ثبت سفارش ثبت سفارش ترجمه شفاهی (ترجمه همزمان و حضوری)


راهنمای ویدئویی استفاده از مشخصات آخرین سفارش

نوع سفارشترجمه همزمان به حالتی اطلاق می‌شود، که مترجم می‌بایست سخنان یک گوینده را به طور همزمان برای چند نفر دیگر ترجمه کند. این نوع از ترجمه برای سخنرانی‌ها، کارگاه‌های آموزشی و همایش‌های بین‌المللی مناسب است. اطلاعات بیشتر.ترجمه حضوری به حالتی اطلاق می‌شود که مترجم می‌بایست پس از پایان سخن گوینده، سخنان او را برای فرد یا افراد دیگر ترجمه کند. مواردی از قبیل جلسات کاری و مذاکرات بین‌المللی، اداره غرفه‌های نمایشگاهی با مخاطبان خارجی، مترجم همراه گردشگران خارجی و ... در این حوزه می‌گنجد.اطلاعات بیشتر.

انتخاب زبان و زمینه
تاریخ اعزام مترجم

تاریخ اعزام مترجم و ساعت شروع و خاتمه کار را مشخص نمایید.

لیست زمان‌های درخواستی
تاریخ ساعت شروع ساعت پایان
{{date.date | jalaliDate : 'jYY/jMM/jDD' | pNumber}} {{date.start_hour | pNumber}} {{date.finish_hour | pNumber}}

فایل راهنمای مترجمفایل انتخاب شده: {{f.name}}
در حال آپلود... آپلود کامل شده
{{f.progress}}%
توجه: فایل‌هایی از قبیل کاتالوگ نمایشگاه، معرفی شرکت و محصولات، برنامه جلسه و ... را از اینجا بفرستید تا مترجم ترجمیک با آمادگی بیشتر برای انجام ترجمه حضور پیدا کند.
توجه: اگر می‌خواهید چند فایل کوچک یا تصویر (اسکن صفحات و ...) را بفرستید، آن‌ها را به صورت zip درآورید و ارسال کنید.
توجه: در صورتی که مشکل آپلود فایل دارید، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

اطلاعات تکمیلی

{{error}} اصلاح

کاربر جدید ورود

{{login_error_message}}
ورود موفقیت‌آمیز بود.
توجه: رمز عبورتان همان شماره موبایل است. در صورت لزوم می توانید در پنل خود آن را عوض کنید.


توجه: {{submit_error}}

خدمات ممتاز ترجمه همزمان و حضوری

می‌خواهید که ویدئوها و صوت‌های موردنظرتان به زبان‌های مختلف از جمله فارسی، انگلیسی، فرانسه، آلمانی، چینی و ... ترجمه شوند؟ به صفحه درستی مراجعه کرده‌اید. یکی از خدمات ترجمه همزمان، ترجمه حضوری و اعزام مترجم همزمان از جمله خدمات تخصصی سایت ترجمه ترجمیک محسوب می‌شوند. این خدمات برای بیش از ۱۵ زبان و با همراهی صدها مترجم متخصص ارائه می‌شوند. مترجمان شفاهی و همزمان ترجمیک، در دو سطح حرفه‌ای و بین‌المللی به ارائه خدمات ممتاز ترجمه شفاهی می‌پردازند.

برای ترجمه همزمان یا حضوری جلسات چند زبانه، کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌های بین‌المللی، ارتباط با مشتریان خارجی و ... با خیالی آسوده از خدمات ترجمه شفاهی موسسه ترجمیک استفاده کنید. در ترجمه حضوری، مترجم در محل حاضر می‌شود ولی ترجمه همزمان، الزامی به حضور فیزیکی مترجم ندارد و می‌تواند به صورت آنلاین و تلفنی نیز انجام شود.

راهنمای ثبت سفارش ترجمه شفاهی

انتخاب نوع خدمت انتخاب نوع خدمت

ابتدا مشخص کنید که خدمت موردنیاز شما، ترجمه همزمان است یا ترجمه حضوری. در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر، با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

تکمیل اطلاعات تکمیل اطلاعات

ابتدا زبان ترجمه را مشخص کنید. سپس نوبت به تکمیل اطلاعاتی هم‌چون هدف از ترجمه، زمینه جلسه و تاریخ اعزام مترجم می‌رسد. نکات مهم و موردنیاز را هم، در قسمت راهنمای مترجم ذکر کنید.

قیمت‌گذاری و ثبت نهایی قیمت‌گذاری و ثبت نهایی

اکنون سفارش اولیه شما ثبت شده است. در کمتر از ۱۵ دقیقه فاکتور سفارش شما محاسبه و طی تماس تلفنی به شما اعلام می‌شود. پس از پرداخت، اطلاعات به مترجم مربوطه ارجاع می‌شود.


تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

چرا خدمات موسسه ترجمیک؟

موسسه ترجمیک با افتخار بالاترین کیفیت خدمات زبانی را مناسب‌ترین هزینه به کارفرمایان گرامی ارائه می‌دهد. از جمله خدمات زبانی این موسسه می‌توان به ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله و کتاب، ترجمه اسناد تجاری، ترجمه رسمی مدارک، پارافریز، ویرایش نیتیو و خدمات تولید محتوا اشاره کرد. برای ارائه هر چه بهتر این خدمات، با بیش از ۲۵۵۰۰ مترجم، نویسنده و ویراستار همکاری می‌کنیم.
موسسه ترجمیک سابقه سال‌ها همکاری با شرکت‌ها و موسسات معروف داخلی و خارجی را در سابقه خویش دارد. کلیه مراحل ثبت سفارش نیز به صورت آنلاین انجام می‌شود. بنابراین بدون هیچ‌گونه نگرانی از خدمات ترجمه همزمان و حضوری موسسه ترجمیک استفاده کنید.

خدمات موسسه ترجمیک
زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک