ثبت سفارش تصحیح رایتینگ


راهنمای ثبت سفارش استفاده از مشخصات آخرین سفارش

انتخاب فایلفایل انتخاب شده: {{f.name}}
در حال آپلود... آپلود کامل شده
{{f.progress}}%

نوع آزمون

موارد اختیاریاین توضیحات را مصحح و کارشناسان ترجمیک مشاهده می‌کنند. از ارسال اطلاعات تماس، مسائل مالی و مسائل مرتبط با تاریخ تحویل خودداری کنید.
{{error}} اصلاح

کاربر جدید ورود

{{login_error_message}}
ورود موفقیت‌آمیز بود.
توجه: رمز عبورتان همان شماره موبایل است. در صورت لزوم می توانید در پنل خود آن را عوض کنید.


توجه: {{submit_error}}

راهنمای ثبت سفارش تصحیح رایتنینگ

ثبت سفارش

ثبت سفارش تصحیح رایتینگ در ترجمیک به راحتی قابل انجام است. شما با گذر از چند مرحله ساده، سفارش خود را به ثبت می‌رسانید. ده‌ها مدرس متخصص برای آزمون‌های تافل، آیلتس و GRE در پلتفرم ترجمیک به شما در زمینه تصحیح رایتینگ‌هایتان کمک می‌کنند.

مدرس زبان با بررسی رایتینگ، علاوه بر اصلاح اشتباهات گرامری و املایی، نکاتی را برای بهتر نوشتن پاراگراف‌هایتان به شما ارائه می‌دهد. نکاتی که در نهایت رایتینگ‌های حرفه‌ای‌تری را از شما بر جای می‌گذارد. مدرس همچنین با توجه به رایتینگ شما، تخمینی از نمره‌تان را خواهد زد.

برای آشنایی بیشتر با فرآیند دقیق تصحیح رایتینگ در ترجمیک، به صفحه تصحیح رایتینگ تافل، آیلتس و GRE به صورت آنلاین مراجعه کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته ترجمیک به شما این امکان را می‌دهد که در هر زمان، سفارش خود را پیگیری نمایید.

مراحل ثبت سفارش

ثبت سفارش تصحیح رایتینگ در ترجمیک از آنچه که فکر می‌کنید، ساده‌تر است. پیش از ثبت سفارش اگر می‌خواهید از قیمت تقریبی سفارش خود باخبر شوید، به صفحه تعرفه‌ها مراجعه کنید. در نهایت با عبور از مراحل زیر سفارش شما به ثبت خواهد رسید.

مرحله اول: در ابتدا فایل خود را بارگزاری و سپس نوع آزمونی که برای آن رایتینگ نوشته‌اید را مشخص می‌کنید. شما در این قسمت باید یکی از سه آزمون تافل، آیلتس و GRE را انتخاب نمایید.

مرحله دوم: این بخش اختیاری است! اگر فکر می‌کنید که باید توضیحاتی را به مصحح رایتینگ خود بدهید، در این قسمت یادداشت کنید. در غیر این صورت، آن را خالی بگذارید.

مراحل به اتمام رسید و سفارش شما به ثبت رسید!

پس از ثبت سفارش، همکاران ما در پشتیبانی ترجمیک با شما تماس خواهند گرفت و قیمت نهایی سفارشتان را به شما اعلام خواهند کرد.

اگر در هر قسمتی از فرآیند ثبت سفارش به مشکل خورده‌اید یا در مراحل سوال و ابهامی برای شما ایجاد شده، با ما تماس بگیرید.

  ثبت سفارش تصحیح رایتینگ  سایر خدمات ترجمیک

ترجمیک، یک کسب‌وکار آنلاین و یک موسسه فرهنگی در حوزه خدمات زبانی است. بیش از ۲۰,۵۰۰ مترجم، نویسنده، ویراستار و گوینده در ترجمیک فعال هستند. هم‌اکنون ترجمیک بزرگ‌ترین کسب‌وکار خدمات زبانی در ایران است که سالانه به هزاران مشتری خدمات زبانی ارائه می‌کند. خدمات ارائه شده در ترجمیک، به طور خلاصه موارد زیر است:


لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


ثبت
سفارش