ترجمه رسمی فوری

ستاره

خدمات ترجمه رسمی فوری در ترجمیک ارائه می‌شود. برای اغلب سفارش‌ها تنها یک روز کاری جهت ارائه خدمات ترجمه رسمی مورد نیاز است. ما با چند دارالترجمه معتبر در سطح تهران همکاری می‌کنیم و قادر به ارائه خدمات ترجمه رسمی در کمترین زمان و بهترین هزینه هستیم. اگر نیاز به مشاوره داشتید، با ما تماس بگیرید.


ترجمه رسمی فوری

در مواردی با توجه به شرایط، ارائه اسناد و مدارک به سفارتخانه‌ها و سازمان‌ها دارای محدودیت زمانی است و نیاز به ترجمه رسمی فوری است. در این موارد با توجه به پراکندکی جغرافیایی دارالترجمه‌ها در شهر و یا حجم کار دارالترجمه‌های رسمی مشکلات و نگرانی‌هایی را برای مشتریان به وجود می‌آید. عدم وجود دارالترجمه در تمام مناطق تهران و پلتفرم ترجمه رسمی ترجمیک با فرآیندی کاملا آنلاین و بدون نیاز به حضور مشتری، ترجمه مدارک و اسناد را در زمان مد نظر مشتری تحویل می‌نماید. شما با ثبت سفارش ترجمه رسمی به صورت آنلاین و انتخاب زمان تحویل ترجمه‌های رسمی خود بدون نیاز به حضور در دارالترجمه رسمی، ترجمه رسمی فوری مدارک خود را در زمان مقرر تحویل خواهید گرفت.

دارالترجمه رسمی آنلاین

عدم وجود دارالترجمه رسمی به صورت یکپارچه در تمام نقاط شهر و مساله دشواری مشتریان در دسترسی به دارالترجمه‌های رسمی، مشکلات فراوانی را برای دسترسی سریع و راحت به دارالترجمه‌ها ایجاد می‌نماید. همچنین ظرفیت پایین دارالترجمه‌های سنتی در پذیرش سفارش با توجه به محدودیت‌های دفتری و گاها پوشش مناطق مختلف شهری، امکان ارائه خدمات با کیفیت و فوری ترجمه رسمی را صلب می‌نماید. در دارالترجمه‌ رسمی آنلاین ترجمیک که با همراهی تعداد زیادی دارالترجمه رسمی در مناطق مختلف تهران صورت می‌گیرد، ظرفیت بالایی از ترجمه در تمام نقاط تهران مهیا شده است. شما بدون نیاز به حضور اولیه در دفتر دارالترجمه و تنها با ثبت سفارش و مدارک خود به صورت آنلاین، در زمان مورد نظر خود، ترجمه فوری رسمی اسناد و مدارک خود را تحویل خواهید گرفت.

ترجمه رسمی مدارک چقدر طول می کشد؟

این سوال، یکی از پرتکرارترین سوالاتی است که مشتریان خدمات ترجمه رسمی، می‌پرسند. به طور خلاصه باید گفت، بسته به این که چه میزان مدرک برای ترجمه ارائه کرده باشید و چه تاییداتی مورد نیاز باشد، زمان ارائه خدمات ترجمه متفاوت است.

این که ترجمه رسمی مدارک شما چقدر طول می‌کشد، بسته به این که نیاز به تاییدات وزارت خارجه و وزارت دادگستری دارید یا خیر، تفاوت می‌کند. در حقیقت مجموع زمان ترجمه رسمی، شامل زمان ترجمه مدارک و زمان اخذ تاییدات است. ترجمه مدارک معمولا کمتر از 5 روز طول می‌کشد و اگر شما نیاز به سرعت بیشتری داشته باشید با انتخاب خدمت ترجمه رسمی فوری، این زمان کوتاه‌تر نیز خواهد شد.

اگر برای ترجمه خود نیازمند تایید وزارت خارجه و وزارت دادگستری باشید، برای هر مورد یک روز کاری به زمان ترجمه اضافه می شود. با توجه به این که این فرآیند خارج از کنترل ترجمیک بوده و تنها در حوزه اختیار این دو وزارتخانه قراردارد، قابل کاهش نیست. فقط دقت داشته باشید که فرقی نمی‌کند یک یا چند مدرک شما به این تاییدات نیاز داشته باشد، زمان مورد نیاز برای اخذ تایید هر وزارتخانه همان یک روز خواهد بود.

دقت داشته باشید که خدمات ترجمه رسمی برخلاف ترجمه متنی تنها در روزهای کاری صورت می‌گیرد. بنابراین پنج‌شنبه‌ها، جمعه‌ها و روزهای تعطیل را باید به مجموع زمان ارائه خدمات ترجمه رسمی اضافه کنید.

توضیحات بیشتر در مورد خدمات ترجمه رسمی ترجمیک: ترجمه رسمی مدارک در ترجمیک

برای آشنایی با مراحل ترجمه رسمی از این لینک استفاده نمایید: مراحل ترجمه رسمی در ایرانترجمه فوری رسمی، ترجمه رسمی فوری، ترجمه رسمی مدارک به انگلیسی، دارالترجمه غرب تهران، ترجمه رسمی انگلیسی، ترجمه رسمی فوری مدارک، ترجمه رسمی مدارک
چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانش‌بنیان است و و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می‌باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می‌شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می‌توانید اقدام کنید.

ارسال سفارش


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی