ثبت سفارش ترجمه، ویراستاری و پارافریز


راهنمای ثبت سفارش استفاده از مشخصات آخرین سفارش

نوع سفارش


ترجمه رسمی

تولید محتوا


خدمات ترجمه تخصصی، در چندین رشته تخصصی و زبان‌های مختلف ارائه می‌شود. بیش از ۱۳,۰۰۰ مترجم متخصص در خدمت شما هستند. از ترجمه ماشینی در ترجمیک به هیچ صورت استفاده نمی‌شود. مطالعه بیشترمی‌توانید ویراستاری مقالات، کتاب‌ها و متون مدنظر خود را به ترجمیک بسپارید تا از نظر ظاهری، نگارشی و اصول نوشتن اصلاح شود. خدمات ویراستاری در چندین زبان از جمله فارسی، انگلیسی و ... ارائه می‌شود. (ویراستاری متون حاصل از ترجمه ماشینی در ترجمیک انجام نمی‌شود). مطالعه بیشتردر این نوع از سفارش ویراستاری تخصصی متون انگلیسی و سایر زبان‌ها توسط مترجمان بسیار متخصص که سال‌ها در کشورهای مبدا این زبان‌ها ساکن بوده و تحصیلات دانشگاهی نیز دارند، انجام می‌شود. بهترین گزینه برای انتشارات مقالات در ژورنال‌های تخصصی، این گزینه است. مطالعه بیشتردر این نوع از سفارش، متخصصان فعال در ترجمیک، متن شما را بازنویسی می‌کنند. یعنی بدون این که معنی متن را تغییر دهند، واژگان آن را عوض می‌کنند. از این خدمات برای اجتناب از سرقت ادبی در مقالات علمی یا تولید محتوای اولیه برای صفحات وب سایت خود می‌توانید استفاده کنید. مطالعه بیشتر

زبان مبدا


زبان مقصد

زبان متن
زبان انتخاب شده

{{selectedLangPair.name}}

ارسال فایل سفارش
فایل انتخاب شده: {{f.name}}
در حال آپلود... آپلود کامل شده
{{f.progress}}%

استفاده از روش دیگر: ارسال لینک فایل استفاده از روش اصلی: آپلود فایل از رایانه/موبایل شما

توجه: اگر می‌خواهید چند فایل کوچک یا تصویر را بفرستید، آن‌ها را به صورت zip درآورید و ارسال کنید.
توجه: اگر می‌خواهید چند فایل pdf ارسال کنید، بهتر است در سفارش‌های جداگانه ارسال کنید.
توجه: فایل‌های ورد، پاورپوینت و اکسل به طور خودکار و سایر فایل‌ها توسط کارشناسان ترجمیک ظرف ۱۵ دقیقه قیمت‌گذاری می‌شود. بیشتر
توجه: اگر حجم فایل شما بیش از {{40 | pNumber}} مگابایت است، لطفا آن را در یک سایت دیگر اپلود نموده و با استفاده از روش دوم، لینک آن را بفرستید.
توجه: در این حالت می‌توانید لینک فایلی را که در یک سایت دیگر آپلود کرده‌اید یا در سایت دیگری پیدا کرده‌اید، بفرستید. اگر حجم فایل شما بالاتر از {{40 | pNumber}} مگابایت است نیز، بهتر است فایل را در یک سایت آپلود فایل، بارگذاری نموده و لینک آن را از اینجا بفرستید.

مشخصات سفارش


مواردی که لازم است {{order_type}} شود را انتخاب کنید:

جدول‌ها شکل‌ها نمودارها منابع فهرست زیرنویس (شکل‌ها، جدول‌ها، نمودارها) تایپ فرمول‌ها
توجه: تایپ فرمول به کمک ابزار فرمول‌نویسی نرم‌افزار ورد انجام می‌شود و بسته به حجم فرمول به کار رفته در متن، ممکن است به مبلغ نهایی سفارش افزوده شود.
توجه: ترجمه منابع معمولا در مقالات و کتب مورد نیاز نیست. تنها در صورتی که مطمئن هستید ترجمه منابع لازم است این گزینه را انتخاب کنید.

این سفارش شامل اطلاعات محرمانه است. توضیحات
توجه: سفارش‌های محرمانه با حساسیت بالا مستقیما توسط اپراتور ویژه بررسی شده و تنها به مترجمان مطمئن و با سابقه ترجمیک برای ترجمه ارائه خواهند شد. پردازش سفارش‌های محرمانه مشمول هزینه اضافی خواهد شد. مطالعه بیشتر در مورد سیاست محرمانگی ترجمیک

توضیحات و تکمیلی


این توضیحات را مترجم/ویراستار و کارشناسان مشاهده می‌کنند. از ارسال اطلاعات تماس، مسائل مالی و مسائل مرتبط با زمان تحویل خودداری کنید.


درج عنوان اختیاری است و موجب سهولت بیشتری در دسترسی می‌شود.


کد مترجم پیشنهادی خود را بنویسید.
می‌توانید از بین مترجمان قبلی خود نیز انتخاب کنید.
{{error}} اصلاح

کاربر جدید ورود

{{login_error_message}}
ورود موفقیت‌آمیز بود.


توجه: {{submit_error}}

راهنمای ثبت سفارش

ثبت سفارش

فرآیند ثبت سفارش ترجمه تخصصی در ترجمیک، به سادگی هرچه تمام تر طراحی شده است تا مشتریان و مخاطبان محترم ترجمیک به سادگی بتوانند ثبت سفارش خود را انجام دهند. این فرآیند به گونه‌ای انجام شده است که شما می‌توانید سفارش ترجمه مقاله، سفارش ترجمه کتاب، سفارش ترجمه وب سایت و حتی سفارش ترجمه کاتالوگ‌های تجاری و صنعتی خود را از این طریق انجام دهید.

در فرآیند ثبت سفارش ترجمه، مشتریان می‌توانند از بین بیش از 40 جفت زبان و 66 زمینه تخصصی خدمت مدنظر خود را سفارش دهند. علاوه بر ترجمه، خدمات زبانی دیگر از قبیل ویراستاری فنی و زبانی، ویراستاری نیتیو، پارافریز تخصصی و ... از طریق این فرم ثبت سفارش قابل انجام است. کلیه سفارش‌ها در سرعت‌های مختلف از معمولی تا ترجمه فوری قابل انجام است.

برای سایر انواع ترجمه از قبیل ترجمه شفاهی، ترجمه همزمان و حضوری و اعزام مترجم روی لینک‌های مربوطه کلیک کنید. برای ثبت سفارش ترجمه رسمی با ما تماس بگیرید.

مراحل بعد از ثبت سفارش

پس از ثبت سفارش ترجمه از طریق فرم این صفحه، سفارش شما برای کارشناسان قیمت‌گذاری ترجمیک ارسال می‌شود. ما تلاش می‌کنیم در تمام ساعات شبانه‌روز قیمت‌گذاری را در کمترین زمان انجام دهیم. به محض انجام قیمت‌گذاری، پیامکی برای شما ارسال خواهد شد تا برای بررسی ترجمه به سایت مراجعه نمایید.

بعد از قیمت‌گذاری بسته به نوع سفارش، شما می‌توانید چند حالت مختلف کیفیت و زمان تحویل را بررسی و انتخاب نمایید. پرداخت سفارش به صورت آنلاین صورت می‌گیرد و سفارش شما برای مترجمان مربوطه ارسال خواهد شد. شما می‌توانید روند پیشرفت کار ترجمه یا ویراستاری خود را از طریق پنل بررسی نمایید.

قیمت‌گذاری در ترجمیک به صورت کاملاً شفاف صورت می‌گیرد. شما می‌توانید جزئیات بیشتر را از این لینک ببینید.

  ثبت سفارش ترجمه و ویراستاری  سایر خدمات ترجمیک

ترجمیک، یک کسب‌وکار آنلاین و یک موسسه فرهنگی در حوزه خدمات زبانی است. بیش از ۱۳,۰۰۰ مترجم، نویسنده، ویراستار و گوینده در ترجمیک فعال هستند. هم‌اکنون ترجمیک بزرگ‌ترین کسب‌وکار خدمات زبانی در ایران است که سالانه به هزاران مشتری خدمات زبانی ارائه می‌کند. خدمات ارائه شده در ترجمیک، به طور خلاصه موارد زیر است:


ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.ershad sharif-sati logo-samandehi


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


خدمات
دیگر