ثبت سفارش تولید محتوا

راهنمای ثبت سفارش استفاده از مشخصات آخرین سفارش

نوع محتوااگر می‌خواهید یک مقاله عمومی یا تخصصی برای وبلاگ، وب‌سایت سازمانی یا یک نشریه چاپی بنویسید این گزینه را انتخاب کنید. متن تهیه شده، با رعایت اصول سئو و به صورت بهینه برای انتشار آنلاین خواهد بود.در این نوع از محتوا، نویسندگان متن ایمیل یا نامه شما را می‌نویسند. این ایمیل یا نامه می‌تواند خطاب به یک شریک خارجی یا ایرانی، مشتریان و مخاطبانتان در یک کمپین بازاریابی ایمیلی و حتی برای ارسال یک ایمیل تشکر درون‌سازمانی استفاده شود.اگر برای تولید محتوای شبکه اجتماعی خود از قبیل اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، لینکدین و ... می‌خواهید مطلبی آماده کنید، از این گزینه استفاده نمایید.در این حالت، نویسندگان خوش ذوق و ادیب ترجمیک، برای موضوعات مدنظرتان شعر، ترانه یا متون ادبی می‌نویسند. شما می‌توانید این متن را برای عزیزان و همکارانتان ارسال کنید، در افتتاحیه یک مراسم رسمی و در مقدمه کتابتان از آن استفاده کنید و حتی از روی آن آهنگ‌های پرفروش بسازید!در این حالت، حول یک موضوع مشخص، مطالبی بسیار طولانی (۱۰ تا ۲۰ هزار کلمه) در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این مطالب طولانی اثر فوق‌العاده‌ای در بالارفتن شما در صفحات موتورهای جستجو دارند و به فرمت خاصی عرضه می‌شوند. توضیحات بیشتر را از مشاوران محتوای ترجمیک بخواهید.اگر در مورد محصولاتتان می‌خواهید کتابچه راهنما تهیه کنید یا برای یک موضوع خاص، کتابچه‌ای را برای مطالعه همکاران و مخاطبانتان ضروری می‌دانید، این نوع از محتوا راهگشا خواهد بود.

زبان محتوامشخصات سفارش
مطلب دارای تصویر مطلب دارای لینک خارجی

در صورتی که به مشاوره در خصوص کیفیت، زمان و هزینه پروژه‌های حجیم نیاز دارید کلیک کنید: ارسال درخواست مشاوره
کیفیت سفارش زمان تحویل هزینه
طلایی ویژه {{calculateDeliveryTime(n_words_per_piece * n_content_piece, speed_type) | pNumber}} {{price_gold_plus = ROUNDTo1000(evalPriceCustomer(n_words_per_piece * n_content_piece, 4, speed_type, field_id, lang_pair_id, difficulty_factor))| number:0 | pNumber}} تومان
تخصصی طلایی پلن استودیویی {{calculateDeliveryTime(n_words_per_piece * n_content_piece, speed_type) | pNumber}} {{price_gold = ROUNDTo1000(evalPriceCustomer(n_words_per_piece * n_content_piece, 3, speed_type, field_id, lang_pair_id, difficulty_factor))| number:0 | pNumber}} تومان
تخصصی نقره‌ای پلن نیمه حرفه‌ای {{calculateDeliveryTime(n_words_per_piece * n_content_piece, speed_type) | pNumber}} {{price_silver = ROUNDTo1000(evalPriceCustomer(n_words_per_piece * n_content_piece, 2, speed_type, field_id, lang_pair_id, difficulty_factor))| number:0 | pNumber}} تومان
عمومی {{calculateDeliveryTime(n_words_per_piece * n_content_pieces, speed_type) | pNumber}} {{ (price_bronze = ROUNDTo1000(evalPriceCustomer(n_words_per_piece * n_content_piece, 1, speed_type, field_id, lang_pair_id, difficulty_factor)) ) | number:0 | pNumber}} تومان
مالیات ارزش افزوده به هزینه فوق افزوده خواهد شد.

توضیحات و شرح تفصیلی پروژه


حداقل ۵ کلمه کلیدی وارد کنید. کلمات کلیدی، برای سئو مفید هستند و در مطالب تولید شده، مورد تاکید قرار می‌گیرند.

درج کلمات کلیدی کافی، کمک می‌کند که مطالب تهیه شده با انتظارات شما سازگار باشد.


این توضیحات را نویسنده و کارشناسان ترجمیک مشاهده می‌کنند. از ارسال اطلاعات تماس، مسائل مالی و مسائل مرتبط با زمان تحویل خودداری کنید. این توضیحات به نویسنده کمک زیادی می‌کند تا مطالبی مطابق میل شما بنویسید.


برای اجرای بهتر سفارش تولید محتوای شما، بهتر است موارد تکمیلی را از طریق ارسال فایل برای ما بفرستید. مثلا اگر لینک خوبی برای شروع تولید محتوا دارید یا اگر یک نمونه مطلب آماده شده از قبل متناسب با انتظارات شما در اختیار دارید، برای ما بفرستید. می‌توانید این فایل نمونه را دریافت و تکمیل نمایید.فایل انتخاب شده: {{f.name}}
در حال آپلود... آپلود کامل شده
{{f.progress}}%

موارد اختیاری


درج عنوان اختیاری است و موجب سهولت بیشتری در دسترسی شما به سفارش می‌شود.

محتوای تولید شده، در انتها در کدام وب‌سایت، شبکه اجتماعی، مجله یا ... منتشر خواهد شد؟


کد نویسنده پیشنهادی خود را بنویسید.
می‌توانید از بین نویسندگان قبلی خود نیز انتخاب کنید.
{{error}} اصلاح

کاربر جدید ورود

{{login_error_message}}
ورود موفقیت‌آمیز بود.
توجه: رمز عبورتان همان شماره موبایل است. در صورت لزوم می توانید در پنل خود آن را عوض کنید.


توجه: {{submit_error}}

راهنمای ثبت سفارش تولید محتوا


ثبت سفارش تولید محتوا در ترجمیک بسیار ساده است. شما می‌توانید به سادگی و تنها طی چند گام ساده، سفارش تولید محتوای خود را ثبت کنید.

گام اول: قالب و زبان موردنظرتان را انتخاب کنید. توضیحات بیشتر در مورد قالب‌های تولید محتوا کمی پایین‌تر در همین صفحه آمده است.

گام دوم: تمامی ویژگی‌های سفارش را مشخص کنید. این ویژگی‌ها، شامل موارد زیر می‌شود:

  • تعداد محتوا
  • تعداد کلمات (اگر تعداد کلمات موردنظر شما در سایت موجود نبود، نزدیک‌ترین گزینه را انتخاب کنید و با پشتیبانی ترجمیک تماس بگیرید.)
  • زمینه تخصصی متن
  • اضافه کردن عکس و لینک (در صورت تمایل)
  • سرعت تحویل سفارش
  • سطح کیفی سفارش (طلایی یا نقره‌ای)
راهنمای پلن‌های کیفی

گام سوم: توضیحات و کلمات کلیدی سفارش را وارد کنید. همچنین، در صورتی که فایل یا لینک راهنما دارید، در این قسمت بارگذاری کنید.

گام چهارم: سفارش شما برای اجرا به نویسندگان مرتبط ارجاع خواهد شد.

گام پنجم: سفارش خود را طبق زمان‌بندی تعیین‌شده، تحویل بگیرید.همان‌طورکه خواندید، این مراحل بسیار ساده و بدیهی هستند. با این حال، برای دستیابی به بهترین نتیجه، موارد زیر را مورد توجه قرار دهید.

از مشاوره تولید محتوا استفاده کنید

تولید محتوا، فرایندی است که باید با توجه به ویژگی‌ها، شرایط، خدمات و محصولات خاص سازمان‌ها و نهادها انجام شود. بنابراین، توصیه می‌کنیم پیش از ثبت سفارش با خط مشاوره رایگان ترجمیک تماس بگیرید و تمام جزئیات سفارش را با کارشناسان ما در میان بگذارید. بدین ترتیب، می‌توانیم مطمئن باشیم که انتظارات شما از ثبت سفارش تولید محتوا برآورده خواهد شد.

شماره تماس: ۰۲۱۶۷۲۳۵۰۰۰


با نویسنده اختصاصی خود تعامل داشته باشید

تولید محتوا کاری هنری است و از این نظر با نقاشی و موسیقی مشابهت دارد. بنابراین تا حدی تابع سلیقه و ذوق شخصی نویسنده و انتخاب‌های او قرار دارد. از این رو برای این که محتوای تولید شده کاملا با نیاز مشتری مطابقت داشته باشد، بهتر است نویسنده و کارفرما با هم تعامل داشته باشند.

انواع قالب‌های تولید محتوا ترجمیک


ما در ترجمیک، خدمات تولید محتوا را در ۶ نوع یا قالب مختلف ارائه می‌کنیم. حال ممکن است این سوال پیش بیاید که این قالب‌ها، چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

در پاسخ این سوال، باید بگوییم که قالب‌های خدمات تولید محتوا در ترجمیک، بر اساس نیازها و دغدغه‌های شما مشتریان عزیز طراحی شده‌اند. به عنوان مثال ممکن است برای انتشار محتوا در وبلاگ‌، چاپ دفترچه راهنمای محصولات یا ارسال ایمیل به یکی از اساتید دانشگاه، به تولید محتوا نیاز داشته باشید. طبیعتا ویژگی محتوای موردنیاز در هر یک از این شرایط، متفاوت خواهد بود. لذا برای خدمت‌رسانی بهتر و دقیق‌تر، این ۶ قالب در نظر گرفته شده‌اند.

قالب اول: تولید محتوا برای وبلاگ و وب‌سایت

این قالب، یکی از پرکاربردترین قالب‌های تولید محتوا است. چراکه بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو (SEO)، یکی از بهترین و کارآمدترین روش‌های جذب مخاطبان و افزایش فروش و سوددهی است. انتشار مقالات وبلاگی نیز از اصلی‌ترین ابزارهای SEO به حساب می‌آید.

فرقی ندارد که سایت‌تان را به‌تازگی راه‌اندازی کرده‌اید یا مدت‌هاست که مشغول فعالیت هستید. در هر حالت، می‌توانید تولید محتوای وبلاگ و صفحات مختلف وب‌سایت‌تان را به ما بسپارید.

قالب دوم: تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی

همان‌طورکه می‌دانید این روزها افراد، زمان زیادی را در شبکه‌های اجتماعی سپری می‌کنند. مشتریان بالقوه شما نیز از این قاعده مستثنی نیستند و روزانه چندین بار به شبکه‌های اجتماعی خود سر می‌زنند. بنابراین چه چیزی بهتر از این که از این فرصت استفاده کنید و با تولید محتوای مناسب و کاربردی، در این شبکه‌ها فعالیت کنید.

ترجمیک، تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، لینکدین، توییتر و... را با بالاترین کیفیت به انجام می‌رساند.

نکته خیلی مهم: بسیاری از افراد با اهمیت تولید محتوا آشنا هستند ولی نمی‌دانند که چه محتوایی تولید کنند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید و به یک برنامه‌ریزی جامع و مدون نیاز دارید، از خدمات تدوین استراتژی تولید محتوا استفاده کنید.

قالب سوم: تولید محتوا برای ایمیل و نامه

ایمیل مارکتینگ، جزئی از برنامه‌ بازاریابی دیجیتال شماست؟ مشغول سپری کردن مراحل اپلای هستید و به باید به استاد راهنمای خود ایمیل بزنید؟ برای ارسال ایمیل تبریک سال نو، به متنی جذاب و کوتاه نیاز دارید؟ در تمامی این موارد، می‌توانید از خدمات تولید محتوا برای ایمیل و نامه استفاده کنید.

قالب چهارم: تولید ابرمحتوا

در آپدیت‌های اخیر گوگل، برای محتواهای طولانی و جامع، ارزش و امتیاز بیشتری در نظر گرفته شده است. نویسندگان توانمند ترجمیک، در خدمت شما هستند تا در زمانی معقول و منطقی ابرمحتوای موردنظر شما را تولید کنند.

قالب پنجم: تولید محتوا برای متون ادبی و شعرا

دوست دارید رساله یا پایان‌نامه‌تان را با یک متن تقدیر احساسی شروع کنید؟ به یک داستان کوتاه ادبی و شاعرانه نیاز دارید؟ ترجیح می‌دهید مقالات وبلاگی‌تان را با لحنی ادبی و دلنشین منتشر کنید؟ بنابراین هنگام ثبت سفارش، گزینه تولید محتوا برای متون ادبی را انتخاب کنید.

قالب ششم: تولید محتوا برای کتابچه

در صورت نیاز به دفترچه راهنمای محصولات، کاتالوگ معرفی خدمات و محصولات، کتابچه آموزشی و مواردی از این قبیل، از خدمات تولید محتوا برای کتابچه ما استفاده کنید.

تعریف مناسب پروژه: بهتر است کارفرمایان محترم، تا حد ممکن نیاز خود را در قسمت توضیحات و فایل راهنمای نویسنده بنویسند. منابعی که برای استفاده پیشنهاد می‌کنند، مطالب مشابه، کلیت محتوا و موارد اصلی که باید در آن رعایت شود و ... را به طور دقیق ذکر کنند. این کار شاید برای یک پروژه چند هزار کلمه‌ای، یک ساعت وقت بگیرد اما تاثیر شگرفی در نتیجه نهایی دارد.

تعریف پروژه کوچک برای انتخاب تیم نویسندگان: اگر می‌خواهید یک کمپین تولید محتوا ایجاد کنید، بهتر است ابتدا یک سفارش کم حجم ایجاد کرده و تیم مترجمان خود را بشناسید. بعد از دریافت کار نویسنده، می‌توانید نکات تکمیلی را به ایشان بگویید تا اصلاح شود و بقیه کارها مطابق نیاز شما تهیه گردد. در این مرحله می‌توانید از کمک پشتیبانی تولید محتوای ترجمیک نیز کمک بگیرید. بعد از یکی دو بار رفت و برگشت نتیجه کار دقیقا مطابق خواست شما بوده و می‌توانید کمپین خود را به طور کامل به همان تیم نویسندگان بسپارید.

  ثبت سفارش تولید محتوا  سایر خدمات ترجمیک

ترجمیک، یک کسب‌وکار آنلاین و یک موسسه فرهنگی در حوزه خدمات زبانی است. بیش از ۲۵,۵۰۰ مترجم، نویسنده، ویراستار و گوینده در ترجمیک فعال هستند. هم‌اکنون ترجمیک بزرگ‌ترین کسب‌وکار خدمات زبانی در ایران است که سالانه به هزاران مشتری خدمات زبانی ارائه می‌کند. خدمات ارائه شده در ترجمیک، به طور خلاصه موارد زیر است:


لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


خدمات
دیگر