ثبت سفارش ترجمه ویدئو، فیلم و صوت


راهنمای ثبت سفارش راهنمای ویدئویی استفاده از مشخصات آخرین سفارش

نوع سفارشبرای ثبت سفارش ترجمه فیلم، ویدئو، کلیپ، سریال و ... این گزینه را انتخاب کنید.

توجه: اگر زیرنویس فیلم را در اختیار دارید، بهتر است ترجمه از این لینک سفارش ترجمه متن ارسال کنید.برای ترجمه فایل‌های صوتی از این گزینه استفاده کنید.

زبان مبدا


زبان مقصد
زبان انتخاب شده

{{selectedLangPair.name}}

ارسال فایل سفارش
فایل انتخاب شده: {{f.name}}
در حال آپلود... آپلود کامل شده
{{f.progress}}%

استفاده از روش دیگر: ارسال لینک فایل استفاده از روش اصلی: آپلود فایل از رایانه/موبایل شما

توجه: اگر می‌خواهید چند فایل کوچک یا تصویر (اسکن صفحات و ...) را بفرستید، آن‌ها را به صورت zip درآورید و ارسال کنید.
توجه: اگر می‌خواهید چند فایل pdf ارسال کنید، بهتر است در سفارش‌های جداگانه ارسال کنید.
توجه: فایل‌های ورد، پاورپوینت و اکسل به طور خودکار و سایر فایل‌ها توسط کارشناسان ترجمیک ظرف ۱۵ دقیقه قیمت‌گذاری می‌شود. بیشتر
توجه: اگر حجم فایل شما بیش از {{150 | pNumber}} مگابایت است، لطفا آن را در یک سایت دیگر اپلود نموده و با استفاده از روش دوم، لینک آن را بفرستید.
توجه: در این حالت می‌توانید لینک فایلی را که در یک سایت دیگر آپلود کرده‌اید یا در سایت دیگری پیدا کرده‌اید، بفرستید. اگر حجم فایل شما بالاتر از {{150 | pNumber}} مگابایت است نیز، بهتر است فایل را در یک سایت آپلود فایل، بارگذاری نموده و لینک آن را از اینجا بفرستید.

مشخصات سفارش


پیاده‌سازی متن مبدا
توجه: تایپ فرمول به کمک ابزار فرمول‌نویسی نرم‌افزار ورد انجام می‌شود و بسته به حجم فرمول به کار رفته در متن، ممکن است به مبلغ نهایی سفارش افزوده شود.
توجه: ترجمه منابع معمولا در مقالات و کتب مورد نیاز نیست. تنها در صورتی که مطمئن هستید ترجمه منابع لازم است این گزینه را انتخاب کنید.

این سفارش شامل اطلاعات محرمانه با حساسیت بالاست. توضیحات
توجه: سفارش‌های محرمانه با حساسیت بالا مستقیما توسط اپراتور ویژه بررسی شده و تنها به مترجمان مطمئن و با سابقه ترجمیک برای ترجمه ارائه خواهند شد. پردازش سفارش‌های محرمانه مشمول هزینه اضافی خواهد شد. مطالعه بیشتر در مورد سیاست محرمانگی ترجمیک

توضیحات و تکمیلی


این توضیحات را مترجم/ویراستار و کارشناسان ترجمیک مشاهده می‌کنند. از ارسال اطلاعات تماس، مسائل مالی و مسائل مرتبط با زمان تحویل خودداری کنید.


درج عنوان اختیاری است و موجب سهولت بیشتری در دسترسی شما به سفارش می‌شود.

کد مترجم پیشنهادی خود را بنویسید.
می‌توانید از بین مترجمان قبلی خود نیز انتخاب کنید.
{{error}} اصلاح

کاربر جدید ورود

{{login_error_message}}
ورود موفقیت‌آمیز بود.
توجه: رمز عبورتان همان شماره موبایل است. در صورت لزوم می توانید در پنل خود آن را عوض کنید.


توجه: {{submit_error}}

راهنمای ثبت سفارش ترجمه فیلم و صوت


ثبت سفارش ترجمه فیلم و صوت در ترجمیک بسیار ساده است! شما به سادگی می‌توانید ترجمه ویدئوها، فیلم‌ها، سریال‌ها و فایل‌های صوتی مختلف خود در زبان‌های مختلف به ترجمیک بسپارید. این چند گام ساده را در زیر آورده‌ایم:

گام اول: مشخصات سفارش را در فرم بالا در چند مرحله ساده ثبت کنید.

گام دوم: با بررسی کیفیت‌های انتخاب شده، یک پلن را انتخاب کرده و پرداخت نمایید.

گام سوم: سفارش شما برای اجرا به نویسندگان مرتبط ارجاع خواهد شد.

گام چهارم: محتوای آماده شده را بعد از طی زمان مشخص تحویل بگیرید.همانطور که خواندید، این مراحل بسیار ساده و بدیهی هستند و فرآیند ثبت سفارش نیز با توجه به بازخوردهایی که از مخاطبان دریافت شده است، تا حد زیادی بهینه و مناسب طراحی شده است. منتهی، برای این که بهترین نتیجه از این سیستم دریافت شود، لازم است چند نکته مهم همواره رعایت شود:


نکته اول: ذکر توضیحات لازم برای مجری) قبل از شروع کار، بهتر است موارد مد نظر خود را در بخش توضیحات سفارش یادداشت کنید. مثلا بگویید که لازم است فایل srt به ویدئو الصاق شود یا لوگو به ویدئو اضافه شود. سفارش‌های ترجمه فیلم و ویدئو، نکات خاصی دارد که در هر مورد متفاوت است. بنابراین بهتر است این نکات را در بخش توضیحات سفارش یادداشت کنید.


نکته دوم: ارائه فایل srt مبدا) اگر فایل srt مبدا را در اختیار دارید، می‌توانید به جای سفارش ترجمه ویدئو از سفارش ترجمه متن استفاده کنید.

  ثبت سفارش ترجمه فیلم و صوت  سایر خدمات ترجمیک

ترجمیک، یک کسب‌وکار آنلاین و یک موسسه فرهنگی در حوزه خدمات زبانی است. بیش از ۲۳,۵۰۰ مترجم، نویسنده، ویراستار و گوینده در ترجمیک فعال هستند. هم‌اکنون ترجمیک بزرگ‌ترین کسب‌وکار خدمات زبانی در ایران است که سالانه به هزاران مشتری خدمات زبانی ارائه می‌کند. خدمات ارائه شده در ترجمیک، به طور خلاصه موارد زیر است:


لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


خدمات
دیگر