تولید محتوا عربی

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

طی سال‌های اخیر و در پی بهبود روابط ایران و کشورهای عرب‌زبان، مراودات و تبادلات تجاری با این کشورها افزایش یافته است. در این میان، تولید محتوای عربی یکی از بهترین راه‌های بازاریابی دیجیتال و افزایش مشتریان عرب‌زبان است.

تولید محتوا عربی
پشتیبانی پشتیبانی شبانه روزی
کنترل کیفی سفارش‌ها کنترل کیفی سفارش‌ها
گارانتی کیفیت و زمان گارانتی کیفیت و زمان
تخفیف‌های حجمی تخفیف‌های حجمی

خدمات تولید محتوای عربی در ترجمیک

تولید محتوای سئومحور، یکی از بهترین خدمات ترجمیک است که به زبان‌های مختلف از جمله زبان عربی ارائه می‌شود. این خدمات توسط نویسندگانی ارائه می‌شود که علاوه بر زبان عربی، با اصول و نکات سئو از جمله کلمات کلیدی، پاراگراف‌بندی، دعوت به اقدام و... نیز آشنایی کامل دارند.
همچنین شما می‌توانید نکات و جزئیات موردنظرتان را با نویسنده در میان بگذارید. بدین ترتیب، پروژه تولید محتوای عربی شما دقیقا مطابق انتظارات‌تان خواهد بود.

خدمات تولید محتوای عربی در ترجمیک

هزینه و زمان تحویل تولید محتوای عربی

هزینه و زمان تحویل، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مشتریان تولید محتوای است. ما در ترجمیک، هزینه تولید محتوای متنی را بر اساس تعداد کلمات موردنظر شما محاسبه می‌کنیم. به عنوان مثال، ممکن است به ۵ محتوا ۲ هزار کلمه‌ای نیاز داشته باشید. در این صورت، تعداد کلمات سفارش شما بر مبنای ۱۰ هزار کلمه محاسبه می‌شود.
البته عواملی مثل زمینه تخصصی متن، پلن کیفی و سرعت تحویل سفارش نیز در تعیین هزینه دخیل هستند.

هزینه و زمان تحویل تولید محتوای عربی

پلن‌های کیفی تولید محتوای عربی

ما در ترجمیک، به منظور آسودگی خاطر مشتریان عزیز و پوشش‌دهی نیازهای آن‌ها، پلن‌های کیفی مختلفی طراحی کرده‌ایم. توصیه ما این است که پیش از ثبت سفارش، پلن‌های کیفیت مختلف را بررسی کرده و نزدیک‌ترین گزینه به انتظارات‌تان را انتخاب کنید. جزئیات پلن‌هایی که در زبان عربی ارائه می‌شوند، در لینک زیر قابل مشاهده است. با این حال، اگر از انتخاب هر یک از پلن کیفی مطمئن نیستید، با کارشناسان پشتیبانی مشورت کنید.

پلن‌های کیفی تولید محتوای عربی

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

قالب‌های تولید محتوا در ترجمیک

تولید محتوا در ترجمیک، به صورت تخصصی در شش قالب مختلف انجام می‌شود. این قالب‌ها به نحوی طراحی شده که نیاز تمامی افراد و کسب و کارها را پوشش می‌دهد. هر یک از این قالب‌ها، شرایط و مشخصات خاص خود را دارند که که به صورت خلاصه در موارد زیر مورد اشاره قرار گرفته‌اند.

قالب‌های تولید محتوا در ترجمیک

 مقاله وبلاگ، سایت و نشریات مقاله وبلاگ/سایت/نشریات

نگارش مقالات سئوشده عمومی و تخصصی برای انتشار در وبلاگ‌ها، سایت‌ها و نشریات داخلی در این قالب از تولید محتوای متنی جا می‌گیرد.

  ایمیل و نامه ایمیل/نامه

اگر برای انجام مکاتبات اداری، ایمیل مارکتینگ یا ارسال ایمیل‌های مناسبتی درون‌سازمانی، به محتوا نیاز دارید، از خدمات این بخش استفاده کنید.

 شعر و متون ادبی شعر و متون ادبی

نویسندگان خوش ذوق ما، برای موضوعات مختلف شعر یا متن ادبی می‌نویسند. این متون ادبی را در مراسمات بخوانید یا به مقدمه کتابتان اضافه کنید.

شبکه‌های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی

اگر برای شبکه‌های اجتماعی خود از قبیل اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، لینکدین و ... به تولید محتوا نیاز دارید، از این گزینه استفاده نمایید.

ابرمحتوا ابرمحتوا

به محتواهای بسیار طولانی ابرمحتوا گفته می‌شود. این نوع محتوا اثر فوق‌العاده‌ای در بالا رفتن رتبه سایت شما در موتورهای جست و جو دارد.

کتابچه کتابچه

برای فروش محصولات‌تان به دفترچه راهنما نیاز دارید؟ مطالعه مطالبی را توسط کارمندان‌تان ضروری می‌دانید؟ از این قالب استفاده کنید!

مشاوره تخصصی تولید محتوا در ترجمیک

چنانچه درباره انتخاب پلن‌ها یا قالب‌های تولید محتوا سوال دارید یا هر سوال و ابهام دیگری ذهن‌تان را مشغول کرده است، حتما از راهنمایی‌ کارشناسان ما استفاده کنید. این کارشناسان به شما کمک می‌کنند تا پروژه تولید محتوای متنی کسب و کارتان را طوری پیش ببرید که در زمانی معقول و مناسب به هدف برسید. کافیست فرم زیر را پر کنید یا با تماس بگیرید.

مشاوره تخصصی تولید محتوا در ترجمیک

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

نمونه کارهای تولید محتوای عربی

نویسندگان ترجمیک در همه قالب‌های تولید محتوا تخصص، مهارت و تجربه دارند. با این حال، شما می‌توانید پیش از ثبت سفارش، نمونه کارهای قبلی ما را بررسی کنید تا از کیفیت کار اطمینان پیدا کنید. توجه داشته باشید که این نمونه کارها در پلن‌های کیفی مختلف ثبت شده‌اند و هر یک ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند.

نمونه کارهای تولید محتوای عربی

خدمات استراتژی تولید محتوا

تدوین استراتژی محتوا، یکی دیگر از خدمات ترجمیک است. فرقی ندارد که در کدام مرحله از راه‌اندازی کسب و کارتان قرار دارید؛ استارتاپی نوپا هستید یا به تثبیت رسیده‌اید. در هر صورت، برای پیشرفت هرچه بیشتر، به یک استراتژی جامع و مدون نیاز دارید.
خدمات استراتژی محتوای ترجمیک در سه پلن مختلف ارائه می‌شود و شامل موارد زیر است:

  • تحلیل مجموعه مشتری
  • تحقیق کلمات کلیدی
  • موضوع‌بندی
  • عنوان‌بندی
  • زمان‌بندی

ویژگی‌های خدمات تولید محتوای عربی

خدمات تولید محتوا عربی ترجمیک، با ویژگی‌های کاربردی و متنوعی که دارد که نظر کسب و کارهای زیادی را به خود جلب کرده است. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. حتما پیش از ثبت سفارش به این ویژگی‌ها توجه کنید و در صورتی که ویژگی موردنظر خود را پیدا نکردید، موضوع را تیم پشتیبانی ترجمیک مطرح کنید.

ویژگی‌های خدمات تولید محتوای عربی
مشاوره رایگان و شبانه‌روزی

مشاوره رایگان و شبانه‌روزی

برخی از مشتریان در انتخاب پلن‌های کیفی یا قالب محتوا دچار تردید می‌شوند. همچنین ممکن است سوالاتی برای بهبود هرچه بیشتر کیفیت پروژه‌های تولید محتوای متنی برای مشتریان به وجود بیاید. کارشناسان متخصص ما در هر ساعتی از شبانه‌روز، آماده پاسخگویی به این سوالات هستند.

عدم استفاده از AI

عدم استفاده از AI

هوش مصنوعی و ترجمه ماشینی، دو مورد از ابزارهای غیراخلاقی تولید محتوا هستند , استفاده از آن‌ها کیفیت سفارش شما را زیر را سوال می‌برد. ما به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که تحت هیچ شرایطی از هوش مصنوعی و ترجمه ماشینی استفاده نخواهیم کرد؛ حتی ناظرانی را نیز برای اطمینان از تحقق این هدف، مسئول قرار داده‌ایم.

امکان برقراری ارتباط با نویسنده

امکان برقراری ارتباط با نویسنده

شاید تصور کنید که بعد از ثبت سفارش، چند روز منتظر می‌مانید و بدون این که در جریان چیزی قرار بگیرید، فایل نهایی را تحویل خواهید گرفت. به هیچ وجه این طور نیست! بلکه از همان ابتدای تعریف پروژه با نویسنده اختصاصی خود در ارتباط خواهید بود و روی روند انجام کار وی نظارت خواهید داشت.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

چندین ناظر متخصص، روی کیفیت سفارش‌ها تولید محتوای عربی نظارت می‌کنند و ایرادات احتمالی را به نویسندگان اطلاع می‌دهند. با این حال برای آسودگی خاطر مشتریان، سفارش‌ها را گارانتی کرده‌ایم. بنابراین، در زمان گارانتی سفارش‌ می‌توانید برای اعمال تغییرات و اصلاحات درخواست دهید.

تولید محتوای عربی؛ گامی در جهت بازاریابی دیجیتال

هر کسب و کار پس از این که توانست جای پای خود را در بازار ایران مستحکم کند، وقت آن است که به فکر بازارهای برون‌مرزی باشد. نخستین گام در بازاریابی بین‌المللی، تولید اسناد راهنما و وب سایت به زبان خارجی است. زبان عربی به عنوان یک زبان بین‌المللی و رایج در ۲۶ کشور در منطقه ما در اولویت اول این کار قرار خواهد داشت. بنابراین می‌توان ادعا کرد که تولید محتوا به زبان عربی، از نخستین گام‌ها در جهت بازاریابی دیجیتالی خواهد بود.
علاوه‌‌ بر ‌این با گسترش شبکه‌های اجتماعی در داخل و خارج از کشور، تولید محتوا به زبان عربی در اهمیت زیادی داد.

حتی یک کسب و کار کوچک نیز می‌تواند با بهره‌گیری از تکنیک‌های تولید محتوا و بازاریابی دیجیتال به زبان‌های خارجی، سهم مهمی از بازار را به دست آورد. زیرا این نوع از بازاریابی هزینه اندکی دربردارد و در مقابل اثربخشی زیادی را به همراه می‌آورد.
همچنین تولید محتوای عربی می‌تواند بازدیدکننده‌های بسیار زیادی را از طریق موتورهای جستجو، به سایت شما بکشاند و کسب و کار شما را در مرزهای خارج از ایران تقویت کند. با این اوصاف به کمک تولید محتوای عربی خیلی سریع‌تر از قبل به سمت اهداف‌تان اوج می‌گیرید.

تولید محتوای عربی چه چالش‌هایی دارد؟

تولید محتوا، به طور ذاتی بحث چالش‌برانگیزی است و نیاز به خلاقیت زیاد دارد. حال اگر بحث تولید محتوا به یک زبان دیگر باشد، بحث جدیدی در یک سطح جدید مطرح می‌شود. این تغییرات منحصر به تغییر تعرفه نبوده و چالش‌های فنی خاصی را برای تولیدکننده محتوا به همراه دارد.
در واقع بهتر است بدانید که تولید محتوای فارسی و عربی با یکدیگر خیلی تفاوت دارند. تولید کننده محتوای عربی علی‌رغم نیاز به تسلط بر دستور زبان و واژگان هر دو زبان، نیازمند تسلط بر مسائل فرهنگی و خلاقیت نیز می‌باشد.

اگر کسی با این مشخصات کار تولید محتوای شما را برعهده بگیرد، می‌توانید از انجام کار به نحو احسن، مطمئن باشید.
علاوه بر این تولید محتوا باید بسیار دقیق صورت گیرد. از آن‌جا که زبان عربی زبان مادری ما نیست، باید دقت نظر بیشتری در نوشتن به کار رود تا اصطلاحات درست و دقیق به کار رود تا همان معنی مد نظر ما به مخاطب منتقل شود. بنابراین انتخاب یک مترجم متخصص در این مرحله کمک زیادی خواهد کرد.

سوالات متداول برخی سوالات رایج تولید محتوای عربی

هزینه این خدمات بر اساس تعداد کلمات موردنظر مشتری تعیین می‌شودو البته عواملی همچون زمینه تخصصی متن و سرعت موردنظر مشتری نیز هزینه را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

بله. نویسندگان عربی ترجمیک تولید محتوا را با رعایت کامل اصول سئو اعم از استفاده مناسب از کلمات کلیدی، رعایت طول پاراگراف‌ها و جملات و... انجام می‌دهند.

بله. نویسندگان ترجمیک در رشته‌های مختلف دانشگاهی تحصیل کرده‌اند و با اصطلاحات تخصصی این رشته‌های آشنایی دارند.

بله. خدمات ترجمیک با ضمانت کیفیت و زمان تحویل ارائه می‌شوند. البته مدت زمان گارانتی، به پلن موردنظر شما نیز بستگی دارد.

کارشناسان پشتیبانی ترجمیک همه‌روزه و به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات مشتریان هستند. برای ارتباط با این تیم با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک مورد اعتماد صدها سازمان‌ها دولتی و خصوصی معتبر و شناخته‌شده است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته


در ۲۴ ساعت شبانه‌روز از طریق تلفن، تیکت و تلگرام با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک