سیاست محرمانگیبسیاری از مشتریان محترم سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، دغدغه بسیار زیادی در خصوص محرمانگی مستندات مرتبط با ترجمه و فایل‌های اصلی و ترجمه شده دارند. این فایل‌ها گاهی مقالات منتشر نشده‌ای است که حاصل چند سال تحقیق دانشجویان و اساتید محترم است و گاهی نیز اسناد تجاری حساس و محرمانه است که مخفی ماندن آن برای کارفرمای محترم بسیار اهمیت دارد. در همه این موارد ترجمیک ملاحظات خاصی برای این مشتریان در نظر می‌گیرد.

به طور کلی سایت ترجمه تخصصصی ترجمیک چه از نظر اخلاقی، چه از نظر قانونی و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی مشتریان، اطلاعاتی که در سایت بارگذاری می‌کنند و تمام اطلاعات مرتبط با آن‌ها می‌داند. ما خود را موظف به صیانت از اسرار پژوهشی، حقوقی، تجاری و شخصی مخاطبانمان می‌دانیم.

هیچ یک از اطلاعات ذکر شده در اختیار شخص و یا شرکت سومی قرار نمی‌گیرد. این اطلاعات حتی برای آموزش و توسعه ماشین‌های ترجمه که صرفاً کاربرد آموزش ماشین را دارند هم مورد استفاده قرار نخواهند گرفت.

علی‌رغم مسائل ذکر شده، با توجه به اینکه سیستم پیدا کردن مترجم ترجمیک به صورت خودکار است و بعد از ثبت سفارش توسط مشتری، برای مترجمان تایید شده‌ی سایت به صورت خودکار ارسال می‌گردد، امکانی برای سفارشات با حساسیت بالای اطلاعاتی در نظر گرفته شده است تا مشتری با انتخاب آن، از سطح ویژه‌ی قوانین عدم افشای ترجمیک بهره‌مند گردد.

لازم به ذکر است که تمام مترجمان ترجمیک با حساسیت بالایی انتخاب می‌شوند و مترجمان سطح طلایی و نقره‌ای دارای تجربه طولانی در همکاری با سایت بوده و مورد اعتماد گروه ترجمیک هستند و قبل از پذیرش هر سفارش، قرار داد عدم افشا (NDA) ترجمیک را مورد پذیرش دوباره قرار می‌دهند.


در صورتی که در هنگام ثبت سفارش گزینه «سند دارای محرمانگی بالا» توسط مشتری انتخاب شود، بعد از پرداخت سفارش، فایل بارگذاری شده فقط برای مدیر سایت ارسال می‌گردد. مدیر سایت با توجه به موضوع متن، سند را با انتخاب خود در اختیار مترجمان صددرصد مورد اعتماد مدیر که قرار داد عدم افشا (NDA) را نیز امضا کرده‌اند قرار خواهد داد.

سیاست محرمانگی ترجمیک

اطلاعات این نوع از سفارش‌ها برای هیچ یک از کارمندان سایت تخصصی ترجمیک قابل دسترسی نخواهد بود. و همچنین در این سفارش‌ها، مشتری قادر است پس از پایان انجام سفارش کلیه فایل‌های مربوط به سفارش را از روی پایگاه داده سایت پاک کند. پس از این کار، فایل‌ها به طور کامل از روی سرور حذف شده و هیچ‌گونه دسترسی به آن مقدور نخواهد بود.

در صورتی که اسناد مد نظر برای ترجمه حساسیت بالاتری داشته باشد، و بارگذاری آن در سایت امکان‌پذیر نباشد، سایت ترجمه تخصصی ترجمیک با مورد اعتماد به محل مد نظر کارفرما، در خدمت شما خواهد بود. به این ترتیب فرآیند ترجمه اسناد به صورت کامل در حضور کارفرما یا نماینده ایشان انجام خواهد شد و بالاترین سطح محرمانگی در دسترس کارفرمای محترم قرار خواهد داشت. در صورت نیاز به این نوع از ترجمه با ما تماس بگیرید.چرا ترجمیک؟

همکاری با سازمان ها و شرکت ها
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان‌های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
دانشگاه صنعتی شریف
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
پلتفرم خدمات زبانی
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد.

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک

ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود.
محرمانگی اطلاعات
محرمانگی بالای اسناد مشتری

همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.
تحویل بخش به بخش
تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. بیشتر...

لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی