gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. برای مشاهده لیست این سازمان ها و نظرات آن ها می توانید به صفحه نظر مشتریان مراجعه کنید.

gift

مرکز کارآفرینی شریف


گروه ترجمه تخصصی ترجمیک از دی ماه ۱۳۹۵ تحت حمایت شتاب‌دهنده مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف است و با استفاده از توان علمی دانشجویان و متخصصین این دانشگاه و سایر دانشگاه‌های برتر کشور به ارائه خدمات تخصصی ترجمه و ویراستاری بر بستر خدمات آنلاین می پردازد.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می توانید اقدام کنید. کلیک کنید.

gift

محرمانگی بالای اسناد مشتری


مترجمان سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، قبل از پذیرش هر سفارش توافق‌نامه عدم افشا را تایید می‌کنند و به آن وفادار هستند. همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

gift

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک و یا تلگرام به شما اطلاع رسانی خواهد شد. برای اطلاع رسانی بیشتر سعی کنید ربات تلگرام ترجمیک را از طریق سایت فعال کنید. اطلاعات بیشتر

gift

ارتباط مستقیم با مترجم


مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای تلگرام مترجم ارسال کند.

gift

ارزیابی تخصصی هر سفارش


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق تلفن ثابت سایت، تلفن های همراه و یا از طریق پنل تلگرام با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید. سوالات خود در مورد تفاوت طرح ها، نحوه ارسال سفارش، پیگیری سفارشات و یا هر سوالی که در مورد ترجمیک دارید را بی هیچ دغدغه ای از ما بپرسید. ما از اینکه پاسخگوی شما باشیم احساس رضایت خواهیم داشت.

gift

تایپ رایگان


تمام سفارشات به صورت تایپ شده و به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. رعایت قواعد ماشین نویسی و هم چنین اصول ویراستاری و نگارشی در تمام سطوح کیفی ترجمه رعایت می شود. مترجم موظف به حفظ قالب ویرایشی گروه ترجمیک که مطابق قواعد ویراستاری، املاء و رسم الخط استاندارد و دانشگاهی است، می باشد.

gift

گارانتی کیفیت و زمان تحویل


باتوجه به اینکه سفارشات طلایی و نقره ای توسط مترجمین حرفه ای انجام می شود، کیفیت کار تضمین شده است. اما برای امنیت خاطر مشتریان، سفارشات به صورت تدریجی از طریق پنل مشتری در اختیار آن ها قرار می گیرد و مشتری بعد از انجام ۲۰ درصد از پروژه در جریان کیفیت کار قرار خواهد گرفت و در صورت عدم رضایت از کیفیت کار می تواند در خواست تغییر مترجم را داشته باشد.

در مورد گارانتی زمان تحویل با توجه به تحویل تدریجی کار امنیت خاطری برای مشتری ایجاد خواهد شد. در هر صورت در سفارشات طلایی و نقره ای در صورت عدم تحویل کار در زمان تعیین شده با توجه زمان تاخیر قسمتی از مبلغ به حساب مشتری برگردانده خواهد شد.

gift

تخفیفات متعدد


ترجمیک با توجه به شرایط مختلف سفارشات تخفیفات ویژه و متنوعی را برای مشتریان در نظر گرفته است. از جمله آن ها می توان به تخفیفات حجمی که بسته به افزایش حجم سفارش تا ۴۶ درصد تخفیف، تخفیف ۵ تا۱۰ درصدی ویژه مشتریان وفادار، تخفیف ۵ تا ۷ درصدی در مناسبت ها اشاره نمود.

gift

پرداخت قسطی


از جمله تسهیلات ترجمیک برای پروژه های بزرگ، قسط بندی پرداخت خواهد بود. به این صورت که برای سفارشات بالاتر از ۴۰۰هزار تومان امکان پرداخت در چند نوبت قسط امکان پذیر می باشد. در صورت تمایل برای پرداخت قسطی می توانید با همکاران ما در ترجمیک در ارتباط باشید.ارسال سفارش - قیمت‌گذاری رایگان و فوری
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی