ترجمه تخصصی فارسی به چینی | خدمات ترجمه چینی

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

ترجمیک انواع خدمات ترجمه فارسی به چینی و ترجمه چینی به فارسی را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه ارائه می‌دهد. برای ارائه بهترین کیفیت خدمات، ترجمیک با مترجمان متخصص و حرفه‌ای در زبان چینی همکاری می‌کند. به راحتی سفارش خود را ثبت کنید!

ترجمه چینی
پشتیبانی پشتیبانی شبانه روزی
محرمانگی محرمانگی بالا
گارانتی گارانتی کیفیت و زمان
دریافت نمونه ترجمه دریافت نمونه ترجمه

هزینه و زمان ترجمه چینی

عواملی مانند تعداد کلمات متن، زمینه متن، پلن انتخابی و ... بر هزینه و زمان تحویل پروژه‌های ترجمه چینی به فارسی و ترجمه فارسی به چینی تاثیر می‌گذارد. کلیه مراحل ثبت سفارش و قیمت‌گذاری در ترجمیک به صورت کاملا شفاف انجام می‌شود. برای محاسبه هزینه سفارش ترجمه چینی متون خود، به صفحه هزینه و زمان ترجمه مراجعه کنید.

ترجمه چینی

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

پلن‌های کیفی ترجمه چینی

سایت ترجمه ترجمیک با سال‌ها سابقه کوشیده است که تمامی دغدغه‌ها و نیازهای کارفرمایان در هنگام استفاده از خدمات ترجمه را شناسایی و برای آن‌ها تمهیداتی بیندیشد. از همین روی، خدمات ترجمه، ویرایش، پارافریز و تولید محتوا ترجمیک با بهترین کیفیت در سریع‌ترین زمان و بالاترین کیفیت ارائه می‌شود.
خدمات ترجمه فارسی به چینی و ترجمه چینی به فارسی، در دو سطح طلایی و طلایی بازخوانی ارائه می‌شوند. از جمله تفاوت‌های این دو سطح می‌توان به مدت زمان تضمین کیفیت، هزینه و بازخوانی توسط مترجمی دیگر اشاره کرد.

ترجمه چینی

خدمات ترجمه چینی

با توجه به هدفتان از ثبت سفارش، احتمالا به انواع مختلفی از خدمات ترجمه چینی نیاز خواهید داشت. برای مثال اگر به ترجمه مکالمات یک جلسه آنلاین چینی نیاز دارید، خدمت مورد نیاز شما ترجمه همزمان و شفاهی است نه ترجمه تخصصی. از همین روی ترجمیک انواع مختلف خدمات در زبان چینی همانند ترجمه تخصصی، ترجمه مقاله و کتاب، ترجمه همزمان و تولید محتوا را ارائه می‌دهد.
برای ثبت سفارش در ترجمیک هم کافی است که سفارش خود را در سایت ترجمه ترجمیک ثبت کنید. در کمتر از ۱۵ دقیقه هزینه سفارش خدمت شما اعلام می‌شود. پس از پرداخت هزینه، یکی از مترجمان متخصص ترجمیک در زبان چینی، سفارش شما را بر عهده خواهند گرفت و به صورت بخش بخش و در موعدهای اعلام‌شده، سفارش در پنل کاربردی شما قرار خواهد گرفت.

ترجمه چینی

ترجمه تخصصی متون چینی

ترجمه تخصصی متون از زبان فارسی به چینی و چینی به فارسی دارای پیچیدگی‌ها و ظرافت‌های خاص خودش است. با توجه به این موضوع، ترجمیک خدمات ترجمه تخصصی متون را با همراهی مترجمان متخصص به شما ارائه می‌دهد. تفاوتی ندارد که متن شما در زمینه اقتصاد و تجارت باشد یا پزشکی و مهندسی، ترجمه آن را مترجمی متخصص برعهده خواهد گرفت.

ترجمه چینی

ترجمه مقاله و کتاب چینی

ترجمه مقاله و ترجمه کتاب در زبان چینی یکی از انواع خدمات موردنیاز برای بسیاری از افراد است. اگر به خدمات ترجمه مقاله و کتاب به زبان چینی نیاز دارید، با خیالی آسوده به ترجمیک اطمینان کنید. تمامی خدمات ترجمیک همانند ترجمه مقاله و کتاب، دارای تضمین کیفیت و زمان تحویل هستند.

ترجمه چینی

ترجمه اسناد تجاری چینی

چین دومین اقتصاد بزرگ در جهان و مهم‌ترین شریک تجاری ایران در آسیا و جهان است. در سال‌های اخیر، معمولا چین رتبه‌های نخست از لحاظ تجارت با ایران را به خود اختصاص داده است. با توجه به این موضوع، بسیاری از شرکت‌های صادرات و واردات، به ‌ترجمه اسناد تجاری چینی نیاز دارند. برای ثبت سفارش اسناد تجاری از زبان چینی به فارسی و فارسی به چینی توسط مترجمان زبده زبان چینی، نیازی به طی مراحل پیچیده نیست.

ترجمه چینی

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

ترجمه همزمان چینی برای همایش‌ها و جلسات بین‌المللی

با توجه به حجم بالای تجارت ایران با چین، یکی از خدمات موردنیاز شرکت‌ها، ترجمه همزمان چینی است. در واقع برای برگزاری جلسات با شرکت‌های چینی، حضور در نمایشگاه‌های چین، ترجمه همایش‌های چند زبانه و بین‌المللی و ... احتمالا به ترجمه همزمان و اعزام مترجم چینی نیاز خواهید داشت.
با توجه به نیاز و اهداف خود، کافی است که یکی از سطوح حرفه‌ای و بین‌المللی را در ترجمه همزمان انتخاب کنید. هم‌چنین شما می‌توانید که قبل از جلسه با مترجم صحبت کنید و اطلاعات لازم را در اختیار او قرار دهید. اگر برای ترجمه هزمان چینی هم نیاز به تجهیزات داشته باشید، امکان اجاره این تجهیزات در ترجمیک وجود دارد.

ترجمه چینی

تولید محتوای چینی

استفاده از خدمات تولید محتوا و بازاریابی محتوایی، یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای بازاریابی در دنیای امروز محسوب می‌شود. بسیاری از افراد، ابتدا برای استفاده از خدمات و محصولات یک شرکت، نام آن را در گوگل جست و جو می‌کنند.
بنابراین اگر قصد فروش محصولات خود در کشوری خارجی همانند چین را دارید، باید وب‌سایتی به زبان کشور مقصد داشته باشید. معمولا افراد به شرکتی که اصول زبانی را در محتواهای وب‌سایت خود رعایت نکرده است، اطمینان نمی‌کنند.

. هم‌چنین برای رسیدن به صفحه اول نتایج جست و جو در موتورهای جست و جو، به محتوایی سئوشده نیاز دارید که برای مخاطبان جالب و کاربردی باشد. از همین روی موسسه ترجیمک انواع گوناگون خدمات تولید محتوا همانند تهیه مقاله آنلاین، تولید محتوای متنی برای شبکه‌های اجتماعی، ابرمحتوا، ساخت کتابچه و .... را با بالاترین کیفیت به شما ارائه می‌دهد. این خدمات توسط نویسندگان متخصص و آشنا با اصول سئو انجام می‌شود.

ویژگی‌های خدمات ترجمیک

در ترجمیک با فراهم کردن امکاناتی مانند همکاری با مترجمان متخصص و حرفه‌ای انتخاب پلن، پایش سفارش‌ها، تضمین کیفیت، تحویل بخش به بخش و ... سعی کردیم تا خیال شما را آسوده سازیم.

ترجمه چینی
آپلود بخش به بخش

آپلود بخش به بخش

ترجمیک برای جلب رضایت مشتریان و مشاهده میزان کیفیت کار، سیاستی را اتخاذ کرده است تا از طریق آن مشتری بتواند هر میزان از پیشرفت پروژه را مشاهده کند.
هم‌چنین در صورت لزوم نظرات، نکات و پیشنهادات خود را درباره کیفیت ترجمه بیان کند.

 انتخاب مترجم پیشنهادی

انتخاب مترجم پیشنهادی

هر مترجم در ترجمیک، کدی اختصاصی دارد. اگر از مترجمی راضی بودید و بخواهید سفارش‌های بعدی‌تان به همان مترجم ارجاع شود، کافی است کد اختصاصی مترجم را در قسمت توضیحات وارد کنید. به این صورت، سفارش شما توسط مترجم موردنظرتان انجام می‌شود.

 ضمانت اجرایی

ضمانت اجرایی

تیم پایش در ترجمیک، متشکل از افرادی باتجربه و باسابقه در زمینه ترجمه است. تمام سفارش‌های ثبت شده در ترجمیک، توسط این افراد، مورد بررسی قرار می‌گیرند. به شما این اطمینان را می‌دهیم که هیچ خطایی از چشم ارزیابان حرفه‌ای ترجمیک پنهان نمی‌ماند و سفارش شما در بالاترین کیفیت ارائه می‌شود.

چند نفر در جهان به زبان چینی صحبت می‌کنند؟

علاوه بر کشور چین و تایوان، چینی ماندارین یکی از زبان‌های رایج در اندونزی، تایلند، مالزی، سنگاپور، برونئی، فیلیپین و مغولستان است. هم‌چنین در ۵ قاره، جمعیت‌ قابل توجهی از چینی‌زبانان وجود دارد.
تعداد گویشوران بومی زبان چینی را ۱.۳ میلیارد نفر می‌دانند که تقریباً ۹۰۰ میلیون نفر از آن‌ها به زبان ماندارین صحبت می‌کنند. در واقع چینی زبان مادری یا دوم حدود یک پنجم جمعیت کره زمین است. از جمله رایج‌ترین زبان‌‌های چینی می‌توان به Wu، کانتونی و ماندارین اشاره کرد.

ترجمه چینی

اهمیت زبان چینی

چین یکی از قدیم‌ ترین و غنی‌ترین فرهنگ‌های جهان را دارد که قدمت آن به بیش از ۵۰۰۰سال قبل برمی‌گردد.از زمانی که چین در سال ۱۹۷۸، اصلاحات اقتصادی را آغاز کرد، رشد تولید ناخالص داخلی به طور متوسط بیش از ۹٪ در سال بوده است. چین اکنون یک کشور با متوسط درآمد بالا است. در حال حاضر، چین دومین اقتصاد بزرگ در جهان محسوب می‌شود.

در دوران کرونا، اقتصاد کشور چین همانند سایر کشورها با چالش و افول مواجه شد. با این حال در سال ۲۰۲۳، مرزهای چین، که تقریبا ۳ سال بسته بودند، بازگشایی شدند. این امر بر اقتصاد نیز تاثیرات خاص خودش را می‌گذارد.
چین یکی از بزرگ‌ترین صادرکنندگان کالا در جهان است.

اهمیت زبان چینی

در سال ۲۰۲۰، اقتصاد چین رکورد ۲.۶ هزار میلیارد دلار صادرات کالا را به ثبت رساند که با وجود محدودیت‌های ناشی از همه‌گیری کرونا عددی چشم‌گیر است. این رقم بیش از یک هزار میلیارد دلار بیشتر از ایالات متحده بود.
جدای از اقتصاد قوی، تعداد زیاد گویشوران چینی نیز از دیگر دلایل اهمیت زبان چینی شناخته می‌شود. چین یکی از مقاصد مهم گردشگران است.

روابط ایران و چین

کشور چین از سال‌های دور، همواره یکی از شرکای اصلی ایران مخصوصا برای صادرات کالا بوده است. چین تقریباً با تمامی کشورهای دنیا روابط تجاری مستقیم و غیرمستقیم دارد و شریک اول تجاری حدود ۱۲۰ کشور است. به شکلی که کالاهای چینی در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در سال ۱۴۰۱، ایران و چین یک سند همکاری ۲۵ساله به ارزش ۴۰۰میلیارد دلار امضا کردند.
بر طبق آمار ارائه‌شده توسط سایت گمرک جمهوری اسلامی ایران ، طی دوازده ماهه سال ۱۴۰۱، بیشترین میزان صادرات ایران ، با کشور چین به ارزش ۱۴,۵۸۴ میلیون دلار بوده است. میزان صادرات ایران به چین بیشتر از میزان صادرات به سایر کشورها همانند ترکیه، عراق، امارات متحده عربی، هند و ... است. هم‌چنین میزان واردات از کشور چین در سال ۱۴۰۱، برابر با ۱۵,۷۴۴ میلیون دلار بوده است.

روابط ایران و چین

سوالات متداول سوالات متداول

در خدمات ترجمه متنی، معیار اصلی محاسبه هزینه، تعداد کلمات است ولی عواملی مانند زمینه تخصصی، پلن انتخابی و سرعت موردنظر بر هزینه سفارش تاثیر می‌گذارد. برای محاسبه هزینه سفارش‌تان به صفحه هزینه و زمان ترجمه مراجعه کنید.

بله، یکی از خدمات ترجمیک، ترجمه همزمان، ترجمه حضوری و اعزام مترجم چینی برای جلسات تجاری، همایش‌ها، کنفرانس‌ها و ... است.

بله، یکی از خدمات ترجیمک، ترجمه فوری است. کافی است که هنگام ثبت سفارش، سرعتی بالاتر از سرعت پایه همانند سرعت متوسط، سریع، فوق سریع و ویژه را انتخاب کنید.

خدمات ترجمه چینی به فارسی و فارسی به چینی در کیفیت‌های طلایی و طلایی بازخوانی ارائه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی ترجمیک شما را برای کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب پلن مناسب راهنمایی کند.

بله، کلیه خدمات ترجمیک دارای تضمین کیفیت و زمان تحویل هستند. مدت زمان گارانتی با توجه به پلن انتخابی متفاوت است. برای مثال در صورت انتخاب پلن طلایی بازخوانی، مدت زمان گارانتی، همیشگی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، طرح سوال و راهنمایی با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان به سوالات شما پاسخ داده شود.

زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک مورد اعتماد صدها سازمان‌ها دولتی و خصوصی معتبر و شناخته‌شده است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته


در ۲۴ ساعت شبانه‌روز از طریق تلفن، تیکت و تلگرام با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.