خدمات ترجمه ایتالیایی | ترجمه فارسی به ایتالیایی

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

سایت ترجمه ترجمیک ارائه‌دهنده خدمات ترجمه ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی با بالاترین کیفیت در سریع‌‌ترین زمان است. اگر به خدمات ترجمه ایتالیایی توسط مترجمان متخصص زبان ایتالیایی نیاز دارید، تنها با چند کلیک سفارش خود را به ما بسپارید.

ترجمه فارسی به ایتالیایی
پشتیبانی پشتیبانی شبانه‌‌روزی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا
گارانتی کیفیت و زمان گارانتی کیفیت و زمان
دریافت نمونه ترجمه دریافت نمونه ترجمه

هزینه و زمان ترجمه ایتالیایی

هزینه و زمان تحویل سفارش‌های ترجمه ایتالیایی شما به عواملی مانند پلن انتخابی، تعداد کلمات متن، زمینه متن و سرعت مدنظر بستگی دارد. البته توجه داشته باشید که کلیه مراحل محاسبه هزینه سفارش در سایت ترجمه ترجمیک، به صورت کاملا شفاف و دقیق است. اگر می‌خواهید که هزینه سفارش ترجمه ایتالیایی خود را محاسبه کنید، از ماشین حساب ترجمیک استفاده کنید.

هزینه و زمان ترجمه ایتالیایی

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

پلن‌های کیفی ترجمه ایتالیایی

خدمات ترجمه ایتالیایی همانند ترجمه ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی در سایت ترجمه ترجمیک، در دو سطح طلایی و طلایی بازخوانی ارائه می‌شوند. این دو پلن در مواردی مانند مدت زمان گارانتی کیفیت و بازخوانی توسط مترجمی دیگر با هم تفاوت دارد.
ما با سال‌ها تجربه در زمینه ارائه خدمات زبانی سعی کرده‌ایم که تمامی دغدغه‌های شما را شناسایی و برای رفع آن‌ها راه‌حل‌ ارائه دهیم. کلیه خدمات موسسه ترجمیک با بالاترین کیفیت، مناسب‌ترین هزینه و در سریع‌ترین زمان ارائه می‌شود. از جمله این خدمات می‌توان به ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ویرایش تخصصی و تولید محتوا اشاره کرد.

 پلن‌های کیفی ترجمه ایتالیایی

خدمات ترجمه ایتالیایی

ترجمه انواع مختلفی دارد و هر کدام از این موارد برای اهداف خاصی به کار برده می‌شوند. برای مثال ترجمه هم‌زمان ایتالیایی با ترجمه تخصصی اسناد تجاری ایتالیایی متفاوت است. با توجه به نیازهای گسترده کارفرمایان، سایت ترجمه ترجمیک کوشیده است که با همراهی مترجمان متخصص ایتالیایی، انواع خدمات را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.
ثبت سفارش ترجمه ایتالیایی در سایت ترجمه ترجمیک، پیچیده نیست و به سرعت انجام می‌شود. تنها پس از گذشت ۱۵ دقیقه از ثبت سفارش، قیمت‌گذاری انجام و برای طی مراحل بعدی با شما تماس گرفته می‌شود. در هنگام ثبت سفارش و قیمت‌گذاری، زمان دقیق تحویل سفارش به شما اعلام می‌شود. در ادامه به انواع خدمات ترجمه ایتالیایی در سایت ترجمه تخصصی ترجمیک می‌پردازیم.

خدمات ترجمه ایتالیایی

ترجمه تخصصی ایتالیایی ترجمه تخصصی ایتالیایی

ترجمه تنها به معنای برگرداندن کلمات از یک زبان به زبان دیگر نیست و پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد. متن شما در هر زمینه‌ای چه پزشکی و سلامت و چه مد و فرهنگ و چه سایر زمینه‌ها که باشد، ترجمه تخصصی آن توسط مترجمان مجرب سایت ترجمه ترجمیک انجام می‌شود.

ترجمه اسناد تجاری ایتالیایی ترجمه اسناد تجاری ایتالیایی

ایتالیا یکی از ده اقتصاد برتر جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است. هم‌چنین این کشور، سرزمین برندهای معروفی هم‌چون ورساچه، گوچی، فراری، مازراتی و ... است. اگر به ترجمه اسناد تجاری و شرکتی از فارسی به ایتالیایی یا ایتالیایی به فارسی نیاز دارید، از خدمات تخصصی ترجمیک استفاده کنید.

ترجمه همزمان ایتالیایی ترجمه همزمان ایتالیایی

با توجه به اهمیت اقتصادی ایتالیا و هم‌چنین نقش مهم ایتالیا در صنایعی مانند مد و پوشاک، ترجمه همزمان ایتالیایی یکی از نیازهای کارفرمایان مخصوصا برای شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی است. ما خدمات ترجمه همزمان و حضوری ایتالیایی را با همراهی مترجمان مجرب آشنا به اصول بین‌المللی ارائه می‌دهیم.

ویژگی‌های خدمات ترجمیک

در ترجمیک با فراهم کردن امکاناتی مانند همکاری با مترجمان متخصص و حرفه‌ای، ارائه پلن‌های گوناگون، پایش سفارش‌ها، تضمین کیفیت، تحویل بخش به بخش و ... سعی کردیم تا خیال شما را آسوده سازیم. هدف ما جلب رضایت شما با ارائه بالاترین کیفیت خدمات ترجمه ایتالیایی است.
هم‌چنین در هر زمانی از شبانه‌روز که به مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر نیاز داشتید، با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا همکاران واحد پشتیبانی ترجمیک شما را راهنمایی کنند.

ویژگی‌های خدمات ترجمیک

آپلود بخش به بخش آپلود بخش به بخش

ترجمیک برای جلب رضایت مشتریان و مشاهده میزان کیفیت کار، سیاستی را اتخاذ کرده است تا از طریق آن مشتری بتواند هر میزان از پیشرفت پروژه را مشاهده کند.
هم‌چنین در صورت لزوم نظرات، نکات و پیشنهادات خود را درباره کیفیت ترجمه بیان کند.

انتخاب مترجم پیشنهادی انتخاب مترجم پیشنهادی

هر مترجم در ترجمیک، کدی اختصاصی دارد. اگر از مترجمی راضی بودید و بخواهید سفارش‌های بعدی‌تان به همان مترجم ارجاع شود، کافی است کد اختصاصی مترجم را در قسمت توضیحات وارد کنید. به این صورت، سفارش شما توسط مترجم موردنظرتان انجام می‌شود.

ضمانت اجرایی ضمانت اجرایی

تیم پایش در ترجمیک، متشکل از افرادی باتجربه و باسابقه در زمینه ترجمه است. تمام سفارش‌های ثبت شده در ترجمیک، توسط این افراد، مورد بررسی قرار می‌گیرند. به شما این اطمینان را می‌دهیم که هیچ خطایی از چشم ارزیابان حرفه‌ای ترجمیک پنهان نمی‌ماند و سفارش شما در بالاترین کیفیت ارائه می‌شود.

زبان چند نفر در جهان، ایتالیایی است؟

ایتالیایی زبان رسمی کشورهایی مانند ایتالیا، سن مارینو، سوئیس و شهر واتیکان است. این زبان همچنین زبان رسمی برخی از مناطق کرواسی و اسلوونی نیز است.
تقریبا ۶۳ میلیون نفر در سراسر جهان، ایتالیایی را به عنوان زبان اول یا زبان مادری صحبت می‌کنند. هم‌چنین ایتالیایی زبان دوم بیش از ۳ میلیون نفر است. منابع مختلف در این زمینه اختلاف دارند اما می‌توان گفت که ایتالیایی حدودا بیستمین زبان با تعداد گویشور بالا در جهان است.

زبان چند نفر در جهان، ایتالیایی است؟

چرا زبان ایتالیایی؟

ایتالیا، سرزمینی با بیشترین تعداد آثار ثبت شده در یونسکو، خواستگاه زبان ایتالیایی است. ایتالیایی احتمالاً بیشترین پیوند را با دنیای هنر و فرهنگ دارد.
نفوذ ایتالیایی در تمام زمینه‌های اصلی زندگی و فرهنگ قابل مشاهده است: از هنرهای نقاشی گرفته تا معماری، از ادبیات تا موسیقی، از مجسمه‌سازی تا آشپزی و ...

چرا زبان ایتالیایی؟

ایتالیایی زبانی رومی است که از لاتین گرفته شده است. لاتین به شاخه‌ها و گویش‌های متعددی تبدیل گشت. در پایان قرون وسطی، گویش توسکانی (ناحیه‌ای در ایتالیا) به دلیل موقعیت مرکزی فلورانس و اقتصاد پر رونق آن، به محبوب‌ترین نسخه ایتالیایی تبدیل شد. سرانجام نیز توسکانی، زبان ایتالیایی امروز را ساخت.
ویژگی زبان ایتالیایی در آهنگین و ملایم بودن آن نهفته است.
در سراسر جهان، ایتالیایی به عنوان یکی از محبوب‌ترین زبان‌های موجود مخصوصا برای یادگیری شناخته شده است.

ایتالیا یکی از بزرگترین مناطق گردشگری، چهارمین کشور پردرآمد و پنجمین کشور پربازدید در جهان است. ایتالیا یکی از ده اقتصاد برتر جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است که پس از جنگ جهانی دوم به طور پیوسته به صادرات کالاها پرداخته است. آلمان، فرانسه، آمریکا و سایر کشورهای اروپایی بزرگترین واردکنندگان کالاهای ایتالیایی مانند محصولات صنعتی، خودرو، قطعات خودرو، مد و مواد غذایی هستند. هم‌چنین ایتالیا یکی از کشورهایی است که هرساله دانشجویان بسیاری از کشورهای مختلف مانند ایران برای تحصیل در آن اقدام می‌کنند.

سوالات متداول سوالات متداول خدمات ترجمه ایتالیایی

بله، کلیه خدمات سایت ترجمه ترجمیک از جمله ترجمه ایتالیایی، دارای تضمین کیفیت و زمان تحویل هستند.

خیر، در ترجمیک به هیچ عنوان از ترجمه ماشینی استفاده نمی‌شود. هم‌چنین کلیه سفارش‌ها توسط تیم پایش کیفی بررسی می‌شود تا در آن‌ها از ترجمه ماشینی استفاده نشده باشد.

هزینه ترجمه شما به عواملی مانند تعداد کلمات پروژه، سطح انتخابی، سرعت موردنظر و ... بستگی دارد. برای محاسبه هزینه سفارش خود از ماشین حساب ترجمیک استفاده کنید.

فعلا خدمات ترجمه ایتالیایی، در دو سطح طلایی و طلایی بازخوانی ارائه می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، طرح سوال و راهنمایی با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان به سوالات شما پاسخ داده شود.

زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک مورد اعتماد صدها سازمان‌ها دولتی و خصوصی معتبر و شناخته‌شده است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته


در ۲۴ ساعت شبانه‌روز از طریق تلفن، تیکت و تلگرام با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک