ثبت سفارش تولید محتوادر حال ارسال سفارش...
خطا: ثبت سفارش دچار مشکل شد. لطفا به اکانت @TarjomicSupport در تلگرام پیام بدهید. یا سفارش خود را از طریق ربات تلگرام ترجمیک ثبت کنید: ربات دستیار ترجمیک.

ثبت سفارش تولید محتوا در ترجمیک بسیار ساده است. فایل سفارش و اطلاعات آن را در چند گام آسان وارد کنید.

راهنمای ویدئویی استفاده از مشخصات آخرین سفارش

{{1|pNumber}}

مشخصات سفارش

{{f.name | limitTo: 15}} ({{f.progress|pNumber}}%)مطلب دارای تصویر مطلب دارای لینک خارجی

حداقل ۵ کلمه کلیدی وارد کنید. کلمات کلیدی، برای سئو مفید هستند و در مطالب تولید شده، مورد تاکید قرار می‌گیرند. درج کلمات کلیدی کافی، کمک می‌کند که مطالب تهیه شده با انتظارات شما سازگار باشد.


این توضیحات را نویسنده و کارشناسان ترجمیک مشاهده می‌کنند. از ارسال اطلاعات تماس، مسائل مالی و مسائل مرتبط با زمان تحویل خودداری کنید. این توضیحات به نویسنده کمک زیادی می‌کند تا مطالبی مطابق میل شما بنویسید.


برای اجرای بهتر سفارش تولید محتوای شما، بهتر است موارد تکمیلی را از طریق ارسال فایل برای ما بفرستید. مثلا اگر لینک خوبی برای شروع تولید محتوا دارید یا اگر یک نمونه مطلب آماده شده از قبل متناسب با انتظارات شما در اختیار دارید، برای ما بفرستید.

می‌توانید این فایل نمونه را دریافت و تکمیل نمایید.فایل انتخاب شده: {{f.name}}
در حال آپلود... آپلود کامل شده
{{f.progress}}%
{{2|pNumber}}

انتخاب زبان

{{getLangPairName(lang_pair_id)}}
به صورت پیشفرض ترجمه به زبان کردی سورانی (کردستان عراق) و با خط عربی صورت می‌گیرد. در صورتی که لهجه دیگری مدنظر شماست، حتما در توضیحات برای مترجم بنویسید.
{{3|pNumber}}

انتخاب زمینه

{{getFieldName(field_id)}} - {{getSubFieldName(subfield_id)}}

با توجه به این که سفارش شما تصحیح رایتینگ آزمون‌های زبان انگلیسی می‌باشد، لطفا زمینه سفارش را عمومی انتخاب کنید.

{{3|pNumber}}

موارد اختیاری

محتوای تولید شده، در انتها در کدام وب‌سایت، شبکه اجتماعی، مجله یا ... منتشر خواهد شد؟کد نویسنده پیشنهادی خود را بنویسید.
می‌توانید از بین نویسندگان قبلی خود نیز انتخاب کنید.


درج عنوان اختیاری است و موجب سهولت بیشتری در دسترسی شما به سفارش می‌شود.
خطا: ثبت سفارش دچار مشکل شد. لطفا به اکانت @TarjomicSupport در تلگرام پیام بدهید. یا سفارش خود را از طریق ربات تلگرام ترجمیک ثبت کنید: ربات دستیار ترجمیک.

اگر دکمه ارسال سفارش برای شما فعال نشده است، احتمالا یکی از موارد ضروری در ثبت سفارش را وارد نکرده‌اید. بنابراین یک بار دیگر این فرم را بررسی نمایید. هر گونه سوالی در خصوص خدمات ترجمیک دارید، از پشتیبانی ترجمیک بپرسید.
اگر از قبل در ترجمیک، حساب کاربری دارید از اینجا وارد شوید:

ورود به حساب کاربری

سایر خدماتترجمه رسمی

تولید محتوا

ترجمه همزمان

گویندگی و روخوانی

ترجمه مکتوباگر متن شما محرمانه است، اینجا را بخوانید:

سیاست محرمانگی ترجمیک

راهنمای ویدئویی ثبت سفارش ترجمه، ویراستاری و تولید محتوا در ترجمیک

ثبت سفارش ترجمه

فرآیند ثبت سفارش ترجمه تخصصی در ترجمیک، به سادگی هرچه تمام تر طراحی شده است تا مشتریان و مخاطبان محترم ترجمیک به سادگی بتوانند ثبت سفارش خود را انجام دهند. این فرآیند به گونه‌ای انجام شده است که شما می‌توانید سفارش ترجمه مقاله، سفارش ترجمه کتاب، سفارش ترجمه وب سایت و حتی سفارش ترجمه کاتالوگ‌های تجاری و صنعتی خود را از این طریق انجام دهید.

در فرآیند ثبت سفارش ترجمه، مشتریان می‌توانند از بین بیش از 40 جفت زبان و 66 زمینه تخصصی خدمت مدنظر خود را سفارش دهند. علاوه بر ترجمه، خدمات زبانی دیگر از قبیل ویراستاری فنی و زبانی، ویراستاری نیتیو، پارافریز تخصصی و ... از طریق این فرم ثبت سفارش قابل انجام است. کلیه سفارش‌ها در سرعت‌های مختلف از معمولی تا ترجمه فوری قابل انجام است.

برای سایر انواع ترجمه از قبیل ترجمه شفاهی، ترجمه همزمان و حضوری و اعزام مترجم روی لینک‌های مربوطه کلیک کنید. برای ثبت سفارش ترجمه رسمی با ما تماس بگیرید.

مراحل بعد از ثبت سفارش

پس از ثبت سفارش ترجمه از طریق فرم این صفحه، سفارش شما برای کارشناسان قیمت‌گذاری ترجمیک ارسال می‌شود. ما تلاش می‌کنیم در تمام ساعات شبانه‌روز قیمت‌گذاری را در کمترین زمان انجام دهیم. به محض انجام قیمت‌گذاری، پیامکی برای شما ارسال خواهد شد تا برای بررسی ترجمه به سایت مراجعه نمایید.

بعد از قیمت‌گذاری بسته به نوع سفارش، شما می‌توانید چند حالت مختلف کیفیت و زمان تحویل را بررسی و انتخاب نمایید. پرداخت سفارش به صورت آنلاین صورت می‌گیرد و سفارش شما برای مترجمان مربوطه ارسال خواهد شد. شما می‌توانید روند پیشرفت کار ترجمه یا ویراستاری خود را از طریق پنل بررسی نمایید.

قیمت‌گذاری در ترجمیک به صورت کاملاً شفاف صورت می‌گیرد. شما می‌توانید جزئیات بیشتر را از این لینک ببینید.
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی