محاسبه قیمت ترجمه هر صفحه

ستاره

در صورتی که قصد برآورد هزینه ترجمه متن خود را دارید می‌توانید از طریق ثبت سفارش خود در سایت ترجمه تخصصصی ترجمیک به صورت رایگان از هزینه ترجمه متن خود آگاه شوید. بعد از ثبت سفارش ترجمه، پشتیبانی سایت ترجمه تخصصی ترجمیک در کمتر از 15 دقیقه، هزینه ترجمه را از طریق پنل کاربری به اطلاع شما خواهد رساند. در صورتی که به طور تقریبی قصد محاسبه قیمت ترجمه و برآورد نرخ ترجمه را دارید به کمک مطلبی که در زیر قرار دارد می‌توانید قیمت ترجمه هر صفحه متن انگلیسی به فارسی را محاسبه کنید. از روش زیر می‌توانید قیمت ترجمه صفحه‌ای، قیمت ترجمه مقاله، قیمت ترجمه کتاب و قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی را به صورت تقریبی برآورد کنید.


محاسبه هزینه ترجمه هر صفحه

در ادامه تعدادی از نمونه‌های صفحات مقالات را مشاهده خواهید کرد. از طریق این نمونه‌ها می‌توانید تعداد کلمات هر صفحه از متن خود را محاسبه کنید و بعد از آن از طریق ماشین حساب سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، قیمت ترجمه هر صفحه مقاله، کتاب و متن را محاسبه کنید.

دو تصویری که در زیر مشاهده می‌کنید حدودا ۲۵۰ کلمه هستند.

نمونه صفحه ۲۵۰ کلمه ای
نمونه صفحه با ۲۵۰ کلمه
نمونه صفحه ۲۵۰ کلمه ای
نمونه صفحه با ۲۵۰ کلمه

تصویری که در زیر مشاهده می‌کنید حدود ۴۰۰ کلمه است.

نمونه صفحه ۴۰۰ کلمه ای
نمونه صفحه با ۴۰۰ کلمه

دو تصویری که در زیر مشاهده می‌کنید حدود ۶۰۰ کلمه است.

نمونه صفحه ۶۰۰ کلمه ای
نمونه صفحه با ۶۰۰ کلمه
نمونه صفحه ۶۰۰ کلمه ای
نمونه صفحه با ۶۰۰ کلمه

تصویری که در زیر مشاهده می‌کنید حدود ۱۰۰۰ کلمه است.

نمونه صفحه ۱۰۰۰ کلمه ای
نمونه صفحه با ۱۰۰۰ کلمه

محاسبه قیمت ترجمه هر صفحه برای فارسی به انگلیسی

در روش بالا به راحتی می‌توانید هزینه ترجمه انگلیسی را محاسبه کنید. برای برآورد قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی در نظر داشته باشید که یک صفحه A4 متن فارسی با فونت B Nazanin و سایز 16 حدود ۲۵۰ کلمه است. با استفاده از این الگو می‌توانید هزینه ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی را نیز محاسبه نمایید.

ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


ارسال سفارش