ترجمه تخصصی عربی به فارسی

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

ترجمه تخصصی عربی، یکی از انواع خدمات سایت ترجمه ترجمیک است که با همکاری بهترین مترجمان زبان عربی ارائه می‌شود. در صورت استفاده از این خدمات، می‌توانید مطمئن باشید که در زمانی معقول و با هزینه‌ای منطقی، ترجمه فارسی به عربی یا عربی به فارسی خود را تحویل خواهید گرفت.

ترجمه عربی
پشتیبانی پشتیبانی شبانه روزی
کنترل کیفی سفارش‌ها کنترل کیفی سفارش‌ها
گارانتی کیفیت و زمان گارانتی کیفیت و زمان
تخفیف‌های حجمی تخفیف‌های حجمی

خدمات ترجمه عربی در ترجمیک

در پی افزایش مراودات و تبادلات تجاری با کشورهای عرب‌زبان، ترجمه عربی به فارسی و ترجمه فارسی به عربی، به یکی از نیازهای اصلی کسب و کارها تبدیل شده است.
ترجمیک به عنوان یکی از بزرگ‌ترین قطب‌های ترجمه در کشور، این زبان را تحت پوشش دارد و با بهترین و باتجربه‌ترین مترجمان عربی کشور همکاری می‌کند. از این رو، می‌توانید با خیالی آسوده ترجمه متون و مقالات عربی خود را به ما بسپارید.

اگر به مترجم همزمان عربی نیاز دارید، تنها با چند کلیک، از تخصص و مهارت زبده‌ترین مترجمان عربی در سراسر ایران بهره برید.

خدمات ترجمه عربی در ترجمیک

هزینه و زمان ترجمه عربی

به طور کلی، خدمات ترجمیک بر حسب تعداد کلمات متن مبدا قیمت‌گذاری می‌شوند. بنابراین کافیست متن موردنظرتان را ارسال کنید. کارشناسان ما در کمتر از ۱۰ دقیقه تعداد کلمات متن شما را شمارش می‌کنند و هزینه را به اطلاع‌تان می‌رسانند. البته عوامل دیگری مثل زمینه تخصصی متن، پلن کیفی موردنظر شما و زمان تحویل نیز هزینه سفارش را تحت‌الشعاع قرار می‌دهند. با این حال می‌توانید مطمئن باشید که هزینه و زمان تحویل به صورت کاملا شفاف و پیش از ثبت نهایی سفارش، مشخص خواهند شد.

هزینه و زمان ترجمه عربی

پلن‌های کیفی ترجمه تخصصی عربی

سفارش‌های ترجمه تخصصی عربی به فارسی یا فارسی به عربی، هر یک ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند. از این رو، با در نظر گرفتن چند پلن کیفی مختلف، سعی کردیم تا جایی که ممکن است انتظارات شما را برآورده کنیم.
از این رو، حتما پیش از پرداخت و ثبت نهایی سفارش، پلن‌های کیفی را بررسی کنید و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. همچنین اگر در انتخاب پلن‌ها دچار تردید شدید، حتما با تیم پشتیبانی مشورت کنید.

پلن‌های کیفی ترجمه تخصصی عربی


تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

چرا ترجمیک؟

به طور کلی ترجمه متون تخصصی، از حساسیت زیادی برخوردار است و باید با رعایت کامل نکات ویراستاری و تسلط به اصطلاحات تخصصی انجام شود. بنابراین نگرانی مشتریان در خصوص کیفیت کار کاملا قابل‌درک است.
ما در ترجمیک، همواره سعی کرده‌ایم که نگرانی‌های مشتریان را مورد توجه قرار دهیم. در این راستا تمهیداتی نیز اندیشیده‌ایم که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
 تعیین سطح و سنجش مترجمان

تعیین سطح و سنجش مترجمان

کلیه مترجمان ترجمیک، پیش از این که مشغول به کار شوند، مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و تعیین سطح می‌شوند. سپس اجازه خواهند داشت که با توجه به سطح و مهارتی که دارند، سفارش‌ها را پذیرش کنند. به این ترتیب، می‌توانید مطمئن باشید که مترجم اختصاصی شما، به‌خوبی از عهده انجام سفارش برخواهدآمد.

امکان برقراری ارتباط با مترجم

امکان برقراری ارتباط با مترجم

شما می‌توانید با مترجم اختصاصی خود در ارتباط باشید، بر روند کار وی نظارت کنید و در صورت نیاز، نکاتی را به ایشان گوشزد کنید. لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی از نظر زمان ارتباط با مترجم وجود ندارد و این ارتباط نامحدود است. مترجم نیز امکان ارسال پیام به شما را دارد. ارسال پیام از طریق پیامک به اطلاع شما می‌رسد.

گارانتی خدمات و ضمانت اجرایی

گارانتی خدمات و ضمانت اجرایی

ارزیابی کیفی سفارش‌های ترجمیک، بر عهده تیم پایش و داوری است. این تیم پیوسته روی کار مترجمان نظارت می‌کنند و خطاهای احتمالی را گوشزد می‌کنند. با این حال، چنانچه در پایان کار، نیاز به برخی اصلاحات داشتید، می‌توانید از گارانتی پلن کیفی موردنظرتان استفاده کنید و بدون پرداخت هزینه، درخواست اصلاحات دهید.

پشتیبانی شبانه‌روزی و آنلاین

پشتیبانی شبانه‌روزی و آنلاین

تیم پشتیبانی ترجمیک در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شما خواهد بود. شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی، چت آنلاین، ارسال تیکت و یا ارسال ایمیل با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید. این مجموعه در پیام‌رسان‌های تلگرام و واتسپ نیز فعال است و امکان بررسی فایل‌های متنی یا صوتی شما را دارد.


تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

خدمات ترجمه متون عربی در چه مواردی کاربرد دارد؟

افراد به دلایل مختلفی، به خدمات ترجمه متون عربی نیاز پیدا می‌کنند. به همین دلیل، ما نیز انواع گوناگونی از خدمات ترجمه عربی را ارائه می‌دهیم. از جمله این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ترجمه عربی
ترجمه مقاله عربی

ترجمه مقاله عربی

فرقی ندارد که قصد چاپ مقاله در یک ژورنال معتبر عربی را داشته باشید یا برای تحقیق و پژوهش به مطالعه مقالات عربی نیاز پیدا کرده باشید. مترجمان عربی ترجمیک، سفارش ترجمه مقاله شما را به بهترین شکل و با مناسب‌ترین هزینه انجام می‌دهند.

ترجمه کتاب عربی

ترجمه کتاب عربی

ترجمه کتاب به زبان عربی ، راهی عالی برای ورود به بازارهای کشورهای عرب‌زبان و کسب درآمد است. ترجمه کتاب‌های عربی به فارسی نیز بین محققان و دانشجویان، یکی از راهکارهای پرطرفدار تقویت رزومه به شمار می‌رود.

ترجمه رسمی عربی

ترجمه رسمی عربی

ترجمه رسمی، یکی از مهم‌ترین مراحل اخذ ویزای کشورهای مختلف است. روشن است که برای سفر به کشورهای عربی، به ترجمه رسمی عربی نیاز خواهید داشت. ما به‌زودی زبان عربی را نیز در لیست خدمات ترجمه رسمی خود قرار می‌دهیم.

ترجمه همزمان عربی

ترجمه همزمان عربی

کنفرانس‌ها، همایش‌ها و جلسات بین‌المللی، بیش از هر چیز به مترجم همزمان نیاز دارند. با توجه به حضور گسترده کشورهای عربی در این مناسبات، نیاز به مترجم همزمان عربی بیش از پیش احساس می‌شود.

ترجمه اسناد عربی

ترجمه اسناد عربی

اگر به تجارت با کشورهای عرب‌زبان فکر می‌کنید یا مشتریان و همکاران شما عرب هستند، بیش از هر کس دیگری به ترجمه اسناد تجاری، اداری و حقوقی به عربی نیاز دارید. ترجمه این اسناد، توسط مترجمان آشنا به مسائل حقوقی و قضایی انجام می‌شود.

تولید محتوای عربی

تولید محتوای عربی

تولید محتوای متنی ، یکی از بهترین روش‌های بازاریابی دیجیتال است و جذب مشتریان بین‌المللی است. حال اگر مشتریان شما عرب‌زبان هستند، بیش از این زمان را از دست ندهید و پروژه تولید محتوای عربی سایت‌تان را کلید بزنید.

استخدام مترجم عربی در ترجمیک

ترجمیک، از بیش از ۳۰ زبان زنده دنیا پشتیبانی می‌کند و برای ارائه این خدمات، به استخدام مترجم زبان‌های مختلف می‌پردازد. زبان عربی نیز در میان این زبان‌ها قرار دارد. بنابراین اگر به زبان عربی تسلط دارید و با فنون ترجمه آشنا هستید، رزومه خود را به صفحه استخدام مترجم ارسال کنید.
پس از ورود به صفحه استخدام مترجم و ساخت پنل کاربری، در آزمون‌های ترجمه شرکت کنید یا اگر نمونه کاری دارید برای ما ارسال کنید.

اگر مترجم عربی هستید، سایت ترجمه تخصصی ترجمیک کوشیده است که بهترین شرایط همکاری را برای شما فراهم کند. پس همین الان به جمع مترجمان ترجمیک بپیوندید.

استخدام مترجم عربی در ترجمیک

اهمیت ترجمه متون عربی

زبان عربی، با حدود ۳۵۰ میلیون گویشور ، یکی از زبان‌های اصلی جهان محسوب می‌شود. علاوه بر این، این زبان، یکی از زبان‌های پذیرفته‌شده توسط سازمان ملل و مهم‌ترین زبان آفریقای شمالی و خاورمیانه است. بنابراین روشن است که یادگیری زبان عربی و ترجمه متونی که به این زبان نوشته شده‌اند، برای برقراری ارتباط با کشورهای عرب‌زبان لازم و ضروری است.

از سوی دیگر، نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند که تقریبا ۹۰ درصد مشتریان، ترجیح می‌دهند از برندهایی خرید کنند که از زبان مادری آن‌ها استفاده می‌کنند. با این تفاصیل، اگر مشتریان و بازارهای عربی را هدف قرار داده‌اید، قطعا به خدمات ترجمه متون عربی نیاز خواهید داشت. با این حال، فراموش نکنید که در زبان عربی گویش‌های مختلفی وجود دارد؛ این موضوع، باید حین ترجمه مورد توجه قرار گیرد.

انواع زبان‌های عربی

جالب است بدانید که زبان عربی گویش‌های مختلفی دارد. اما پیش از آشنایی با گویش‌های زبان عربی ، بد نیست نگاهی به انواع زبان‌های عربی بیندازیم.

عربی کلاسیک

عربی کلاسیک همان زبان قرآن است و در طول زمان، از هرگونه تغییر مصون مانده است. شاید به همین دلیل باشد که بیشتر اعراب، عربی کلاسیک را عربی واقعی می‌دانند. البته شکل گفتاری و محاوره‌ای این زبان، مانند همه زبان‌های دیگر، دستخوش تغییراتی شده است.

عربی استاندارد مدرن

عربی استاندارد مدرن، از عربی کلاسیک ساده‌تر است و امروزه در کشورهای عرب‌زبان مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین اگر قصد برقراری ارتباطات با این کشورها را دارید، باید به دنبال مترجمی باشید که به این نوع زبان عربی مسلط باشد.

عربی محاوره‌ای

عربی محاوره‌ای، همانطورکه از اسمش پیداست، در مکالمات و زندگی روزمره اعراب جاری است.

گویش‌های زبان عربی

عربی مغربی و عربی مشرقی، اصلی‌ترین گویش‌های زبان عربی هستند. هر یک از گویش‌ها به چند زیرمجموعه کوچک‌تر تقسیم می‌شوند و در برخی از کشورهای عربی کاربرد دارند.

عربی مغربی

این گویش، در کشورهای شمال آفریقا (به جز مصر)، تونس، مراکش، الجزایر و لیبی استفاده می‌شود. البته عبارات اساسی روزمره، در هر یک از این کشورها با یکدیگر متفاوت است. بنابراین، هنگام استخدام مترجم به این موضوع توجه کنید.

عربی مشرقی

عربی مشرقی به زیرشاخه‌های عربی مصری (مصر و سودان)، عربی شام (سوریه، لبنان، اردن و فلسطین)، عربی شبه جزیره عربی خلیج فارس (عراق، کویت، عمان و عربستان سعودی) و عربی شبه جزیره (مکه و مدینه) تقسیم می‌شود.
البته گویش‌های دیگری نیز مانند گویش یمنی و بین‌النهرینی وجود دارند که در مناطق کوچک‌تر رواج دارند. به عنوان مثال زبان عرب‌زبانان ایرانی در این دسته قرار دارد.

انواع زبان‌های عربی

سوالات متداول سوالات متداول

قیمت‌گذاری خدمات ترجمیک، بر مبنای تعداد کلمات متن مبدا است. البته زمینه تخصصی، پلن کیفی موردنظر و سرعت انجام سفارش را هزینه نهایی را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

بله. مترجمان زبان عربی در ترجمیک، به زمینه‌های تخصصی مختلف تسلط دارند و متون تخصصی شما را با بالاترین کیفیت ترجمه می‌کنند.

بله. به غیر از زبان فارسی، امکان بازگردانی متون عربی به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و ... نیز وجود دارد.

تیم داوری و پایش ترجمیک، با زبان‌های مختلف از جمله زبان عربی آشنایی دارند و روی کلیه سفارش‌های نظارت دارند. لذا می‌توانید مطمئن باشید که ترجمه شما بدون استفاده از ابزارهای ترجمه ماشینی و با رعایت کلیه قواعد دستوری و واژه‌گزینی انجام شده است.

بله. با وجود نظارتی که روی کیفیت سفارش‌ها می‌شود، امکان استفاده از گارانتی نیز وجود دارد. بنابراین، اگر پس از پایان کار به برخی اصلاحات نیاز داشتید، می‌توانید از گارانتی پلن موردنظرتان استفاده کنید. در نظر داشته باشید که گارانتی پلن نقره‌ای ۱ ماه، پلن طلایی ۳ ماه و پلن طلایی+بازخوانی همیشگی است.

اگر در انتخاب پلن کیفی تردید دارید، با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا از راهنمایی کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک