ترجمه رزومه و CV


ستاره


هرگونه سند نوشتاری که توسط یک شخص برای ارائه پیشینه تحصیلی، شغلی و بیان مهارت‌ها مورد استفاده قرار بگیرد را رزومه می‌نامند. درخواست برای یک فرصت شغلی، ادامه تحصیل در کشورهای خارجی، همکاری تجاری با شرکت‌ها و ارگان‌ها و غیره نیازمند ارائه یک رزومه تخصصی و حرفه‌ای می‌باشد. در این بین، زمانی که شما اعلام آمادگی همکاری با یک شرکت بین‌المللی در ایران را داشته یا درخواست همکاری با سایر کمپانی‌های خارج از کشور را ارسال می‌کنید، و همچنین زمانی که قصد ارائه درخواست برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارجی را دارید، می‌بایست رزومه خود را به زبان انگلیسی یا زبان رسمی کشور و کمپانی مورد نظر ترجمه و ارسال کنید. در این مورد بخصوص، علاوه بر ترجمه متن رزومه، نیاز است آن را مطابق با استانداردها و فرهنگ رسمی کشور مقصد طراحی کرده و از بکاربردن موارد اضافی و آنچه منجر به کاهش اعتبار رزومه و حتی رد شدن آن می‌شود خودداری کنید. در اغلب مواردی که شما می‌خواهید ترجمه رزومه به انگلیسی یا آلمانی انجام دهید، دقت نظر زیادی باید صورت دهید تا این ترجمه با کمال دقت انجام شود یا از مترجمان ماهر استفاده نمایید.

ارسال سفارش ترجمه رزومه

قیمت و زمان انجام ترجمه رزومه

ترجمه رزومه در ترجمیک

ترجمه رسمی رزومه شما با توجه به تمامی آنچه برای رسیدن به یک رزومه حرفه‌ای مورد نیاز است را به متخصصان ترجمیک سپرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بالاترین کیفیت را دریافت کنید.

رزومه یکی از اسناد بسیار مهم در برنامه حرفه‌ای و تحصیلی افراد به حساب می‌آید. هرچند تعداد کلمات و صفحات رزومه ممکن است بالا نباشد، اما در عین حال ترجمه رزومه یکی از مهم‌ترین وظایفی است که مترجمان به طور روزانه با آن مواجه هستند. اصطلاحات مورد استفاده در رزومه، دارای معانی مشخص و ویژه‌ای هستند و مترجمی که کار ترجمه رزومه را انجام می‌دهد، باید از اصطلاحات دقیق و به جا استفاده نماید تا برای مخاطب حرفه‌ای که زبان اصلی او انگلیسی، آلمانی یا فرانسوی است، دقیق و صحیح باشد.ترجمیک سایت ترجمه تخصصی