ثبت سفارش ترجمه، ویراستاری و پارافریز


راهنمای ثبت سفارش استفاده از مشخصات آخرین سفارش

نوع سفارش


ترجمه رسمی

تولید محتوا

{{order_type}} تغییر

خدمات ترجمه تخصصی، در رشته‌ها و زبان‌های مختلف به کمک ۲۵,۵۰۰ مترجم متخصص. ترجمه صددرصد انسانی.

می‌توانید ویرایش نگارشی و ظاهری مقالات، کتاب‌ها و متون مدنظر خود را در چندین زبان به ترجمیک بسپارید. ویرایش ترجمه ماشینی در ترجمیک انجام نمی‌شود.

ویراستاری تخصصی نیتیو متون انگلیسی و سایر زبان‌ها توسط مترجمان بسیار متخصص که سال‌ها در کشورهای مبدا این زبان‌ها ساکن بوده و تحصیلات دانشگاهی نیز دارند، انجام می‌شود. بهترین گزینه برای انتشارات مقالات در ژورنال‌های تخصصی، این گزینه است.

بدون این که معنی متن تغییر کند، واژگان آن عوض می‌شود. مناسب برای رفع سرقت ادبی در مقالات یا تولید محتوای وب‌سایت.

زبان مبدا


زبان مقصد

زبان متن
زبان انتخاب شده

{{selectedLangPair.name}}

ارسال فایل سفارش
فایل انتخاب شده: {{f.name}}
در حال آپلود... آپلود کامل شده
{{f.progress}}%

استفاده از روش دیگر: ارسال لینک فایل استفاده از روش اصلی: آپلود فایل از رایانه/موبایل شما

توجه: اگر می‌خواهید چند فایل کوچک یا تصویر را بفرستید، آن‌ها را به صورت zip درآورید و ارسال کنید.
توجه: اگر می‌خواهید چند فایل pdf ارسال کنید، بهتر است در سفارش‌های جداگانه ارسال کنید.
توجه: فایل‌های ورد، پاورپوینت و اکسل به طور خودکار و سایر فایل‌ها توسط کارشناسان ترجمیک ظرف ۱۵ دقیقه قیمت‌گذاری می‌شود. بیشتر
توجه: اگر حجم فایل شما بیش از {{150 | pNumber}} مگابایت است، لطفا آن را در یک سایت دیگر اپلود نموده و با استفاده از روش دوم، لینک آن را بفرستید.
توجه: در این حالت می‌توانید لینک فایلی را که در یک سایت دیگر آپلود کرده‌اید یا در سایت دیگری پیدا کرده‌اید، بفرستید. اگر حجم فایل شما بالاتر از {{150 | pNumber}} مگابایت است نیز، بهتر است فایل را در یک سایت آپلود فایل، بارگذاری نموده و لینک آن را از اینجا بفرستید.

مشخصات سفارش


مواردی که لازم است {{order_type}} شود را انتخاب کنید:

جدول‌ها شکل‌ها نمودارها منابع فهرست زیرنویس (شکل‌ها، جدول‌ها، نمودارها) تایپ فرمول‌ها تنظیم فرمت
توجه: تایپ فرمول به کمک ابزار فرمول‌نویسی نرم‌افزار ورد انجام می‌شود و بسته به حجم فرمول به کار رفته در متن، ممکن است به مبلغ نهایی سفارش افزوده شود.
توجه: ترجمه منابع معمولا در مقالات و کتب مورد نیاز نیست. تنها در صورتی که مطمئن هستید ترجمه منابع لازم است این گزینه را انتخاب کنید.
توجه: در صورت نیاز به تنظیم فرمت برای مقالات علمی یا ...، لطفا پس از ثبت سفارش، دستورالعمل فرمت مدنظر را قبل از شروع کار مترجم در بخش فایل‌های جانبی بارگذاری نمایید. برای تنظیم فرمت ده درصد به هزینه سفارش اضافه می‌شود.

این سفارش شامل اطلاعات محرمانه است. توضیحات
توجه: سفارش‌های محرمانه با حساسیت بالا مستقیما توسط اپراتور ویژه بررسی شده و تنها به مترجمان مطمئن و با سابقه ترجمیک برای ترجمه ارائه خواهند شد. پردازش سفارش‌های محرمانه مشمول هزینه اضافی خواهد شد. مطالعه بیشتر در مورد سیاست محرمانگی ترجمیک

توضیحات و تکمیلی


این توضیحات را مترجم/ویراستار و کارشناسان مشاهده می‌کنند. از ارسال اطلاعات تماس، مسائل مالی و مسائل مرتبط با زمان تحویل خودداری کنید.


درج عنوان اختیاری است و موجب سهولت بیشتری در دسترسی می‌شود.


کد مترجم پیشنهادی خود را بنویسید.
می‌توانید از بین مترجمان قبلی خود نیز انتخاب کنید.
{{error}} اصلاح

کاربر جدید ورود

{{login_error_message}}
ورود موفقیت‌آمیز بود.
توجه: رمز عبورتان همان شماره موبایل است. در صورت لزوم می توانید در پنل خود آن را عوض کنید.


توجه: {{submit_error}}

راهنمای ثبت سفارش

ثبت سفارش

فرآیند ثبت سفارش ترجمه تخصصی در ترجمیک، به سادگی هرچه تمام تر طراحی شده است تا مشتریان و مخاطبان محترم ترجمیک به سادگی بتوانند ثبت سفارش خود را انجام دهند. این فرآیند به گونه‌ای انجام شده است که شما می‌توانید سفارش ترجمه مقاله، سفارش ترجمه کتاب، سفارش ترجمه وب سایت و حتی سفارش ترجمه کاتالوگ‌های تجاری و صنعتی خود را از این طریق انجام دهید.

در فرآیند ثبت سفارش ترجمه، مشتریان می‌توانند از بین بیش از 40 جفت زبان و 66 زمینه تخصصی خدمت مدنظر خود را سفارش دهند. علاوه بر ترجمه، خدمات زبانی دیگر از قبیل ویراستاری فنی و زبانی، ویراستاری نیتیو، پارافریز تخصصی و ... از طریق این فرم ثبت سفارش قابل انجام است. کلیه سفارش‌ها در سرعت‌های مختلف از معمولی تا ترجمه فوری قابل انجام است.

برای سایر انواع ترجمه از قبیل ترجمه شفاهی، ترجمه همزمان و حضوری و اعزام مترجم روی لینک‌های مربوطه کلیک کنید. برای ثبت سفارش ترجمه رسمی با ما تماس بگیرید.

مراحل بعد از ثبت سفارش

پس از ثبت سفارش ترجمه از طریق فرم این صفحه، سفارش شما برای کارشناسان قیمت‌گذاری ترجمیک ارسال می‌شود. ما تلاش می‌کنیم در تمام ساعات شبانه‌روز قیمت‌گذاری را در کمترین زمان انجام دهیم. به محض انجام قیمت‌گذاری، پیامکی برای شما ارسال خواهد شد تا برای بررسی ترجمه به سایت مراجعه نمایید.

بعد از قیمت‌گذاری بسته به نوع سفارش، شما می‌توانید چند حالت مختلف کیفیت و زمان تحویل را بررسی و انتخاب نمایید. پرداخت سفارش به صورت آنلاین صورت می‌گیرد و سفارش شما برای مترجمان مربوطه ارسال خواهد شد. شما می‌توانید روند پیشرفت کار ترجمه یا ویراستاری خود را از طریق پنل بررسی نمایید.

قیمت‌گذاری در ترجمیک به صورت کاملاً شفاف صورت می‌گیرد. شما می‌توانید جزئیات بیشتر را از این لینک ببینید.

  ثبت سفارش ترجمه و ویراستاری  سایر خدمات ترجمیک

ترجمیک، یک کسب‌وکار آنلاین و یک موسسه فرهنگی در حوزه خدمات زبانی است. بیش از ۲۵,۵۰۰ مترجم، نویسنده، ویراستار و گوینده در ترجمیک فعال هستند. هم‌اکنون ترجمیک بزرگ‌ترین کسب‌وکار خدمات زبانی در ایران است که سالانه به هزاران مشتری خدمات زبانی ارائه می‌کند. خدمات ارائه شده در ترجمیک، به طور خلاصه موارد زیر است:


لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


خدمات
دیگر