تولید محتوا برای انواع کتابچه

ترجمیک؛ رتبه یک ترجمه، ویرایش و تولید محتوا

بسیاری از کسب و کارها برای معرفی محصولات یا ارائه دفترچه راهنما، به کتابچه‌های تخصصی نیاز دارند. علاوه بر این، آموزش و اطلاع‌رسانی به کارکنان سازمان‌ها و ادارات نیز مستلزم تهیه یک کتابچه جامع و کاربردی است. نویسندگان متخصص ترجمیک، تولید کتابچه موردنیاز شما را با بالاترین کیفیت برعهده می‌گیرند.

تولید محتوا برای انواع کتابچه
پشتیبانی پشتیبانی شبانه‌‌روزی
تخفیف‌های حجمی تخفیف‌های حجمی
گارانتی کیفیت و زمان گارانتی کیفیت و زمان
تولید محتوای تخصصی تولید محتوای تخصصی

خدمات تولید محتوا برای کتابچه در ترجمیک

ترجمیک خدمات تولید محتوا را در قالب‌های مختلفی ارائه می‌کنند و یکی از این قالب‌ها، به تولید انواع کتابچه اختصاص دارد. در این خدمت بسته به نیاز و احتیاج مشتری، کتابچه‌ای شامل تصویر و متن تهیه می‌شود.
اغلب مشتریان، برای تولید دفترچه راهنمای محصول و کتابچه‌های آموزشی یا معرفی خدمات و محصولات، از این خدمات استفاده می‌کنند. با این حال بسته به نیاز مشتریان، تدوین کتابچه برای سایر مقاصد نیز انجام می‌شود.

خدمات تولید محتوا برای کتابچه در ترجمیک

هزینه و زمان تولید محتوا برای کتابچه

از جمله ویژگی‌های منحصربه‌فرد ترجمیک، می‌توان به شفاف بودن هزینه و زمان تحویل سفارش اشاره کرد. در واقع عوامل مختلفی مثل تعداد کلمات کتابچه، زمینه تخصصی متن، سرعت موردنظر مشتری و پلن کیفی، هزینه سفارش را تعیین می‌کنند و هزینه تعیین‌شده به اطلاع مشتری می‌رسد.
با این حال این نکته را در نظر داشته باشید که همه سفارش‌های ترجمیک، تا سقف ۳۲ درصد مشمول تخفیف حجمی می‌شوند. یعنی هرچه سفارش بزرگ‌تری ثبت کنید، تخفیف بیشتری می‌گیرید.

هزینه و زمان تولید محتوا برای کتابچه

پلن‌های کیفی خدمات تولید محتوا برای کتابچه

هنگام ثبت سفارش تولید محتوا برای کتابچه، دو قیمت متفاوت به شما پیشنهاد داده می‌شود. یکی از این قیمت‌ها برای پلن کیفی نقره‌ای و دیگری برای پلن کیفی طلایی است. اما تفاوت این دو پلن در چیست و چرا هزینه پلن طلایی بیشتر است؟
پلن طلایی توسط نویسنده‌ای‌ متخصص و باتجربه‌تر انجام می‌شود و گارانتی طولانی‌تری هم دارد. در نقطه مقابل، گارانتی پلن نقره‌ای کمتر و نویسنده نیز کم‌تجربه‌تر است. حال باید با توجه به شرایطی که دارید از بین این دو پلن یکی را انتخاب کنید. اگر به راهنمایی نیاز داشتید، حتما با تیم پشتیبانی مشورت کنید.

پلن‌های کیفی خدمات تولید محتوا برای کتابچه

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

چه کتابچه‌هایی در ترجمیک تولید می‌شوند؟

حال حتما این سوال پیش می‌آید که تولید چه کتابچه‌هایی را می‌توان به ترجمیک سپرد؟ آیا نویسندگان ترجمیک به تولید نوع خاصی از کتابچه محدود هستند؟ اگر شما هم به فکر ثبت سفارش تولید محتوای کتابچه هستید، حتما موارد زیر را بررسی کنید.
اگر کتابچه موردنیاز شما در لیست پایین قید نشده بود، حتما موضوع را با تیم پشتیبانی در میان بگذارید تا راهنمایی شوید. البته موارد زیر اکثر سفارش‌هایی که در این رابطه ثبت می‌شوند را پوشش می‌دهند و کامل هستند.

معرفی محصولات معرفی محصولات

حتما شما هم کتابچه‌های معرفی محصولات و خدمات کسب و کارهای مختلف را مشاهده کرده‌اید. شما هم می‌توانید در قالب یک کتابچه جذاب، خدمات و محصولات‌تان را معرفی کنید و از این طریق مخاطبان زیادی را جذب کنید.

دفترچه راهنما دفترچه راهنما

استفاده از برخی از محصولات به یک دفترچه راهنمای جامع و سلیس نیاز دارد. اگر محصولات کسب و کار شما نیز جزء این دسته محصولات قرار دارد، یک کتابچه کامل تهیه کنید و همه موارد لازم را به مشتریان توضیح دهید.

کتابچه آموزشی کتابچه آموزشی

معلمان، اساتید و مربیان، در اغلب موارد به کتابچه‌های آموزشی نیاز دارند و از طریق این کتابچه‌ها فرایند یادگیری را برای شاگردان خود ساده‌تر می‌کنند. نویسندگان ترجمیک در زمینه‌های تخصصی مختلف مهارت دارند و کتابچه‌ آموزشی شما را تهیه می‌کنند.

 اطلاع‌رسانی اطلاع‌رسانی

گاه سازمان‌ها و ادارات قوانین و مقررات زیادی دارند و برای انتقال این قوانین به کارکنان، به ابزارهای کمکی نیاز پیدا می‌کنند. هیچ چیز بهتر از یک کتابچه آموزشی نمی‌تواند جزئیات، قوانین و مزایای سازمان شما را به اطلاع کارمندان برساند.

مشاوره تخصصی تولید محتوا در ترجمیک

ممکن است پیش از ثبت سفارش تولید محتوا برای کتابچه سوالات مختلفی داشته باشید یا اصلا مطمئن نباشید که این قالب از تولید محتوا برای شما مناسب است یا خیر. در چنین مواردی، با شماره ۰۲۱۶۷۲۳۵۰۰۰ داخلی ۱۳۴ تماس بگیرید و تمام ابهامات‌تان را مطرح کنید. کارشناسان مجرب و متخصص ما در نهایت صبر و حوصله پاسخگوی شما خواهند بود.

مشاوره تخصصی تولید محتوا در ترجمیک

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
یا شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس گرفته شود.

درمورد قیمت و زمان تحویل سوال دارید؟ درمورد کیفیت و گارانتی سوال دارید؟ درمورد سفارش‌گذاری سوال دارید؟
تماس با ما

قالب‌های تولید محتوا در ترجمیک

به طور کلی خدمات تولید محتوای متنی موسسه خدمات زبانی ترجمیک، در شش قالب مختلف ارائه می‌شود. به این ترتیب، فرقی ندارد که پروژه تولید محتوای کسب و کار شما چه هدفی را دنبال کند. به کمک ترجمیک این هدف محقق خواهد شد.
با این حال، اگر از انتخاب قالب تولید محتوا مطمئن نیستید، نمی‌دانید چه قالبی برای شما مناسب‌تر است یا قالب موردنظرتان را پیدا نمی‌کنید، ناامید نشوید. تنها چیزی که نیاز دارید، یک مشاوره کامل و تخصصی است. پس از کارشناسان ما کمک بگیرید.

مقالات وبلاگی/وب‌سایتی مقالات وبلاگی/وب‌سایتی

نگارش مقالات سئوشده عمومی و تخصصی برای انتشار در وبلاگ‌ها، سایت‌ها و نشریات داخلی در این قالب از تولید محتوای متنی جا می‌گیرد.

 ایمیل/نامه ایمیل/نامه

اگر برای مکاتبات اداری، ایمیل مارکتینگ یا ارسال ایمیل‌های مناسبتی، به محتوا نیاز دارید، از خدمات این بخش استفاده کنید.

شعر و متون ادبی شعر و متون ادبی

نویسندگان خوش ذوق ما، برای موضوعات مختلف شعر یا متن ادبی می‌نویسند. این متون ادبی را در مراسمات بخوانید یا به مقدمه کتابتان اضافه کنید.

 شبکه‌های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی

اگر برای شبکه‌های اجتماعی خود از قبیل اینستاگرام، تلگرام، لینکدین و ... به تولید محتوا نیاز دارید، از این گزینه استفاده نمایید.

ابرمحتوا ابرمحتوا

به محتواهای بسیار طولانی ابرمحتوا گفته می‌شود. این نوع محتوا اثری عالی در بالا رفتن رتبه سایت شما دارد.

کتابچه کتابچه

برای فروش محصولات‌تان به دفترچه راهنما نیاز دارید؟ مطالعه مطالبی را توسط کارمندان‌تان ضروری می‌دانید؟ از این قالب استفاده کنید!

چرا تهیه کتابچه برای کسب و کارها مفید است؟

سال‌هاست که کتابچه‌ها به عنوان یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی استفاده می‌شوند. حتی رشد و پیشرفت فناوری نیز جایگاه این ابزار تبلیغاتی را متزلزل نکرده است. اما راز تاثیرگذاری و ماندگاری کتابچه‌ها در چیست؟

توزیع کتابچه‌ها کار ساده‌ای است

کافیست یک استراتژی دقیق و موثر در نظر بگیرید و کتابچه تبلیغاتی خود را در مکان‌های مختلف پخش کنید. به این ترتیب، مشتریان جدید زیادی پیدا خواهید کرد. حتی می‌توانید یک هدیه کوچک نیز در بسته‌بندی کتابچه قرار دهید و از این طریق تاثیر بیشتری روی مشتریان بالقوه بگذارید.

کتابچه‌ها مقرون‌به‌صرفه هستند

شاید تا به حال برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها تنها به روش‌های دیجیتال مارکتینگ فکر می‌کردید. اما تهیه، چاپ و صحافی کتابچه نیز به اندازه بازاریابی دیجیتال مقرون‌به‌صرفه و در عین حال موثر است. کافیست با چند چاپخانه صحبت کنید و اقتصادی‌ترین گزینه‌ای که برای چاپ پیشنهاد می‌دهند را انتخاب کنید.

کتابچه‌ها شما را از رقبا متمایز می‌کند

اغلب کسب و کارها تهیه و توزیع کتابچه را کاری زمان‌بر و بی‌فایده می‌دانند. احتمالا شما هم تا به حال چنین تفکری داشتید. این در حالی است که می‌‌توانید از همین نکته ظریف استفاده کنید و با تهیه و توزیع کتابچه از رقبا جلو بزنید.

چرا تهیه کتابچه برای کسب و کارها مفید است؟

تهیه و توزیع کتابچه اعتماد ایجاد می‌کند

مقدمه کتابچه می‌تواند اشاره‌ای کوتاه به داستان برند شما داشته باشد و از این نظر در مخاطب احساس اعتماد و اطمینان ایجاد کند. علاوه بر این، خودتان را جای مخاطب بگذارید. به کدام کسب و کار بیشتر اعتماد خواهید کرد؟ کسب و کاری که زمان زیادی صرف تهیه کتابچه می‌کند و از این راه توجه به مخاطبان را اثبات می‌کند یا کسب و کاری که زمانی برای این کارها صرف نمی‌کند و صرفا روی فروش خدمات و محصولات تاکید دارد؟

سوالات متداول سوالات متداول پیرامون تولید محتوا در قالب کتابچه

هزینه این خدمات بر اساس تعداد کلمات کتابچه و زمینه تخصصی آن تعیین می‌شود. البته اگر عجله داشته باشید و سفارش فوری ثبت کنید نیز هزینه قدری تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد.

بله. نویسندگان ترجمیک در زمینه‌های تخصصی مختلف مهارت دارند و تولید کتابچه آموزشی شما را با کیفیتی عالی انجام می‌دهند.

شما می‌توانید برای تهیه همه انواع کتابچه به ترجمیک مراجعه کنید. با این حال، بیشترین آمار ثبت سفارش به کتابچه‌های آموزشی، دفترچه‌های راهنما و دفترچه‌های معرفی محصول تعلق دارد.

ترجمیک از بیش از ۳۰ زبان زنده دنیا پشتیبانی می‌کند و از این نظر محدودیتی بابت انتخاب زبان نخواهید داشت.

بله. در ترجمیک امکان پرداخت اقساطی نیز وجود دارد. کافیست مبلغ سفارش شما بالای 1000000 تومان و زمان تحویلش نیز بیش از 14 روز باشد تا امکان استفاده از امکان را داشته باشید.

بله. با توجه به پلن کیفی موردنظرتان، می‌توانید از گارانتی بهره‌مند شوید. گارانتی شامل کیفیت و زمان تحویل است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جزئیات خدمات تولید محتوا در ترجمیک و دریافت راهنمایی و مشاوره با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک مورد اعتماد صدها سازمان‌ها دولتی و خصوصی معتبر و شناخته‌شده است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته


در ۲۴ ساعت شبانه‌روز از طریق تلفن، تیکت و تلگرام با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک