ترجمه اکراینی به فارسی و ترجمه فارسی به اکراینی
یکی از زبان‌هایی که در ترجمیک پشتیبانی می‌شود، ترجمه اکراینی به فارسی و بالعکس است. زبان اوکراینی یک زبان ویژه محسوب می‌شود و مترجمان متخصصی که بتوانند متون را به اوکراینی و بالعکس ترجمه کنند، در کشورمان اندک هستند. مترجمان نیتیو اکراینی در تیم مترجمان ترجمیک فعالیت می‌کنند که قادر هستند با بالاترین کیفیت به گسترش کسب و کار شما در ارتباط با کشور اکراین کمک کنند. در صورتی که مایل به ثبت سفارش ترجمه اوکراینی به فارسی یا ترجمه فارسی به اوکراینی هستید از این لینک‌ها استفاده کنید.زبان اوکراینی، زبان رسمی کشور اوکراین است. این زبان دارای واژگان مشترک با زبان کشورهای همسایه از جمله لهستانی، اسلواکیایی و روسی است. حدود 40 میلیون نفر در سراسر جهان به زبان اوکراینی صحبت می‌کنند. این زبان یک زبان هند-اروپایی است. در اوکراین هر دو زبان اوکراینی و روسی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در بخش‌های مختلف این کشور بسته به شرایط مختلف، میزان کاربرد هر زبان متفاوت است. یکی از خدمات تخصصی ترجمیک در زمینه ترجمه تخصصی متون اوکراینی به فارسی و فارسی به اوکراینی است.

ترجمه تخصصی اکراینی

خدمات ترجمه ویراستاری تخصصی در چه زبان‌هایی ارائه می‌شود؟

در ترجمیک خدمات زبانی در انگلیسی، فارسی، عربی، ترکی استانبولی، فرانسوی، روسی، چینی، آلمانی، اسپانیولی، ایتالیایی، ژاپنی، کردی، اوکراینی، هندی، اردو، ارمنی، پرتغالی و ... ارائه می‌گردد.

چه تضمینی برای کیفیت و زمان تحویل سفارشات وجود دارد؟

ترجمیک جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است و تعدادی زیادی از متون تخصصی، کتاب‌ها، مقالات و محتوا برای ارائه در سطوح بین‌المللی توسط آن ترجمه و ویراستاری می‌گردد. برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد و در صورت عدم رضایت از کیفیت ترجمه، مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

آیا ترجمه در زوج زبان‌هایی به غیر از زبان فارسی نیز انجام می‌شود؟

بله، زوج زبان‌های دیگر مانند انگلیسی به چینی، آلمانی به انگلیسی و ... نیز انجام می‌شود. در صورتی که زوج زبان شما در لیست خدمات ترجمیک موجود نبود با پشتیبانی ترجمیک در تماس باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

سوالات بیشتری دارم چگونه می‌توانم جواب سوالاتم را پیدا کنم؟

ترجمیک به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شماست.
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۸۹
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۶۸ ۰۲۱-۶۶۰۶۴۶۰۶

ترجمه اکراینی به فارسی

ترجمیک با همراهی مترجمان نیتیو اوکراینی و مسلط به زبان فارسی، آماده ترجمه متون تخصصی اوکراینی به فارسی است. ترجمه اسناد، متون تخصصی، راهنمای استفاده محصولات و ... از جمله موارد کاربردی خدمات ترجمه اوکراینی به فارسی است.

ترجمه فارسی به اکراینی

دانشجویان برای ارسال مدارک خود به دانشگاه‌ها، بازرگانان برای ارائه محصولات، انتشارات برای چاپ کتاب و ... در کشور اوکراین یا کشورهای همسایه آن نیاز به ترجمه تخصصی فارسی به اوکراینی دارند. مجموعه ترجمیک با همراهی مترجمان متخصص اوکراینی آماده ارائه خدمات ترجمه متون فارسی به اوکراینی است.

اعزام مترجم شفاهی اکراینی

برای جلسات، گروه‌های توریستی، برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های علمی به زبان اوکراینی، نیاز به حضور مترجم شفاهی اوکراینی و مسلط به زبان‌های فارسی، اوکراینی و انگلیسی است. از جمله خدمات زبانی ترجمیک، اعزام مترجم همزمان روسی و اوکراینی است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ترجمیک در تماس باشید.

ترجمه تخصصی اکراینیترجمه اکراینی به فارسی، ترجمه فارسی به اکراینی، مترجم اکراینی، مترجم نیتیو اکراینی، ترجمه متون اکراینی، ترجمه سایت اکراینی مترجم همزمان اکراینی برای جلسات، قیمت ترجمه اکراینی به فارسی

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

محرمانگی بالای اسناد مشتری


همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

gift

ارزیابی تخصصی هر سفارش


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


ارسال سفارش