ترجمه رسمی پروانه مهندسی

ترجمه رسمی پروانه مهندسی

ترجمه رسمی پروانه مهندسی، یکی از پیش‌نیازهای مهم مهاجرت یا سفرهای خارج از کشور مهندسین محترم است. اگر شما هم از جامعه مهندسین کشور هستید و به ترجمه پروانه نظام مهندسی نیاز پیدا کرده‌اید، با مراجعه به دارالترجمه رسمی ترجمیک، بهترین ترجمه را تحویل بگیرید.

ترجمه رسمی پروانه مهندسی
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه حضوری
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی پروانه مهندسی

هزینه ترجمه رسمی مدارک در ترجمیک مطابق نرخ‌نامه قوه قضائیه محاسبه می‌شود. این نرخ‌نامه هر سال یکبار از سوی اداره امور مترجمین قوه قضائیه اعلام شده و ملاک تعیین هزینه ترجمه رسمی می‌باشد.

با این حال، در نظر داشته باشید که هزینه ترجمه پروانه مهندسی بر اساس تعداد صفحات و زبان ترجمه محاسبه می‌شود. بر این اساس، هزینه ترجمه هر صفحه پروانه مهندسی از فارسی به انگلیسی معادل {{144000 | number: 0 | pNumber}} تومان و هزینه ترجمه هر صفحه پروانه مهندسی از فارسی به سایر زبان‌ها معادل {{172800 | number: 0 | pNumber}} تومان خواهد بود.

ثبت سفارش
هزینه ترجمه رسمی پروانه مهندسی

شرایط ترجمه رسمی پروانه مهندسی

ترجمه رسمی پروانه نظام مهندسی، الزامات و پیش‌نیازهای پیچیده و زیادی ندارد. تنها کافیست از اعتبار مهر و امضای درج‌شده روی مدرک اطمینان داشته باشید. همچنین مهلت اعتبار پروانه را نیز بررسی کرده و در صورت لزوم آن را تمدید کنید.

نکته دیگر این است که حتما همراه با پروانه نظام مهندسی، پاسپورت‌تان را نیز ارسال کنید. چراکه بررسی املای دقیق نام، نام خانوادگی، محل تولد و نام پدر از روی پاسپورت انجام می‌شود و بدین ترتیب، احتمالا بروز اشتباه از بین می‌برد.

شرایط ترجمه رسمی پروانه مهندسی

ثبت سفارش ترجمه رسمی پروانه مهندسی

برای ثبت سفارش ترجمه رسمی در دارالترجمه آنلاین ترجمیک، ابتدا وارد صفحه ثبت سفارش شوید و جزئیاتی همچون نوع و تعداد اسناد، تعداد نسخه‌های ترجمه و زبان ترجمه را مشخص کنید. با وارد کردن این جزئیات و پرداخت هزینه‌ای که به صورت خودکار توسط سایت تعیین می‌شود، سفارش شما نهایی و وارد مرحله ترجمه می‌شود.

در گام بعدی باید نسبت به ارسال اصل مدرک پروانه مهندسی و پاسپورت اقدام کنید. توجه داشته باشید که برای ترجمه رسمی و درج مهر مترجم رسمی، ارائه اصل این مدارک الزامی است. در غیر این صورت، ترجمه شما تنها ممهور به مهر دارالترجمه و فاقد ارزش قانونی برای ارائه به مراجع قضایی کشورهای خارجی خواهد بود.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی مدارک

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 90000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای پروانه مهندسی

سفارت بسیاری از کشورهای خارجی، به بررسی ترجمه رسمی مدارکی همچون پروانه مهندسی اکتفا می‌کنند. این در حالی است که سفارت‌خانه برخی دیگر از کشورها مراجعان خود را ملزم به ارائه تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیز می‌کنند.

اگر سفارت کشور مقصد شما نیز چنین درخواستی دارد، به چند نکته توجه کنید. حتما همراه اصل پروانه مهندسی، دانشنامه تحصیلی خود را نیز ارائه کنید. همچنین در نظر داشته باشید که زمان اخذ تاییدات وزارت‌خانه‌ها از فرایند ترجمه رسمی جدا است. بنابراین ۲ تا ۳ روز کاری برای این فرایند در نظر بگیرید. روشن است که پنجشنبه‌ها، جمعه‌ها و روزهای تعطیل جزء روزهای کاری به حساب نمی‌آید.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای پروانه مهندسی

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی پروانه مهندسی

بله. پروانه مهندسی یکی از متداول‌ترین مدارکی است که توسط دارالترجمه‌ها ترجمه رسمی می‌شود. ترجمیک نیز خدمات ترجمه پروانه مهندسی را ارائه می‌کند.
هزینه ترجمه پروانه مهندسی به ازای تعداد صفحات و بر اساس زبان ترجمه تعیین می‌شود. تعرفه این خدمات در زبان انگلیسی برای ترجمه پروانه بهره‌برداری، مبلغ {{144000 | number: 0 | pNumber}} تومان و در سایر زبان‌ها برای ترجمه پروانه بهره‌برداری، مبلغ {{172800 | number: 0 | pNumber}} تومان می‌باشد.
بله. در صورت ثبت سفارش ترجمه رسمی فوری، پروانه مهندسی شما در زمانی کوتاه‌تر ترجمه می‌شود.
بله. اخذ تاییدات وزارت‌خانه‌های امور خارجه و دادگستری یکی از خدمات ترجمیک است که با دریافت هزینه مجزا انجام می‌شود.
کافی است با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی ترجمه رسمی شما را راهنمایی کنند.
مشاهده سوالات بیشتر


چرا ترجمیک؟

gift
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
gift
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
gift
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد. بیشتر..
gift
تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. بیشتر...
gift
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای مترجم بفرستد.
gift
پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.

درباره ترجمیک

ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.

شبکه‌های اجتماعی

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای موسسه فرهنگی هنری آوای هوشمند سخن (ترجمیک) محفوظ است.
www.tarjomic.com - ۱۴۰۲