ترجمه فوری | ترجمه سریع با بالاترین کیفیت

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

زمان کمی دارید و به خدمات فوری ترجمه، ویرایش و تولید محتوا نیاز دارید؟ در ترجمیک ۲۵۵۰۰ مترجم، ویراستار و نویسنده همراه شما هستند تا سفارش شما در سریع‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام شود. تنها با چند کلیک، سفارش ترجمه خود را در سریع‌ترین زمان تحویل بگیرید.

ترجمه کتاب
پشتیبانی پشتیبانی شبانه روزی
محرمانگی کنترل کیفی سفارش‌ها
گارانتی گارانتی کیفیت و زمان
نمونه ترجمه دریافت نمونه ترجمه

خدمات ترجمه فوری

به ترجمه فوری یک متن یا مقاله نیاز دارید؟ سایت ترجمه ترجمیک، با همراهی ۲۵۵۰۰ مترجم، خدمات ترجمه و تولید محتوا فوری را به شما ارائه می‌دهد. در ترجمه فوری به هیچ عنوان کیفیت کار کاهش نمی‌یابد و پروژه شما با بالاترین کیفیت انجام می‌شود. تمامی سفارش‌ها توسط تیم پایش کیفی ترجمیک بررسی می‌شوند تا کیفیت بالایی داشته باشند.
مترجمان ترجمیک، می‌توانند بسته به نیاز شما از ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ کلمه در روز ترجمه تحویل دهند. یعنی در ترجمه فوری، ترجمه مقاله ۱۰۰۰۰ کلمه‌ای شما را تا ۴۸ ساعت انجام خواهیم داد. اگر سریعتر از این نیز بخواهید، می‌توانیم کار را بین چند مترجم تقسیم کنیم و در نهایت متنی یک‌دست و روان را تحویل شما بدهیم.
برای ثبت سفارش ترجمه فوری، نیازی به انجام مراحل پیچیده نیست. تنها کافی است که هنگام ثبت سفارش، با توجه به خواسته و زمان خود، یکی از سرعت‌های پایه، متوسط، سریع، فوق سریع و ویژه را انتخاب کنید.

ترجمه فوری

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

هزینه و زمان ترجمه تخصصی، مقاله و کتاب فوری

ارائه خدمات زبانی همانند ترجمه تخصصی ، ترجمه مقاله ، ترجمه کتاب ، ترجمه رسمی ، ویرایش تخصصی ، ویرایش نیتیو ، تولید محتوا و ... با کیفیت مناسب و هزینه مقرون به صرفه در سریع‌ترین زمان ممکن از مهم‌ترین اهداف سایت ترجمه ترجمیک است.
طبیعتا هنگامی که سفارش ترجمه فوری ثبت می‌کنید، هزینه پروژه افزایش می‌یابد ولی در کیفیت آن تاثیری منفی نخواهد گذاشت. با توجه به این‌که چه سطح و سرعتی را انتخاب کنید، هزینه ترجمه فوری متون شما متفاوت بود. برای محاسبه هزینه ترجمه فوری متون خود به صفحه هزینه و زمان ترجمه مراجعه کنید.

ترجمه فوری

هزینه و زمان ترجمه رسمی فوری

بعضی افراد به علت زمان مصاحبه سفارت‌خانه، زمان پذیرش دانشگاه و ... به ترجمه رسمی فوری نیاز دارند. برای کسب رضایت کارفرمایان و رفع دغدغه آن‌ها، یکی از خدمات ویژه ترجمیک، ترجمه رسمی فوری است. در ترجمه رسمی فوری، با پرداخت هزینه بیشتر، ترجمه فوری مدارک شما در زمان کمتری (تا نصف زمان معمول) انجام خواهد شد.
در حالت عادی برای ترجمه رسمی ۱ مدرک (بدون احتساب زمان مورد نیاز برای اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه )، به ۲ تا ۳ روز کاری نیاز است (در روزهای تعطیل رسمی، ترجمه رسمی انجام نمی‌شود). ولی در صورت ثبت سفارش ترجمه رسمی فوری، ترجمه رسمی ۱ مدرک، در مدت زمان کمتری و حدودا ۱ روزه انجام می‌شود.
با توجه به این‌که مدت زمان انجام سفارش‌های ترجمه رسمی، نصف زمان ترجمه رسمی معمول است، هزینه آن (هم هزینه خدمات دفتری و هم نرخ‌نامه ترجمه رسمی) نیز دو برابر می‌شود.
برای مثال برای ترجمه رسمی فوری شناسنامه از زبان فارسی به انگلیسی، باید {{126000 | number:0 | pNumber}} تومان (هزینه ترجمه رسمی) + {{ 40000| number:0 | pNumber}} (هزینه خدمات دفتری) + ۹درصد مالیات بر ارزش افزوده پرداخت کنید.

ترجمه فوری

هزینه و زمان تولید محتوا فوری

تولید محتوا یکی از خدماتی است که موردنیاز بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها است. ترجمیک کلیه خدمات تولید محتوا را با بالاترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ارائه می‌دهد. با این حال، ممکن است که به خدمات تولید محتوا در زمان کوتاه‌تری نیاز داشته باشید. در این حالت، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تولید محتوا فوری است.
با انتخاب یکی از سرعت‌های متوسط، سریع، فوق سریع و ویژه، تولید محتوای متنی شما در زمان کوتاه‌تری انجام و به شما تحویل داده خواهد شد. البته در این حالت، کیفیت مقالات، اصول سئو رعایت‌شده در آن‌ها، لینک‌دهی و ... آسیبی نخواهد دید و سفارش شما که همانند گذشته با بالاترین کیفیت انجام خواهد شد.

ترجمه فوری

هزینه ترجمه همزمان و شفاهی فوری

اگر به یک مترجم همزمان یا حضوری فوری برای جلسه کاری خود نیاز دارید، کافی است به ما اطلاع دهید تا اعزام مترجم حتی در همان روز برای شما صورت گیرد. این کار حتی برای زبان‌های خاص نیز امکان‌پذیر است.
فقط تماس بگیرید و مسئله مدنظر خود را به همکاران ما اطلاع دهید. بقیه کارها را به تیم ترجمیک بسپارید. هزینه ترجمه همزمان فوری و غیر فوری تفاوتی ندارد و شما از این نظر هیچ نگرانی نخواهید داشت.

ترجمه فوری

هزینه ترجمه فوری محتواهای چندرسانه‌ای

یکی از خدمات تخصصی ترجمیک، ترجمه محتواهای چندرسانه‌ای همانند ترجمه فیلم و صوت و هم‌چنین روخوانی و گویندگی متون است. همانند خدمات ترجمه متون، امکان ترجمه فوری فیلم و صوت و روخوانی و گویندگی متون هم در ترجمیک وجود دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و محاسبه هزینه این خدمات در حالت فوری، به صفحه هزینه و زمان ترجمه مراجعه کنید.

ترجمه فوری


تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

چرا ترجمه فوری ترجمیک؟

ترجمه فوری در زمانی کوتاه‌تر از زمان عادی انجام می‌شوند. این خدمات برای افرادی مناسب است که بنابر محدودیت‌هایی، به ترجمه رسمی متون، مقاله، کتاب، اسناد و ... در مدت زمان کوتاه‌تری نیاز دارند و در عین حال نمی‌خواهندکه کیفیت تحت تاثیر قرار گیرد. در ترجمه و تولید محتوا فوری، با افزایش هزینه، زمان انجام سفارش به حداکثر تا نصف زمان معمول انجام سفارش‌ها، کاهش می‌یابد.

پس از ثبت سفارش ترجمه و تولید محتوای فوری، برای کسب رضایت کارفرمایان، سفارش به مترجمان و نویسندگان مجرب ترجمیک سپرده می‌شود. شایان ذکر است که با توجه به زمان موردنیاز، می‌توانید یکی از سرعت‌های پایه، متوسط، سریع، فوق سریع و ویژه را انتخاب کنید. طبیعتا هزینه سطوح مختلف سرعت با هم متفاوت است.

راهکار ترجمیک برای انجام سفارش‌های ترجمه فوری

تولید محتوا و ترجمه فوری در سایت ترجمه ترجمیک برای بیشتر زمینه‌ها و رشته‌های تخصصی امکان پذیر است. کلیه این خدمات با بالاترین کیفیت انجام می‌شود. برای این‌که سفارش در مدت زمان کوتاه‌تری انجام شود، سایت ترجمه تخصصی دو راهکار کاربردی در نظر گرفته است.

راهکار ترجمیک برای انجام سفارش‌های ترجمه فوری

سپردن سفارش به مترجمان مجرب

بسیاری از مترجمان و نویسندگان ماهر، توانایی ترجمه متون فوری را در زمانی خارج از زمان معمول دارند. برای ترجمه و تولید محتوا فوری، سفارش‌های شما به این دسته از مترجمان سپرده می‌شود. هم‌چنین تمامی سفارش توسط تیم پایش کیفی ترجمیک، ارزیابی و بررسی می‌شود تا سفارش از کیفیت مناسبی برخوردار باشد.
در این حالت در زمان کوتاهی پروژه خود را با کیفیت بالایی تحویل می‌گیرید.

تقسیم سفارش بین چند مترجم مجرب

اگر حجم سفارش زیاد و زمان محدود ( همانند سفارش‌های ترجمه فوری کتاب) باشد، سفارش بین چند مترجم تقسیم می‌شود. در این حالت سفارش ترجمه و تولید محتوا شما در مدت زمان بسیار کوتاه‌تری انجام خواهد شد. پس از اتمام پروژه نیز تمامی متن یک‌سان می‌شود تا متن فاقد هرگونه ایراد و مشکل باشد. چنین روشی در مواقع ضروری و با موافقت خود مشتری صورت می‌گیرد.

سوالات متداول ترجمه فوری

با توجه به سرعت انتخابی شما، هزینه سفارش متفاوت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و محاسبه هزینه سفارش خود، به صفحه زمان و هزینه ترجمه مراجعه کنید.

ترجمیک به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شماست، لطفا با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ (شبانه‌‌روزی) تماس بگیرید.

زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.