطلاعات ذکر شده در اختیار شخص و یا شرکت سومی قرار نمی‌گیرد. این اطلاعات حتی برای آموزش و توسعه ماشین‌های ترجمه که صرفاً کاربرد آموزش ماشین را دارند هم مورد استفاده قرار نخواهند گرفت.

علی‌رغم مسائل ذکر شده، با توجه به اینکه سیستم پیدا کردن مترجم ترجمیک به صورت خودکار است و بعد از ثبت سفارش توسط مشتری، برای مترجمان تایید شده‌ی سایت به صورت خودکار ارسال می‌گردد، امکانی برای سفارشات با حساسیت بالای اطلاعاتی در نظر گرفته شده است تا مشتری با انتخاب آن، از سطح ویژه‌ی قوانین عدم افشای ترجمیک بهره‌مند گردد.

لازم به ذکر است که تمام مترجمان ترجمیک با حساسیت بالایی انتخاب می‌شوند و مترجمان سطح طلایی و نقره‌ای دارای تجربه طولانی در همکاری با سایت بوده و مورد اعتماد گروه ترجمیک هستند و قبل از پذیرش هر سفارش، قرار داد عدم افشا (NDA) ترجمیک را مورد پذیرش دوباره قرار می‌دهند.

امکان بالا بردن حساسیت اطلاعاتی اسناد

در صورتی که در هنگام ثبت سفارش گزینه «سند دارای محرمانگی بالا» توسط مشتری انتخاب شود، بعد از پرداخت سفارش، فایل بارگذاری شده فقط برای مدیر سایت ارسال می‌گردد. مدیر سایت با توجه به موضوع متن، سند را با انتخاب خود در اختیار مترجمان صددرصد مورد اعتماد مدیر که قرار داد عدم افشا (NDA) را نیز امضا کرده‌اند قرار خواهد داد.

سیاست محرمانگی ترجمیک

اطلاعات این نوع از سفارش‌ها برای هیچ یک از کارمندان سایت تخصصی ترجمیک قایل دسترسی نخواهد بود. و همچنین در این سفارش‌ها، مشتری قادر است پس از پایان انجام سفارش کلیه فایل‌های مربوط به سفارش را از روی پایگاه داده سایت پاک کند. پس از این کار، فایل‌ها به طور کامل از روی سرور حذف شده و هیچ‌گونه دسترسی به آن مقدور نخواهد بود.

امکان ترجمه اسناد حساس در حضور کارفرما

در صورتی که اسناد مد نظر برای ترجمه حساسیت بالاتری داشته باشد، و بارگذاری آن در سایت امکان‌پذیر نباشد، سایت ترجمه تخصصی ترجمیک با اعزام مترجم مورد اعتماد به محل مد نظر کارفرما، در خدمت شما خواهد بود. به این ترتیب فرآیند ترجمه اسناد به صورت کامل در حضور کارفرما یا نماینده ایشان انجام خواهد شد و بالاترین سطح محرمانگی در دسترس کارفرمای محترم قرار خواهد داشت. در صورت نیاز به این نوع از ترجمه با ما تماس بگیرید.چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار


مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای تلگرام مترجم ارسال کند.

gift

ارزیابی تخصصی هر سفارش


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


HTTP/1.0 ارسال سفارش