ترجمه تخصصی فارسی به اسپانیایی

در ترجمیک، صدها مترجم متخصص در زبان فارسی در خدمت شما هستند تا مقالات، کتب و متون شما را ترجمه کنند. شما می‌توانید با خیال راحت ترجمه مقالات فارسی و اسپانیایی به ترجمیک بسپارید.از کلمه‌ای
۶۷۵ تومان

از کلمه‌ای
۸۲۶ تومان
گارانتی خدمات دایمی
گارانتی خدمات
قوانین محرمانگی اطلاعات
قوانین محرمانگی
چرا ترجمیک
چرا ترجمیک؟

زبان اسپانیایی یا کاستیلی زبانی از خانواده‌ی زبان‌های رومی و یکی از پُرگویشورترین زبان‌های جهان است. طی آمار سال ۲۰۱۴ میلادی زبان اسپانیایی با ۴۷۰ میلیون نفر گویشور زبان مادری، دومین زبان پرگویشور جهان بعد از زبان چینی است. کشور مکزیک بزرگترین کشور اسپانیایی‌زبان از لحاظ شمار گویشوران است.

اینکه زبان اسپانیولی (اسپانیایی) بعد از زبان چینی پر گویش‌ترین زبان مادری دنیاست باور نکردنی است، اما واقعیت دارد (۱). بیش‌تر از ۵۰۰ میلیون نفر در دنیا به زبان اسپانیولی (اسپانیایی) صحبت می کنند. این زبان از خانواده‌ی زبان‌های رومی ایتالیک یا لاتین است و در طول تاریخ از طریق سیاست‌های استعماری پادشاهی اسپانیا در قرون وسطا به آمریکای لاتین، آفریقا و آسیا کشیده شد. چند نکته جالب که خوب است در مورد زبان اسپانیولی بدانید: تا قرن ۱۸ میلادی، زبان اسپانیایی زبان دیپلماتیک بوده است. ادبیات اسپانیایی تا به حال ۱۱ جایزه نوبل را از آن خود کرده است. زبان اسپانیولی، زبان رسمی ۲۲ کشور دنیاست و همچنین سومین زبان پر کاربرد در اینترنت است.

اهمیت زبان اسپانیولی و جایگاه ویژه‌ی آن در روابط بین‌المللی، ترجمیک را بر آن داشت تا واحد زبان اسپانیولی را فعال نماید و گروهی حرفه‌ای از مترجمان اسپانیولی را گرد هم آورد. سایت ترجمه تخصصی ترجمیک در ارائه‌ی انواع خدمات ترجمه از جمله: ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتب، ترجمه اسناد اداری و حقوقی، ترجمه متون اسناد بازرگانی، اعزام مترجم همزمان، اعزام مترجم همراه و جلسات در اسپانیولی و ۱۰ زبان دیگر آمادگی خود را اعلام می‌دارد.

تماس با ما

شماره خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود:

ادبیات زبان اسپانیا

ادبیات اسپانیا، شخصیت‌هایی چون دون کیشوت و دون خوان را به جهان معرفی کرده است. اختراع رمان در قرن شانزدهم، به ادبیات اسپانیا منسوب می‌شود. تاریخ پرفراز و نشیب و کهن این کشور، باعث به وجود آمدن گنجینه‌ای از آثار ارزشمند ادبی شده است.

از کتاب‌های اسپانیایی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کتاب سایه‌ی باد، اثر کارلوس رویز رافون، منتشر شده در سال ۲۰۰۱
  • کتاب قلبی به این سپیدی، اثر خاویر ماریاس، منتشر شده در سال ۱۹۹۲
  • کتاب چهار سوار سرنوشت، اثر ویسنته بلاسکو ایبانز، منتشر شده در سال ۱۹۱۶
  • کتاب خانواده‌ی پاسکوال دوآرته، اثر کامیلو خوزه سلا، منتشر شده در سال ۱۹۴۲
  • کتاب فردا در نبرد به من بیندیش، اثر خاویر ماریاس، منتشر شده در سال ۱۹۹۴
  • کتاب لاسلستینا، اثر فرناندو روخاس

از دیگر کتاب‌های اسپانیایی می‌توان به دروغ، مجموعه‌ی سه‌گانه‌ی مه، سفرها و گل‌ها، باشگاه دوما و گوری در گودی ابرها اشاره کرد.

افراد مشهور زبان اسپانیا

شخصیت¬‌ها و مشاهیر اسپانیایی مانند آنتونی گائودی: معماری از سوی خدایان نامیده شده است؛ بیشتر شهرت او در مورد سبک عجیب و شخصی وی در ساخت شهر بارسلون است. در سال ۱۸۸۳ مار روی طرح کلیسای جامع مقدس را آغاز کرد و تا پایان عمر به آن مشغول بود، اما با شروع جنگ جهانی اول کار او ناقص ماند.

پابلو پیکاسو: نقاش نابغه که از هنرمندان تاثیرگذار سده‌ی ۲۰ میلادی بود. او به همراه ژرژ براک سبک کوبیسم را پدید آورد و بیشتر عمر خود را در فرانسه گذراند. میگوئل د سروانتس: پدر رمان‌نویسی غرب که دن کیشوت را نوشت و برخی آن را تاثیرگذارترین رمان در زمینه‌ی تخیلی می‌دانند.

شرکت‌های کشور اسپانیا

از شرکت‌های بزرگ اسپانیایی، اندسا، بانکو بیلبائو ویزکایا آرژانتین، گروه بین‌المللی هواپیمایی، ناتورجی، مپفری، ایندیتکس، رپسول و بانکو سانداردل هستند. در سال های اخیر میان دو کشور ایران و اسپانیا روابط تجاری خوبی وجود دارد.

در این میان کالاهای بسیاری در میان دو کشور مبادله شده است. نیاز اسپانیا به منابع انرژی ایران و همچنین محصولات پتروشیمی، خشکبار، شیلات، فرش، صنایع دستی، زعفران، خرما و غیره ایران می تواند در این زمینه ها به این کشور صادرات داشته باشد.

به همین دلیل در سال ۲۰۱۸ ایران دومین کشور صادر کننده به اسپانیا در بین کشورهای خاورمیانه بعد از عربستان سعودی و پنجمین کشور وارد کننده از اسپانیا در بین کشورهای خاورمیانه است.

ترجمه تخصصی اسپانیولی

ترجمه متون اسپانیایی

زبان اسپانیایی به‌‌عنوان سومین زبان محبوب و مورد علاقه‌ی افراد شناخته شده و توسط افراد بسیاری مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. زبان اسپانیایی در بین کشورهای اروپایی اهمیت بسیاری داشته و اغلب افراد پس از زبان انگلیسی این زبان را برای برقراری ارتباط با یکدیگر به کار می‌‌گیرند.

درحال حاضر حدود ۴۰۰ میلیون گویشور از زبان اسپانیایی استفاده کرده و موجب شده‌‌اند این زبان به‌‌عنوان چهارمین زبان رایج در سطح بین‌‌المللی به‌شمار بیاید. سایت ترجمیک افتخار دارد با داشتن مترجمان زبده و حرفه‌ای، کار ترجمه‌ی زبان اسپانیولی و ترجمه‌ی فارسی به اسپانیولی را به صورت شفاهی و کتبی برای شما انجام می‌دهد.

اعزام مترجم همزمان اسپانیایی (اسپانیولی)

با توجه به تعداد بالای همایش‌ها، کنفرانس‌ها، جلسات و رویدادهایی که با زبان اسپانیولی برگزار می‌گردد و نیاز به مترجم همزمان اسپانیایی دارند، گروه ترجمیک با بهره‌گیری از مترجمان با تجربه، مسلط به زبان اسپانیایی، آگاه به آداب همایش‌ها و جلسات بین‌المللی و با اعتماد به نفس بالا آماده اعزام مترجم همزمان به اقصا نقاط جهان است.

اعزام مترجم همراه و مترجم جلسات اسپانیایی (اسپانیولی)

بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها برای برگزاری جلسات خود در ایران و یا بقیه‌ی کشورهای جهان نیاز به مترجمانی دارند که آن‌ها را در سفر، جلسات و ... همراهی کند. گروه ترجمه تخصصی ترجمیک در همه‌ی جای دنیا همراه شماست. مترجمان همراه ترجمیک، با تجربه‌ی حضور در کشورهای مختلف و جلسات متعدد آماده‌ی همراهی شما هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مربوطه مراجعه نمایید: اینجا.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

  • ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند و هیچ یک از اطلاعات ذکر شده در اختیار شخص و یا شرکت سومی قرار نمی‌گیرد.
  • انتخاب مترجمان ترجمیک با حساسیت بالا انجام می‌شود و انعقاد قرارداد عدم افشا (NDA) با مترجمان صورت می‌گیرد.
  • همچنین امکانات ویژه در قالب خدمات محرمانگی برای اسناد با حساسیت اطلاعاتی، توسط ترجمیک، به عنوان مبدع این خدمات در ایران، ارائه می‌شود.

مطالعه بیشتر


گارانتی خدمات

گارانتی خدمات دایمی

ترجمه سطوح تخصصی در هر زمینه علمی توسط مترجمی با تخصص علمی مرتبط با همان زمینه انجام گیرد که احتمال اشتباه مترجم را به شدت کاهش می‌دهد. روی تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد. بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

مطالعه بیشتر


خدمات ترجمه ویراستاری تخصصی در چه زبان‌هایی ارائه می‌شود؟

در ترجمیک خدمات زبانی در انگلیسی، فارسی، عربی، ترکی استانبولی، فرانسوی، روسی، چینی، آلمانی، اسپانیولی، ایتالیایی، ژاپنی، کردی، اوکراینی، هندی، اردو، ارمنی، پرتغالی و ... ارائه می‌گردد.

چه تضمینی برای کیفیت و زمان تحویل سفارشات وجود دارد؟

ترجمیک جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است و تعدادی زیادی از متون تخصصی، کتاب‌ها، مقالات و محتوا برای ارائه در سطوح بین‌المللی توسط آن ترجمه و ویراستاری می‌گردد. برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد و در صورت عدم رضایت از کیفیت ترجمه، مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

آیا ترجمه در زوج زبان‌هایی به غیر از زبان فارسی نیز انجام می‌شود؟

بله، زوج زبان‌های دیگر مانند انگلیسی به چینی، آلمانی به انگلیسی و ... نیز انجام می‌شود. در صورتی که زوج زبان شما در لیست خدمات ترجمیک موجود نبود با پشتیبانی ترجمیک در تماس باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

سوالات بیشتری دارم چگونه می‌توانم جواب سوالاتم را پیدا کنم؟

ترجمیک به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شماست، لطفا با شماره تلفن ۰۲۱-۶۷۲۳۵۰۰۰ (شبانه‌‌روزی) تماس بگیرید.


ترجمه اسپانیایی به فارسی، ترجمه فارسی به اسپانیایی، ترجمه متون اسپانیایی، ترجمه اسپانیایی


چرا ترجمیک؟

همکاری با سازمان ها و شرکت ها
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان‌های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
دانشگاه صنعتی شریف
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
پلتفرم خدمات زبانی
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد.

محرمانگی اطلاعات
محرمانگی بالای اسناد مشتری

همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.
ارتباط مستقیم با مترجم
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای مترجم بفرستد.
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


ثبت
سفارش