سیاست محرمانگی | ترجمه اسناد و مدارک محرمانه

یکی از دغدغه‌های اصلی کارفرمایان در ثبت سفارش آنلاین پروژه‌های ترجمه، ویرایش و تولید محتوا، محرمانگی اطلاعات خود و پروژه‌هایشان است. تفاوتی ندارد که سفارش موردنظر، ترجمه یک مقاله باشد یا ترجمه اسناد تجاری، موسسه خدمات ترجمیک ملاحظات خاصی برای حفظ محرمانگی اطلاعات تمامی سفارش‌ها در نظر گرفته است.

تعهد موسسه ترجمیک به عدم افشای اطلاعات

به طور کلی سایت ترجمه تخصصصی ترجمیک چه از نظر اخلاقی، چه از نظر قانونی و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی مشتریان، اطلاعاتی که در سایت بارگذاری می‌کنند و تمام اطلاعات مرتبط با آن‌ها می‌داند. ما خود را موظف به صیانت از اسرار پژوهشی، حقوقی، تجاری و شخصی مخاطبانمان می‌دانیم.
هیچ یک از اطلاعات ذکر شده در اختیار شخص و یا شرکت سومی قرار نمی‌گیرد. این اطلاعات حتی برای آموزش و توسعه ماشین‌های ترجمه که صرفاً کاربرد آموزش ماشین را دارند، مورد استفاده قرار نخواهند گرفت.

قرارداد عدم افشای اطلاعات امضاشده توسط مترجمان ترجمیک

لازم به ذکر است که تمام مترجمان ترجمیک با حساسیت بالایی انتخاب می‌شوند. هم‌چنین مترجمان سطوح طلایی و نقره‌ای دارای تجربه طولانی در همکاری با سایت بوده و مورد اعتماد گروه ترجمیک هستند. تمامی مترجمان همکار با موسسه ترجمیک، قرار داد عدم افشا (NDA) را امضا کرده‌اند.

سطح ویژه قوانین عدم افشا ترجمیک

برای سفارشات با حساسیت بالای اطلاعاتی، امکانی فراهم شده است تا مشتری با انتخاب آن، از سطح ویژه‌ی قوانین عدم افشای ترجمیک بهره‌مند شود.
در صورتی که در هنگام ثبت سفارش گزینه «سند دارای محرمانگی بالا» توسط مشتری انتخاب شود، بعد از پرداخت سفارش، فایل بارگذاری شده فقط برای مدیر سایت ارسال می‌گردد. مدیر سایت با توجه به موضوع متن، سند را با انتخاب خود در اختیار مترجمان صددرصد مورد اعتماد که توافق‌نامه عدم افشا اطلاعات را نیز امضا کرده‌اند، قرار خواهد داد.
اطلاعات این نوع از سفارش‌ها برای هیچ یک از کارمندان سایت تخصصی ترجمیک قابل دسترسی نخواهد بود. همچنین در این سفارش‌ها، کارفرما قادر است که پس از پایان انجام سفارش، کلیه فایل‌های مربوط به سفارش را از روی پایگاه داده سایت پاک کند. پس از این کار، فایل‌ها به طور کامل از روی سرور حذف شده و هیچ‌گونه دسترسی به آن مقدور نخواهد بود.

ترجمه اسناد حساس در حضور کارفرما

در صورتی که اسناد مد نظر برای ترجمه حساسیت بالاتری داشته باشد و بارگذاری آن در سایت امکان‌پذیر نباشد، موسسه ترجمیک، مترجمی مورد اعتماد و امین را به محل مد نظر کارفرما، اعزام خواهد کرد. به این ترتیب فرآیند ترجمه اسناد به صورت کامل در حضور کارفرما یا نماینده ایشان انجام خواهد شد و بالاترین سطح محرمانگی در دسترس کارفرمای محترم قرار خواهد داشت. در صورت نیاز به این نوع از ترجمه با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول سوالات متداول

بله، ترجمیک به حفظ اطلاعات شخصی شما و اطلاعات سفارش‌هایتان، متعهد است.

تمامی اطلاعات شما در موسسه ترجمیک محرمانه می‌مانند. با این حال اگر به محرمانگی ویژه‌ای برای سفارش خود نیاز دارید، گزینه «سند دارای محرمانگی بالا» را انتخاب کنید تا سند و مقاله شما تنها به مترجمان مورد اعتماد و امین ترجمیک سپرده شود.

بله، در صورت نیاز شما می‌توانید درخواست کنید که مترجم امین ترجمیک به محل موردنظر شما اعزام شود و در حضور شما به ترجمه اسناد و مدارک شما بپردازد.

خیر، اطلاعات سفارش‌های شما حتی در اختیار هوش مصنوعی و حافظه‌های ترجمه هم قرار نمی‌گیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوالات با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی ترجمیک شما را راهنمایی کند.

زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک مورد اعتماد صدها سازمان‌ها دولتی و خصوصی معتبر و شناخته‌شده است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته


در ۲۴ ساعت شبانه‌روز از طریق تلفن، تیکت و تلگرام با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیک