ترجمه تخصصی فارسی به روسی

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

زبان روسی، یکی از زبان‌های پرطرفدار بازار ترجمه است. ما در ترجمیک، با همکاری مترجمان زبده و ماهر روسی، ترجمه متون شما را بر عهده می‌گیریم. بنابراین با خیالی آسوده سفارش‌های ترجمه روسی خود را به ما بسپارید.

ترجمه روسی
پشتیبانی پشتیبانی شبانه‌‌روزی
 محرمانگی بالا محرمانگی بالا
گارانتی گارانتی کیفیت و زمان
 دریافت نمونه ترجمه دریافت نمونه ترجمه

خدمات ترجمه روسی در ترجمیک

ترجمیک تقریبا تمامی زبان‌ها مهم، پرکاربرد و زنده دنیا را پوشش می‌دهد. زبان روسی نیز در این لیست به چشم می‌خورد. توانایی مترجمان روسی ترجمیک، تنها به تسلط بر واژگان و گرامر روسی محدود نمی‌شود. چراکه این مترجمان در رشته‌های دانشگاهی مختلف نیز متخصص هستند.
با این تفاصیل، می‌توانید با خیالی آسوده، ترجمه متون تخصصی و مقالات روسی خود را به ما بسپارید. ما با قیمتی مناسب و زمانی منطقی سفارش شما را انجام می‌دهیم.

خدمات ترجمه روسی در ترجمیک

هزینه و زمان ترجمه تخصصی روسی

نحوه محاسبه قیمت‌گذاری خدمات، یکی از رایج‌ترین سوالات مشتریان ترجمه متون روسی است. در واقع ما با شمارش تعداد کلمات متن مبدا ، هزینه سفارش شما را محاسبه می‌کنیم. البته ناگفته نماند که زمینه تخصصی، پلن کیفی و زمان تحویل موردنظر شما نیز هزینه نهایی را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.
با وجود همه این‌ها، می‌توانید مطمئن باشید که از همان ابتدای کار هزینه نهایی و زمان دقیق تحویل سفارش، برای شما شفاف‌سازی می‌شود. همچنین در صورت بالا بودن حجم سفارش، می‌توانید به واحد پشتیبانی تیکت بزنید و تقاضای کد تخفیف کنید.

هزینه و زمان ترجمه تخصصی روسی

پلن‌های کیفی ترجمه تخصصی روسی

تجربه ثابت کرده که مشتریان ترجمیک، از اقشار مختلف جامعه هستند. روشن است که سفارش هر یک از این مشتریان شرایط و ویژگی‌های خاص خود را دارند. از این رو، برای پوشش‌دهی نیاز همه مشتریان، پلن‌های کیفی مختلفی را در نظر گرفته‌ایم. خدمات ترجمه متون تخصصی روسی، در دو سطح کیفی تخصصی طلایی و تخصصی طلایی+بازخوانی ارائه می‌شوند. جزئیات هر یک از این پلن‌ها به طور خلاصه در لینک زیر آمده است.

پلن‌های کیفی ترجمه تخصصی روسی

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

چرا ترجمه متون روسی‌ام را به ترجمیک بسپارم؟

ترجمه متون روسی از حساسیت بالایی برخوردار است. علاوه بر این تعداد مترجمانی که به این زبان تسلط داشته باشند، محدود است.
بنابراین برطرف کردن نگرانی و دغدغه‌های مشتریان یکی از اصلی‌ترین وظایف ما به شمار می‌رود. اما در این راستا چه اقداماتی انجام داده‌ایم؟
مترجم متخصص

مترجم متخصص

تمامی مترجمانی که در ترجمیک مشغول به کار هستند، موردسنجش قرار گرفته‌اند و مهارت‌های خود را اثبات کرده‌اند. افزون بر این، این مترجمان ملزم به امضای فرم عدم افشای اطلاعات هستند. بدین ترتیب، می‌توانید مطمئن باشید که سفارش شما با بالاترین کیفیت و رعایت کامل محرمانگی انجام خواهد شد.

ضمانت اجرایی

ضمانت اجرایی

تیم پایش و داوری ترجمیک، به طور پیوسته عملکرد مترجمان را مورد بررسی قرار می‌دهد. علاوه بر این، کنترل کیفی سفارش‌ها نیز بر عهده این تیم قرار دارد. بنابراین چنانچه ایرادی در کار مترجم باشد، توسط تیم پایش یادآوری و اصلاح می‌شود. همچنین امکان استفاده از گارانتی نیز وجود دارد.

تحویل بخش به بخش سفارش‌ها

تحویل بخش به بخش

مترجم اختصاصی شما سفارش را به صورت بخش به بخش ارسال می‌کند. شما می‌توانید هر بخش را بررسی کنید و نکات موردنظرتان را اعلام کنید. بدین ترتیب، احتمال بروز خطا و اتلاف زمان شما به حداقل می‌رسد. بارگذاری سفارش توسط مترجم نیز از طریق پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود.

پشتیبانی شبانه‌روزی

پشتیبانی شبانه‌روزی

ممکن است پیش از ثبت سفارش یا حتی بعد از آن، سوال و ابهامی برای شما به وجود بیاید. در این صورت، می‌توانید با ارسال تیکت یا تماس تلفنی، از کارشناسان ترجمیک راهنمایی بگیرید. پاسخگویی این کارشناسان به صورت ۲۴ساعته است. کافیست با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.


تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

ترجمه فوری متون روسی در ترجمیک

در بسیاری از موارد، مشتریان ترجمه روسی با محدودیت زمانی مواجه هستند و ترجیح می‌دهند سفارش‌شان را در زمانی کوتاه‌تر از زمان عادی، تحویل بگیرند. خوشبختانه امکان ترجمه فوری متون روسی در ترجمیک وجود دارد.
نکته مهم این است که فوری بودن این سفارش‌ها هیچ‌گونه اختلالی در کیفیت ایجاد نمی‌کند. علاوه بر این، افزایش هزینه نیز منطقی و مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.

ترجمه فوری متون روسی در ترجمیک

خدمات ترجمه روسی در چه مواردی کاربرد دارد؟

فرقی ندارد که برای مهاجرت به یک کشور روسی‌زبان به ترجمه نیاز داشته باشید یا به فکر مطالعه مقالات و داستان‌های روسی افتاده باشید، در هر صورت، می‌توانید از خدمات ترجمیک استفاده کنید. با این حال، موارد کاربرد خدمات ترجمه رسمی روسی را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد.

خدمات ترجمه روسی در چه مواردی کاربرد دارد؟
ترجمه رسمی روسی

ترجمه رسمی روسی

افرادی که قصد اخذ ویزای تحصیلی، کاری یا توریستی کشورهایی مثل روسیه، مجارستان و اوکراین را دارند، به ترجمه رسمی روسی نیاز پیدا می‌کنند. ترجمیک با همکاری بهترین مترجمان رسمی، به ارائه این خدمات می‌پردازد.

ترجمه کتاب روسی

ترجمه کتاب روسی

این روزها کمتر کسی با کتاب‌های آناکارنینا و برادران کارامازوف آشنا نیست. با این حال، ادبیات روسی به همین کتاب‌ها محدود نمی‌شود. شما می‌توانید با ترجمه کتاب‌های روسی، مردم کشورمان را با فرهنگ روسیه آشنا کنید.

ترجمه مقاله روسی

ترجمه مقاله روسی

بسیاری از مقالات معتبر به زبان روسی نوشته شده‌اند. قطعا مطالعه این مقالات به بهبود روند تحقیق شما کمک می‌کند. علاوه بر این، ترجمه فارسی به روسی مقالات، می‌تواند راهی برای تقویت رزومه و پذیرش از دانشگاه‌های روسیه باشد.

ترجمه همزمان روسی

ترجمه همزمان روسی

طی سال‌های اخیر، روابط تجاری و سیاسی کشور ما و روسیه تقویت شده است. از این رو، جلسات و کنفرانس‌های زیادی بین ما و روسیه و برگزار می‌شود. روشن است که مترجم همزمان روسی، یکی از ملزومات برگزاری این جلسات است.

ترجمه اسناد روسی

ترجمه اسناد روسی

ترجمه اسناد و قراردادهای روسی، یکی دیگر از ملزومات همکاری با نیروهای روس‌زبان و تبادلات تجاری با کسب و کارهای روسی است. مترجمان ترجمیک با رعایت کلیه اصول حقوقی و قضایی، ترجمه اسناد و قراردادهای شما را انجام می‌دهند.

تولید محتوای روسی

تولید محتوای روسی

تولید محتوای متنی را به عنوان راهی برای بازاریابی دیجیتال انتخاب کرده‌اید و به جذب مشتریان روسی فکر می‌کنید؟ فرصت را از دست ندهید و تولید محتوای روسی سایت‌تان را کلید بزنید. این خدمات با رعایت کامل اصول سئو و نگارشی ارائه می‌شود.

استخدام مترجم روسی در ترجمیک

ترجمیک، خانه مترجمان، ویراستاران و نویسندگان ایران است و از مترجمان همه زبان‌ها دعوت به همکاری می‌کند. اگر زبان روسی تسلط دارید و مایل به همکاری به صورت دورکاری هستید، رزومه خود را به صفحه استخدام مترجم ارسال کنید.
فراموش نکنید که حتما زمینه‌ای که در آن مایل به همکاری هستید را مشخص کنید. به عنوان مثال مشخص کنید که به ترجمه همزمان روسی مسلط هستید یا تولید محتوای روسی؟

استخدام مترجم روسی در ترجمیک

کمی با زبان روسی آشنا شوید!

زبان روسی یکی از زبان‌های هندواروپایی از شاخه زبان‌های اسلاوی است و و گستره‌ی آن در کشورهای زیادی از جمله بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان، اوکراین، گرجستان، ارمنستان، آذربایجان، تاجیکستان، ترکمنستان و ... کشیده شده است.

کمی با زبان روسی آشنا شوید!

این زبان با الفبای سیریلیک نوشته و خوانده می‌شود و بیش از ۱۵۰ میلیون نفر در دنیا توسط آن با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند. از این رو، زبان روسی به هشتمین زبان پرکاربرد و پرگویش‌ترین زبان اروپا تبدیل شده است، که در بخش‌های عظیمی از اوراسیا گفتگو می‌شود.

زبان روسی یکی از شش زبان سازمان ملل متحد نیز و زبان مادری ۱۴۵ میلیون نفر است. ۱۱۰ میلیون نفر نیز این زبان را به عنوان زبان دوم انتخاب کرده‌اند. جالب است بدانید که از هر ده کلمه‌ی روسی یکی از آن‌ها به کلمات انگلیسی شباهت دارد.

دلایل اهمیت ترجمه روسی

دلایل مختلف و مهمی برای یادگیری زبان روسی و نیاز به ترجمه متون این زبان وجود دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تجارت رو به رشد ایران با کشورهای روس زبان
  • مسایل سیاسی و تحولات بین کشور روسیه و ایران
  • دانشگاه‌های معتبر روسی زبان و تمایل به تحصیل ایرانیان در این دانشگاه‌ها
  • جاذبه‌های گردشگری این کشور و علاقه توریست‌های ایرانی به بازدید از آن‌ها
  • برگزاری مسابقات جهانی در این کشور
  • پیشنیه تاریخی، موسیقیایی و ادبیاتی روسیه
دلایل اهمیت ترجمه روسی

سوالات متداول سوالات متداول

هزینه ترجمه، بر حسب تعداد کلمات متن مبدا محاسبه می‌شود. البته عواملی مثل زمینه تخصصی متن و سرعت موردنظر شما نیز هزینه را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

زمان تحویل، به حجم سفارش و سرعت موردنظر شما بستگی دارد. با این حال، هنگام ثبت سفارش تاریخ دقیق تحویل را مشاهده می‌کنید. چنانچه به این سرعت بیشتری نیاز دارید، حتما تیم پشتیبانی را در جریان بگذارید.

بله. ترجمه رسمی روسی یکی از خدمات ترجمیک است و با همکاری بهترین مترجمان رسمی قوه قضاییه انجام می‌شود.

بله. مترجمان ترجمیک، در رشته‌های مختلف دانشگاهی تحصیل کرده‌اند و از دانش و تخصص کافی برخوردار هستند.

با وجود نظارت تیم کنترل کیفی، سفارش‌های ترجمیک مشمول گارانتی هستند. لذا در صورتی که نیاز به اصلاحات داشته باشید، انجام می‌شود.

بله. پس از ثبت سفارش و تخصیص مترجم، می‌توانید به صورت مستقیم با وی در ارتباط باشید و بر روند کار نظارت کنید.

تمامی سفارش‌های ترجمیک، مشمول تخفیف حجمی هستند. با این حال اگر به تخفیف بیشتری نیاز دارید، حتما با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید تا در صورت امکان کد تخفیف برای شما صادر شود.

ترجمیک به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شماست، لطفا با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ (شبانه‌‌روزی) تماس بگیرید.

زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک مورد اعتماد صدها سازمان‌ها دولتی و خصوصی معتبر و شناخته‌شده است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته


در ۲۴ ساعت شبانه‌روز از طریق تلفن، تیکت و تلگرام با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک