ثبت سفارش تولید محتوا


راهنمای ثبت سفارش استفاده از مشخصات آخرین سفارش

نوع محتوااگر می‌خواهید یک مقاله عمومی یا تخصصی برای وبلاگ، وب‌سایت سازمانی یا یک نشریه چاپی بنویسید این گزینه را انتخاب کنید. متن تهیه شده، با رعایت اصول سئو و به صورت بهینه برای انتشار آنلاین خواهد بود.در این نوع از محتوا، نویسندگان متن ایمیل یا نامه شما را می‌نویسند. این ایمیل یا نامه می‌تواند خطاب به یک شریک خارجی یا ایرانی، مشتریان و مخاطبانتان در یک کمپین بازاریابی ایمیلی و حتی برای ارسال یک ایمیل تشکر درون‌سازمانی استفاده شود.اگر برای تولید محتوای شبکه اجتماعی خود از قبیل اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، لینکدین و ... می‌خواهید مطلبی آماده کنید، از این گزینه استفاده نمایید.در این حالت، نویسندگان خوش ذوق و ادیب ترجمیک، برای موضوعات مدنظرتان شعر، ترانه یا متون ادبی می‌نویسند. شما می‌توانید این متن را برای عزیزان و همکارانتان ارسال کنید، در افتتاحیه یک مراسم رسمی و در مقدمه کتابتان از آن استفاده کنید و حتی از روی آن آهنگ‌های پرفروش بسازید!در این حالت، حول یک موضوع مشخص، مطالبی بسیار طولانی (۱۰ تا ۲۰ هزار کلمه) در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این مطالب طولانی اثر فوق‌العاده‌ای در بالارفتن شما در صفحات موتورهای جستجو دارند و به فرمت خاصی عرضه می‌شوند. توضیحات بیشتر را از مشاوران محتوای ترجمیک بخواهید.اگر در مورد محصولاتتان می‌خواهید کتابچه راهنما تهیه کنید یا برای یک موضوع خاص، کتابچه‌ای را برای مطالعه همکاران و مخاطبانتان ضروری می‌دانید، این نوع از محتوا راهگشا خواهد بود.

زبان محتوامشخصات سفارش
مطلب دارای تصویر مطلب دارای لینک خارجی

در صورتی که به مشاوره در خصوص کیفیت، زمان و هزینه پروژه‌های حجیم نیاز دارید کلیک کنید: ارسال درخواست مشاوره
کیفیت سفارش زمان تحویل هزینه
تخصصی طلایی پلن استودیویی {{calculateDeliveryTime(n_words_per_piece * n_content_piece, speed_type) | pNumber}} {{price_gold = ROUNDTo1000(evalPriceCustomer(n_words_per_piece * n_content_piece, 3, speed_type, field_id, lang_pair_id, difficulty_factor))| number:0 | pNumber}} تومان
تخصصی نقره‌ای پلن نیمه حرفه‌ای {{calculateDeliveryTime(n_words_per_piece * n_content_piece, speed_type) | pNumber}} {{price_silver = ROUNDTo1000(evalPriceCustomer(n_words_per_piece * n_content_piece, 2, speed_type, field_id, lang_pair_id, difficulty_factor))| number:0 | pNumber}} تومان
عمومی {{calculateDeliveryTime(n_words_per_piece * n_content_pieces, speed_type) | pNumber}} {{ (price_bronze = ROUNDTo1000(evalPriceCustomer(n_words_per_piece * n_content_piece, 1, speed_type, field_id, lang_pair_id, difficulty_factor)) ) | number:0 | pNumber}} تومان
مالیات ارزش افزوده به هزینه فوق افزوده خواهد شد.

توضیحات و شرح تفصیلی پروژه


حداقل ۵ کلمه کلیدی وارد کنید. کلمات کلیدی، برای سئو مفید هستند و در مطالب تولید شده، مورد تاکید قرار می‌گیرند.

درج کلمات کلیدی کافی، کمک می‌کند که مطالب تهیه شده با انتظارات شما سازگار باشد.


این توضیحات را نویسنده و کارشناسان ترجمیک مشاهده می‌کنند. از ارسال اطلاعات تماس، مسائل مالی و مسائل مرتبط با زمان تحویل خودداری کنید. این توضیحات به نویسنده کمک زیادی می‌کند تا مطالبی مطابق میل شما بنویسید.


برای اجرای بهتر سفارش تولید محتوای شما، بهتر است موارد تکمیلی را از طریق ارسال فایل برای ما بفرستید. مثلا اگر لینک خوبی برای شروع تولید محتوا دارید یا اگر یک نمونه مطلب آماده شده از قبل متناسب با انتظارات شما در اختیار دارید، برای ما بفرستید. می‌توانید این فایل نمونه را دریافت و تکمیل نمایید.فایل انتخاب شده: {{f.name}}
در حال آپلود... آپلود کامل شده
{{f.progress}}%

موارد اختیاری


درج عنوان اختیاری است و موجب سهولت بیشتری در دسترسی شما به سفارش می‌شود.

محتوای تولید شده، در انتها در کدام وب‌سایت، شبکه اجتماعی، مجله یا ... منتشر خواهد شد؟


کد نویسنده پیشنهادی خود را بنویسید.
می‌توانید از بین نویسندگان قبلی خود نیز انتخاب کنید.
{{error}} اصلاح

کاربر جدید ورود

{{login_error_message}}
ورود موفقیت‌آمیز بود.
توجه: رمز عبورتان همان شماره موبایل است. در صورت لزوم می توانید در پنل خود آن را عوض کنید.


توجه: {{submit_error}}

راهنمای ثبت سفارش تولید محتوا


ثبت سفارش تولید محتوا در ترجمیک بسیار ساده است! شما به سادگی می‌توانید تولید محتواهای مختلف خود در زبان‌های مختلف به ترجمیک بسپارید. این چند گام ساده را در زیر آورده‌ایم:

گام اول: مشخصات سفارش را در فرم بالا در چند مرحله ساده ثبت کنید.

گام دوم: با بررسی کیفیت‌های انتخاب شده، یک پلن را انتخاب کرده و پرداخت نمایید.

گام سوم: سفارش شما برای اجرا به نویسندگان مرتبط ارجاع خواهد شد.

گام چهارم: محتوای آماده شده را بعد از طی زمان مشخص تحویل بگیرید.همانطور که خواندید، این مراحل بسیار ساده و بدیهی هستند و فرآیند ثبت سفارش نیز با توجه به بازخوردهایی که از مخاطبان دریافت شده است، تا حد زیادی بهینه و مناسب طراحی شده است. منتهی، برای این که بهترین نتیجه از این سیستم دریافت شود، لازم است چند نکته مهم همواره رعایت شود:


نکته اول: استفاده از مشاوره تولید محتوا) تولید محتوا یک فرآیند پروژه‌ای است؛ یعنی هرچند مشترکات زیادی بین نیاز هر سازمان در زمینه تولید محتوا وجود دارد، نکاتی نیز در مورد هر سازمان وجود دارد که بین آن‌ها تفاوت ایجاد می‌کند. برای این که یک پروژه تولید محتوا به خوبی آغاز شود و ادامه پیدا کند استفاده از مشاوره همکاران پشتیبانی تولید محتوای ترجمیک را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این مشاوره برای این است که ما بدانیم دقیقا نیاز شما چیست و برای رسیدن به آن تلاش کنیم.


نکته دوم: تعامل با نویسندگان) تولید محتوا یک کار هنری است و از این نظر با نقاشی و موسیقی مشابهت دارد. بنابراین تا حدی تابع سلیقه و ذوق شخصی نویسنده و انتخاب‌های اوست. از این رو برای این که محتوای تولید شده حداکثر مشابهت و تطابق با نیاز کارفرما را داشته باشد، بهتر است تعامل خوبی بین نویسنده و کارفرما در مراحل مختلف برقرار شود. از آن میان می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • تعریف مناسب پروژه: بهتر است کارفرمایان محترم، تا حد ممکن نیاز خود را در قسمت توضیحات و فایل راهنمای نویسنده بنویسند. منابعی که برای استفاده پیشنهاد می‌کنند، مطالب مشابه، کلیت محتوا و موارد اصلی که باید در آن رعایت شود و ... را به طور دقیق ذکر کنند. این کار شاید برای یک پروژه چند هزار کلمه‌ای، یک ساعت وقت بگیرد اما تاثیر شگرفی در نتیجه نهایی دارد.
  • تعریف پروژه کوچک برای انتخاب تیم نویسندگان: اگر می‌خواهید یک کمپین تولید محتوا ایجاد کنید، بهتر است ابتدا یک سفارش کم حجم ایجاد کرده و تیم مترجمان خود را بشناسید. بعد از دریافت کار نویسنده، می‌توانید نکات تکمیلی را به ایشان بگویید تا اصلاح شود و بقیه کارها مطابق نیاز شما تهیه گردد. در این مرحله می‌توانید از کمک پشتیبانی تولید محتوای ترجمیک نیز کمک بگیرید. بعد از یکی دو بار رفت و برگشت نتیجه کار دقیقا مطابق خواست شما بوده و می‌توانید کمپین خود را به طور کامل به همان تیم نویسندگان بسپارید.
  ثبت سفارش تولید محتوا  سایر خدمات ترجمیک

ترجمیک، یک کسب‌وکار آنلاین و یک موسسه فرهنگی در حوزه خدمات زبانی است. بیش از ۲۰,۵۰۰ مترجم، نویسنده، ویراستار و گوینده در ترجمیک فعال هستند. هم‌اکنون ترجمیک بزرگ‌ترین کسب‌وکار خدمات زبانی در ایران است که سالانه به هزاران مشتری خدمات زبانی ارائه می‌کند. خدمات ارائه شده در ترجمیک، به طور خلاصه موارد زیر است:


لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


خدمات
دیگر