ثبت سفارش ترجمه / ویراستاریدر حال ارسال سفارش...
خطا: ثبت سفارش دچار مشکل شد. لطفا به اکانت @TarjomicSupport در تلگرام پیام بدهید. یا سفارش خود را از طریق ربات تلگرام ترجمیک ثبت کنید: ربات دستیار ترجمیک.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی، ویراستاری و پارافریز در ترجمیک بسیار ساده است. فایل سفارش و اطلاعات آن را در چند گام آسان وارد کنید.

راهنمای ویدئویی استفاده از مشخصات آخرین سفارش

{{1|pNumber}}

انتخاب فایل

{{f.name | limitTo: 15}} ({{f.progress|pNumber}}%)
توجه: اگر می‌خواهید چند فایل کوچک یا تصویر (اسکن صفحات و ...) را بفرستید، آن‌ها را به صورت zip درآورید و ارسال کنید.
توجه: اگر می‌خواهید چند فایل pdf ارسال کنید، بهتر است در سفارش‌های جداگانه ارسال کنید.
توجه: فایل‌های ورد، پاورپوینت و اکسل به طور خودکار و سایر فایل‌ها توسط کارشناسان ترجمیک ظرف ۱۵ دقیقه قیمت‌گذاری می‌شود. بیشتراگر می‌خواهید به جای آپلود فایل لینک آن را بفرستید، اینجا کلیک کنید. در اینصورت فایل آپلود شده در نظر گرفته نخواهد شد و فقط فایل یا صفحه‌ای که لینک آن ارسال شده است، ترجمه خواهد شد.

فایل انتخاب شده: {{f.name}}
در حال آپلود... آپلود کامل شده
{{f.progress}}%
{{2|pNumber}}

انتخاب زبان

{{getLangPairName(lang_pair_id)}}
نوع سفارش:

توجه: ویراستاری تنها برای متون نگارش یا ترجمه شده توسط مترجم انسانی انجام می‌شود. ویراستاری متون حاصل از ترجمه ماشینی در ترجمیک انجام نمی‌شود. اطلاعات بیشتر.

توجه: در سفارش‌های پارافریز، متن ارسالی توسط شما، از سوی مترجم یا ویراستار بازنویسی می‌شود. اطلاعات بیشتر.

خدمات ویراستاری در سایت ترجمیک به دو دسته ویرایش فنی یا زبانی و ویرایش علمی تقسیم می‌شود. لطفا قبل از ارسال سفارش برای اطلاع از تفاوت‌های این دو نوع از ویراستاری، این مطلب را بخوایند: اطلاعات بیشتر.

زبان مبدا: زبان سفارش: زوج زبان مبدا و مقصد:
{{3|pNumber}}

انتخاب زمینه

{{getFieldName(field_id)}} - {{getSubFieldName(subfield_id)}}

با توجه به این که سفارش شما تصحیح رایتینگ آزمون‌های زبان انگلیسی می‌باشد، لطفا زمینه سفارش را عمومی انتخاب کنید.

{{4|pNumber}}

موارد اختیاری


 جداول  شکل‌ها  نمودارها  منابع  فهرست  زیرنویس (اشکال، جداول و نمودارها)  تایپ فرمول

توجه: تایپ فرمول به کمک ابزار فرمول‌نویسی نرم‌افزار ورد انجام می‌شود و بسته به حجم فرمول به کار رفته در متن، ممکن است به مبلغ نهایی سفارش افزوده شود.
توجه: ترجمه منابع معمولا در مقالات و کتب مورد نیاز نیست. تنها در صورتی که مطمئن هستید ترجمه منابع لازم است این گزینه را انتخاب کنید.


 این سفارش شامل اطلاعات محرمانه با حساسیت بالاست. توضیحات
توجه: سفارش‌های محرمانه با حساسیت بالا مستقیما توسط اپراتور ویژه بررسی شده و تنها به مترجمان مطمئن و با سابقه ترجمیک برای ترجمه ارائه خواهند شد. پردازش سفارش‌های محرمانه مشمول هزینه اضافی خواهد شد. مطالعه بیشتر در مورد سیاست محرمانگی ترجمیک


کد مترجم پیشنهادی خود را بنویسید.
می‌توانید از بین مترجمان قبلی خود نیز انتخاب کنید.


درج عنوان اختیاری است و موجب سهولت بیشتری در دسترسی شما به سفارش می‌شود.


این توضیحات را مترجم و کارشناسان ترجمیک مشاهده می‌کنند. از ارسال اطلاعات تماس، مسائل مالی و مسائل مرتبط با زمان تحویل خودداری کنید.
خطا: ثبت سفارش دچار مشکل شد. لطفا به اکانت @TarjomicSupport در تلگرام پیام بدهید. یا سفارش خود را از طریق ربات تلگرام ترجمیک ثبت کنید: ربات دستیار ترجمیک.

اگر دکمه ارسال سفارش برای شما فعال نشده است، احتمالا یکی از موارد ضروری در ثبت سفارش را وارد نکرده‌اید. بنابراین یک بار دیگر این فرم را بررسی نمایید. هر گونه سوالی در خصوص خدمات ترجمیک دارید، از پشتیبانی ترجمیک بپرسید.
اگر از قبل در ترجمیک، حساب کاربری دارید از اینجا وارد شوید:

ورود به حساب کاربری

سایر خدماتترجمه رسمی

ترجمه همزمان

گویندگی و روخوانی

تصحیح رایتینگاگر متن شما محرمانه است، اینجا را بخوانید:

سیاست محرمانگی ترجمیک

راهنمای ویدئویی ثبت سفارش ترجمه، ویراستاری و تولید محتوا در ترجمیک


ثبت سفارش ترجمه

فرآیند ثبت سفارش ترجمه تخصصی در ترجمیک، به سادگی هرچه تمام تر طراحی شده است تا مشتریان و مخاطبان محترم ترجمیک به سادگی بتوانند ثبت سفارش خود را انجام دهند. این فرآیند به گونه‌ای انجام شده است که شما می‌توانید سفارش ترجمه مقاله، سفارش ترجمه کتاب، سفارش ترجمه وب سایت و حتی سفارش ترجمه کاتالوگ‌های تجاری و صنعتی خود را از این طریق انجام دهید.

در فرآیند ثبت سفارش ترجمه، مشتریان می‌توانند از بین بیش از 40 جفت زبان و 66 زمینه تخصصی خدمت مدنظر خود را سفارش دهند. علاوه بر ترجمه، خدمات زبانی دیگر از قبیل ویراستاری فنی و زبانی، ویراستاری نیتیو، پارافریز تخصصی و ... از طریق این فرم ثبت سفارش قابل انجام است. کلیه سفارش‌ها در سرعت‌های مختلف از معمولی تا ترجمه فوری قابل انجام است.

برای سایر انواع ترجمه از قبیل ترجمه شفاهی، ترجمه همزمان و حضوری و اعزام مترجم روی لینک‌های مربوطه کلیک کنید. برای ثبت سفارش ترجمه رسمی با ما تماس بگیرید.

مراحل بعد از ثبت سفارش

پس از ثبت سفارش ترجمه از طریق فرم این صفحه، سفارش شما برای کارشناسان قیمت‌گذاری ترجمیک ارسال می‌شود. ما تلاش می‌کنیم در تمام ساعات شبانه‌روز قیمت‌گذاری را در کمترین زمان انجام دهیم. به محض انجام قیمت‌گذاری، پیامکی برای شما ارسال خواهد شد تا برای بررسی ترجمه به سایت مراجعه نمایید.

بعد از قیمت‌گذاری بسته به نوع سفارش، شما می‌توانید چند حالت مختلف کیفیت و زمان تحویل را بررسی و انتخاب نمایید. پرداخت سفارش به صورت آنلاین صورت می‌گیرد و سفارش شما برای مترجمان مربوطه ارسال خواهد شد. شما می‌توانید روند پیشرفت کار ترجمه یا ویراستاری خود را از طریق پنل بررسی نمایید.

قیمت‌گذاری در ترجمیک به صورت کاملاً شفاف صورت می‌گیرد. شما می‌توانید جزئیات بیشتر را از این لینک ببینید.
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی